Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

В приват24 оплата комунальних послуг без банківських послуг та процентів з кредитки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже платив за комунальні за грудень? Яка ціна за опалення?

Проводжу оплату через Інет, то в платіжці - Ціна опалення за 1м2 = 9.62грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В приват24 оплата комунальних послуг без банківських послуг та процентів з кредитки?

Гривня якоїсь комісії за оплату кожної послугі. Всього виходить 8 гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за фігня з електрикою? Бачу у колег по роботі те саме. Раніше споживав орієнтовно 100кВт, 1к квартира, кілька лампочок, пралка, лед тв, холодильник, ноут. За грудеь виявилось, що спожив 209 кВт! Які звісно порахували по 0.42 грн\кВт а не по 0,30 грн\кВт, як рахували до 150 кВт. За листопад інфи нема.Це наштовхує на думку що навмисно зафіксували так показники, щоб оплата пішла дорожче. Хтось з цим стикнувся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за фігня з електрикою? Бачу у колег по роботі те саме. Раніше споживав орієнтовно 100кВт, 1к квартира, кілька лампочок, пралка, лед тв, холодильник, ноут. За грудеь виявилось, що спожив 209 кВт! Які звісно порахували по 0.42 грн\кВт а не по 0,30 грн\кВт, як рахували до 150 кВт. За листопад інфи нема.Це наштовхує на думку що навмисно зафіксували так показники, щоб оплата пішла дорожче. Хтось з цим стикнувся?

http://energy.volyn.ua/personal/

Реєструєтесь і бачите всю інформацію про себе. Можете самі показники вносити і самі собі рахунок виписувати.

Змінено користувачем taurus07
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Ціни на газ для населення України скоро зростуть на 280%, на тепло – на 66%

Україна узгодила з Міжнародним валютним фондом підвищення тарифів на газ на 280% або в 3,8 разів, на тепло – на 66% або в 1,66 разів. Про це на інвестиційній конференції в середу повідомила голова Національного банку України Валерія Гонтарєва.

«Зараз, згідно з нашою програмою з МВФ підвищення тарифів буде дуже різким – на 280% на газ і близько 66% на тепло», – сказала вона.

Глава Нацбанку також додала, що у зв'язку з таким підвищенням тарифів очікується додаткове зростання інфляції, який до кінця 2015 року складе 25-26%.

За словами міністра палива і енергетики Валерія Демчишина, перший етап подорожчання можна очікувати вже найближчим часом.

Таким чином, ціна здобувається і реалізується компанією газу для потреб населення з 1 квітня може збільшитися з 349,2 грн (без ПДВ) за 1 тис. куб. м до 1,59 тис. за 1 тис. куб. м (без ПДВ).

Нагадаємо, МВФ наполягає на приведення тарифів на газ до економічно обґрунтованого рівня.

В кінці 2014 року співпрацю з МВФ за програмою stand-by було призупинено, оскільки на думку Фонду, в Україні так і не стартували економічні реформи.

Криза в українській економіці поглиблювалась, що змусило уряд знову звернутися до МВФ. В результаті сторони досягли компромісу щодо питання розширення фінансової допомоги, а Україні довелося погодитися на підвищення тарифів на газ і тепло для населення.

При цьому експерти в паливно-енергетичній сфері оцінюють підвищення тарифів для населення в 4-5 разів.

...в мене одні мати... Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ЗП вони піднумуть в грудні і то не факт. виблядки

цікаво кому і на скільки. собі піднімуть точно, а от в ніших вона тільки зменшується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на газ для населення України скоро зростуть на 280%, на тепло – на 66%

Україна узгодила з Міжнародним валютним фондом підвищення тарифів на газ на 280% або в 3,8 разів, на тепло – на 66% або в 1,66 разів. Про це на інвестиційній конференції в середу повідомила голова Національного банку України Валерія Гонтарєва.

«Зараз, згідно з нашою програмою з МВФ підвищення тарифів буде дуже різким – на 280% на газ і близько 66% на тепло», – сказала вона.

Глава Нацбанку також додала, що у зв'язку з таким підвищенням тарифів очікується додаткове зростання інфляції, який до кінця 2015 року складе 25-26%.

За словами міністра палива і енергетики Валерія Демчишина, перший етап подорожчання можна очікувати вже найближчим часом.

Таким чином, ціна здобувається і реалізується компанією газу для потреб населення з 1 квітня може збільшитися з 349,2 грн (без ПДВ) за 1 тис. куб. м до 1,59 тис. за 1 тис. куб. м (без ПДВ).

Нагадаємо, МВФ наполягає на приведення тарифів на газ до економічно обґрунтованого рівня.

В кінці 2014 року співпрацю з МВФ за програмою stand-by було призупинено, оскільки на думку Фонду, в Україні так і не стартували економічні реформи.

Криза в українській економіці поглиблювалась, що змусило уряд знову звернутися до МВФ. В результаті сторони досягли компромісу щодо питання розширення фінансової допомоги, а Україні довелося погодитися на підвищення тарифів на газ і тепло для населення.

При цьому експерти в паливно-енергетичній сфері оцінюють підвищення тарифів для населення в 4-5 разів.

...в мене одні мати...

які 349?? о_О

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на газ для населення України скоро зростуть на 280%, на тепло – на 66%

Україна узгодила з Міжнародним валютним фондом підвищення тарифів на газ на 280% або в 3,8 разів, на тепло – на 66% або в 1,66 разів. Про це на інвестиційній конференції в середу повідомила голова Національного банку України Валерія Гонтарєва.

«Зараз, згідно з нашою програмою з МВФ підвищення тарифів буде дуже різким – на 280% на газ і близько 66% на тепло», – сказала вона.

Глава Нацбанку також додала, що у зв'язку з таким підвищенням тарифів очікується додаткове зростання інфляції, який до кінця 2015 року складе 25-26%.

За словами міністра палива і енергетики Валерія Демчишина, перший етап подорожчання можна очікувати вже найближчим часом.

Таким чином, ціна здобувається і реалізується компанією газу для потреб населення з 1 квітня може збільшитися з 349,2 грн (без ПДВ) за 1 тис. куб. м до 1,59 тис. за 1 тис. куб. м (без ПДВ).

Нагадаємо, МВФ наполягає на приведення тарифів на газ до економічно обґрунтованого рівня.

В кінці 2014 року співпрацю з МВФ за програмою stand-by було призупинено, оскільки на думку Фонду, в Україні так і не стартували економічні реформи.

Криза в українській економіці поглиблювалась, що змусило уряд знову звернутися до МВФ. В результаті сторони досягли компромісу щодо питання розширення фінансової допомоги, а Україні довелося погодитися на підвищення тарифів на газ і тепло для населення.

При цьому експерти в паливно-енергетичній сфері оцінюють підвищення тарифів для населення в 4-5 разів.

...в мене одні мати...

які 349?? о_О

ну це, певно, малося на увазі ціна для ТКЕ (ТеплоКомунЕнерго), яке, в результаті, з того газу робить тепло для населення.

Якщо рахувати реальну ціну газу, який ми купуємо в Росії, то навіть по колишньому курсу 8 грн/бакс 350 доларів за тисячу кубометрів виходило 2800 грн. (В січні 2015-го Україна купувала в Росії газ в середньому по ціні 358,72, якщо бути точним). А для нас ціна була щось трішки більше 1000 грн. Різниця дотувалася державою.

При теперішньому курсі 27 (чи який вже там на цю годину?) виходить 9450 грн. за тисячу кубів... Зрозуміло, що влада тепер хоче компенсувати, переклавши падіння курсу гривні на наші плечі, прикриваючись вимогами МВФ...

...я от тепер думаю, хто нам більший ворог... Росія, яка підняла ціну на газ з 150-ти до 350-ти доларів, чи МВФ, який типу змушує наших економістів підняти ціну газу для нас (населення) вчетверо... тобто, нас додавити... Тільки здається мені, що МВФ тут ні до чого... Це наші "гонтарєви" такі хитров...зроблені... Добивати народ в такий момент... Провокаторша, чи що?... Але тоді куди ж дивиться Гарант? Раз він її поставив, він їй дозволяє таке виробляти, виходить він з нею заодно...?

Ну! Захисники ПОПа, я кремлядь?

....Хоча вороги вони всі, а от давити в першу чергу потрібно тих сук, які женуть курс бакса...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ворог... Росія, яка підняла ціну на газ з 150-ти до 350-ти доларів, чи МВФ, який типу змушує наших економістів підняти ціну газу для нас (населення) вчетверо... тобто, нас додавити...

Ось так і росію ще в друзі можна поставити.

МВФ свої кредити нікому не навязують, значить наша влада сама їх просить. Україні обіцяли фінансову допомогу країни G7. Але там теж потрібно було виконати певні умови - продаж бізнесу президента і ліквідація коррупції. Але нашій владі простіше взяти кредит в МВФ і підняти тариф на газ для населення ніж продати власний бізнес і почати борось з коррупцією. Це при тому що у нас є газ власного видобутку, якого цілком вистачило б для потреб населення.

П.С.

Доречі те, що Україна досі поставляє газ і інші енергоносії в окуповані території за свій рахунок свідчить тільки про одне. Наша влада змушує нас платити за газ для домбабве і при цьому піднімає нам тарифи. Як вам правда?

Змінено користувачем sergyj
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але там теж потрібно було виконати певні умови - продаж бізнесу президента і ліквідація коррупції.

Ткніть мене носом де МВФ вимагає від Порошенка продати свій бізнес?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але там теж потрібно було виконати певні умови - продаж бізнесу президента і ліквідація коррупції.

Ткніть мене носом де МВФ вимагає від Порошенка продати свій бізнес?

Спочатку ткніть мене носом, де я писав, що МВФ вимагає від Порошенка продати свій бізнес?

Змінено користувачем sergyj
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку ткніть мене носом, де я писав, що МВФ вимагає від Порошенка продати свій бізнес?

Ок.

"Україні обіцяли фінансову допомогу країни G7. Але там теж потрібно було виконати певні умови - продаж бізнесу президента і ліквідація коррупції."

Пруф на вимогу G7 до Порошенка.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже й на електроенергію тарифи переглядати будуть

Тарифы на электроэнергию вырастут на 40% с марта согласно договоренностям с Международным валютным фондом.

http://gordonua.com/news/money/Demchishin-S-marta-tarify-na-elektroenergiyu-dlya-naseleniya-vyrastut-na-40-67552.html

Супер! Підняти тарифи на вимогу МВФ, взяти гроші в МВФ і роздати їх в вигляді субсидій піплу на покриття підняття тарифу! (роздати, звісно не всі, щось має і до денця прилипнути при "зважуванні" ...;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи МВФ, який типу змушує наших економістів підняти ціну газу для нас (населення) вчетверо... тобто, нас додавити...

або ткніть де МФВ це вимагає, чи як обично під вимоги мвф проштовхують всяку х...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку ткніть мене носом, де я писав, що МВФ вимагає від Порошенка продати свій бізнес?

Ок.

"Україні обіцяли фінансову допомогу країни G7. Але там теж потрібно було виконати певні умови - продаж бізнесу президента і ліквідація коррупції."

МВФ і G7 це різні речі.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВФ і G7 це різні речі.

Ти так і не дав посилання, де хоч хто-небудь вимагає від Порошенка продати свій бізнес.

Не редагуй мої пости при цитуванні, бо виглядаєш ідіотом:

Ок.

"Україні обіцяли фінансову допомогу країни G7. Але там теж потрібно було виконати певні умови - продаж бізнесу президента і ліквідація коррупції."

Пруф на вимогу G7 до Порошенка.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти так і не дав посилання, де хоч хто-небудь вимагає від Порошенка продати свій бізнес.

Ну якщо тебе влаштує хто небудь тоді на:

Порошенку слід продати 5 канал, - ОБСЄ

"Це недобре: одним з перших кроків на посаді президента для Петра Порошенка повинна бути продаж телеканалу, який йому належить", - написала вона. Міятович також обурилася тим, що раніше Порошенко погодився продати, у разі обрання його президентом, всі свої активи, крім "5 каналу".

Ключове слово погодився.

А говорив він все правильно:

«Я не олігарх. Взагалі, олігарх ніколи не повинен бути президентом», - заявив Порошенко в інтерв'ю німецькій газеті Bildt, пише Слово і Діло.

Нардеп пояснив, що в іншому випадку з'являється спокуса використати політичну владу для ведення власного бізнесу. «Я продам концерн Roshen, якщо мене оберуть президентом України», - запевнив політик.

Змінено користувачем sergyj
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кому призначається субсидія? Якщ в сім*ї безробітний то нема?

Топай в соц страх. Волі, 4а. Біля піцерії "Дядя піца". Там тобі все розкажуть. Я записався на подачу документів на 25 лютого... Після відвідин зможу розказати більш детально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

deluxkangoo, якщо безробітний стоїть на обліку в центрі зайнятості, то субсидія може бути призначена (по рішенню комісії), якщо ні - то не призначають.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...