Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Pavelix сказано:

плачу через комунал.луцьк.юєй і електроенергія нікуди не передаю... покищо все норм, самі беруть.... 

 

заводити 5 акаунтів 5 ріщних кабінетів це зручно?... це навіть мені молодму шарючому не зурчно... я вже мовчу про інших людей...

я не сперечаюсь - для старших людей це просто ж*опа, але, мав кілька неприємних моментів коли платив через "комунал" та прівєт24 і гроші - тиждень десь гуляли, тобто, гроші списали а на рахунки підприємств до тижня доходять. Стосовно 5-ти акаунтів, це ж не зовсім так...там можна було раніше створити один ак, а потім вибираєш постачальника та платиш, зараз - розділили. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому й проблема що зараз розділили все що можна... раніше платили всі в банках в касі усе разрм і гроші норм доходили... а сча бардак..

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо порівнювати тарифи, то в нас еще "нормальні", а тут опа:

https://tsn.ua/groshi/naydorozhche-opalennya-v-ukrayini-zhiteli-raycentru-na-hersonschini-otrimali-5-tisyachni-platizhki-1282905.html

 

Жителі Каховки на Херсонщині шоковані отриманими платіжками, бо за опалення 2-кімнатної квартири їм треба віддати від 4 до 5 тисяч гривень. Більше читайте тут: https://tsn.ua/groshi/naydorozhche-opalennya-v-ukrayini-zhiteli-raycentru-na-hersonschini-otrimali-5-tisyachni-platizhki-1282905.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Обленерго:

Шановні користувачі! На сервері Вашого постачальника послуги в даний момент тривають роботи, пов'язані з державною реформою ринку електроенергії для того, щоб він став працювати за європейською моделлю. Будь ласка, спробуйте повторити операцію через деякий час. Пробачте за незручності.

 

Знову дорожчатиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УкрТелеком - доигрался своим подорожанием, доподорожали до того что мобильная связь стала дешевле :) и народ массово отказывается от стационарных телефонов. С электрикой конечно сложнее, а вот с отоплением скоро теплоКомунЕнерго начнут сосать. Как только разрешат теплосчётчики я себе поставлю, сейчас вроде всё к этому идёт     .

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Обленерго:

Шановні користувачі! На сервері Вашого постачальника послуги в даний момент тривають роботи, пов'язані з державною реформою ринку електроенергії для того, щоб він став працювати за європейською моделлю. Будь ласка, спробуйте повторити операцію через деякий час. Пробачте за незручності.

 

Знову дорожчатиме?

 

ні, просто відповідно до закону обленерго відділяється від постачання (продажу) електроенергії і буде займатись тільки її розподілом і обслуговуванням мереж.

Змінено користувачем Fedor4uk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Fedor4uk сказал:

ні, просто відповідно до закону обленерго відділяється від постачання (продажу) електроенергії і буде займатись тільки її розподілом і обслуговуванням мереж.

Я не сьогоднішній. Зазвичай якщо сьогодні розділяють, то завтра буде дорожчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я не сьогоднішній. Зазвичай якщо сьогодні розділяють, то завтра буде дорожчати.

не завтра, але в перспективі - неодмінно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, DarkMonk сказано:

УкрТелеком - доигрался своим подорожанием, доподорожали до того что мобильная связь стала дешевле :) и народ массово отказывается от стационарных телефонов. С электрикой конечно сложнее, а вот с отоплением скоро теплоКомунЕнерго начнут сосать. Как только разрешат теплосчётчики я себе поставлю, сейчас вроде всё к этому идёт     .

було б краще дозволити індивідуальне опалення - і для бюджету і для людей.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Fedor4uk сказано:

було б краще дозволити індивідуальне опалення - і для бюджету і для людей.

 

On 19.01.2019 at 13:41, foma144 сказано:

Жителі Каховки на Херсонщині шоковані отриманими платіжками, бо за опалення 2-кімнатної квартири їм треба віддати від 4 до 5 тисяч гривень

 

On 19.01.2019 at 13:51, halcogen сказано:

Щодо Каховки-

У теплокомуненерго пояснюють, що такий тариф економічно обгрунтований, а 70% у ньому – це газ і електрика, які здорожчали на третину, заробітна плата працівників, витрати на ремонт обладнання. І основна причина здорожчання – це те, що майже 60% абонентів перейшли на автономне опалення

не все так просто, і тут теплокомуненерго знайде спосіб добряче погріти руки ;):(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Fedor4uk said:

не завтра, але в перспективі - неодмінно

 

ЕЕ на експорт продають дешевше, чим населенню. Тому неодмінно треба ще підняти внутрішні ціни.

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Садового топили ціленаправлено. Те що не міг добитися Садовий, чомусь так легко давалося Гройсману (Порошенку).

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Вношу дані електроенергії, останній показник на 28.01.2019 р становить 22218 (знятий працівниками обленерго), пішов, глянув реальні дані - 22243 кВт. Вношу, а мені таке - На жаль, Ваш постачальник послуги не дозволяє вносити показання на майбутнє, будь ласка, або оберіть сьогоднішнє число, або дочекайтеся закінчення місяця, щоб внести показання на перше число місяця.

 

І як це розуміти? Ситуація геть маразматична, вже так організували захист від накручування, що варіант з підвищеним з поживанням за пару днів не проходить. 

 

2. Як виявилось, є ще один "сюрприз". Зайшов в особовий кабінет Луцбкводоканал. А там появилось таке - Заборгованість80,37грн, переплата на початок місяця 0,22, нараховано в поточному –80,59.

Вище в темі писав літом, що виявились розбіжності, я їх погасив (розбиратись довше вийшло б, чит тих 20-30 грн.). Все було чудово, а тут бац і я в боргу. Це як? Як може бути борг, якщо відкрив рахунки, добавив до сплати 1-2-3-4 куби, система порахувала, я заплатив. 

 

Коли порядок буде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Вношу дані електроенергії, останній показник на 28.01.2019 р становить 22218 (знятий працівниками обленерго), пішов, глянув реальні дані - 22243 кВт. Вношу, а мені таке - На жаль, Ваш постачальник послуги не дозволяє вносити показання на майбутнє, будь ласка, або оберіть сьогоднішнє число, або дочекайтеся закінчення місяця, щоб внести показання на перше число місяця.

 

І як це розуміти? Ситуація геть маразматична, вже так організували захист від накручування, що варіант з підвищеним з поживанням за пару днів не проходить. 

 

2. Як виявилось, є ще один "сюрприз". Зайшов в особовий кабінет Луцькводоканал. А там появилось таке - Заборгованість80,37грн, переплата на початок місяця 0,22, нараховано в поточному –80,59.

Вище в темі писав літом, що виявились розбіжності, я їх погасив (розбиратись довше вийшло б, чит тих 20-30 грн.). Все було чудово, а тут бац і я в боргу. Це як? Як може бути борг, якщо відкрив рахунки, добавив до сплати 1-2-3-4 куби, система порахувала, я заплатив. А переплата звідки?

 

Коли порядок буде.

 

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, foma144 сказал:

1. Вношу дані електроенергії, останній показник на 28.01.2019 р становить 22218 (знятий працівниками обленерго), пішов, глянув реальні дані - 22243 кВт. Вношу, а мені таке - На жаль, Ваш постачальник послуги не дозволяє вносити показання на майбутнє, будь ласка, або оберіть сьогоднішнє число, або дочекайтеся закінчення місяця, щоб внести показання на перше число місяця.

 

І як це розуміти? Ситуація геть маразматична, вже так організували захист від накручування, що варіант з підвищеним з поживанням за пару днів не проходить. 

 

Які проблеми замінити число з 01,02,19 на 31,01,19?

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Які проблеми замінити число з 01,02,19 на 31,01,19?

Дякую. Але, я вношу дані зараз, в даний момент, чому система видала дату, що буде завтра? Або могли і попередити, що дата не відповідає. З іншого боку, занесені дані можна трактувати по різному: станом на 01.02. чи станом на 31.01. Я не повинен догадуватись, як системі треба вносити, при умові, що цю дату система ставить сама.

Це я до того, що не у всіх можна отримати швидку відповідь, як тут на Борді. Та маючи певний досвід, я не додумався, що треба змінити дату. Як бути тим, що ледве вміють користуватись ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непонятка з газом. Вношу показники на 104.ua. За грудень вніс 13 кубів, пізніше у сформованій квитанції вказано 13,39 кубів. Тепер за січень 17 кубів, і теж нараховує до оплати як за 17 "з хвостиком", десь на 6 грн більше. Що це таке? Ніхто не стикався? Чому до оплати додають трохи більше, ніж по лічильнику? Вроді ж поки не ввели роздільну оплату за газ і його транспортування. Що за прикол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніби діє правило, що з першого по 5 число кожного місяця потрібно подавати показник взятий станом на перше число нового місяця!!!

по газу: добавляють компенсацію температурних режимів. читай вище!

Змінено користувачем Pr0ektant
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.01.2019 в 22:14, Serpent сказал:

Непонятка з газом. Вношу показники на 104.ua. За грудень вніс 13 кубів, пізніше у сформованій квитанції вказано 13,39 кубів. Тепер за січень 17 кубів, і теж нараховує до оплати як за 17 "з хвостиком", десь на 6 грн більше. Що це таке? Ніхто не стикався? Чому до оплати додають трохи більше, ніж по лічильнику? Вроді ж поки не ввели роздільну оплату за газ і його транспортування. Що за прикол?

Лічильник у квартирі? Приведення розрахунку спожитого газу до стандартних умов (температура + чи -       куби газу + чи -)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Добрий день , шановний клієнт !

Приносимо вибачення за очікування відповіді.

У «Особистому кабінеті» суму до оплати за жовтень, листопад розраховано із урахуванням коефіцієнту приведення газу до стандартних умов.

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2494 (п.1 розділу IX) та Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП №2498 від 30.09.2015 р. (п.5.3 розділу V) передбачено, що при розрахунках за газ необхідно використовувати метр кубічний природного газу, приведений до стандартних умов (+20С, тиск 760 мм рт.ст.).

Згідно з розділами ХV і ІХ Кодексу газорозподільних систем, до виміряного лічильником (без корекції тиску та температури) об’єму застосовують коефіцієнт приведення за формулою:

V × K = Vc, де

V – об’єм газу, виміряний лічильником, м3

K – коефіцієнт для зведення до стандартних умов, який визначається за затвердженою Мінпаливенерго методикою

Vc – об’єм газу, приведений до стандартних умов, м3.

Коефіцієнт для зведення до стандартних умов за листопад місяць, для Вашого регіону становить – жовтень 1,01, листопад 1,01.


 

Коефіцієнти визначаються відповідно до Методики визначення питомих втрат природного газу при його вимірюваннях побутовими лічильниками у разі не приведення об'єму газу до стандартних умов, яку затверджено наказом Міністерства палива та енергетики №595 та № 116 та залежать від місця розташування лічильника, регіону Вашого проживання і календарного місяця.

Шість груп коефіцієнтів для приведення об’єму газу до стандартних умов можна знайти на нашому сайті:

https://104.ua/ua/gas-and-money/id/6-classes-of-coefficients-21371


 

Таким чином, для того щоб отримати кількість газу приведену до стандартних умов, обсяг спожитого Вами газу множать на коефіцієнт.

У поточному балансі та квитанціях за газ, сума до оплати буде виставлена за об’єм газу приведений до стандартних умов.

Сума до оплати за жовтень 2018 р. по Вашому рахунку становить 737,89 грн.

105 м3 * 1,01* 6,9579 грн = 737,89 грн.

Сума до оплати за листопад 2018 р. по Вашому рахунку становить 1036,13 грн.

120 м3 * 1,01* 8,5489 грн. = 1036,13 грн.

З повагою

Центр обслуговування клієнтів

Це я у грудні ""правди шукав"".

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.slovech.co/vsi-lichilniki-yaki-mi-pereviryali-viyavilisya-nalashtovanimi-na-rezhim-podviynogo-tarifu-a-vi-sviy-perevipyali/

 

В мене лічильник: 6400 імпульсів=1 кВт. Отже 1/100 кВт = 64 імпульса. Пішов сьогодні перевірив, 1/100 кВт (один щолчок, там видно і чути) проходить за 32 імпульси. І що тепер робити? Це ж скільки років обленерго мене (та й не тільки мене) найо...вало. Це все, що я заплатив по новому імпульсному лічильнику, треба ділити на два. В суд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

http://www.slovech.co/vsi-lichilniki-yaki-mi-pereviryali-viyavilisya-nalashtovanimi-na-rezhim-podviynogo-tarifu-a-vi-sviy-perevipyali/

 

В мене лічильник: 6400 імпульсів=1 кВт. Отже 1/100 кВт = 64 імпульса. Пішов сьогодні перевірив, 1/100 кВт (один щолчок, там видно і чути) проходить за 32 імпульси. І що тепер робити? Це ж скільки років обленерго мене (та й не тільки мене) найо...вало. Це все, що я заплатив по новому імпульсному лічильнику, треба ділити на два. В суд?

Вже було тут.

Цитувати
1. Почему счетчик НІК2102 имеет 6400 імп/kwh, но щелчок раздаётся каждые 32 импульса?
Дело в том, что разрешающая способность счётного механизма составляет 0,005 кВт/ч (хотя цена деления 0,01 кВт/ч). И, следовательно, на 1 кВт/ч приходиться 200 щелчков барабанного механизма. Зная постоянную импульсного ввода 6400, выходит, что на один шаг счетного механизма приходиться 6400/200 = 32 импульса светодиода. Если же у Вас остаются сомнения, рекомендуем обратить внимание на то, насколько сильно вырастут показания после, например, десяти щелчков счетного механизма.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
1 минуту назад, yu2007 сказал:

"Тєм врємєнєм в замкє у шефа" (с)

це з лічильником? чи без?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Saddy said:

це з лічильником? чи без?

 

Без.

 

До речі, луцьктепло пішло в хрестовий похід проти хитрозроблених "регулювальників" подачі теплоносія в будинках/під'їздах з лічильниками. Як виявилось, @Ukrainec - злісний порушник законодавства України )))

 

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...