Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, Ukrainec сказал:

Вся сутність нашої душі в одному реченні, раз маєш дохід відмінний від 1копійки, то маєш відразу переходити на хамон, пити щодня лиш віскі і куди ж житя без авто.

"Не головне багато грошей, головне щоб хватало".

Просто напросто люблю курятину, бо хамон не смакує під гарнір з картоплі і залишає неприємний післясмак... :)

 

 

До хамону краще смакує вино)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Ukrainec сказал:

Просто напросто люблю курятину,

ггг, мені один теж казав, що йому просто монітор 17ка елтешний подобаєтся, а не 24ка IPS ))))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

До хамону краще смакує вино)

Це як кому, мені краще з пивом)))

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Просто напросто люблю курятину, бо хамон не смакує під гарнір з картоплі і залишає неприємний післясмак... :)

 

 

Бля, так сміявся, що чуть хамоном не поперхнувся...

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Бля, так сміявся, що чуть хамоном не поперхнувся...

Запий вином, а то як в дихалку попаде...

:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ukrainec сказал:

Запий вином, а то як в дихалку попаде...

:D

Та я вже якось по-скромному, віскариком прополощу :)

(@yu2007, вибач, повідбираю трішки в тебе "хліб")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, CosmoPilot сказал:

Десь на попередніх сторінках загубився Waver, який пробував щось довести. Але ж нам то краще знати як живеться в Америці/Польщі/інших процвітаючих країнах. 

Куди не поткнись - скрізь по місту тих 10% бачиш. Літні тераси кафешок (фелічіта, соло, ...) в будній день забиті - то все 10%. Епіцентр - стабільна черга з тих 10%. В порт-сіті магазини теж не спішать закриватись - їх 10% рятує. Опера/Ротонда на таксі - нема проблем для 10%. У фб я зібрав чи не усі 10%, бо один раз (дехто навіть двічі) поїхати закордон на відпочинок - лЮбе діло. Про машини вже казали - для них ніяка ціна бензину не страшна. Новобудови лише для заробітчан.

 

я відписувати не буду по кожному пункту ,але тенденція кругом однакова

 

Фелічіта,паста карбонара

раніше коштувала трохи більше 40 грн,готувалася з закордонних інгрідієнтів і була неймовірно смачна

ціни виросли з тих пір в 2-3 рази

сьогодні паста коштує ніби 67 грн

бекон,соус абсолютно не ті  - відповідна і паста вже не така смачна

 

так ,ми ще живемо,щось купуємо - але рівень життя став іншим

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Ukrainec сказал:

Бідні українці, немає чим платити за комуналку! В дворі +3 нові авто за тиждень ~2014р/в. Лише 1 на бляхах. ;)

Мамочки браво вирішують по скільки скидатись на гойдалку по 300 чи 500грн. 

Стою щойно в черзі  в атб де один за одним чеки: 600-500-700-600 в кожного обов'язково з бухлом, пивом і до пива. Я значить скромно заплатив за молочку, кашки і птицю 150грн. 

Бідуємо!

найгірша риса будьякого українця це заздрість, які питання, зробіть паспорта і їдьте на роботу в розвинені економіки там за місяць заробите те що тут за 3-4 місяці, за рік купите собі машину.  Або варіант номер два неходити тут на роботи де платять 5-7тис середня по луцьку  і то аби платили бо на цій дешевій робочій силі заробляють дехто заробляє собі на гарне життя.

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, draobau сказано:

найгірша риса будьякого українця це заздрість, які питання, зробіть паспорта і їдьте на роботу в розвинені економіки там за місяць заробите те що тут за 3-4 місяці, за рік купите собі машину.  Або варіант номер два неходити тут на роботи де платять 5-7тис середня по луцьку  і то аби платили і на цій дешевій робочій силі заробляють собі на гарне життя.

Добре, а то я думав, що мені робити.

Ще гірша риса українців це те, що вони знають, що кому робити, а самі далі продовжують бути нещасними бо мучить риса, яку ти вище описав.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Ukrainec сказал:

Добре, а то я думав, що мені робити.

Ще гірша риса українців це те, що вони знають, що кому робити, а самі далі продовжують бути нещасними бо мучить риса, яку ти вище описав.

 

Ну це ж не я писав про дорогі автівки в дворі, то ви самі про себе це і написали і цим риси показали, я бачу наше суспільство трошки по інакшому, бо коли серед автівки  за 10 000 долларів стоїть жигуль за 700долларів,  так що ті кого ви описали їх менше всерівно ніж бідноття, двори різні бувають.  Поїдьте в Боголюби і на 33 квартал чи гпз різницю не відчуваєте? в нас   в суспільстві агрентинський соціалізм, зі своїми районами гетто і багатими кварталами.

 

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, draobau сказано:

 

Ну це ж не я писав про дорогі автівки в дворі, то ви самі про себе це і написали, а бачу наше суспільство трошки по інакшому, бо коли серед автівки за за 10 000 долларів стоїть жигуль за 700долларів,  так що ті кого ви описали їх менше всерівно ніж бідноття.

 

Ще раз переглянь всі мої повідомлення і зроби ішний висновок в якому це контексті писалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Ukrainec сказал:

Ще раз переглянь всі мої повідомлення і зроби ішний висновок в якому це контексті писалося.

Я вас скажу одне в нас дехто з людей такий далекий, що якшо поставити в дворі вимитого мегана щоб блистів 2008 року вони скажуть то дорога машина.

Змінено користувачем draobau
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, draobau сказано:

Я вас скажу одне в нас дехто з людей такий далекий, що якшо поставити в дворі вимитого мегана щоб блистів 2008 року вони скажуть то дорога машина.

Крім вартості авто є вартість експлуатації, а тут ціна мало відрізняється.

Якщо немає в людини грошей на їжу і комунальні послуги, то будь яке авто в якості сраковозки зазвичай не експлуатується.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, kroha сказано:

бекон,соус абсолютно не ті  - відповідна і паста вже не така смачна

З роками воно все вже не так починає смакувати.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Ukrainec сказано:

Катаюсь часто по місту і дивуюсь: чому так мало дівочих попок, а стільки срак. Таке враження що зайва копійку людина відразу переводить у натільний жир, замість того щоб дбати про себе.

Пан @Waver у своїй темі про життя в гамериці писав, що чим бідніша людина, тим у неї більше зайвої ваги, бо харчуються будь чим дешевим.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, case_l said:

Пан @Waver у своїй темі про життя в гамериці писав, що чим бідніша людина, тим у неї більше зайвої ваги, бо харчуються будь чим дешевим.

Я би ще добавив... чим більше зайвої ваги у людини - тим вона лінивіша (в першу чергу до себе), а бідна - бо лінива. Тому й виходить що самі жирні - самі бідні. Ну і, як писав раніше - лишна вага це більш психологічна проблема, бо дехто стає такий лінивий до себе та всього навкруги, що єдине та найбільше задоволення від життя отримує тільки від їжі та свого лінивого життя за столом чи на дивані перед телевізором. Єдина різниця між США та Україною, що у нас, особливо в провінційних маленьких містечках чи селах, для декого великий живіт - це зовсім не сором а признак достатку, хоча цей живіт росте не в самих роботящих... Вистачає глянути на дорослу публіку на літніх пляжах Світязя.

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 hours ago, yu2007 said:

Ну або продуктивність твоєї праці - кіт наплакав. Ти ж сам про це постійно пишеш. Типу чому за кордоном працівник на аналогічні посаді заробляє в 5-8 разів більше? Бо в нього у стільки ж разів вища продуктивність. 

В багатьох випадках щоб збільшити дохід в 5-8 разів продуктивність потрібно збільшити тільки в два чи три рази. 

Спробую пояснити по прикладу своєї роботи в США.

Як я уже писав раніше, в середньому фура в США за рік чи місяць проїжає та перевозить товарів в два рази більше ніж в Україні, причому це залежить не так від самого водія (хоча він працює найбільше та виконує найтящу роботу) але й від всіх інших факторів таких як дороги, сервіс, правильна та постійно вдосконалююча логістика, надійність техніки та прийняття правильних рішень менеджера чи власника фури. 

Так от, ящо брати за рік то в середньому я працюю 4-5 днів на тиждень (коли 5 днів, коли 4, інколи приблизно раз в місяць чи півтора буває тільки 3 дні) тобто в середньому всеодно виходить що в середньому за рік працюю рівно ЧОТИРИ З ПОЛОВИНОЮ ДНІ в тиждень.

Так от, ніколи не писав але поясню мої доходи як водія та одночасно власника фури. 

Так як в кожному маленькому бізнесі є свої витрати, особливо якщо працювати 100% легально, то якщо я буду працювати тільки ДВА ДНІ в тиждень (при умові що кожень день я роблю абсолютно однакову кількість роботи) - я буду виходити на НУЛЬ та як раз покрию всі свої витрати на бізнес (фура, дозволи, страховки, парковка) і абсолютно нічого собі не зароблю, тобто з грошей у мене залишиться повний НУЛЬ.

Якщо буду працювати тільки ТРИ ДНІ на тиждень, то кожен мій робочий день я вже буду заробляти, але зарплатня мені буде виходити близько $24 на годину.

Якщо буду працювати тільки ЧОТИРИ ДНІ на тиждень, то заробляти я вже буду близько $34 на годину (за всі дні роботи).

Якщо буду працювати П'ЯТЬ ДНІВ на тиждень - заробляти буду вже $45 на годину (за всі дні роботи).

Якщо буду працювати ШІСТЬ ДНІВ на тиждень - заробляти буде вже близько $55 на годину (за всі дні роботи).

Тобто, якщо за одинаковий проміжок часу продуктивність моєї роботи була би така сама як у водіїв в Україні, тобто за тиждень я би перевозив тільки ту кількість вантажів як в більшості перевозиться за однаковий час в Україні, а це якщо зрівняти по кількості перевезених вантажів та проїханій відстані, то недільна продуктивність водія фури в Україні рівняється ДВА З ПОЛОВИНОЮ ДНІ моєї роботи в США.

Питання... з такою продуктивністю роботи, скільки би я тоді заробляв???

 

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі... будівельники в США які будують величезний 93 поверховий будинок по сусідству...

Подивився в інтернеті, ціна проекту 1 мільярд долларів, кошти взяті в кредит.

З такої суми кожен місяць сплачуються шалені кошти по відсотках кредиту, і так як в кожному проекті є економічно обгрунтовані терміни за який час цей проект має бути виконаний, бо кожен місяць тільки одних відсотків по кредитах буде близько декількох сотень тисяч долларів. Не кажучі про застосування новітніх швидкісних технологій будівництва, на скільки я бачу працівники працюють по 12 годин на добу 6 днів на тиждень.

А тепер питання... якщо швидкість будівництва буде така як за звичай в Україні, з 8 годинним робочим днем та 5 робочіх днів на тиждень, з усіма святами, зимовими морозами і т.д, з такими шаленими сумами та відсотками по кредитах - буде таке будівництво рентабельне та на скільки буде відрізнятися зарплата будівельників?

Змінено користувачем Waver
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver можна було сказати простіше: доля однакових валових витрат (кредит, страховка, податки, тощо) на одиницю послуг різна при різній сумі обороту послуг. Тобто чим більший оборот, ти менше в ньому частка витрат, тим більший прибуток.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, vaz75 said:

@Waver можна було сказати простіше: доля однакових валових витрат (кредит, страховка, податки, тощо) на одиницю послуг різна при різній сумі обороту послуг. Тобто чим більший оборот, ти менше в ньому частка витрат, тим більший прибуток.

Щоб більше кому дошло вирішив показати на реальному прикладі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Waver сказано:

Я би ще добавив... чим більше зайвої ваги у людини - тим вона лінивіша (в першу чергу до себе), а бідна - бо лінива. Тому й виходить що самі жирні - самі бідні. ...

ІМХО - маячня

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н а далі...

Пенсії напряму залежать з вичотів з заробітної плати в пенсійний фонд, і якщо в робітників буде мала не конкурентно спроміжна продуктивність праці - яка буде зарплата щоб з неї щось вираховувати?

До речі, а ціни на енергоносії то в нас світові, а продуктивність не зовсім...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, halcogen сказано:

Ще далеко не світові, але звідки вам знати..

Електроенергія і газ - так, поки дешевші (але це ненадовго). А от паливно-мастильні матеріали вже давно дорожчі, ніж у США.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Waver said:

Щоб більше кому дошло

 

Дякую уклінно) Як писав недавно наш місцевий гуру, вам мінімум треба економіку в Гарварді викладати)) 

Особливо сподобалось про те, як з першого дня беруть весь ярд кредиту, щоб з наступного дня платити космічні відсотки (це я так натякаю, що кредитна лінія на ярд, і кредит на ярд - це трошки різні речі в сплаті відсотків).

 

І про лінивих українців і працьовитих американців. Почитай, що вище @Ukrainecписав. Він 3 місяці в минулому році виходив по 30 днів на роботу. Уяви, якби ти не 4 дні на тиждень їздив фурою, а 7. І так три місяці підряд ))))))

 

 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver а якщо працювати 7 днів на тиждень то тоді скільки заробите?

А скільки потрібно щоб почувати себе достойно?

 

І ще одне, по темі, скільки відсотків від доходу йде на оплату комунальних?

 

В нас тут може й низькі ціни на комунальні, але і дуже низькі доходи. Низькі настільки, що роботоздатне населення тікає за кордон. А роботодавці ще цього толком не розуміють. І можновладцям взагалі плювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...