Перейти до змісту

Чи існує кохання?


Bit

Чи існує кохання?  

355 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Гм... Любити можна борщ із пампушками, а от кохати його - то вже занадто..

вот ты о чем... :)

ну да, "ніхто нікого так не любить, як справжній українець любить борщ та сало"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

до Ансведера.

7 років, 2 дітей. Люблю чоловіка сильніше, ніж тоді, коли зустрічались. Кохаю, навіть, хоча вважаю це слово дуже пафосним :).

Дітей люблю, але чоловік - найкращий друг, коханець, найближча людина...

А стосовно "любити і кохати" з усіма "кушать люблю, а так нет", то це вже затасканий прикол, як "сидіти і присідати". Насправді, це синонімічний ряд.

Слово кохання - менш вживане в розмовній мові, тому дивно звучить "кохати борщ", але ніхто не забороняє таку конструкцію використовувати :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з результатів голосування, таки, більшість думають, як я. А відмічались в коментах невизначені і опоненти.

Частина хоче себе обманути що воно є, а частина просто хоче вірити в щось світле і пушисте :0003:

Колись дивився тести людей в групі, останьому (справжньому тестуємому) задавали питання після того як вся група спеціально давала 1ну і ту ж неправильну відповідь, так от великий процент людей йшли за стадним інстинктом і якщо перед ними зказали 6 раз що так воно є то і самі робили те ж ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

відносно двох слів любити і кохати: на мою думку лише слово кохати підходить для високих почуттів, а слово любити-для інших випадків, не повязаних з глибокими людськими почуттями. Бо лише москалі можуть обходитися одною затертою фразою "люблю", ми, українці, більш романтичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відносно двох слів любити і кохати: на мою думку лише слово кохати підходить для високих почуттів, а слово любити-для інших випадків, не повязаних з глибокими людськими почуттями. Бо лише москалі можуть обходитися одною затертою фразою "люблю", ми, українці, більш романтичні.

Підтримую тебе. Любити потрібно всіх, а кохати одну :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до Ансведера.

7 років, 2 дітей. Люблю чоловіка сильніше, ніж тоді, коли зустрічались. Кохаю, навіть, хоча вважаю це слово дуже пафосним :).

Дітей люблю, але чоловік - найкращий друг, коханець, найближча людина...

Вже мене раз так називали, но я не Ансведер, а АсвенДер ^_^ Яке ламанне слово. Но неважно, невідходим від теми. Кгм...

Я читав багацько історій з життя, то жінки обично починають кохати чоловіка сильніше, коли вже діти в них народились :) Цікава закономірність, напевно пов'язана з страхом бути кинутою в непідходящий момент :D

Слово кохання - менш вживане в розмовній мові, тому дивно звучить "кохати борщ", але ніхто не забороняє таку конструкцію використовувати :)

Я тут незгідний. В нас слово кохати використовується, подібно як у англійців слово "love", вони його вживають перважно для людей, або для підсилення слова подобається. От тут то і "кохати борщ"

:0111:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

повторюсь, можна?

я розділяю речі такі, як любов і кохання.

кохання - це духовне, поряд з яким зажди йде фізичне. воно дає відповідальність, стабільність, впевненість...

любов... вона глибока, безмежна і свята, вона не має рамок, не заганяє туди людину, не знає підлості... це свобода, неналежність нікому, це радість, сум, сміх і сльози, це розуміння без слів, це оголеність перед людиною, це простота, ненамагання змінити, це біль за людину, коли їй погано, абсолютна безкорисність, дитяча образа, дорослі думки, крейзануті поступки, веселі секрети, серйозні емоції, відверта злість і повна криштальність цього всього. а фізичне -- воно не грає абсолютно ніякої ролі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любовь долготерпит, милосердствует,

Любовь не завидует,

Любовь не превозносится, не гордится,

не бесчинствует, не ищет своего,

не раздражается, не мыслит зла,

не радуется неправде,

а сорадуется истине;

все покрывает, всему верит,

всего надеется, все переносит.

Любовь никогда не перестает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вірю лиш в своє кохання і в кохання свого чоловіка до мене

Як можна говорити про кохання, якщо зраджуєш, проявляєш неповагу до коханого(ої) в розмові з ним(нею) чи про нього(неї), якщо думки заполоняються третьою особою. Це зустрічається майже завжди. Стиль поведінки сучасного життя. І при цьому говорять безцінні слова аля "я люблю тебе, я не зможу без тебе жити". Це просто модна поведінка, а не почуття =(

і ще мені не подобається возвеличування свого почуття =) "Моє кохання саме чисте і невинне. Кохання з першого погляду. Ми не змогли противитися пристрасті. Це була доля". З тої ж теми модної поведінки. Кохання це вчинки і відносини, повага. А де багато гарних слів, там мало діла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи існує кохання? Тема стара як світ. Однозначно існує . Є Така хвороба. :) Випробувано на власній шкурі.Основні ознаки хвороби : від дотики цієї людини по всьому тілу пробігають мурашки, посилено починає битися серце, слова застрягають десь поперек горла і виривається щось на зразок:"так, ні, ну не знаю, , може, я таке казала?" і т.д., і т.п. та починаєш робити вчинки, які суперечать здоровому глузду та твоїм життєвим принципам. Але це тільки перший, початковий етап захворювання. Далі приходиш трошки до тями, починеєш думати трошки розважливіше, в деяких випадках покладаєшся на долю( "як карта ляже"), для більш наполегливих: тупотіти ногами( можна навіть підстрибувати від нетерплячки) і казати: хочу такого, саме такого і вже"). Друга фаза захворювання триває від декількох днів до кінця життя. Для тих, в кого ця фаза не триває до кінця життя існує ще і третя фаза-розчарування, коли все частіше починаєш помічати недоліки, морщити носик і тяжко зітхати. Це означає, що "туман розсіявся", ейфорія пройшла і починаєш чекати "іншого заразника" . А може і не чекати- сам прийде. І застукає серце , і побіжать мурашки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і ще мені не подобається возвеличування свого почуття =) "Моє кохання саме чисте і невинне. Кохання з першого погляду. Ми не змогли противитися пристрасті. Це була доля". З тої ж теми модної поведінки. Кохання це вчинки і відносини, повага. А де багато гарних слів, там мало діла

"Дійсчно добрі відносини в тій сім'ї, яка про це мовчить" (с) - один мудрець :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мені завжди існувала корисливість і душевністть, але не разом. Корисливість згоджується з silia, а душевність з Tani4ka. Корисливість завжди обдумана, передбачувана ; душевність ж навпаки. Якби не відчув, що є в житті кохання, створив би його сам - навіяв би собі "що це ВОНО і є" - як це було кілька разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Чи існує кохання? Тема стара як світ. Однозначно існує . Є Така хвороба. :P Випробувано на власній шкурі.Основні ознаки хвороби : від дотики цієї людини по всьому тілу пробігають мурашки, посилено починає битися серце, слова застрягають десь поперек горла і виривається щось на зразок:"так, ні, ну не знаю, , може, я таке казала?" і т.д., і т.п.

;) ;) ;)

І це по твоєму кохання ?) Ет не кохання а просто застєнчівість і робость. :)

Ну не міг же я в юнешистві бути закоханим в 99% дівчат які до мене доторкались gallery_7_30_2223.gif

Вуххх який я оказується влюбчівийgallery_7_30_4034.gif, а сам про це не догадувався gallery_7_30_2223.gifgallery_7_30_2223.gifgallery_7_30_2223.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було його немає і не буде..

"..це росіяни придумали, щоб грошей не платити..."©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було його немає і не буде..

ага, існує симпатія, пристрасть звичка, повага, захоплення... і т.д і т.п. а саме кохання це міф.., слово, яке об"єднує вищеперечислене. Отак я думаю в свої 30 років :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ось не розумію хіба є різниця між словами любов і кохання? Ну якщо ви вважаєте що є, то хіба що у нас, українців, тому як "наша мова солов'їна" і багата на синоніми. Але тоді росіяни наприклад вміють тільки "Любить" а кохати не вміють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони часто кажуть замість подобатися/надавати перевагу - слово любити.

Я люблю кофе - мне нравится кофе. Я предпочитаю кофе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Чи існує кохання?

Да существует, но увы не долго... но зато хоть этот короткий срок оставляет в душе очень приятные моменты!

и после того как она скажет :g16: ... ты всеравно хочишь её любить :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

traktat_love.rar

я просто залишу це тут.

Ну і, звичайно, не варто було піднімати такого протухлого трупа, пане chief.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохання існує і робить життя приємнішим :).

Особисто я в кохання з першого погляду не вірю...

Це може бути пристрасть, бажання, інтерес, симпатія і не більше...

Не можу не згодитися з Женьою, що це все біохімія, але як впливає....))))

Перед одруженням ми в ЗАГСі ходили до психолога, так сказать добровільно-примусовий курс для зменшення відсотку розлучень)))).

Нам говорили, що в людини є різні пероіди в житті + певні критичні роки.

1. Спочатку, все добре, але починається "притірка" характерів

2. Потім починається незадоволення, спадають "рожеві окуляри" і бачать багато недоліків в партнері

3. Діти, нерви, недоспані ночі, депресії...

4. Життя для дітей

5. Криза середнього віку, часто буває починається з романів і закінчується розлученням

6. Діти виросли, виникає потреба вчитися ЖИТИ ЗНОВУ РАЗОМ

Ці періоди проходять в кожного...

І я думаю, що тільки КОХАННЯ може допомогти прежити це все.

Але дуже важливо мати хоча б якісь спільні інтереси, виховання, культурний рівень.

Ну і ще яке б не було велике кохання, то жити з егоїстичною, черствою, жорстокою людиною буде важко... Кохання загине, а буде мазохізм, ИМХО.

Любити і бути любимим це класно :).

Бажаю всім форумчанам, які ще в пошуках, знайти дійсно свою половинку, яка зрозуміє, підтримає і буде любити завжди і з якою буде можливо прожити все життя :).

ЛЮБОВІ вам КОХАННЯ справжнього!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звісно що кахання існує. Інколи воно на все життя, а інколи 150грн/год..

бгггииии))))))))

звісно існує тільки кожен розуміє по-своєму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

150 грн\год? це шо, новий антикризовий тариф кохання?)))

ааа ацкій отжиг ман

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Но самое главное состоит в том, что ни одно из любовных блюд не подается в готовом виде. Любви нужно учиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...