Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

8 minutes ago, paksivatova said:

мене теж обурюють ті абонплати 

і багато що обурює в нашій країні ...

і я вже не вірю в пакращення

Це все попередники, Володимир олександрович не має до цього жодного стосунку! От як посадять клятого пороха, відразу заживемо!

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, yu2007 сказал:

Це все попередники, Володимир олександрович не має до цього жодного стосунку! От як посадять клятого пороха, відразу заживемо!

у нас кожен наступний гірше попередника

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, paksivatova сказано:

у нас кожен наступний гірше попередника

 

Таки да, а вся проблема в тому, що в кожного наступного кормушка троха скромніша, видоїти нахаляву все складніше, тому доводиться придумувати закон/тариф/націнку, які таки будуть покривати той зазор, щоб і вкрасти було можна, і ніхто не нив сильно. От Кучма той так як сир в маслі катався, добра "неоприбуткованого" море, продавай нехочу, а зараз вже складніш, більше приватного, схемки тре складніші - ну типу за транспортування газу платим всі, хоч і не споживаєм :)

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 04.07.2020 at 13:32, yu2007 сказано:

От як посадять клятого пороха, відразу заживемо!

праильно, садидити цього пєтушару

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Цитата

Лучани тепер платимуть за тепло цілий рік

 

Відтепер за теплоносій споживачі у Луцьку платитимуть впродовж усього року.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Йдеться, що вартість оплати за тепло в опалювальний період розбиватимуть на цілий рік. А це означає, що людям буде легше оплатити послуги і, в свою чергу, стабілізує фінансовий стан ДКП “Луцьктепло”.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль поінформував, що підприємство буде надавати послуги по двохставковому тарифу. Це дасть можливість в повній мірі компенсувати собівартість виробленого тепла, в середньому знизить тарифи на 26 %.

Керівник ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський доповнив, що таке рішення допоможе підприємству в період міжсезоння підготуватися до зими.

До слова, борг населення та юридичних осіб становить більше 96 млн грн. Секретар міської ради Григорій Пустовіт зауважив, що це дуже велика сума, а введення двохставкового тарифу дозволить вирішити цю проблему.

“Сума буде розбита на цілий рік. Відповідно зменшать сума за газ, і людям менший тариф за послуги”, — зауважив секретар міської ради Григорій Пустовіт.

До слова, що тарифи встановлюються на період з 1 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Вартість тепла та гарячої води для лучан визначатимуть по-новому

Для ДКП «Луцьктепло» затвердили нові тарифи на теплопостачання та постачання гарячої води. 

Відповідне рішення ухвалили у четвер, 24 вересня, під час засідання виконавчого комітету Луцькради. 

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль повідомив, що «Луцьктепло» надаватиме послуги за двоставковим тарифом на тепло та постачання гарячої води. 

"У цьому тарифі буде умовно-змінна частина, яка залежатиме від обсягів спожитого газу, та умовно-постійна частина, яка є іншою складовою собівартості тепловиробництва", – зазначив він.

З його слів, це дозволить компенсувати собівартість виробленого тепла і знизить в середньому тариф на 26 %. 

Разом із цим директор "Луцьктепла" Іван Скорупський сказав, що нова система тарифів допоможе підприємству покращити власний фінансовий стан, оскільки воно має чималі борги. Він додав, що лучани винні за послуги 90,9 мільйона гривень. Ще близько 6 мільйонів заборгували юридичні особи. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Скільки лучани платитимуть за гарячу воду з 1 жовтня

https://www.volyn.com.ua/news/162472-skilky-luchany-platytymut-za-hariachu-vodu-z-1-zhovtnia

Члени виконкому вирішили встановити для ДКП «Луцьктепло» тарифи на послуги з постачання гарячої води:

- для потреб населення – в розмірі 90,60 грн/м3 (з ПДВ);

- для потреб бюджетних установ – в розмірі 90,09 грн/м3 (з ПДВ);

- для потреб інших споживачів – в розмірі 90,05 грн/м3 (з ПДВ).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно з Меморандумом України і МВФ, нові тарифи вже повинні були бути передані місцевій владі на узгодження. 

 

Спойлер

 

 

  • Ха-ха 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, mykola сказано:

Причиною підвищення тарифів є зростання заробітних плат співробітників

 

Хочуть по 2 мільйони, як Смілянський?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось міняв постачальників? Є різниця в ціні чи інші переваги ? Здається, Волиньобленерго, в рахунках пропонує постачати ще й газ. Цікаво чи хтось скористався пропозицією.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel, для людей, які живуть у багатоповерхових будинках та мають централізоване опалення, напевно немає ніякого сенсу щось міняти.

Я спочатку думав, але, коли в місяць вийде десь біля 10 кубів споживання, якось не бачу сенсу. Хіба що різниця буде разів в два. :)

Навіть з колонкою не бачу сенсу, хоч там вже більше споживання.

Якщо опалення індивідуальне, це зовсім інша справа

Мені цікаво: хто є постачальником газу для котелень Луцьктепло?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от роздумую про відключення гарячої води зовсім, два роки живу з бойлером, ні разу не вмикав її. От і думаю, хай прийдуть і опломбують, ніякого клопоту з поданням показників і лишніх витрат часу і коштів з повіркою лічильника. 

Хтось робив вже таку процедуру, може підскажете плюси мінуси, може що не знаю і не бачу в даній ситуації, одним словом, варто чи ні, які ваші думки, пані та панове?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, NeoN сказано:

може підскажете плюси мінуси, може що не знаю і не бачу в даній ситуації

Хочуть кожних 6 міс.  робити контрольний огляд пломби,  чи бува ти не почав користуватись.  Грозяться рахувати за нормами споживання,  якщо вчасно не зробити черговий огляд,  хоча по факту кількамісячну затримку "пропускали".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Electronshik сказал:

@nickel, для людей, які живуть у багатоповерхових будинках та мають централізоване опалення, напевно немає ніякого сенсу щось міняти.

Я спочатку думав, але, коли в місяць вийде десь біля 10 кубів споживання, якось не бачу сенсу. Хіба що різниця буде разів в два. :)

Навіть з колонкою не бачу сенсу, хоч там вже більше споживання.

Якщо опалення індивідуальне, це зовсім інша справа

Мені цікаво: хто є постачальником газу для котелень Луцьктепло?

Я пам'ятаю як мені, коли я ставив собі лічильника на газ, одна людина з калькулятором в руках доводила, що з таким споживанням газу (+-10 кубів) немає сенсу ставити лічильника, і як потім похапцем і собі ставив. Запитання було не про наявність сенсу, а цікавить досвід тих, хто цей сенс побачив і зробив.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Unknown сказано:

Хочуть кожних 6 міс.  робити контрольний огляд пломби,  чи бува ти не почав користуватись.  Грозяться рахувати за нормами споживання,  якщо вчасно не зробити черговий огляд,  хоча по факту кількамісячну затримку "пропускали".

Ну це ж вони самі приходять і дивляться, від мене ж нічого не потрібно? Ну крім двері відкрити, чи як? Чи вони спеціально без дзвінка ходять коли дома нікого немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

Я пам'ятаю як мені, коли я ставив собі лічильника на газ, одна людина з калькулятором в руках доводила, що з таким споживанням газу (+-10 кубів) немає сенсу ставити лічильника, і як потім похапцем і собі ставив.

 

Це зовсім інша тема. Тут сенс є, і дуже значний. Коли норми були занижені, тоді сенсу не було. Але коли почали з'являтись домові лічильники, сенс з'явився.

11 часов назад, NeoN сказал:

 

Хтось робив вже таку процедуру, може підскажете плюси мінуси, може що не знаю і не бачу в даній ситуації, одним словом, варто чи ні, які ваші думки, пані та панове?

Вже й самому цікаво.

4 часа назад, Unknown сказал:

Хочуть кожних 6 міс.  робити контрольний огляд пломби,  чи бува ти не почав користуватись.  Грозяться рахувати за нормами споживання,  якщо вчасно не зробити черговий огляд,  хоча по факту кількамісячну затримку "пропускали".

Це хочуть, чи мають право?

Якщо просто хочуть , то можуть і смоктунця посмоктати.

1 час назад, NeoN сказал:

Ну це ж вони самі приходять і дивляться, від мене ж нічого не потрібно? Ну крім двері відкрити, чи як? Чи вони спеціально без дзвінка ходять коли дома нікого немає?

Ну ви думаєте, що вони будуть ходити у неробочий час?

 

Я маю аналогічну ситуацію. Поки що невпадло подавати нульове споживання кожен місяць, тим більш що на сайті це дуже просто зробити.

Якщо вже піде справа про абонплату на гарячу воду, чи ще якусь подібну хрєнь, за яку треба платити не користуючись по факту, тоді певно так само задумаюсь про її відключення загалом. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

Ну це ж вони самі приходять і дивляться, від мене ж нічого не потрібно? Ну крім двері відкрити, чи як? Чи вони спеціально без дзвінка ходять коли дома нікого немає?

В акті пломбування пишуть:

 

image.thumb.png.53ba8b5a294fb92c01523ca7f8c11706.png

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Unknown короче від їх послуг просто так не відмовишся, пічалька.

Потрібно заварити вхід ГВ, тоді не буде що перевіряти, хоча вони можуть ходити і дивитись, чи ти раптом дірочку не просвердлив для відбору води ))).

Чи правомірна їх погроза "рахувати за нормами", я не перевіряв, оскільки зараз є кому їх зустріти вдома раз на 6 міс. Якби не було, то ще більший напряг, як з повіркою лічильника, бо заявку приймають на дату і "половину дня" (до чи після обіду), і по факту можна чекати їх кілька годин. Дивно те, чому кожних 6 міс. ходити?  Лічильник повіряють раз на 4 року, то і тут могли б аналогічний термін ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Electronshik сказано:

@Unknown короче від їх послуг просто так не відмовишся, пічалька.

Ну це таке, один день якийсь можна підібрати, я думаю, номер дати їм,як будуть йти, хай подзвонять ще.

На холодну воду вже ввели абонплату за лічильник, думаю не довго залишилося з гарячою. Тим паче з холодною у мене якось кращі відносини склалися, з ними питання вирішуються по телефону/вайбері, а от з гарячою - платні заяви, все на офісі, сайт гамно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Electronshik сказал:

@Unknown короче від їх послуг просто так не відмовишся, пічалька.

 

 

Я відмовився, як у ЛТ "хатєлка" за гар. воду стала 700 грн. Просто написав заяву. Бойлер вже висів, докупив кран Delimano на кухню, тайусе. З усіх перевірок весною в жорсткий карантин просили вислати фото пломби на Вайбер. Дижіталізація :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

На холодну воду вже ввели абонплату за лічильник

А можна детальніше? Бо я не в курсі, тобто за свій лічильник, який я купував особисто і самостійно встановлював, вони лише пломби ставили, я маю ще щось платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Harddriver сказано:

Бойлер вже висів

Те ж саме, бо, іноді, баби намотували на 900 грн гарячої води, з бойлером десь на 450 грн. Бойлер настроєний на економний режим, лише коли хочуть митися, за годину добавляють температуру. Мені вистачає і економного. Гарячу воду поки не відключаю, бо іноді нема холодної води, то щоб без води не сидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Electronshik сказано:

короче від їх послуг просто так не відмовишся, пічалька.

поглянь з іншої сторони, проживає 5, "прописано" - 2, платиш за двох - "по нормі" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...