Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Майстри по дизелях: 0997548643 Володя с.Хріники   і  0660800286 с.Коршовець.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sobchuk30k сказал:

Майстри по дизелях: 0997548643 Володя с.Хріники   і  0660800286 с.Коршовець.

 

В Коршовці був - сказали що все норм. Поїздив я тиждень - знову той самий прикол. Майстер цей ніколи не бере трубку, казав мені що тільки на смс відповідає. З власного досвіду - не відповідає на смс. Сьогодні примусово поїду і залишу йому ще раз машину, якщо не справиться то буду вже на хріники збиратись

 

То ж то ще проблема така, машину на ремонт завіз, а потім пішки пєтляєш по полю до зупинки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Amor сказано:

Майстер цей ніколи не бере трубку, казав мені що тільки на смс відповідає. З власного досвіду - не відповідає на смс. Сьогодні примусово поїду і залишу йому ще раз машину, якщо не справиться то буду вже на хріники збиратись

Якщо це про Костянтина, то можна півгодини чекати, поки він звільниться, щоб з тобою поговорити прямо там,  вживу. А якщо він при цьому ще й трубку брати буде - не уявляю, що то буде. Як майстер він один з найкращих не тільки на Волині. Я ремонтував в нього два дизеля з передової, бо навіть в Бахмуті знають про Костю з Волині. (за ремонт він не взяв, до речі і зробили поза чергою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, difoto сказал:

Якщо це про Костянтина, то можна півгодини чекати, поки він звільниться, щоб з тобою поговорити прямо там,  вживу. А якщо він при цьому ще й трубку брати буде - не уявляю, що то буде. Як майстер він один з найкращих не тільки на Волині. Я ремонтував в нього два дизеля з передової, бо навіть в Бахмуті знають про Костю з Волині. (за ремонт він не взяв, до речі і зробили поза чергою)

 

З Констянтином я спілкувався в живу і навіть по телефону в серпні. Дзвонив разів з 50 напевне :)

Сам Констянтин направив мене до майстра Андрія (номер скидали вище). Майстрі дійсно толкові, просто ситуація була "дибільна". Я приїхав і лишив машину з діагнозом - не заводиться зранку. В руках майстра вона заводилась, тільки замінили одну свічу накалу. Потім тиждень ще я поїздив і вона заводилась, а тепер знову не заводиться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Amor сказано:

 

З Констянтином я спілкувався в живу і навіть по телефону в серпні. Дзвонив разів з 50 напевне :)

Сам Констянтин направив мене до майстра Андрія (номер скидали вище). Майстрі дійсно толкові, просто ситуація була "дибільна". Я приїхав і лишив машину з діагнозом - не заводиться зранку. В руках майстра вона заводилась, тільки замінили одну свічу накалу. Потім тиждень ще я поїздив і вона заводилась, а тепер знову не заводиться. 

А що за авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Koly4ui сказал:

Помилки зчитувати пробували?

 

Проблема з підсосом повітря. Паливо втікає в бак і усьо

Треба щоб хтось один ключа повернув, а другий підкачував під капотом солярку - тоді заводиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталась прикра фігня... по теремнівський є люк який виступає, взяв його між колесами, і певно черкнув піддоном... поставив авто на стоянку, через дві години прийшов, а там масляна калюжа..

Здається пробив піддон, витікло все мастило, підкажіть СТО і бажано контакти, куди можна присунути, щоб оглянули, і при потребі зняли піддон та заварили дзюрку ...

Опель Омега Б, 2,5 TD. :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, є в когось в користуванні компресометр? Треба перевірити на 2 л / бензин. Кому не тяжко, маякніть 09515один949сім

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Саша Иванов сказано:

Може, є в когось в користуванні компресометр? Треба перевірити на 2 л / бензин. Кому не тяжко, маякніть 09515один949сім

 

Заїдь - дам в користування:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, EleKtrik сказал:

Заїдь - дам в користування:D

Та я би з радістю, тільки антифриз жене сучка в районі термостата, тому й питаю мо хто підтянеться.

Якщо завтра прокладку поміняю то заїду. Тільки скажи куди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Саша Иванов сказано:

Та я би з радістю, тільки антифриз жене сучка в районі термостата, тому й питаю мо хто підтянеться.

Якщо завтра прокладку поміняю то заїду. Тільки скажи куди)

В пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.10.2017 в 16:16, Fantom сказал:

Сталась прикра фігня... по теремнівський є люк який виступає, взяв його між колесами, і певно черкнув піддоном... поставив авто на стоянку, через дві години прийшов, а там масляна калюжа..

Здається пробив піддон, витікло все мастило, підкажіть СТО і бажано контакти, куди можна присунути, щоб оглянули, і при потребі зняли піддон та заварили дзюрку ...

Опель Омега Б, 2,5 TD. :(

 

То що, ніхто не знає таких точок ? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба клапан управління турбіною, такий як на фото. Може в кого є на продаж (хто торгує запчастинами), чи хто знає де купити? В пітстопі був, є в продажі, але 10 днів чекати... Бажано новий.

 

 

IMG_20171108_185639.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно зробити розвал-сходження на Авео, бажано в суботу.

Куди порекомендуєте записатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, St@S_ сказал:

потрібно зробити розвал-сходження на Авео, бажано в суботу.

Куди порекомендуєте записатися?

 

Вчора їздив на набережну, заплатив 200грн. На місці можна попросити роздруковку

Казали що записують тільки саму першу машину (зранку) а дальше жива черга - 066 210 4646

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

В пітстопі був, є в продажі, але 10 днів чекати... Бажано новий.

На екзісті запитай 0991701888. Поки шукатимеш то може пройти значно більше часу. Замов і не парся.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Саша Иванов сказал:

На екзісті запитай 0991701888. Поки шукатимеш то може пройти значно більше часу. Замов і не парся.

 

Дякую, сьогодні вже замовив, в ПітСтопі, 800 грн, сказали до понеділка може приїде.

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що чув за СТО "ГЛУШАК"? Треба підварити штани, в ідеалі взагалі замінити. Або підкажіть когось толкового.

На повороті на Декабристів не схотів, каже що сварка в нього сильна, попалить. А перед тим варив і нічого) Ще гайку приварив щоб болта з піддона викрутити бо злизав. Коли поміняв масло і закручував то та гайка просто скрутилась і відпала, таки спалив. Не думаю що спеціально, але їхати до нього більш не хочу.

Вибачаюсь, та гайка просто не приварена була, присопливив і все

Змінено користувачем Саша Иванов
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає телефон до електрика Саши з РеноСервіса на Дубенській?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Юріч сказано:

Хто знає телефон до електрика Саши з РеноСервіса на Дубенській?

Він вже давно там не працює, знайти зможеш його тут.

Змінено користувачем romarker
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...