Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Хто тобі про це сказав, я оформив субсидію на папері. Пришов в соц страх і все там оформив, ніхто огляду нерухомості не проводить.

не знаю як зараз... але раніше при оформленні повторної субсидії (через пів року) приходила тітонька і оглядала помешкання, складала акт. А потім комісія, на основі цього акту, вирішувала чи давати субсидію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://delo.ua/ukraine/kak-budut-predostavljat-subsidii-po-novym-pravilam-dokumenty-291685/

Согласно новому Порядку, опубликованному на сайте Кабинета министров, желающие получить субсидию должны подать два документа — заявление и декларацию (без справки о доходах). Требовать другие документы от людей запрещается.

Субсидия назначается на основании поданных документов. Критерий для получения права на субсидию будет лишь один — доход семьи. Органы соцзащиты проверяют достоверность данных уже после назначения субсидии, получая необходимую информацию от Государственной фискальной службы и Пенсионного фонда, а также от организаций, предоставляющих коммунальные услуги. Если декларант ошибся (небольшие расхождения), то соцработники его поправят, а если он соврал, то в следующий месяц должен будет возместить двойной размер субсидии.

В случае изменения обстоятельств (изменение количества проживающих в квартире, изменения перечня коммунальных услуг, покупка дорогих товаров или услуг) гражданин обязан в течение месяца сообщить об этом органы соцзащиты.

Бланки заявления и декларации для получения субсидии должны изготовить и доставить в апреле и октябре владельцам квартир и домов предприятия, поставляющие газ, электричество и отопление (в столице это "Киевгаз" и "Киевэнерго").

Источник: http://delo.ua/ukraine/kak-budut-predostavljat-subsidii-po-novym-pravilam-dokumenty-291685/ © delo.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто тобі про це сказав, я оформив субсидію на папері. Пришов в соц страх і все там оформив, ніхто огляду нерухомості не проводить.

не знаю як зараз... але раніше при оформленні повторної субсидії (через пів року) приходила тітонька і оглядала помешкання, складала акт. А потім комісія, на основі цього акту, вирішувала чи давати субсидію

Я в грудні вперше оформляла, і до мене тітонька приходила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну я оформляв первинну субсидію.

І що за за предмети розкоші казали?

А ну я оформляв первинну субсидію.

І що за за предмети розкоші казали?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що за за предмети розкоші казали?

треба ще й тест на наркотики (нікотин, алкоголь), а то на "водочку" гроші є а на "воду з крану" немає :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну я оформляв первинну субсидію.

І що за за предмети розкоші казали?

А ну я оформляв первинну субсидію.

І що за за предмети розкоші казали?

Якщо Ви не в курсі, то у разі подачі не достовірних данних на субсидію - держава зобов'яже Вас вернути цю сумму в подвійному розірі. Час від часу приходить коміссія на огляд, та і при оформленні самої субсидії повинна була бути комісія. Можливо, ще прийде. Але Вам тут головне на форумі погорланити. Тільки не треба потім на форумі створювати тему типу "держава заставляє відшкодовувати подвійну сумму субсидії, шодєлать". Ага-ага..

Змінено користувачем seolutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька років назад, я оформляв субсидію і до мене приходив, інспектор з оцінки житла і всі побутових благ(ЩО ЧИКАЄ ВСІХ ХТО ОФОРМИТЬ СУБСИДІЮ!). Я вам скажу, що це просто ЖЕСТЬ. Порівняти його роботу, можна лише з роботою проктолога, хоча в проктолага є елементарні інструменти і рукавички, а цей "поцінувач гавна" прямо голими руками. Картина, не для слабонервних :_20: . Я собі сказав, я ї.ав цю субсидію :_22: - я ЛЮДИНА :) . Бо, так низько опускатися, може лише наша держава.

Багатьом, ніякої субсидії просто не захочеться, зустрівшись з цими істотами. :0118:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька років назад, я оформляв субсидію і до мене приходив, інспектор з оцінки житла і всі побутових благ(ЩО ЧИКАЄ ВСІХ ХТО ОФОРМИТЬ СУБСИДІЮ!). Я вам скажу, що це просто ЖЕСТЬ. Порівняти його роботу, можна лише з роботою проктолога, хоча в проктолага є елементарні інструменти і рукавички, а цей "поцінувач гавна" прямо голими руками. Картина, не для слабонервних :_20: . Я собі сказав, я ї.ав цю субсидію :_22: - я ЛЮДИНА :) . Бо, так низько опускатися, може лише наша держава.

Багатьом, ніякої субсидії просто не захочеться, зустрівшись з цими істотами. :0118:

Та ну, який інспектор, про що Ви говорите. Он пан Zalepok44 написав, що ніхто не приходив і взагалі немає чого боятись, і всі гуртом дружненько заплюсували його пост!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що зараз люди масово кинулись встановлювати газові лічильники в квартирах (де є газові плити, колонки). Існує якась держпрограма по безкоштовному встановленню таких лічильників. Хто в темі, підкажіть, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що зараз люди масово кинулись встановлювати газові лічильники в квартирах (де є газові плити, колонки). Існує якась держпрограма по безкоштовному встановленню таких лічильників. Хто в темі, підкажіть, будь-ласка.

Безкоштовно ставили якщо в квартирі дві точки споживання газу - плита і колонка. На одну плиту все своїм коштом, я собі сам усе оплачував, мало окупитися років за 5, а тепер в 3-6 разів швидше.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька років назад, я оформляв субсидію і до мене приходив, інспектор з оцінки житла і всі побутових благ(ЩО ЧИКАЄ ВСІХ ХТО ОФОРМИТЬ СУБСИДІЮ!).

мене дивує ставлення цих комісій до предметів "розкоші" (телевізор, ноут, принтер, пральна машина, пластикові вікна ітд)

припустим я заробляв, мав непоганий дохід і купив собі усе це. Зараз мене звільнили і мені не вистачає на оплату комуналки. То чому якийсь ушльопок має розказувати, що я живу "розкішно".

Я розумію, якби прийшла комісія і записала що є зараз, а через рік ще раз і порівняла чи щось дороге докуплялось. Тоді все чесно - що мав, те і маєш, на нове грошей не вистачає... якщо ж дорогі речі з"явились - значить і грошенята є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo логіка у тому, що Ви спочатку маєте все продати, що не є речами першої потреби, за цей рахунок оплачувати комунальні, а от тоді, коли їх не зможете оплачувати - тоді маєте право на субсидію.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька років назад, я оформляв субсидію і до мене приходив, інспектор з оцінки житла і всі побутових благ(ЩО ЧИКАЄ ВСІХ ХТО ОФОРМИТЬ СУБСИДІЮ!).

мене дивує ставлення цих комісій до предметів "розкоші" (телевізор, ноут, принтер, пральна машина, пластикові вікна ітд)

припустим я заробляв, мав непоганий дохід і купив собі усе це. Зараз мене звільнили і мені не вистачає на оплату комуналки. То чому якийсь ушльопок має розказувати, що я живу "розкішно".

"телевізор, ноут, принтер, пральна машина" продається якщо треба гроші

так само як і 5ти кімнатна квартира, за яку дорого платити

ще колись була "норма" якщо продав авто то, здається, на протязі 1го року не можеш отримувати субсидію

з родичами був казус, мало того що повернули кошти державі ще й "собака з міліцією приходили"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo логіка у тому, що Ви спочатку маєте все продати, що не є речами першої потреби, за цей рахунок оплачувати комунальні, а от тоді, коли їх не зможете оплачувати - тоді маєте право на субсидію.

с%**лі я маю продавати пралку? А витягувати вікна?

ноут це розкіш? чи засіб спілкування?

розумію якщо є бентлі і кришталеві люстри по 50000-100000грн. Винні холодильники і яйця фаберже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При повному банкроті, нафтогазівці спокійно купували собі нульцеві ренжі. Зараз побільшає авендаторів і ляферарі, а нафтогаз і далі буде банкротом. В нього і в статуті так написано:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с%**лі я маю продавати пралку? А витягувати вікна?

ноут це розкіш? чи засіб спілкування?

розумію якщо є бентлі і кришталеві люстри по 50000-100000грн. Винні холодильники і яйця фаберже...

Вікна ніхто не каже продавати. А от побутхеніку - так. Такі реалії сьогоднішнього життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене однокімнатна малосімейка, вдома газова плита і колонка.

Як думаєте, варто встановлювати лічильники у зв’язку з теперішньою ситуацією? Чи вигідно буде?

Живемо удвох з дружиною, без дітей.

Змінено користувачем aroma
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене однокімнатна малосімейка, вдома газова плита і колонка.

Як думаєте, варто встановлювати лічильники у зв’язку з теперішньою ситуацією? Чи вигідно буде?

Живемо удвох з дружиною, без дітей.

Воно завжди вигідно, просто буде довше окупатись. А враховуючи те, що гривня швидкими темпами девальвує, я б ставив.

Змінено користувачем seolutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с%**лі я маю продавати пралку? А витягувати вікна?

ноут це розкіш? чи засіб спілкування?

розумію якщо є бентлі і кришталеві люстри по 50000-100000грн. Винні холодильники і яйця фаберже...

Вікна ніхто не каже продавати. А от побутхеніку - так. Такі реалії сьогоднішнього життя.

і авто не розкіш, а засіб пересування

сумно це все

але "наші люди" вважають що за опалення можна не платити бо "всеодно не відключать"

(і цим активно користуються не найбідніші "поцанчики")

комуналка такий ж товар як і все інше - за нього треба платили, не подобається - не користуцся

але є ще питання монополі, ціноутворення і якості послуг

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продається якщо треба гроші

хтось оперує списком предметів "розкоші"?

чи просто заздрістю?

"телевізор, ноут, принтер, пральна машина" продається якщо треба гроші
А от побутхеніку - так. Такі реалії сьогоднішнього життя.

такі відчуття, що спілкуюсь з рабами

скоро будете мисці рису перловки радуватись?

Далі що? Радуватись водопроводу і каналізації?

є мінімальний рівень для життя людини, яка себе поважає, з якого дива держава цей рівень починає запихати під плінтус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субсидії введуть на один рік для запобігання соціальному вибуху. Їх будуть видавати дуже тяжко і напружено, але будуть. За рік люди психологічно звикнуть і субсидії відмінять. Іншої логіки я не бачу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продається якщо треба гроші

хтось оперує списком предметів "розкоші"?

Сумніваюсь, що Вам таку інформацію хтось надасть, так як її можна використовувати у своїх цілях для того, щоб отримати субсидію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...