Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть ,будь-ласка,хто працює зі вмятинами на дверях .Потрібно вирівняти та пофарбувати.

Якщо вм"ятини невеликого діаметру - можна на Тойота-сервіс звернутися. В них є технологія вирівнювання вм"ятин без зняття деталі з авто і без пошкодження лакофарбового покриття. З самою технологією я добре знайомий ще з Німеччини, як на Тойоті з якістю виконання робіт - не знаю. Хоч сам буду туди звертатися - маю дві вм"ятини на свіжофарбованому крилі, тож шпатлювати та перефарбовувати нема бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вм"ятини невеликого діаметру - можна на Тойота-сервіс звернутися. В них є технологія вирівнювання вм"ятин без зняття деталі з авто і без пошкодження лакофарбового покриття. З самою технологією я добре знайомий ще з Німеччини, як на Тойоті з якістю виконання робіт - не знаю. Хоч сам буду туди звертатися - маю дві вм"ятини на свіжофарбованому крилі, тож шпатлювати та перефарбовувати нема бажання.

А по прайсу шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть де в Луцьку є хороший майстер по ремонту карбюраторів і електрики? Машина 99-ка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть де в Луцьку є хороший майстер по ремонту карбюраторів і електрики? Машина 99-ка.

По карбюраторах можна до Міши (в гаражах на загородній)

По електрику можна на Лідавську 1Б, Вадим (біля мясокомбінату), десь на Ківерцівській в гаражах і в таксопарку (Юра)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть ,будь-ласка,чи хтось реставрував стійки і амортизатори.Фірма знаходиться на території таксопарку.Скільки вони км. виходять і чи варто їх реставрувати.Яка якість виконаних робіт? Дякую всім хто відпишеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім. Із святами Вас, підскажіть будь-ласка де можна розточити блок циліндрів, відшліфувати головку та поміняти направляючі клапанів, а також хорошого моториста по бензиновому двигуну Golf 2. Буду всім вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Люди підкажіть майстра по ремонту BMW. В мене третя модель 1995року. Проблема з системою охолодження - весь час тече. Два місяці тому поміняв старий радіатор та насос і з тих пір щотижня відвідую майстра. Він підкрутить якийсь патрубок - ніба не тече, а варто проїхати кілометрів 200 , як картина повторюється - тече в іншому місці. Допоможіть хто що знає! 

Поперше передивись мотор звідки саме тече з блока чи з патрубків та радіатора.

Подруге якщо прорвало прокладру то антифриз повинен також попадати в целіндри і згоряти - на виході з вихлопної труби буде парувати постійно + якщо наставити руку до труби (потримати) потім спробувати на смак руку то вона буде солодкою. (премітивно але дієво)

Потрете якщо тече з патрубків - заміни стяжки + скористуйся герметиком (тоді точно не буде тикти з патрубків).

Підскажіть де в Луцьку є хороший майстер по ремонту карбюраторів і електрики? Машина 99-ка.

По карбюраторам - в дворі Волинської обласної друкарні (з того боку де колись була МЕДІА), в гаражі майстер (не пам"ятаю як звати) , я там робив соті літом досі задоволений. взяв 150 грн.

На Ківерцівськів відкрився новий Дизель автосервіс - ніхто там ще не бував ?

враження...

ціни ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть,хто знає.Скільки маляри беруть за фарбування одного елемента? Як вираховується вартість фарбування? Потрібно фарбувати все авто,крім даху.В яку цифру це може стати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть,хто знає.Скільки маляри беруть за фарбування одного елемента? Як вираховується вартість фарбування? Потрібно фарбувати все авто,крім даху.В яку цифру це може стати?

Приблизно від 1000 до 1500 доларів дивлячись де і хто фарбувати буде + яка фарба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sem Дякую.Але як дізнатися більш конкретні цифри? І можливо хтось має контакти толково маляра+рихтувальника.Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть,хто знає.Скільки маляри беруть за фарбування одного елемента? Як вираховується вартість фарбування? Потрібно фарбувати все авто,крім даху.В яку цифру це може стати?

Один елемент це якщо припустим тобі вдарили крило... а в тебе інша ситуація.

Вартість зможе сказати маляр тільки після огляду авто.

Ціна залежить від того в якому стані авто і скільки часу та матеріалів потрібно для підготовки до покраски.

Яке авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шевроле Такума.Справа в тому,що авто не вдарене.Просто попередній власник не дивився за автівкою.То тут ,то там подряпини.І де не де є сліди корозії.Власне авто треба передувати повністю,крім даху.А рихтовки,як такої майже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шевроле Такума.Справа в тому,що авто не вдарене.Просто попередній власник не дивився за автівкою.То тут ,то там подряпини.І де не де є сліди корозії.Власне авто треба передувати повністю,крім даху.А рихтовки,як такої майже немає.

0507732891-звати Петро займається покраскою давно.

ціни нормальні.

зараз вроді зайнятий але передзвони...домовишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, потрібно все)))):::

1. Подивитися паливну систему (Газ/Бензин)... Кілька днів назад був на СТО, поремонтували, але сказали бензин не паше, а то свічкі спортяться (ставили нові), і знову те саме сьодні сталося.

2. Ходова (причому основне підвіски, підшипники)

3. Діагностика двигуна (кажуть що циліндр один не паше), порівняти піддон

4. Поварка (дно, стакани і все що не виявлено).

5. Електрика (не працює пєчка, власне і обдув (можливо просто прочистка), перевірити Електросклопійомникі, освітлення салону, багато також приборів не працює, перевірити омивачі і очистники фар, задня оптика барахлить дуже, загалом перевірка всієї електрики і напевно заміна всього електрокабелю) і перевірка бортового компютера.

6. Кузов порівняти, почистити від корозії, веревірити на битість (ну тобто виявити місця де було бито, принаймі на задниці виявив слої шпаклівки), перекраска (чорний - чорний металік), і далі по можливості нові пороги та бампера та розширення арок. Далі по кузова інтересує задниця, хочеться змінити вид і встановити нову оптику туди, а саме від Opel Astra 2004 р.в. або ж BMW 540. Ну і ще по оптиці, нова на перід, галогенова. Нові підкрильники.

7. По мєлочам: заміна пальців дверей, замків, перевірити ЦЗ, кришка баку, нові пружини на кришку багажника.

8. По тормозній потрібно нові колодки та перевірити ручнік, хех, він зовсім не працює.

9. Перевірити коробку передач.

10. Перешити салон і багажне відділення, причому хочу в багажнику заховати балон з газом. нові уплотнієлі, нове тонування, шумо та віброізоляція.

11. Якшо можливо вивести заправку газу з багажника на вулицю і підключити електопоказник ємкості балану та вивести його у салон.

12. інтересує ще те щоб підняти авто на сантиметрів 7-10, та поставити нову ризіну (оскліьки роботи планую на літо то уже літню готувати)

13. Ще система охолодження привести до ладу, а то дуже перегрівається все...

14. Нова акустика, яйця на полку, замінити в дверях старі, і якщо буде заховано балон, то по можливості у багажник встановити, оскільки буде місце, аби було безпечно)

15. Перевірка вихлопної системи та заміна якщо потрібно

написав здається усе, що знаю))) Імхо, мрія ідіота, але поки є можливість і гроші, буду помалу робити мрію реальною)))

Все що потрібно, це скажем максимум того, де все мені можуть зробити в одному місці і ясно чим подишевше, ясно хочеться скажем десь в якомусь сервісі, а не в дядька біля хати (просто не довіряю таким, хоча знаю що інколи це може бути кращим).

Хочу зауважити, що не планую як це називається "тюнинг", нє не ідіот)), просто хочеться привести авто в оригінальний стан і додати кілька змін!

Авто: Opel Senator B 1989 р.в.

І Хто як вважає, в яку копійку це мені влетить?

дякую, якщо когось інтересує що з цього вийде, буду робити звіт)

Змінено користувачем M1ST
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Шкура не вартує вичинки".Я втомився читати трабли.Уявляю скільки сил,фінансів і часу займе цей тюнінх :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Шкура не вартує вичинки".Я втомився читати трабли.Уявляю скільки сил,фінансів і часу займе цей тюнінх :ohmy:

Згідний, такі авто, по максимуму, треба робити самому, інакше - дуже дорого. Колись "копійку" продали за 4000грн (500$), через тиждень пригнали назад, пояснення: "на сервісі загнули 11 000 грн, щоб привести її до пуття". А що можна хотіти за 500$ або щоб хтось з гамна пулю ліпив задарма?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, розумієте, з машиною то все добре, в основному просто треба перевірити, електрика тільки барахлить так шо аж..... Просто порекомендуйте де справді в кого пойнив сервіс можна зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, розумієте, з машиною то все добре, в основному просто треба перевірити, електрика тільки барахлить так шо аж..... Просто порекомендуйте де справді в кого пойнив сервіс можна зробити

там де повний сервіс там і потрібні повні кармани, сам розумієш чого. Ти хоть сам зрозумів що написав? По опису в тебе стара шухляда, але ти хочеш все перевірити...  Що таке "перевірити"?  Сказати робоче/неробоче? То це будь який автомобіліст скаже, судячи по граматиці попередніх постів ти до них не відносишся :rolleyes: Якщо робити то робити це в окремих спеціалістів, професіоналів своєї справи.  Кузовщина, підвіска, мотор, газове обладнаня, електрика це різні кухні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна поміряти Лямбда зонд на Б3 88 рік?

СТО. Діагностика і ремонт ходової легкових автомобілів та невеликих бусів. заміна мастил, ремонт КПП, двигунів. обслуговуємо також Газелі та Таврії. Працює мийка. Допомога при купівлі автомобілів (огляд та діагностика). Ціни помірні.

0660887162 Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до чого тут твій пост, не ніяким боком ти не сказав нічого толкового по моєму питанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На Ківерцівськів відкрився новий Дизель автосервіс .

Ніхто там ще не бував ?

На волині взагалі є люди які з толком ремонтують дизеля ???

(напиклад мотори БМВ)

А то таке враження що ніхто нічого не знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...