Перейти до змісту
jack74

Тарифи за комунальні послуги

Recommended Posts

А в мене так:

Clipboard02.bmp

Щось неправильно нарахували? 3 кімнатна квартира, панельний будинок, 3оє працюючих. Субсидії нема. Лічильник на під"їзд.

Поширити це повідомлення

...
59 минут назад, yu2007 сказал:

Це варіант, але я чомусь зрозумів з допису, що його батькам доведеться сплатити всю суму за опалення (3500+).

Це я ще забув написати, що голова ОСББ, після зборів голів ОСББ написала оголошення, що потрібно платити повністю, тобто 3700. Чи то щось невірно зрозуміла, про монетизацію чи що.

59 минут назад, yu2007 сказал:

А навіщо зараз довідки брати? То ж ніби податкова надає сама всі відомості про доходи заявників? 

То був період, коли через суд собезу заборонили отримувати від ДФС особисту інформацію (про доходи). І був вибір або чекати поки вони розрулять це або принести довідку. Вибрали - принести довідку.

Поширити це повідомлення

10 minutes ago, Ha3aP said:

Щось неправильно нарахували? 3 кімнатна квартира, панельний будинок, 3оє працюючих. Субсидії нема. Лічильник на під"їзд.

З усього перерахованого роль грає лише "Лічильник на під"їзд."

І якщо це дійсно просто лічильник, а не "тепловий пункт", то тут може бути кілька варіантів. Наприклад, людина, яка займалась регулюванням подачі теплоносія за допомогою запірної арматури, порушувала ДБНи ще "злісніше", ніж @Ukrainec   :) Або може той лічильник навчився рахувати калорії трішки інакше))) Чи просто "виключали" опалення на якісь періоди.

Поширити це повідомлення

Щойно, yu2007 сказано:

І якщо це дійсно просто лічильник, а не "тепловий пункт", то тут може бути кілька варіантів. Наприклад, людина, яка займалась регулюванням подачі теплоносія за допомогою запірної арматури, порушувала ДБНи ще "злісніше", ніж @Ukrainec   :) Або може той лічильник навчився рахувати калорії трішки інакше))) Чи просто "виключали" опалення на якісь періоди.

Раніше на день вимикали тепло, коли було тепло, а цього місяця я якось не відчув. Хоча вдень рідко буваю вдома, то можливо і дійсно відключали.

Поширити це повідомлення

В мене на диво нарахували за опалення за січень грубо кажучи 1200, за 77 квадратів, містіка. В квартірі жара, в одних труханах хожу.

Поширити це повідомлення

1 година тому, yu2007 сказано:

Шо за наєзд опять... Переглянув свій проект, ніде не сказано на який кут має бути відкрита заслінка. :) 

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

20 минут назад, halmer сказал:

диво нарахували за опалення за січень грубо кажучи 1200, за 77 квадратів, містіка

Ого, 15,50 грн/м2 - в мене такого тарифу навіть влітку не було))))))))

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, Saddy сказано:

Ого, 15,50 грн/м2 - в мене такого тарифу навіть влітку не було))))))))

Чесно кажучи я не розумію звідки ці цифри, минулого року 2000-2500 було за опалення, цього року якась херня взагалі, може лічильник на будинок наіпнувся, а може управдом економить. Хотя цього року кусок будинку утеплили, може це якось повпливало, але я дуже сумніваюсь що в таких масштабах.

Поширити це повідомлення

Доречі, а де ви дивитесь на том комунал.луцк.уа вартість опалення за квадрат і т.д? Бо в мене тільки, заборгованість, нараховано і до оплати.

Поширити це повідомлення

1 час назад, halmer сказал:

Доречі, а де ви дивитесь на том комунал.луцк.уа вартість опалення за квадрат і т.д? Бо в мене тільки, заборгованість, нараховано і до оплати.

В правому нижньому вікні - дивитись тарифи.

Поширити це повідомлення

15 годин тому, yu2007 сказано:

А чому в батьків немає субсидії? Через авто молодше 5 років чи щось подібне?

Твій під...б я зрозумів. У батьків є субсідія, я писав про то що яка різниця між автономкою і центральним, більше ніж у два рази. В мене нема субсидії і не може бути.

14 годин тому, yu2007 сказано:

Це варіант, але я чомусь зрозумів з допису, що його батькам доведеться сплатити всю суму за опалення (3500+).

Моїм батькам нічого не треба платити, в них такі офігенні пенсії, шо я плачу за них.

Я рахую це ліцемірство з боку держави розповідати про необхідність скорочення використання газу і при цьому заборонити використання індивідуального опалення, звичайно вигідніше продавати 250% газу від необхідних 100%.

https://www.epravda.com.ua/news/2018/12/20/643777/

Редаговано dimmon

Поширити це повідомлення

5 hours ago, dimmon said:

яка різниця між автономкою і центральним, більше ніж у два рази.

По моїм підрахункам - навіть втричі. Однушка в новобудові 47кв.м. біля вокзалу коштувала в січні 1300грн за все.

Центральне опалення в квартирі без лічильника немає сенсу писати, вже озвучували.

Поширити це повідомлення

ага, заплатіть повну суму за комуналку, а потім вони знайдуть 1000 причин, щоб не видати вам монетизовані субсидії... це ж Україна...

Поширити це повідомлення

6 минут назад, Werwolf777 сказал:

ага, заплатіть повну суму за комуналку, а потім вони знайдуть 1000 причин, щоб не видати вам монетизовані субсидії... це ж Україна...

Монетизовані субсидії в березні будуть однозначно, це один з козирів в рукаві Порошенка. А далі буде видно, як карта ляже. Будуть шукати причини для зняття субсидії.

Поширити це повідомлення

Щойно, mykola сказано:

Монетизовані субсидії в березні будуть однозначно, це один з козирів в рукаві Порошенка. А далі буде видно, як карта ляже. Будуть шукати причини для зняття субсидії.

не факт

на місцях опоненти можуть запороти весь задум

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, Werwolf777 сказал:

не факт

на місцях опоненти можуть запороти весь задум

Можливо, початок вже є - шокуюча комуналка за січень.

Поширити це повідомлення

18 годин тому, halmer сказано:

Чесно кажучи я не розумію звідки ці цифри, минулого року 2000-2500 було за опалення, цього року якась херня взагалі, може лічильник на будинок наіпнувся, а може управдом економить. Хотя цього року кусок будинку утеплили, може це якось повпливало, але я дуже сумніваюсь що в таких масштабах.

Платимо за гігакалорії. А розрахунок лічильника наступний = куби води *(різниця температури води - подача обратка) і це все поділити на 4000. 

Колись (років 10 назад) ми теж платили копійки, як виявилось лічильник кубів барахлив, показував 9-12 кубів, потім замінили і маємо стабільні 23 куби і плата в 2 рази виросла.

За минулий місяць вийшло по 29.07 грн. за метр. Стоїть теплопункт фірми Данфосс та лічильник.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз