Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, bormotuha сказал:

Ну, чого ж, знаю людей, що наймали житло, але оформлювали субсидію, власник житла все одно отримає свої гроші, для того, хто наймає житло хоч якась компенсація.

Щоб отримати субсидію, потрібно укласти договір, а власнику, відповідно, платити податки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Щоб отримати субсидію, потрібно укласти договір, а власнику, відповідно, платити податки.

не правда. В минулому році ця норма була знята, як і була знята норма що орендар для того щоб претендувати на субсидію має бути приписаний в чужій квартирі.

Уточнював цю інформацію в соцбезі.

Казали так, щоб орендарям отримати судсидію необхідно заповнити декларацію та надати договір у вільний формі між власником і орендарями (ніяких нотаріусів, ніяких податкових і податків). Ну і саме собою мати підстави на утримання цієї субсидії. Кажуть навіть пенсіонери які мають дві квартири так пооформлювали субсидії. На одну субсидія їй, на другу - субсидія на орендарів.

А от мене, жаль, власники орендованої квартири не захотіли дати добро на оформллення субсидії (страх перед податками і проблемами) і паралельно ще й підняли  орендну плату. Хоча всі формальні підстави на це є. А є інші знайомі, будучи досить забезпеченими і маючи дві квартири,  за більшу 4-кімнатну платять копійки по субсидії. 

Тому порада для тих орендує по договору і має підстави, то навіть і необхіності виясняти те питання з власниками немає. Можна сміливо іти в соцбез і оформляти субсидію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Just_smile сказал:

не правда. В минулому році ця норма була знята, як і була знята норма що орендар для того щоб претендувати на субсидію має бути приписаний в чужій квартирі.

Уточнював цю інформацію в соцбезі.

Казали так, щоб орендарям отримати судсидію необхідно заповнити декларацію та надати договір у вільний формі між власником і орендарями (ніяких нотаріусів, ніяких податкових і податків). Ну і саме собою мати підстави на утримання цієї субсидії. Кажуть навіть пенсіонери які мають дві квартири так пооформлювали субсидії. На одну субсидія їй, на другу - субсидія на орендарів.

А от мене, жаль, власники орендованої квартири не захотіли дати добро на оформллення субсидії (страх перед податками і проблемами) і паралельно ще й підняли  орендну плату. Хоча всі формальні підстави на це є. А є інші знайомі, будучи досить забезпеченими і маючи дві квартири,  за більшу 4-кімнатну платять копійки по субсидії. 

Тому порада для тих орендує по договору і має підстави, то навіть і необхіності виясняти те питання з власниками немає. Можна сміливо іти в соцбез і оформляти субсидію.

Ти сам собі суперечиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Just_smile сказал:

а аргументувати?

Що аргументувати? Людина пише, що треба укласти договір, щоб орендар міг отримати субсидію, ти пишеш "не правда", а потім добавляєш "необхідно ... надати договір". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Що аргументувати? Людина пише, що треба укласти договір, щоб орендар міг отримати субсидію, ти пишеш "не правда", а потім добавляєш "необхідно ... надати договір". 

Взагалі то мова йшла за те що не потрібно власнику платити податків, а не за договір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Just_smile сказал:

Взагалі то мова йшла за те що не потрібно власнику платити податків, а не за договір.

Ти хочеш сказати, що податки з оренди нерухомості не треба платити? Тоді давай лінк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Ти хочеш сказати, що податки з оренди нерухомості не треба платити? Тоді давай лінк.

лінка тобі не дам. але це слова працівника соцбезу хто приймає документи на субсидії. 

Зі слухів чув, що дехто так на свої квартири поофмляв аля квартирантів які мають підстави, хоча живуть самі власники.

В моєму випадку не дали добро, бо не захотіли оформляти договір, а тим паче щоб я займався якимись формальностями пов'язаними з квартирою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Just_smile сказал:

лінка тобі не дам. але це слова працівника соцбезу хто приймає документи на субсидії. 

Зі слухів чув, що дехто так на свої квартири поофмляв аля квартирантів які мають підстави, хоча живуть самі власники.

В моєму випадку не дали добро, бо не захотіли оформляти договір, а тим паче щоб я займався якимись формальностями пов'язаними з квартирою.

Скільки вже субсидій в людей позабирали, через "слова працівника соцбезу", а люди досі вірять...

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Скільки вже субсидій в людей позабирали, бо "це слова працівника соцбезу"...

upd. погуглив, на жаль, за оплату податків нічого не знайшов. Але тут є інформація за орендарів http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/27.html

Ну і може помиляюсь але для того щоб сплачувати податки, то має бути підприємець з необхідними кведами, і думаю вряд чи для податкової є поняття "договір у вільній формі". Тому мені це здається якщо квартир у тебе 2 і одну ти здаєш в оренду по такому договору, то нічого не сплачуєш. Оскільки ця можливість оформлення субсидії для орендарів сама по собі нівелюється при відсутності всіх необхідних реєстрацій власником. Ніхто не захоче цим займатися, да і цифри будуть більші з податкової сторони, ніж зі сторони вартості комуналки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Just_smile сказал:

не правда.

Що неправда? Ви ж самі написали, що потрібно надати договір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Just_smile сказал:

upd. погуглив, на жаль, за оплату податків нічого не знайшов. Але тут є інформація за орендарів http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/27.html

Ну і може помиляюсь але для того щоб сплачувати податки, то має бути підприємець з необхідними кведами, і думаю вряд чи для податкової є поняття "договір у вільній формі". Тому мені це здається якщо квартир у тебе 2 і одну ти здаєш в оренду по такому договору, то нічого не сплачуєш. Оскільки ця можливість оформлення субсидії для орендарів сама по собі нівелюється при відсутності всіх необхідних реєстрацій власником. Ніхто не захоче цим займатися, да і цифри будуть більші з податкової сторони, ніж зі сторони вартості комуналки.

Ага. Погано гуглив. Другий лінк в пошуку

https://taxlink.ua/ua/news/nadannja-zitla-v-orendu-pdfo-ta-vz.htm

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Ага. Погано гуглив. Другий лінк в пошуку

https://taxlink.ua/ua/news/nadannja-zitla-v-orendu-pdfo-ta-vz.htm

 

Гуглити то одне, а от хотілося б дізнатися  як воно практично виглядає. Може є на борді хто так здавав/орендував?

Бо ще раз кажу ж, що працівниця в відділі де подають документи мені сама говорила, що навіть бабці підписують такі аля фількіні грамоти щоб поофмляти субсидії на другу квартиру. Є великі сумніви що вони здають щокварталу звіти та платять податки.

Потенційний електорат наших "верхніх" живе і в орендованих квартирах, а вся система підняття тарифів супроводжувалась паралельним спрощеним механізмом отримання субсидії для тих не має змоги платити кабальні тарифи. 

Змінено користувачем Just_smile
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Just_smile сказал:

Гуглити то одне, а от хотілося б дізнатися  як воно практично виглядає. Може є на борді хто так здавав/орендував?

Бо ще раз кажу ж, що працівниця в відділі де подають документи мені сама говорила, що навіть бабці підписують такі аля фількіні грамоти щоб поофмляти субсидії на другу квартиру. Є великі сумніви що вони здають щокварталу звіти та платять податки.

Потенційний електорат наших "верхніх" живе і в орендованих квартирах, а вся система підняття тарифів супроводжувалась паралельним спрощеним механізмом отримання субсидії для тих не має змоги платити кабальні тарифи. 

Теща моя здає квартиру квартиранту, який отримує субсидію, якби не платила податку, то сама б залишилася без субсидії. Домовилася з квартирантом, що якщо хоче субсидію, то податок він за неї платить. Податок набагато менший ніж у квартиранта субсидія, тому він все рівно у виграші і теща нічого не втрачає.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Теща моя здає квартиру квартиранту, який отримує субсидію, якби не платила податку, то сама б залишилася без субсидії. Домовилася з квартирантом, що якщо хоче субсидію, то податок він за неї платить. Податок набагато менший ніж у квартиранта субсидія, тому він все рівно у виграші і теща нічого не втрачає.

І теща можливо була ФОПом ще до квариранта і оформлення субсидії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Just_smile сказал:

І теща можливо була ФОПом ще до квариранта і оформлення субсидії?

Ніяких фопів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Just_smile сказал:

І теща можливо була ФОПом ще до квариранта і оформлення субсидії?

Який фоп. Читайте інфу по посиланню. ПДФО 18 % і військовий збір 1.5% від суми орендної плати прописаної в договорі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Just_smile сказал:

що навіть бабці підписують такі аля фількіні грамоти щоб поофмляти субсидії на другу квартиру. Є великі сумніви що вони здають щокварталу звіти та платять податки.

А потім субсидія на квартири тютю і податкова нагне.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

Який фоп. Читайте інфу по посиланню. ПДФО 18 % і військовий збір 1.5% від суми орендної плати прописаної в договорі. 

Виходячи з вищеоговоренного, молода панянка мені трошки сумнівну інфу видала. 

6 хвилин тому, volks сказано:

А потім субсидія на квартири тютю і податкова нагне.

До речі, хороший хід податкової  по частковому виводу з тіні орендарів, або ж пошуків не грамотних і випусуванню їм штрафів.

 

Я власне так собі то зрозумів: справа геморна, вигідна тільки якщо хочеш цим займатися, орендодавці також згодні на даний крок, ну і в договорі прописана занижена сума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, volks сказано:

Який фоп. Читайте інфу по посиланню. ПДФО 18 % і військовий збір 1.5% від суми орендної плати прописаної в договорі. 

Виходячи з вищеоговоренного, молода панянка мені трошки сумнівну інфу видала. 

16 хвилин тому, volks сказано:

А потім субсидія на квартири тютю і податкова нагне.

До речі, хороший хід податкової  по частковому виводу з тіні орендодавців, або ж пошуків не грамотних і випусуванню їм штрафів.

 

Я власне так собі то зрозумів: справа геморна, вигідна тільки якщо хочеш цим займатися, орендодавці також згодні на даний крок, ну і в договорі прописана занижена сума.

Змінено користувачем Just_smile
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

КП «Луцькводоканал» інформує споживачів, що у понеділок, 19 лютого можливі перебої у постачанні холодної та гарячої води.
Як інформують у прес-службі «Луцькводоканалу», це є наслідком відключення об’єктів підприємства від електропостачання.
Про здійснення такого відключення йдеться у листі Луцької міської філії ПрАТ «Волиньобленерго» від 12.02.18р. №17/8-27, що суперечить абзацу 18 ст. 6 ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», де введено пряму заборону на відключення об'єктів питного водопостачання та централізованого водовідведення від системи енерго-, газо-, теплопостачання як об'єктів життєзабезпечення і стратегічного значення.

Наслідком відключення електроустановок КП «Луцькводоканал» (зокрема, Дубнівського водозабору) буде виникнення загрозливої санітарно-епідемічної ситуації, що призведе до порушення прав та охоронюваних законом інтересів територіальної громади міста Луцька (без постачання холодної та гарячої води залишаться 70% відсотків мешканців м. Луцька, медичні установи – поліклініки №1 та №2, Волинська обласна дитяча лікарня, Луцька міська та Луцька районна лікарні, ряд дошкільних та шкільних навчальних закладів, інші об’єкти життєзабезпечення нашого міста).
Враховуючи зношеність магістральних та внутрішньо-квартальних трубопроводів, введення їх в нормальний режим роботи після проведення відключення Дубнівського водозабору, призведе до виникнення значної кількості аварійних ситуацій та, як наслідок,– погіршення якості послуг з водопостачання.

Ото замість гребти немитими/небритими і т.д. на роботу, треба зібратися біля водокАНАЛУ та обленерго, і нагадати, що таке Майдан трошки.... Я не маю і не мав жодного боргу за воду, за електрику, і за комуналку в цілому, чому я маю митися в тазику? А може, то міськраді пора позвільняти н@фіг керівництво Водоканалу з вовчим білетом,  а на керівництво обленерго - відповідним органам кримінал завести?

P.S. Щось не дуже выриться, що таки ризикнуть... Надто багато невдоволених буде, плюс відключення лікарень і.т.д.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сайту обленерго; 

Станом на 1 лютого 2018 року загальний борг комунальних підприємств перевищує 42 млн грн.

Найбільші неплатники Волинської області – ДКП «Луцьктепло» (понад 18 млн грн), КП «Луцькводоканал» (понад 9 млн грн), підприємство «Нововолинськводоканал» (понад 2 млн грн), Володимир-Волинське підприємство теплових мереж «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» (понад 1 млн грн), ЖКП № 3 Луцька (понад 1 млн грн).

Внаслідок наявності значної заборгованості комунальних підприємств та не проведення відшкодування надавачам послуг пільг і субсидій у грудні 2017 року і в січні 2018-го у ПрАТ  «Волиньобленерго» утворилася суттєва недоплата перед ДП «Енергоринок». Така ситуація загрожує імовірним обмеженням електропостачання для усієї Волинської області.

З огляду на таку складну ситуацію ПрАТ «Волиньобленерго» змушене буде застосувати адресні відключення.

ПрАТ «Волиньобленерго» добре розуміє наслідки застосування заходів, що пов'язані з припиненням  електропостачання цих неплатників, однак не може поставити під загрозу електропостачання усієї Волинської області.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Я не маю і не мав жодного боргу за воду, за електрику, і за комуналку в цілому, чому я маю митися в тазику? А може, то міськраді пора позвільняти н@фіг керівництво Водоканалу з вовчим білетом,  а на керівництво обленерго - відповідним органам кримінал завести?

Ти заплатив, я заплатив, майже всі заплатили за воду, а водоканал не заплатив за електроенергію. "Гдє дєньгі, Зін?"

Чому в цій ситуації винуватим хочуть показати обленерго?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як мінімум тому, що згідно Закону вони не мають права відключати критичні об'єкти життєзабечення. І ще - в державі, яка ЕКСПОРТУЄ електрику - немає чого приватній фірмі, яка належить олігарху, патякати про "поставити під загрозу електропостачання усієї Волинської області" - це, даруйте, п..... (брехня).

А з керівництвом Водоканалу, якщо там є якісь порушення - взагалі має бути просто - маски-шоу, СІЗО, нари. То ДУЖЕ гарний до того ж передвиборчий фокус для міськради буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...