Перейти до змісту

Розмитнення авто


vagus

Рекомендовані повідомлення

Хто напише чому у нас найдорожчі авто ? Переглянув цінову політику країн Росія та Білорусь і був дуже здивований.

http://auto.ru/cars/used/sale/1004023676-74874/ 1 130 $ - у нас від 4000$

http://auto.ru/cars/used/sale/1004236023-32965/ 3 672 $ - у нас в районі 8000$

http://auto.ru/cars/used/sale/50069448-bbf977/ 7 532 $ - у нас від 20000$

......і бла бла бла ціни нижчі в два три рази й на інші автомобілі, різних категорій. До коли ми будемо терпіти цей беспридел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Можливо там і дешевше, але не в 2-3 рази поясню чому.

Всі хочуть отримати у.о коли продають авто. В рублях чи гривні - по курсу на день купівлі.

Приклад: ти купляв ланоса в 2007 році за 50 000 грн(6350у.о) нового, зараз ти його за скільки продаватимеш? За 25000-30000грн? Ні, за 3500-4500у.о, що є 60 000 - 76 000грн. Тепер зрозуміло?.

Для цікавості, понаписуй власникам тих авто, вони тобітскажуть ціну в у.о і трішки іншу))

П.с де це в нас авео т200 в районі 8000? :D:D

То сетчатку наш ринок вивчи, а поті в інший лізь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То сетчатку наш ринок вивчи, а поті в інший лізь)

хароший автозаміна :)

Такий хороший, що потрібно вимкнути ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Апну темку, що там з переобладнанням за ситуація? Вже стало воно по космічним розцінкам, хто в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку, що там з переобладнанням за ситуація? Вже стало воно по космічним розцінкам, хто в курсі?

А шо там намічається з переобладнанням? Знову якісь закони для "покращення"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку, що там з переобладнанням за ситуація? Вже стало воно по космічним розцінкам, хто в курсі?

А шо там намічається з переобладнанням? Знову якісь закони для "покращення"?

Ввели акциз на переобладнання, на мiй т-4 по пiдрахунках переобладнання буде коштувати приблизно 6000 евро. Цю Iнфу вичитав на бусовському форумi, а правда то чи нi не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввели акциз на переобладнання, на мiй т-4 по пiдрахунках переобладнання буде коштувати приблизно 6000 евро. Цю Iнфу вичитав на бусовському форумi, а правда то чи нi не знаю

З такими розкладами мабуть вигідніше буде везти пасажир чи грузопасажир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такими розкладами мабуть вигідніше буде везти пасажир чи грузопасажир.

Я,думаю, по їхній логіці народ буде пересідати на Ланоси і Богдани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку, що там з переобладнанням за ситуація? Вже стало воно по космічним розцінкам, хто в курсі?

А шо там намічається з переобладнанням? Знову якісь закони для "покращення"?

Ввели акциз на переобладнання, на мiй т-4 по пiдрахунках переобладнання буде коштувати приблизно 6000 евро. Цю Iнфу вичитав на бусовському форумi, а правда то чи нi не знаю

а поясни як ти це рахував ?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а поясни як ти це рахував ?))

За що купив, за те продав, інфу про акциз і суми прочитав на фвбус клубі . Тому і запитуюсь, у людей що крутятья у тому колі, які нововведення і які цифри виходять при переобладнанні? Що відомо, сьогодні я так розумію ж перший день роботи МРЕО, тому може вже хтось має інформацію про розцінки і строки введеня в дію акцизу.

Якщо сума вказана невірно, то хай навіть вона буде 3-4 тис доларів, все одно вигода даної процедури буде поставлена під сумнів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а поясни як ти це рахував ?))

За що купив, за те продав, інфу про акциз і суми прочитав на фвбус клубі . Тому і запитуюсь, у людей що крутятья у тому колі, які нововведення і які цифри виходять при переобладнанні? Що відомо, сьогодні я так розумію ж перший день роботи МРЕО, тому може вже хтось має інформацію про розцінки і строки введеня в дію акцизу.

Якщо сума вказана невірно, то хай навіть вона буде 3-4 тис доларів, все одно вигода даної процедури буде поставлена під сумнів

в тому то і діло, що і у МРЕО толком ніхто нічого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то і діло, що і у МРЕО толком ніхто нічого...

Ну, в любому випадку я вже запізнився з переобладнанням точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку, що там з переобладнанням за ситуація? Вже стало воно по космічним розцінкам, хто в курсі?

нова влада нові покращеня з їхнім акцизом , розцінки можетеглянути тут http://rastamozhki.n...ние-грузовых-а/

також змінилась розтаможка відмінили перший облік та встановили акциз http://rastamozhki.n...вто-в-2015-год/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше кажучи, залишається більш-менш вигідно брати авто до 5 років і в грузовому варіанті,або якщо переобладнювати то до 1.5 літра об"єма, типу Комбо чи Добло з 1.3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, а якщо я зараз зібрався купувати роно кенгу з переобладнаним салоном, то бігти брати вже, чи чекати ще більшого "покращення"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, а якщо я зараз зібрався купувати роно кенгу з переобладнаним салоном, то бігти брати вже, чи чекати ще більшого "покращення"?

Бігти брати вже. Дешеше не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, а якщо я зараз зібрався купувати роно кенгу з переобладнаним салоном, то бігти брати вже, чи чекати ще більшого "покращення"?

а що зав авто і ціна яка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роно кенгу з переобладнаним салоном
:)

Ніколи кенгу не бачив з груз на пас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роно кенгу з переобладнаним салоном
:)

хороший Ви клієнт..

помимо цього є рік, колір, двигун, комплектація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Привіт,

Я поляк. Продаю автомобіль з номерний знакami з Польщі.

подзвонив мені українець. Він хоче купити автомобіль, але за таких умов:

- Купує його колега (поляк)

- Даний колега пізніше робить йому співвласникa

У мене там будь-яки ризик є? Чи можу я це зробити?

Авто дешево - макс. 10 000 грн.

що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт,

Я поляк. Продаю автомобіль з номерний знакami з Польщі.

подзвонив мені українець. Він хоче купити автомобіль, але за таких умов:

- Купує його колега (поляк)

- Даний колега пізніше робить йому співвласникa

У мене там будь-яки ризик є? Чи можу я це зробити?

Авто дешево - макс. 10 000 грн.

що робити?

Який ризик може бути в тебе? Продаєш авто по купчій, поляк що купить ставить авто на себе на облік і робить Українцю співвласника. Тобі яка різниця? Чого ви Поляки такі перелякані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...