Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

На волині взагалі є люди які з толком ремонтують дизеля ???

Точно знаю що є на вишкові дизельно-бензиновий моторист. 0954343211 -- Олег Змінено користувачем SysR
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто підскаже, хто може глянути і нормально зробити ГУР на пасаті В3? При необхіності зробити ремонт насоса ГУР?*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Ківерцівськів відкрився новий Дизель автосервіс .

Ніхто там ще не бував ?

На Ківерцівській тільки по грузовікам. Хотів зробити діагностику на бмв (дізель), а вони кажуть, що тільки грузові роблять. за легкові не беруться, і магазин з з/п теж до грузових...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На Ківерцівськів відкрився новий Дизель автосервіс .

Ніхто там ще не бував ?

На Ківерцівській тільки по грузовікам. Хотів зробити діагностику на бмв (дізель), а вони кажуть, що тільки грузові роблять. за легкові не беруться, і магазин з з/п теж до грузових...

Який саме в тебе мотор М21 чи м51 ... ?

Я тут якраз шукаю хтоб замінив гідрокомпенсатори в М51.

Змінено користувачем Sem
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Де в Луцьку роблять компютерну діагностику двигуна на Peugeot Expert HDi?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку роблять компютерну діагностику двигуна на Peugeot Expert HDi?

Найкраще в Коршовець до Кості...хлопці толкові.

0506738080.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто подскажет нормального мастера, подчинить замки дверей на Пежо Партнер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вчора фару побив і крило помяв(. Так вот розказували шо на передні фари у нас в місті виплавляють пластмасові насадки. Ну сама фара ціла, тільки сколо посипалось. Може хтось підскаже?

Змінено користувачем M1ST
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора фару побив і крило помяв(. Так вот розказували шо на передні фари у нас в місті виплавляють пластмасові насадки. Ну сама фара ціла, тільки сколо посипалось. Може хтось підскаже?

Імхо - фігня.

На Формулу, скло, скоріш за все, знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора фару побив і крило помяв(. Так вот розказували шо на передні фари у нас в місті виплавляють пластмасові насадки. Ну сама фара ціла, тільки сколо посипалось. Може хтось підскаже?

Імхо - фігня.

На Формулу, скло, скоріш за все, знайдеш.

нема, навіть на шротах не найду, машинка то в мене: Опель senator B(

Змінено користувачем M1ST
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема, навіть на шротах не найду, машинка то в мене: Опель senator B(

Якщо зможеш точно описати, що саме треба - з Польщі/Німеччини привезуть. Я довго на свою шукав, був згоден вдвічі переплатити - добре, що зголосився сусід допомогти (на те й вони сусіди! ;) ), з Польщі возить. Вийшло на 40% дешевше, аніж з шротів донеччини. І майже в 4 рази дешевше, аніж в сервіс-центрі Києва.

Взагалі, сусід мій продає великими партіями двигуни+коробки "французів", але привезти хоч чорта може - аби розміри копит/рогів були )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може порадити хорошого майстра який міг би подивитись (почистити) моно інжектор .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після п"ятничного дощу появились свіжі утопленики :( . Втопили Opel Omega B . Навіть не намагається крутити стартер. Кого можете порадити для ремонту (Рекомендували Юру навпроти 6-го відділу, але телефона не маю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка де можна поміняти пас генератора на Ніссан Кубістар 2005р. 1.5 DCI70

Змінено користувачем Ostap87
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може порадити хорошого майстра який міг би подивитись (почистити) моно інжектор .

Також цікавить хто може "полікувати" тріщину на лобовому склі і скільки це зараз приблизно коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може порадити хорошого майстра який міг би подивитись (почистити) моно інжектор .

Я мив свій інжектор тут
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не працює лампочка індикатора масла, на панелі приладів. порадьте майстра який міг би подивитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку роблять компютерну діагностику двигуна на Peugeot Expert HDi?

Найкраще в Коршовець до Кості...хлопці толкові.

0506738080.

Я б так не сказав !!!

мені три тиждня морочили голову - приїдь завтра, приїдь післязавтра.... а втешті решт роботу не доробити та ще й здерли 300 грн за заміну трьох резинок в тнвд (прицьому насос навідь не знімали) + форсунку переробляв в них після їхньої ж роботи. Зробили б по записам в порядку черги чи що. Короче - хлопці можливо й нормально роблять але заганяються та порядку там немає, хватаються за всі авто відразу а з толком до кінця доробляють одиниці.

Імхо менає конкурентів. :mdr:

Змінено користувачем Sem
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку роблять компютерну діагностику двигуна на Peugeot Expert HDi?

якщо просто діагностику то можиш на АВТОЛАЙФІ на дубнівській - колись 50грн коштувало, собі робив. Але дизеля вони там не ремонтують. + Використовують дилерське одладнання для діагностики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, де в Луцьку можна поремонтувати гідропідсилювач керма.

Також шукаю майстерню де можна запаяти лобове скло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після п"ятничного дощу появились свіжі утопленики :( . Втопили Opel Omega B . Навіть не намагається крутити стартер. Кого можете порадити для ремонту (Рекомендували Юру навпроти 6-го відділу, але телефона не маю)

що там з Омегою?маю деякі запчастини.та і ремонтую трохи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...