Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, bormotuha сказано:

вони лише пломби ставили, я маю ще щось платити?

да, натомість - вони зроблять повірку "безкоштовно" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Bliksss сказано:

да, натомість - вони зроблять повірку "безкоштовно" )

Все вірно що в лапках,тим паче що та повірка років десять як включена вже до тарифу, по за минулий раз я робив повірку безкоштовно, казали тільки самому зняти лічильник і їм принести, цього разу сказали все платно. Я заплатив минулого року 450 грн за два лічильника, повіряли дома, нічого не знімав, зараз вони біля 12 грн абонплату ввели, помножте на 4 роки, це при умові що вона не виросте, а я сумніваюся, і ви зрозумієте, що вам нових два лічильники дешевше обійдуться:)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

поглянь з іншої сторони, проживає 5, "прописано" - 2, платиш за двох - "по нормі" ))

В них норма така,  що я з дружиною і двома малими дітьми використовую  орієнтовно стільки як на 1 людину. А якби була можливість посудомийку поставити,  то ще б з третину менше було б. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

вони біля 12 грн абонплату ввели, помножте на 4 роки, це при умові що вона не виросте, а я сумніваюся, і ви зрозумієте, що вам нових два лічильники дешевше обійдуться:)

Тут трохи більше ніж двократна вартість набігає у порівнянні з вартістю повірки реальною.  А от на повірці загальнобудинкового лічильника тепла коефіцієнт переплати в районі 10 виходить... 

Недавно ОСББ повірило десь за 3600, якщо пам'ять не зраджує а вони в районі 20-ки з квартири хочуть,  а квартир 60....

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Unknown сказано:

Тут трохи більше ніж двократна вартість набігає у порівнянні з вартістю повірки реальною.  А от на повірці загальнобудинкового лічильника тепла коефіцієнт переплати в районі 10 виходить... 

Недавно ОСББ повірило десь за 3600, якщо пам'ять не зраджує а вони в районі 20-ки з квартири хочуть,  а квартир 60....

І варіантів це робити самому вже немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 05.10.2020 в 10:48, nickel сказал:

Хтось міняв постачальників? Є різниця в ціні чи інші переваги ? Здається, Волиньобленерго, в рахунках пропонує постачати ще й газ. Цікаво чи хтось скористався пропозицією.

Попала на очі реклама. Я плачу за газ 5,5. 

image.thumb.png.d176d821244aef36dac42bd13f79ccea.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна порівняти тарифи різних постачальників

https://gasoteka.ua-energy.org/?fbclid=IwAR0ENsIpsGcKb0vq53WZ4UO96AIflbmy_4vEAFdHzadOXSpxBZHcGjhZ_E8#

Подав заявку в Нафтогаз на зміну постачальника тариф "Місячний" 4,7 грн/куб, але з першого разу мене не підключать напевно, я трохи окуня включив коли попросили документ на право власності на житло, хотів написати в підтримку, щоб уточнити який документ їх цікавить, а вона працює до 18-00.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.10.2020 в 20:39, nickel сказал:

Подав заявку в Нафтогаз на зміну постачальника тариф "Місячний" 4,7 грн/куб, але з першого разу мене не підключать напевно, я трохи окуня включив коли попросили документ на право власності на житло, хотів написати в підтримку, щоб уточнити який документ їх цікавить, а вона працює до 18-00.

Як я і казав, електронним листом попросили надіслати протягом 3 днів документ про право власності, техпаспорт їм не підійшов. І забракували квитанцію Монобанку про сплату за газ, попросили скріншот з кабінету, як на мене дивне прохання. Зате Волиньгаз зреагував швидше ніж Нафтогаз мені відписав. Подзвонила тьотка, сказала соцопитування, але з розмови відразу було зрозуміло, що заготовлених запитань в неї немає, наступні були пов'язані з моїми відповідями і в заготовках їх бути не могло. По мові склалося враження, що я перший клієнт Волиньгазу, який подав заявку на зміну оператора, бо питала навіть який тариф пропонують, хоча на сайті Нафтогазу можна ознайомитися і з тарифами і з усім іншим що вона в мене випитувала.

Відповів листом Нафтогазу, щоб дали відмову по моїй заявці, а я подам іншу. Бо виявляється, є акція для нових користувачів - розігрують 50 кубів газу.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайшов я теж на 104, подивися ціну на газ і вона 6.70026, нормально так, а з Нафтогаз ціна 4.7 дивлюсь "Термін дії до 31.10.2020", щоб не було що після теж 6.7 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, dimmon сказано:

Нафтогаз ціна 4.7

+ плата за транспортування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Як я і казав, електронним листом попросили надіслати протягом 3 днів документ про право власності, техпаспорт їм не підійшов. І забракували квитанцію Монобанку про сплату за газ, попросили скріншот з кабінету, як на мене дивне прохання. Зате Волиньгаз зреагував швидше ніж Нафтогаз мені відписав. Подзвонила тьотка, сказала соцопитування, але з розмови відразу було зрозуміло, що заготовлених запитань в неї немає, наступні були пов'язані з моїми відповідями і в заготовках їх бути не могло. По мові склалося враження, що я перший клієнт Волиньгазу, який подав заявку на зміну оператора, бо питала навіть який тариф пропонують, хоча на сайті Нафтогазу можна ознайомитися і з тарифами і з усім іншим що вона в мене випитувала.

Відповів листом Нафтогазу, щоб дали відмову по моїй заявці, а я подам іншу. Бо виявляється, є акція для нових користувачів - розігрують 50 кубів газу.,

допускаю,що волиньгаз теж може відкотити свої ціни до ринкових,як тільки масово почнуть перебігати клієнти. Взимку  мав такий досвід з обленерго.Як тільки прийшов писати заяву на розірвання договору і пояснив причину(перехід на іншого трейдера),наступного дня вони сказали,що можуть перевести на інший тариф,тіпа ринковий,тупо запропонували ту саму ціну. Заяву подавав від юрособи де на той час працював. Хоча та сама схема і з фізособами.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, dimmon сказал:

зайшов я теж на 104, подивися ціну на газ і вона 6.70026, нормально так, а з Нафтогаз ціна 4.7 дивлюсь "Термін дії до 31.10.2020", щоб не було що після теж 6.7 :)

1. В них є і фіксований тариф на рік  - 5,2

2, В Волиньгазу також ціна плаваюча, думаю різниця в ціні буде приблизно однакова протягом року.

14 минут назад, Serpent сказал:

+ плата за транспортування.

Я зараз плачу 5,5 (тариф плаваючий) + доставку. Доставщик і ціна за сжоставку не міняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dimmon сказал:

зайшов я теж на 104, подивися ціну на газ і вона 6.70026, нормально так, а з Нафтогаз ціна 4.7 дивлюсь "Термін дії до 31.10.2020", щоб не було що після теж 6.7 :)

Я також задав їм це запитання і попросив архів цін. Дали без будь-яких питань. Я тільки ще не встиг знайти архів цін Волиньгазу для порівняння, якщо хтось має час і знайде, то викладіть сюди.

image.thumb.png.e6debc27a27738eb5ee0143012672876.png

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, nickel said:

якщо хтось має час і знайде, то викладіть сюди.

Малось на увазі це?

78BD41A2-8372-4B7F-AC8E-8E14160B22D6.thumb.jpeg.a5241e027a92108a66bbddf3e3673607.jpeg

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

Малось на увазі це?

78BD41A2-8372-4B7F-AC8E-8E14160B22D6.thumb.jpeg.a5241e027a92108a66bbddf3e3673607.jpeg

Так це. Вже порівняв, ціна або така сама або у Нафтогазу нижча.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, nickel сказано:

По мові склалося враження, що я перший клієнт Волиньгазу, який подав заявку на зміну оператора, бо питала навіть який тариф пропонують, хоча на сайті Нафтогазу можна ознайомитися і з тарифами і з усім іншим що вона в мене випитувала.

100% не перші. Знаю кількох людей, які це зробили ще в кінці серпня. І їм також волиньгаз виносив мозок "А чому?" "А куди?", "Що не влаштовує" і т.п..

Проте перейшли. І принаймні станом на зараз усе ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Опалювальний сезон не призупинятимуть до виборів? Без ітп в будинках добряче тепло на разі.

Є шанс побачити платіжки за жовтень ще до другого туру виборів міського голови (якщо не набереться 50% від закоханих в новий фонтан).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 жовтня ПриватБанк запустив послугу, яка потрібна майже всім українцям. Вона стала можливою завдяки угоді, яку банк уклав з українським Нафтогазом. Суть послуги в тому, що тепер ви можете підключити газопостачання всього в кілька натиснень.

 

https://gsminfo.com.ua/29190-pryvatbank-zapustyv-poslugu-yaka-potribna-majzhe-vsim-ukrayinczyam.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Saddy сказал:

22 жовтня ПриватБанк запустив послугу, яка потрібна майже всім українцям. Вона стала можливою завдяки угоді, яку банк уклав з українським Нафтогазом. Суть послуги в тому, що тепер ви можете підключити газопостачання всього в кілька натиснень.

 

https://gsminfo.com.ua/29190-pryvatbank-zapustyv-poslugu-yaka-potribna-majzhe-vsim-ukrayinczyam.html

Виглядає легко і зручно, але, скоріше за все, через Приват24 до Нафтогазу надійде лише заявка і решту паперів для верифікації прийдеться надати окремо.

"Після відправки заявки з клієнтом протягом трьох днів зв’яжуться фахівці ГК «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись була тема про знижки але ця теж підходить.

 

Волиньелектрозбут (ТОВ "ВЕЗ") розширив свої послуги і також продає газ.

На ринку склалась ситуація, що в конкурентів ціни вже пішли вгору а у них ще лишились на старому рівні.

Так, у найбільшого постачальника в області (не хочу тикати пальцем) ціна на листопад 8.83

У Нафтогаза теж не все просто і швидко, ціна  теж повзе вгору.

 

У Волиньелектрозбута до кінця жовтня діє акція, за умовами якої можна купити газ на опалювальний період по 5.80.

https://elektro.volyn.ua/

Якщо порівнювати з найближчим конкурентом то різниця 3 грн. За зиму (3-4 міс) це пару тисяч гривень економії.  Є умова - замовити і оплатити газ треба в жовтні. Це не є мегарозпродаж, просто склалась така вилка цін, конкуренти підняли ціни раніше і дуже суттєво.  З листопада ціна росте і у них.

 

Із плюсів також те що це місцевий постачальник, не фірма-одноденка а були, є і нікуди не дінуться, оформити документи можна за день.

 

Мені колись на борді допомогли з халявою на дрібниці в Комфі, ділюсь і я чим можу ))

 

 

 

Змінено користувачем taurus07
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, taurus07 сказано:

Колись була тема про знижки але ця теж підходить.

 

Волиньелектрозбут (ТОВ "ВЕЗ") розширив свої послуги і також продає газ.

На ринку склалась ситуація, що в конкурентів ціни вже пішли вгору а у них ще лишились на старому рівні.

Так, у найбільшого постачальника в області (не хочу тикати пальцем) ціна на листопад 8.83

У Нафтогаза теж не все просто і швидко, ціна  теж повзе вгору.

 

У Волиньелектрозбута до кінця жовтня діє акція, за умовами якої можна купити газ на опалювальний період по 5.80.

https://elektro.volyn.ua/

Якщо порівнювати з найближчим конкурентом то різниця 3 грн. За зиму (3-4 міс) це пару тисяч гривень економії.  Є умова - замовити і оплатити газ треба в жовтні. Це не є мегарозпродаж, просто склалась така вилка цін, конкуренти підняли ціни раніше і дуже суттєво.  З листопада ціна росте і у них.

 

Із плюсів також те що це місцевий постачальник, не фірма-одноденка а були, є і нікуди не дінуться, оформити документи можна за день.

 

Мені колись на борді допомогли з халявою на дрібниці в Комфі, ділюсь і я чим можу ))

 

 

 

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у листопаді - 8,250 грн./м3 (детальніше)

наіпав ти мене і забрав мій час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, westboiuu сказал:

Наша ціна природного газу для побутових споживачів у листопаді - 8,250 грн./м3 (детальніше)

наіпав ти мене і забрав мій час

Була акція до сьогоднішнього дня

image.thumb.png.ad845da83d4671514fe9b64363f449ff.png

 

Але треба наперед платити. То вже краще в Нафтогазі вибрати річний тариф без передоплати. Для порівняння в жовтні в них річний тариф можна було замовити за 5,24 або зараз за 6,45. В любому випадку дешевше ніж 8,25.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене двоє знайомих казали що в нафтогаза дешевше. Два місяці казали.

А сьогодні, 28-го,  прийшли і підписали договір з Волиньелектрозбутом.

Кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, taurus07 сказал:

У мене двоє знайомих казали що в нафтогаза дешевше. Два місяці казали.

А сьогодні, 28-го,  прийшли і підписали договір з Волиньелектрозбутом.

Кожному своє.

По 5,8?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто вже перейшов на нафтогаз, скажіть, а у них іде приведення до стандартних умов? чи так само як і у волиньгазу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...