Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть до кого можна звернутись.Автомобіль Mazda Xedos 6 1,6 1997. Тупить і шарпається. Де толковий майстер по інжекторам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де можна купити шків генератора і гідропідсилювача на ауді 100.86 рік  На формулі був там де ремонтують генератори .сказали що може підберуть. а може і  не підберуть ( якщо принесу свої запчастини), в іншій точці тільки під замовлення . На Підстопі немає . Де варіант може бути прийти і купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю майстра\людей які можуть підказати чому жене масло з цієї штуки.

Opel Astra G 2.0DTI (2000рік)
 

25KGT0r0gEA[1].jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Amor сказал:

Шукаю майстра\людей які можуть підказати чому жене масло з цієї штуки.

Opel Astra G 2.0DTI (2000рік)

 

Знайшов вже в чому проблема (напевне) треба почистити клапан ЕГР і передивитись впускний колектор (можливо почистити)

Хто у Луцьку може зайнятись таким?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

 

Знайшов вже в чому проблема (напевне) треба почистити клапан ЕГР і передивитись впускний колектор (можливо почистити)

Хто у Луцьку може зайнятись таким?

Ми можем...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день
Порадьте ,будь-ласка, СТО, на якому є кваліфіковані працівники і нормальне відношення до машини і людини.

Бо вже не знаю куди податись: скрізь таке відчуття, що ти механіку життя зламав, як приїхав... Ніякої акуратності, ніякого сервісу...

п.с. Сьогодні забрав машину з ремонту генератора (РеалАвто) - заляпане сидіння, відірвана пластмаса на клемі, перетертий провід... ппц - 2300 грн за роботу, сервісу ноль, бігаєш як школьнік там перед ними... і всіх похєр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, RomiOS сказал:

Добрий день
Порадьте ,будь-ласка, СТО, на якому є кваліфіковані працівники і нормальне відношення до машини і людини.

Бо вже не знаю куди податись: скрізь таке відчуття, що ти механіку життя зламав, як приїхав... Ніякої акуратності, ніякого сервісу...

п.с. Сьогодні забрав машину з ремонту генератора (РеалАвто) - заляпане сидіння, відірвана пластмаса на клемі, перетертий провід... ппц - 2300 грн за роботу, сервісу ноль, бігаєш як школьнік там перед ними... і всіх похєр

Сьогодні був на Волинь-Лада, що на Трункіна. Відношення і якість сподобалися, особливо розвальщик і порадить і все можливе зробить, щоб розвал вийшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, RomiOS сказано:

Добрий день
Порадьте ,будь-ласка, СТО, на якому є кваліфіковані працівники і нормальне відношення до машини і людини.

Бо вже не знаю куди податись: скрізь таке відчуття, що ти механіку життя зламав, як приїхав... Ніякої акуратності, ніякого сервісу...

п.с. Сьогодні забрав машину з ремонту генератора (РеалАвто) - заляпане сидіння, відірвана пластмаса на клемі, перетертий провід... ппц - 2300 грн за роботу, сервісу ноль, бігаєш як школьнік там перед ними... і всіх похєр

Чи не Форестер, то випадково. Якщо так- то ясно, панятно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Amor сказано:

 

Знайшов вже в чому проблема (напевне) треба почистити клапан ЕГР і передивитись впускний колектор (можливо почистити)

Хто у Луцьку може зайнятись таким?

Зробили?

Хто в Луцьку грамотно такі штуки глушить-відшиває?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, EleKtrik сказано:

Чи не Форестер, то випадково. Якщо так- то ясно, панятно...

Саме так. Просив як людей - акуратно зробіть, грошей за хорошу роботу не жаль...

Ремені міняли - хз, де людина яка машину робила, хочу питань пару задати - хз, ви ж перебирали генератора, чого виє - хз

Скажіть но, що саме ясно і понятно, може і мені стане теж стане ясно і понятно? Солідна ж кантора з вигляду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, vaz75 сказано:

Сьогодні був на Волинь-Лада, що на Трункіна. Відношення і якість сподобалися, особливо розвальщик і порадить і все можливе зробить, щоб розвал вийшов.

Дякую за пораду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, RomiOS сказано:

Саме так. Просив як людей - акуратно зробіть, грошей за хорошу роботу не жаль...

Ремені міняли - хз, де людина яка машину робила, хочу питань пару задати - хз, ви ж перебирали генератора, чого виє - хз

Скажіть но, що саме ясно і понятно, може і мені стане теж стане ясно і понятно? Солідна ж кантора з вигляду...

Завтра перепитаю в менеджерів, відповідно чекайте звінка.

P.S. по декілька раз, неварто тицяти на кнопку "відправити", щоб не дублювало пости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

 

Можливо хтось підкаже - потрібен хороший майстер (або СТО), який може замінити радіатор пічки на ВАЗ 2115, не зламавши консоль / не вирізавши пластик (бо так легше міняти) і так далі.

 

Буду вдячний за номери телефонів!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.04.2017 at 17:05, EleKtrik сказал:

Ми можем...

 

Нарешті знайшов хвилину часу і заїхав. Дуже дякую за діагностику і поради!

Раджу усім! Такого майстра вперше зустрічаю. Дійсно видно що людина професіонал у своїй справі. Ще раз дякую ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Amor сказано:

 

Нарешті знайшов хвилину часу і заїхав. Дуже дякую за діагностику і поради!

Раджу усім! Такого майстра вперше зустрічаю. Дійсно видно що людина професіонал у своїй справі. Ще раз дякую ^_^

що за контора? реал-авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Coding сказал:

що за контора? реал-авто?

 

В приміщені реал авто, але я кажу про майстра, а не про кантору)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір, форумчани. Підкажіть будь ласка на якому сервісі можна обслужити авто, конкретно цікавить Renault Megan III, бо через їхню специфіку не всюди беруться за заміну у них ременя грм, ролика, помпи. Ну, і масла, фільтра та інше при пораді майстра, буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

 

Знайшов нарешті СТО, де замінили радіатор пічки на ВАЗ 2115 - Волинь Лада (на Трункіна). По відношенню до клієнта - менеджер Сергій завжди вічливо відповідав, постійно контролював процес і давав дійсно корисні поради, коли необхідна була консультація. На рахунок якості роботи - поки нічого поганого сказати не можу, так як ще досить мало часу пройшло від ремонту, але ніби ніде нічого не тече. Міняв також основний радіатор, датчик температури і сальник в коробці - після того, як майстер оглянув коробку, повідомив, що ще один сальник тече і бажано його теж замінити, на що, само собою, дав добро. З позитивних моментів - нічого не різали, не підпилювали, не поламали, коли міняли радіатор салону. Видно, що люди знали, що і як правильно робити.

 

Не реклама, проте може комусь пригодиться, то поки що можу радити до них звертатись. Ціна приємна, якість на рівні, по часу - зробили відносно швидко, як і обіцяли, не зважаючи на те, що в зв"язку з особливостями конструкції авто були ускладнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня

 

ЗАЗ Сенс, 1,3л

Підкажіть, будь ласка, моториста. Жре масло, а недавно ще й чек загорівся.

Хотів би спочатку продіагностувати, а далі вирішувати, що робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день, шукаю майстра якій налаштує у ГАЗ 24-10 Волга "зажиганіє" і карбюратора...

тяжко заводиться і находу чуток дьоргає машину. 

Бажано чим пошвидше. Дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...