Перейти до змісту
jack74

Тарифи за комунальні послуги

Recommended Posts

1. Вношу дані електроенергії, останній показник на 28.01.2019 р становить 22218 (знятий працівниками обленерго), пішов, глянув реальні дані - 22243 кВт. Вношу, а мені таке - На жаль, Ваш постачальник послуги не дозволяє вносити показання на майбутнє, будь ласка, або оберіть сьогоднішнє число, або дочекайтеся закінчення місяця, щоб внести показання на перше число місяця.

І як це розуміти? Ситуація геть маразматична, вже так організували захист від накручування, що варіант з підвищеним з поживанням за пару днів не проходить. 

2. Як виявилось, є ще один "сюрприз". Зайшов в особовий кабінет Луцбкводоканал. А там появилось таке - Заборгованість80,37грн, переплата на початок місяця 0,22, нараховано в поточному –80,59.

Вище в темі писав літом, що виявились розбіжності, я їх погасив (розбиратись довше вийшло б, чит тих 20-30 грн.). Все було чудово, а тут бац і я в боргу. Це як? Як може бути борг, якщо відкрив рахунки, добавив до сплати 1-2-3-4 куби, система порахувала, я заплатив. 

Коли порядок буде.

Поширити це повідомлення

...

1. Вношу дані електроенергії, останній показник на 28.01.2019 р становить 22218 (знятий працівниками обленерго), пішов, глянув реальні дані - 22243 кВт. Вношу, а мені таке - На жаль, Ваш постачальник послуги не дозволяє вносити показання на майбутнє, будь ласка, або оберіть сьогоднішнє число, або дочекайтеся закінчення місяця, щоб внести показання на перше число місяця.

І як це розуміти? Ситуація геть маразматична, вже так організували захист від накручування, що варіант з підвищеним з поживанням за пару днів не проходить. 

2. Як виявилось, є ще один "сюрприз". Зайшов в особовий кабінет Луцькводоканал. А там появилось таке - Заборгованість80,37грн, переплата на початок місяця 0,22, нараховано в поточному –80,59.

Вище в темі писав літом, що виявились розбіжності, я їх погасив (розбиратись довше вийшло б, чит тих 20-30 грн.). Все було чудово, а тут бац і я в боргу. Це як? Як може бути борг, якщо відкрив рахунки, добавив до сплати 1-2-3-4 куби, система порахувала, я заплатив. А переплата звідки?

Коли порядок буде.

Редаговано foma144

Поширити це повідомлення

7 минут назад, foma144 сказал:

Які проблеми замінити число з 01,02,19 на 31,01,19?

Редаговано nickel

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, nickel сказано:

Які проблеми замінити число з 01,02,19 на 31,01,19?

Дякую. Але, я вношу дані зараз, в даний момент, чому система видала дату, що буде завтра? Або могли і попередити, що дата не відповідає. З іншого боку, занесені дані можна трактувати по різному: станом на 01.02. чи станом на 31.01. Я не повинен догадуватись, як системі треба вносити, при умові, що цю дату система ставить сама.

Це я до того, що не у всіх можна отримати швидку відповідь, як тут на Борді. Та маючи певний досвід, я не додумався, що треба змінити дату. Як бути тим, що ледве вміють користуватись ПК.

Поширити це повідомлення

Непонятка з газом. Вношу показники на 104.ua. За грудень вніс 13 кубів, пізніше у сформованій квитанції вказано 13,39 кубів. Тепер за січень 17 кубів, і теж нараховує до оплати як за 17 "з хвостиком", десь на 6 грн більше. Що це таке? Ніхто не стикався? Чому до оплати додають трохи більше, ніж по лічильнику? Вроді ж поки не ввели роздільну оплату за газ і його транспортування. Що за прикол?

Поширити це повідомлення

так ніби діє правило, що з першого по 5 число кожного місяця потрібно подавати показник взятий станом на перше число нового місяця!!!

по газу: добавляють компенсацію температурних режимів. читай вище!

Редаговано Pr0ektant

Поширити це повідомлення

В 31.01.2019 в 22:14, Serpent сказал:

Непонятка з газом. Вношу показники на 104.ua. За грудень вніс 13 кубів, пізніше у сформованій квитанції вказано 13,39 кубів. Тепер за січень 17 кубів, і теж нараховує до оплати як за 17 "з хвостиком", десь на 6 грн більше. Що це таке? Ніхто не стикався? Чому до оплати додають трохи більше, ніж по лічильнику? Вроді ж поки не ввели роздільну оплату за газ і його транспортування. Що за прикол?

Лічильник у квартирі? Приведення розрахунку спожитого газу до стандартних умов (температура + чи -       куби газу + чи -)

Поширити це повідомлення

Цитата

Добрий день , шановний клієнт !

Приносимо вибачення за очікування відповіді.

У «Особистому кабінеті» суму до оплати за жовтень, листопад розраховано із урахуванням коефіцієнту приведення газу до стандартних умов.

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2494 (п.1 розділу IX) та Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП №2498 від 30.09.2015 р. (п.5.3 розділу V) передбачено, що при розрахунках за газ необхідно використовувати метр кубічний природного газу, приведений до стандартних умов (+20С, тиск 760 мм рт.ст.).

Згідно з розділами ХV і ІХ Кодексу газорозподільних систем, до виміряного лічильником (без корекції тиску та температури) об’єму застосовують коефіцієнт приведення за формулою:

V × K = Vc, де

V – об’єм газу, виміряний лічильником, м3

K – коефіцієнт для зведення до стандартних умов, який визначається за затвердженою Мінпаливенерго методикою

Vc – об’єм газу, приведений до стандартних умов, м3.

Коефіцієнт для зведення до стандартних умов за листопад місяць, для Вашого регіону становить – жовтень 1,01, листопад 1,01.

Коефіцієнти визначаються відповідно до Методики визначення питомих втрат природного газу при його вимірюваннях побутовими лічильниками у разі не приведення об'єму газу до стандартних умов, яку затверджено наказом Міністерства палива та енергетики №595 та № 116 та залежать від місця розташування лічильника, регіону Вашого проживання і календарного місяця.

Шість груп коефіцієнтів для приведення об’єму газу до стандартних умов можна знайти на нашому сайті:

https://104.ua/ua/gas-and-money/id/6-classes-of-coefficients-21371

Таким чином, для того щоб отримати кількість газу приведену до стандартних умов, обсяг спожитого Вами газу множать на коефіцієнт.

У поточному балансі та квитанціях за газ, сума до оплати буде виставлена за об’єм газу приведений до стандартних умов.

Сума до оплати за жовтень 2018 р. по Вашому рахунку становить 737,89 грн.

105 м3 * 1,01* 6,9579 грн = 737,89 грн.

Сума до оплати за листопад 2018 р. по Вашому рахунку становить 1036,13 грн.

120 м3 * 1,01* 8,5489 грн. = 1036,13 грн.

З повагою

Центр обслуговування клієнтів

Це я у грудні ""правди шукав"".

Поширити це повідомлення

http://www.slovech.co/vsi-lichilniki-yaki-mi-pereviryali-viyavilisya-nalashtovanimi-na-rezhim-podviynogo-tarifu-a-vi-sviy-perevipyali/

В мене лічильник: 6400 імпульсів=1 кВт. Отже 1/100 кВт = 64 імпульса. Пішов сьогодні перевірив, 1/100 кВт (один щолчок, там видно і чути) проходить за 32 імпульси. І що тепер робити? Це ж скільки років обленерго мене (та й не тільки мене) найо...вало. Це все, що я заплатив по новому імпульсному лічильнику, треба ділити на два. В суд?

Поширити це повідомлення

3 годин тому, Юріч сказано:

http://www.slovech.co/vsi-lichilniki-yaki-mi-pereviryali-viyavilisya-nalashtovanimi-na-rezhim-podviynogo-tarifu-a-vi-sviy-perevipyali/

В мене лічильник: 6400 імпульсів=1 кВт. Отже 1/100 кВт = 64 імпульса. Пішов сьогодні перевірив, 1/100 кВт (один щолчок, там видно і чути) проходить за 32 імпульси. І що тепер робити? Це ж скільки років обленерго мене (та й не тільки мене) найо...вало. Це все, що я заплатив по новому імпульсному лічильнику, треба ділити на два. В суд?

Вже було тут.

Цитувати
1. Почему счетчик НІК2102 имеет 6400 імп/kwh, но щелчок раздаётся каждые 32 импульса?
Дело в том, что разрешающая способность счётного механизма составляет 0,005 кВт/ч (хотя цена деления 0,01 кВт/ч). И, следовательно, на 1 кВт/ч приходиться 200 щелчков барабанного механизма. Зная постоянную импульсного ввода 6400, выходит, что на один шаг счетного механизма приходиться 6400/200 = 32 импульса светодиода. Если же у Вас остаются сомнения, рекомендуем обратить внимание на то, насколько сильно вырастут показания после, например, десяти щелчков счетного механизма.

Поширити це повідомлення

19 minutes ago, Saddy said:

це з лічильником? чи без?

Без.

До речі, луцьктепло пішло в хрестовий похід проти хитрозроблених "регулювальників" подачі теплоносія в будинках/під'їздах з лічильниками. Як виявилось, @Ukrainec - злісний порушник законодавства України )))

Редаговано yu2007

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, yu2007 сказал:

До речі, луцьктепло пішло в хрестовий похід проти хитрозроблених "регулювальників" подачі теплоносія в будинках/під'їздах з лічильниками.

позакривали на свої замки? а хіба лічильник тепла - це не власність жителів будинку?

Поширити це повідомлення

54 минуты назад, yu2007 сказал:

"Тєм врємєнєм в замкє у шефа" (с)

komunal0219.jpg.2b86dd2a6df59a68584103c190e40e05.jpg

Ще перед вихідними Луцьктепло довело цю "радісну" новину для населення

https://www.volynnews.com/news/all/skilky-luchany-platytymut-za-opalennia-v-sichni/

Поширити це повідомлення

10 minutes ago, mykola said:

Ще перед вихідними Луцьктепло довело цю "радісну" новину для населення

https://www.volynnews.com/news/all/skilky-luchany-platytymut-za-opalennia-v-sichni/

Мені от цікаво, як отримувачі субсидії будуть платити? Пам'ятаю, що писали, як в позаминулому чи минулому році після такого фокусу субсидія не відразу "відреагувала" на таке подорожчання, і лише згодом компенсували різницю. А як зараз? Розмір субсидії за січень автоматично виріс в порівнянні з груднем?

Поширити це повідомлення

За що боролись на те й напоролись.

І у сусідній темі про голосування ще хтось пропонує голосувати за чинну владу? Смішно...

Поширити це повідомлення

Пів місяця система працювала на повну, далі приблизно на 70%:

image.png.a100ac24541c69f24f26e1000e5d36a0.png

2 годин тому, yu2007 сказано:

Без.

До речі, луцьктепло пішло в хрестовий похід проти хитрозроблених "регулювальників" подачі теплоносія в будинках/під'їздах з лічильниками. Як виявилось, @Ukrainec - злісний порушник законодавства України )))

Цікаво, побачити б що саме на твою думку я порушив?

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

Батькам за 64 м2 нарахували по 55.75 = 3568 грн, це приблизно 415 м3 газу і в квартирі дотоплюють ковектором бо температура 16-19. В мене така ж сама квартира на автономці, при постійному 21 в квартирі за 200 м3 не виходжу, і це в мене ще в тих 200 м3 йде підігрів гарячої води і газова плита. 

Поширити це повідомлення

2 minutes ago, mykola said:

В грудні тариф також був вищим за розрахунковий - 41,14 грн. 

https://www.volynnews.com/news/all/shche-bilshe-luchany-otrymaly-novi-platizhky-za-komunalni-posluhy/

В грудні перші 20 днів діяв старий базовий тариф (34,69 грн за кв.м. ), а в останній декаді вже "жили по-новому" (42,39 грн за кв.м.), тому тут не все так однозначно)))  

27 minutes ago, Ukrainec said:

Цікаво, побачити б що саме на твою думку я порушив?

На мою думку - ти все правильно робиш.

А от на думку луцьктепла - ти грубо порушуєш державні будівельні норми.

Під час опалювального сезону 2018-2019 р.р. збільшилась кількість звернень мешканців міста Луцька зі скаргами про ненадання або надання неякісних послуг з постачання теплової енергії. Зокрема, від мешканців квартир з тих будинків, де влаштовані загальнобудинкові вузли обліку теплової енергії.

При комісійних обстеженнях внутрішньобудинкових мереж системи опалення та вузлів обліку теплової енергії на багатьох будинках міста Луцька встановлено, що на вводах запірна арматура в більшості випадків прикривається (часто на 50-80%).

Наголошуємо, постійне регулювання подачі теплової енергії на вводі в будинок порушує гідравлічний та тепловий режими системи теплопостачання, прикривання запірної арматури вузла призводить до порушення циркуляції теплоносія по стояках і приладах системи опалення. 

Наголошуємо, що лічильник тепла – не засіб економії, а лише необхідний і стимулюючий до неї чинник. Він фіксує реальну величину теплової енергії, використаної за певний час. Для споживача установка приладу обліку теплової енергії лише замінює систему оплати за нормативом на систему оплати за фактично спожите тепло.  Регулювання витрат тепла, та, відповідно, їх вартість, можливе лише при наявності в будинку додатково запроектованого, змонтованого та налагодженого індивідуального теплового пункту (ІТП) з погодним регулюванням.

Регулювання подачі теплоносія на будинок запірною арматурою заборонено!!! Згідно п.6.7.35 ДБН В.2.5-67-2013 «Опалення, вентиляція та кондиціонування»: – «Не допускається застосовувати запірну арматуру як регулювальну.» та п.6.3.33 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених Міністерством палива та енергетики України від 14.02.2007 року №71, «Використання запірної арматури для регулювання параметрів теплоносія не дозволяється»

Поширити це повідомлення

32 минуты назад, yu2007 сказал:

В грудні перші 20 днів діяв старий базовий тариф (34,69 грн за кв.м. ), а в останній декаді вже "жили по-новому" (42,39 грн за кв.м.), тому тут не все так однозначно)))  

В цій темі я вже писав про розрахунковий тариф грудня 2018 року = ((20х34,69)+(11х42,39))/31 = 37,42 грн за 1 м.кв., але вони поставили 41,14 грн за 1 м.кв. (використали поправочний коефіцієнт різниці температур).  Так що не знаєш що чекати від Луцьктепло, бачиш результат лише пост фактум.

Поширити це повідомлення

3 hours ago, dimmon said:

Батькам за 64 м2 нарахували по 55.75 = 3568 грн, це приблизно 415 м3 газу

А чому в батьків немає субсидії? Через авто молодше 5 років чи щось подібне?

Поширити це повідомлення

46 минут назад, yu2007 сказал:

А чому в батьків немає субсидії? Через авто молодше 5 років чи щось подібне?

Як приклад, приписана внучка поїхала на заробітки, до цього офіційно працювала. Довідку про доходи взяла, але не привезла. Баба сама поїхала до батьків і забрала, а там, виявляється, внучка отримувала 2 ставки (1 ставка її і 1 ставка ділилася на ще одну дівчину, але видавали через внучку) і, при звільненні, отримала чи то премію чи то увольнітельні непогані. Субсидію-то дали, але квартплата, все-рівно більша за пенсію гривень на 500.

952643217_.thumb.png.e4082b31ae620d82baaaaa133b6051a2.png

Поширити це повідомлення

15 minutes ago, nickel said:

Як приклад...

Це варіант, але я чомусь зрозумів з допису, що його батькам доведеться сплатити всю суму за опалення (3500+).

А навіщо зараз довідки брати? То ж ніби податкова надає сама всі відомості про доходи заявників? 

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз