Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

37 минут назад, volks сказал:

Частково і зорі на небі не так зійшлися. Але отримувати субсидію, щоб було за що купувати бухло і куриво - це вища ступінь маразму.

Навіщо була б субсидія в даній ситуації, якби описані вище події відбувалися деінде, наприклад, у Білорусі чи Польщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Ivanna сказал:

А хто сказав, що це мати виховала? Мужик 18 років був у шлюбі з жінкою на 9 років старшою за себе. Одружився після армії. З нею й призвичаївся до п'янки. Але ж вона ПРАЦЮВАЛА!
Батько його теж був алкоголіком, але працював до 70 років, маючи пристойну пенсію, спеціальність і посаду, не брав відпусток. Робота для нього була ВСІМ.

Стосовно тези про те, що непрацююча людина порушує права громадян, які з нею живуть,- так ніхто цього й не заперечує. Але при такій пенсії у матері вона не має змоги навіть за лікування сина в наркодиспансері заплатити.

От до цього я й веду, що потрібно боротися з причинами, а не з наслідками. Потрібно не родздавати субсидії алкашам і лоботрясам, а лікувати їх. Піднімати пенсії, зменшити ціну на газ. А роздали всім підряд. Працює в чорну - на тобі субсидію, отримує офіційно тільки мінімалку - на тобі субсидію і т.д. субсидія повинна бути лише для бюджетників і хворих, і крапка.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Ivanna сказал:

Навіщо була б субсидія в даній ситуації, якби описані вище події відбувалися деінде, наприклад, у Білорусі чи Польщі.

Цікаво в якій європейській країні при розрахунку розміру пенсії враховують витрати на бухло і сигарети для непрацюючого сина.

І, взагалі, навіщо та субсидія і пенсія. Потрібно зразу видавати таким пенсіонерам пенсію горілкою. А то раптом ще захоче потратити на продукти, а синок без бухла залишиться.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, yu2007 сказано:

П.С. Тільки не смійтесь. Ну от не повезло, купила людина бракований китайський калькулятор)))

Друже, твій стьоб був би смішним, якби не був таким плоским. :)

Я маю власний досвід - після розлучення став майже бомжем, лишивши дружині бізнес, який вів 15 років, а собі залишив лише з десяток футболок і зобов'язання по оплаті навчання дитини. І якось не здох, уяви. І за дитину штуку євро на рік плачу, і за батьків комуналку. А міг би нити про несправедливу долю, збухатись і жити як чувак з посту Іванни.

А ще я навчився прокладати системи опалення і каналізації, кабеля всякі і своїми очима бачив, як працюють "професійні плиточники" (с) діфото :)

Так що про китайський калькулятор - то твої недолугі висновки лишай при собі. А ще краще - йди працювати :)

9 годин тому, Юріч сказано:

Роботу вона свою любить і навряд чи захоче міняти на іншу

З цього і потрібно було починати. Я теж пахав на двох роботах, щоб заробити на життя, а роботу, яку люблю - робив майже безкоштовно. Якщо улюблена робота приносить задоволення і є додаткові доходи ( чоловік/інший підробіток/дивіденди) - це круто.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Юріч сказано:

Роботу свою любить, але то не хоббі, це основна її робота

Найкраща робота - оплачуване хоббі. В еру інтернету є купа можливості кинути основну роботу і в якомусь фейсбучику продавати свої вироби з бісеру , наприклад :) Прикладів тому - вагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, difoto сказано:

Найкраща робота - оплачуване хоббі. В еру інтернету є купа можливості кинути основну роботу і в якомусь фейсбучику продавати свої вироби з бісеру , наприклад :) Прикладів тому - вагон.

а я вважав тебе дорослим свідомим чоловіком... м-да...

Оцей "заробіток в інтернеті" ще може піти як підробіток на папіроски, але аж ніяк не як основна робота

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

а я вважав тебе дорослим свідомим чоловіком... м-да...

 

31318394_777507159121312_6774923460440227840_n.jpg

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

а я вважав тебе дорослим свідомим чоловіком... м-да...

Оцей "заробіток в інтернеті" ще може піти як підробіток на папіроски, але аж ніяк не як основна робота

1441216407_01.jpg

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec  не знаю, чи пам'ятаєш ти Машку, дружину Андрюхи-"лося" з велотусовки, але вона, напрімєр отим підробітком в інеті заробила собі на новенький 308-й пижик :)

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, difoto сказано:

@Ukrainec  не знаю, чи пам'ятаєш ти Машку, дружину Андрюхи-"лося" з велотусовки, але вона, напрімєр отим підробітком в інеті заробила собі на новенький 308-й пижик :)

Я ніц не маю проти, син мого колеги, той що шолома на виставку фарбував, от таким же підробітком від 500 до 1000євро / міс має. (Речі під старовину клепає). Але ніц податків не платить і офіційно вважається безробітним.

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec  Ігор Корець робить годинники, платить податки і т.п. , в той же час на шатерстоці має 1кілобакс, як хобі , з якого скоріш за все не платить. Він такий вже злодій? А що робити з тими, хто в танчиках має по кілобаксу - як це оподаткувати? 

Саме круте рішення, яке зараз на слуху - податок на виведений капітал. І то для всіх. Отримав прибуток, вклав його у бізнес - не платиш нічого. Вивів на карту/отримав переказ(який не можна пояснити просто допомогою від друга) - плати податок.

Джек, вибачай знов за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto тобі залишилось схрести дві ідеї: прокладання сантехніки через інтернет. :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Ukrainec сказано:

@difoto тобі залишилось схрести дві ідеї: прокладання сантехніки через інтернет. :D

 

кабель прокладати через сантехнічні канали я вже вмію, так шо то всьо - дєло тєхнікі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, difoto сказано:

кабель прокладати через сантехнічні канали я вже вмію, так шо то всьо - дєло тєхнікі!

Тю... А сантехнічний канал по кабелю? :)

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Тю... А сантехнічний канал по кабелю? :)

 

і таке робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, halcogen сказано:

Уважаєм! Вчиться громадяни, як і бабло заробляти і під безробітного косити :D 

Їм по...р. Їм аби нити було про що.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

 

По витій парі гімно текло? :D

Ну для цього не тра бути спеціалістом, достатньо лише клавіатури. Читаючи навіть цей хфорум розумію, що його кудоюсь  по чомусь закачують :)

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, volks сказал:

Цікаво в якій європейській країні при розрахунку розміру пенсії враховують витрати на бухло і сигарети для непрацюючого сина.

І, взагалі, навіщо та субсидія і пенсія. Потрібно зразу видавати таким пенсіонерам пенсію горілкою. А то раптом ще захоче потратити на продукти, а синок без бухла залишиться.

Якщо в Польщі пенсія умовно 400 євро, то пенсіонер може собі дозволити утримувати не тільки бухарика сина, а ще й сенбернара. При тому проводити заходи з утеплення будинку, міняти вікна і двері.

  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ivanna сказано:

Якщо в Польщі пенсія умовно 400 євро, то пенсіонер може собі дозволити утримувати не тільки бухарика сина, а ще й сенбернара. При тому проводити заходи з утеплення будинку, міняти вікна і двері.

А в Китаї і ще в деяких країнах пенсій немає взагалі. Тому якщо син не починає братися за розум до того часу то сембернара скоріш за все з"їдають першим.

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Ivanna said:

Якщо в Польщі пенсія умовно 400 євро, то пенсіонер може собі дозволити утримувати не тільки бухарика сина, а ще й сенбернара. При тому проводити заходи з утеплення будинку, міняти вікна і двері.

Ключове слово може, так як в 99% випадків син на роботі і з його податків платиться і їй пенсія, і йому відкладається на пенсію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

І, все-таки, Bit був трошки правий на рахунок мого "надмірного оптимізму" про США...

Дійсно, не все так добре і в Америці... 

Мій батько, відпрацювавши в Україні в доволі шкідливих умовах 24 роки, тобто в шахті в проходці, уже давно маючи право на законну пенсію в Україні (до речі, по сьогоднішньому законодавсву Україна її так і не виплачує бо працівник виїхав за кордон) і  відпрацювавши ще 15 років в США... зараз, в віці 64 роки, щоб отримати хоча би $850 пенсії на місяць, при тому що батьківський будинок тільки має пейменту (сплати місячної оплати по кредиту на 30 років)  $1500 на місяць - мусить працювати до 67 років!!!

Батьку уже тяжко працювати бо сказуються роки (64) і тяжка праця в Україні... але, якщо він зараз вийде на пенсію, тобто достроково, то буде отримувати тільки близько $650 пенсії на місяць!!! Це при місячній сплаті кредиту на будинок $1500 на місяць + комунальні платежі (ще близько $200 на місяць)... в общім, як не крути, але якщо батько по стану здоров'я більш не зможе працювати, мої батьки навіть вдвох разом, з сумарною зарплатою і пенсією, не  можуть це все не витянути, і навіть після виходу на пенсію в 67 років!!!

Та ж сама ситуація і у мене...

З офіційною (з якої суми оплачуються податки) середньою зарплатою за останні роки в $45 тис. на рік, при виході на пенсію в 67 років, а це ще ого-го як далеко, зможу отримувати пенсії (кожен рік приходить "стейтмент") тільки близько $1600 на місяць... (що є навіть на сьогоднішній день недостатньо для нормального прожиття в США)... І, в тому "стейтменті", офіційно вказано, що з сьогоднішньою пенсійною системою США, в 2034 році уже на кожен офіційно нарахований доллар буде виплачуватись тільки близько $0,75... і це не враховуючи інфляцію доллара...

А ще, враховуючи те що, із за Обами, змушений тепер, за обовязкове медичне стахування платити близько $1000 на місяць (це при тому що це дешева страховка і яка не все  і всі сумми покриває)... і якої у нас з дружиною немає бо, ми просто не платимо бо ми не боліємо і це близько $120 000 за 10 років, і заплатили останній рік за відсутність цієї страховки штраф $600 (на цей рік за законами Обами буде близько $1000)... і це при тому що, більшість тих хто взагалі не працює (половина чорного населення) мають цю страховку за законами Обами  безкоштовно (бо взагалі немають ніякого доходу)... в общім, щоб багато не писати, але іменно із за цього, цей раз багато хто за демократів не голосував...

В общім, уже давно "забив" на їхню пенсійну систему і - працюю, працюю, і ще раз - працюю"!

Так як, на їхню американську пенсію теж розраховувати нічого, уже майже як рік, крім основної роботи (водієм-далекобійником) мусив зайнятись ще й "дечим іншим" крім основного доходу... і усвідомленням того що, певно дуже скоро ще й мені прийдеться допомагати батькам з оплатою кредиту за їхній будинок, також, щоб для свого "іншого доходу" і збереження коштів на майбутнє, залишалось хоч щось що би мені допомагало це все робити, змушений був трошки змінити свої доходи і свою роботу. Ризиковано звичайно, але...

Тому, два дні назад, купив (звісно під банківський кредит) нарешті власну і повністю нову, моделі 2017 року фуру...

Разом з дружиною (я на фурі, вона позаду) вночі і пригнали (з за 300км)

Ну і,  ось декілька фото... на днях почну працювати трошки по іншому, ні і... тепер ще є і додаткові справи...

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

А в Китаї і ще в деяких країнах пенсій немає взагалі. Тому якщо син не починає братися за розум до того часу то сембернара скоріш за все з"їдають першим.

Ти забув сказати, що в них крім пенсій немає і пенсійних зборів:

"Жители сельской местности не платят пенсионные взносы от доходов, в связи с этим не получают трудовую пенсию."

Але й це не вся правда:

"В Китае, напротив, пенсионная система только начинает появляться.

Изначально право получать выплаты по старости в Китае имели только чиновники и работники государственных компаний. В 2007 году пенсии получали только 30% китайцев, остальных граждан по традиции кормили дети. В 2009 году власти Китайской Народной Республики ввели пенсии для жителей сельской местности, в 2012 году пенсионная система охватывала всего 55% населения."

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ти забув сказати, що в них крім пенсій немає і пенсійних зборів:

"Жители сельской местности не платят пенсионные взносы от доходов, в связи с этим не получают трудовую пенсию."

Але й це не вся правда:

"В Китае, напротив, пенсионная система только начинает появляться.

Изначально право получать выплаты по старости в Китае имели только чиновники и работники государственных компаний. В 2007 году пенсии получали только 30% китайцев, остальных граждан по традиции кормили дети. В 2009 году власти Китайской Народной Республики ввели пенсии для жителей сельской местности, в 2012 году пенсионная система охватывала всего 55% населения."

 

Ладно, переконав!  Пенсія в нас мала дійсно щоб прогудувати на неї всіх бухаючих. 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

А можна я трошечки процитую @Waver ?

@yu2007 - давай свою чергову шуточку йумора про плиточників.

 

щодо Штатів - чи можна з зарплати 4 000-5 000 $ віддавати 1500 за будинок в кредиті?

коли ,наприклад,в Штаті Вашингтон оренда  квартири на 1 спальню коштує  1 000 ?

 

чи можна в Украіні з зарплати 5 000 гривень віддавати 8 000 за кредит 2х кімнатноі квартири?

  • +1 6
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...