Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Теж хочу допомоги електрика! Фіат уно ,немає іскри на двох свічках,міняли провода від трамбльора до свічок,кришку трамбльора,не допомагає. Дайте контакти куди звернутися!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, verona80 сказано:

Теж хочу допомоги електрика! Фіат уно ,немає іскри на двох свічках,міняли провода від трамбльора до свічок,кришку трамбльора,не допомагає. Дайте контакти куди звернутися!

 

Кришку трамбльора разом з роздатчиком підстав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, EleKtrik сказал:

Кришку трамбльора разом з роздатчиком підстав.

Сама не тямлю,чоловік теж не по тому. Треба спеца!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.07.2018 at 17:37, Dima4s сказано:

КУди варто поїхати для діагностики підвіски на пасаті б5?
Одне сто - сказали щ овсе ок
інше- що всьому піцес

Треба третю  сторону)

На Ківерцівській, в гаражному кооперативі. Працюють давно, дають гарантію на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен електрик який розбирається в альфа ромео.а саме не спрацьовує вентилятор охолодження напряму робить...альфа 156

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рено Трафік 2,0, 2010 року під капотом злітає тросик переключення передач, просто по серед дороги і ручка теліпається. Хто знає, це все замінюється у комплекті чи є можливість поміняти саме кріплення, пластсмасову фігню та, що зіскакує? Як зміг-так пояснив)))

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

 

До кого можна звернутися, щоб таку катушку запалювання замінити - https://zaz-shop.com.ua/files/cat/96414260.jpg ? і скільки це буде коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комплексне обслуговування авто – заміна мастила, фільтрів, ремонт ходової, заміна ременів, … Підкажіть будь ласка, де з хорошою якістю та розумною ціною зараз можна обслуговувати авто? Ця тема вже багато разів в цьому обговоренні піднімалась, але вже досить давно і все змінюється. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vvkit сказано:

Комплексне обслуговування авто – заміна мастила, фільтрів, ремонт ходової, заміна ременів, … Підкажіть будь ласка, де з хорошою якістю та розумною ціною зараз можна обслуговувати авто? Ця тема вже багато разів в цьому обговоренні піднімалась, але вже досить давно і все змінюється. Дякую.

складається відчуття, що з цим в Луцьку проблема. З останнього: міняв масло на Дукат-Ойл, не перевірив відразу, а вже вдома, перелили вище рівня на 1 см

 

Спробуй на СТО 3,5 тонн. Хлопці  роблять добре, і не дорого.

https://vse-sto.com.ua/sto/14516-3-5tonn/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня шукаю СТО для ремонту smart fortwo потрібно підвіску зробити та замінити термостат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хочу обезшумити двері своєї Меган. Якісно. Хто знає, де таке роблять за розумну ціну і з толком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.09.2018 at 11:35, him сказано:

Доброго дня шукаю СТО для ремонту smart fortwo потрібно підвіску зробити та замінити термостат.

Зроблено;)

 

7 годин тому, Юріч сказано:

Хочу обезшумити двері своєї Меган. Якісно. Хто знає, де таке роблять за розумну ціну і з толком?

Що заважає, шум дороги чи пластиковий шум, бо останній важко побороти:) Звісно якщо мова про 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, EleKtrik сказал:

Що заважає, шум дороги чи пластиковий шум, бо останній важко побороти:) Звісно якщо мова про 3.

 

Хочу, щоб краще музика грала, а для цього потрі6 всю дверку-ки обклеїти. Але так, щоб потім на жарі не повідклеювалось). 

Хочу стокову магнітолу апгрейдити, в Києві є хлопчина, що саме цим займається. То він сказав, та й люди кажу6, що шумка дверей обов'язкова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Хочу, щоб краще музика грала, а для цього потрі6 всю дверку-ки обклеїти. Але так, щоб потім на жарі не повідклеювалось). 

Хочу стокову магнітолу апгрейдити, в Києві є хлопчина, що саме цим займається. То він сказав, та й люди кажу6, що шумка дверей обов'язкова.

Шумка і акустична підготовка- то троха різне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, EleKtrik сказал:

Шумка і акустична підготовка- то троха різне...

 

Ну ти мене поняв). То ти таке робиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто зможе поміняти шарові опори, наконєчнікі рульової та перепресувати сайлентблокі на ричагах на opel astra f  98р.? То зліва і справа. Запчастини на руках. 

Або 2 ричага в зборі. На ричагу встпновлено 2 сайлентблока та шарова опора. 

Змінено користувачем Terrable
Додав варіант
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Після того, як трохи проїдишся по трасі з піддону зкапує масло, підкажіть до кого можна звернутись щоб це усунути? Дякую!

Змінено користувачем zatsarin
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня,шукаю сервіс діагностики стану двигуна та кпп з подальшим ремонтом,авто LT35 2.5TDI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступне питання, хто зможе почистити вхідний коллектор та дроссєльну заслону на astra f з двигуном x16xel? Яка ціна питання?

p.s. встановлено гбо 4 покоління stag 4 eco, форсункі valtek

Змінено користувачем Terrable
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.09.2018 в 09:17, Terrable сказал:

Хто зможе поміняти шарові опори, наконєчнікі рульової та перепресувати сайлентблокі на ричагах на opel astra f  98р.? То зліва і справа. Запчастини на руках. 

Або 2 ричага в зборі. На ричагу встпновлено 2 сайлентблока та шарова опора. 

Заїдь або набери до Юри біля автобазару - СТО "3.5 тонн" - він ходовою займається. Ось координати і номер його https://goo.gl/t24HBj

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.09.2018 at 09:17, Terrable сказано:

Хто зможе поміняти шарові опори, наконєчнікі рульової та перепресувати сайлентблокі на ричагах на opel astra f  98р.? То зліва і справа. Запчастини на руках. 

Або 2 ричага в зборі. На ричагу встпновлено 2 сайлентблока та шарова опора. 

 

0 (50) 906 60 40 Андрій або попробуй сюда подзвонити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...