Перейти до змісту

sweetlena - з Днем народження!


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Вітаю. Всього найкращого тобі та твоїм близьким. Нехай щастя та любов не покидають твій дім, а все, що задумано - збудеться. :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю тебе, мила і хороша Світлєнка! Хай все в твоєму житті буде цікавим, веселим, різнокольоровим! Ти вмієш дуже природно і дуже по-справжньому насолоджуватися кожним днем. Хай це твоє вміння тебе не покидає! і так само хай не покидає тебе любов, гармонія та мудрість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага!!!! ))))) З Днем народження, наша літня дівчинка! Всього тобі, всього, щоб тебе ніколи не покидала та щира радість

і відкритість! Щоб твої дівчатка бачили у тобі не тільки маму, а й найліпшу подругу, бо що може бути краще, ніж дитина бешкетниця

у нас самих?)))))) Цьом тебе!

8235200.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куму подружки моєї подружки, sweetlenу і просто людину вітаю ;)

Живої стежини життя, любові і гармонії!

origb337e4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imagescuc.jpg

Лєнчик, ми усі вітаємо тебе щиро!!! Будь щасливенькою!!! Безмежної тобі радості від рідних та близьких!

1317942831_dlja-leny.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам справжнє щире ДЯКУЮ!!! Святковий день видався гарним, сонячним, багатим на приємні подарунки і таким солодким :0074:

Тепер маю важливе завдання - старатись, аби усе збувалося. І ви мені в цьому точно можете допомогти, бо вносите в моє життя частинку тепла і настрою. Дякую! Цьом-м-м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Желаю счастья и добра,

Чтоб жизнь, как день, была светла,

Чтоб только радость, без тревог,

Переступала Ваш порог :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєнусь, капульку з запізненням.

Знаєш кажуть, що день народження - це постарішав на один рік. А вот в твоєму випадку парадокс, ти все гарнішаєш і молодшаєш, а головне світишся від щастя. Тому нехай тобі поменше чорних смуг, а ще краще, щоб взагалі не потрапляли.

Вітаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...