Перейти до змісту

Болгарія на авто,є питання


Рекомендовані повідомлення

Два роки назад літали в Туреччину. Я про витрати. Всі екскурсії які вони продвигають носять розводняковий характер. 1 раз їздили на рафтінг-сподобалось,  і якщо знати нюанси то не дорого...гроші беруть за все- фото, вода, взуття і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Попередженя для тих хто подорожує до Болгаріі на авто, - з цього року в Румуніі , по населених пунктах побільшало поліцейських на цивільних авто, що ловлять на перевищенні швидкості. Інфа достовірна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Такер сказано:

Всі екскурсії які вони продвигають носять розводняковий характер

Для регіону Анталія (Кемер) - екскурсія Демре - Міра - Кекова за 36$ на 2х дорослих і дитину до 7 років - це дешево. Зі стрибками з третього ярусу яхти у супер-прозору воду, обідом, і сімпатічною екскурсоводшою. Путівку брали у "місцевих" турагентів. Цю точно варто взяти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт всім хто планує відпочивати в м. Святий Влас! Так от - є там супермаркет Меркурій, де розрахунок по терміналу карточкою Приватбанку неможливий, на дверях вісить застереження. Бо після приватовських карток у них глючить система. По інших закладах і заправках все ок.

170720171177.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто відпочивав цього року в Болгарії підскажіть:

1. Якою дорогою краще їхати?

2. Проблеми по дорозі?

3. Які гроші краще брати та де краще міняти? Універсальна карта Приватбанку проходить для розрахунків?

4. Як краще брати проживання через турагенство чи на місці?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз в Болгаріі. Дорога Луцьк-Львів-Чернівці-Бухарест-Русе-Варна-Святий Влас. Митниця в Чернівцях майже 2год. В Болгаріі -1год. По всюди можна розрахуватися карточкою, окрім випадку вище. На Болгарській митниці курс 1$ =1.6 лева, у Власі 1.64. Ровіньєтка в Румуніі 7 євро на місяць. Віньєтка в Болгіріі 18 євро на 2 тижні. Плюч 3 євро оплата за міст в Русе.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, yumerpro said:

Я зараз в Болгаріі. Дорога Луцьк-Львів-Чернівці-Бухарест-Русе-Варна-Святий Влас. Митниця в Чернівцях майже 2год. В Болгаріі -1год. По всюди можна розрахуватися карточкою, окрім випадку вище. На Болгарській митниці курс 1$ =1.6 лева, у Власі 1.64. Ровіньєтка в Румуніі 7 євро на місяць. Віньєтка в Болгіріі 18 євро на 2 тижні. Плюч 3 євро оплата за міст в Русе.

 

олінклюсів, апартаменти? що по цінам на сьогодні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плачу зараз 30 євро за 2-х кімнатний номер (вид на море) з 2-ма кондиціонерами для 2- х дорослих і дитина 6 років. Минулого року бронював через букінг, а тепер напряму домовився з хазяйкою.  до моря метрів 400. Пляж - пісок.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємна новина! Гіпермаркет Меркурій зняв обмеження щодо розрахунку по терміналу картками Приватбанку.

Я з свого боку подавав скаргу в Приватбанк, не знаю, чи це приват постарався чи просто так співпало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну, дожив той Меркурій на ПриватБанк. Думаю це не пов'язано. Нащо тобі той Меркурій, їдь в жанет.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також зараз в Болгарії. 

 

Їхав майже так само як Юра. Тільки з Русе на пряму на сонячний берег, а не через варну. Про це і пожалкував. 

 

Дорога луцьк-сонячний берег 1200 км, зайняла 19 годин. Їхав сам, недотянув 130 км, ліг поспати дві години. Наша митниця 2год, болгарська 30 хв. По Румунії пік за всіма хто гнали, проїхав Румунією дуже швидко.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав через Тернопіль на Чернівці, можу сказати, що назад поїду через Івано-Франківськ (дорога жахлива).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dream щойно повернувся з Болгарії, на авто, по безвізу. Гукайте його в тему, а то він з своїм фейсбуком вже геть Борду закинув.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  1. Я теж приїхав вчора вранці в Луцьк. Назад їхав Несебр-варна-русе-бухарест-чернівці-франківськ-львів-луцьк. Дорога по Україні ІДЕАЛЬНА!!! (туди їхав через тернопіль(((). В 13,30 виїхав з Несебра, в 9.30 ранку був в Луцьку!  Митниця болгарська 5-10 хв, українська до 30 хв.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.07.2017 at 22:34, Zalepok44 сказано:

Дорога по Україні ІДЕАЛЬНА!!! (туди їхав через тернопіль((().


 

Цитувати

 

тернопіль-чернівці - це п.....ць. Особливо чортківська об'їзна. Тернопіль-дубно зара роблять і там де майже закінчили - там ох.....но.
По Румунії така собі дорога від укр.кордону і до Романа. Від Романа до Бузеу - пи....та дорога - всі румумни х....ять 110-120; я на зворотній дорозі як вчепився за маршрутчиком моя дружина тільки казала щоб хоч трохи скинув, бо по селах всі летять 80-100, тоді як можна 50+10км. 1f642.png
Від Бузеу до Слобозії їхав селами, то там дорога така собі - трохи латана, але села всі гарні і багаті. Вздовж доріг по селах ростять кущі троянд, а практично всі будинки (вікна, балкони) прикрашені вазонами квітів.
По Болгарії від кордону в Сілістрі і до Добрича їхав хорошою просьолочною дорогою. Хазяїн готеля в Обзору дуже дивувався з мого маршруту і з того що ця дорога п...та. Вони на Україну їздили через Бухарест, а це крюк ще десь +100км і зовсім не автобанами. )

 

 

В одну сторону в мене вийшло 1150 км.

image.thumb.png.020aa7cfaab95dde9928056b54fa86c6.png
 
 
  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
15 годин тому, Мамай сказано:

Подскажите пожалуйста, я слышал, что в Румынии штрафуют, если резина на автомобиле стоит от разных производителей. Правда ли это? Если да, то какова сумма штрафа? И какие еще есть "подводные камни" в путешествиях по Европе. Собираемся с женой поехать в Грецию на машине, через Болгарию и Румынию. Хотелось бы знать чего ожидать.

А нахіба лінк на лівий сайт? реклама?
Правила дорожнього руху Румунії. Гугл транслейт в поміч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хто їздив цього року? Як дорога в Україні?

І ще бачу багато хто в Румунію заїжав через Русе, цікаво чого так? Я думаю через Вама - Веке їхати, види кращі мають бути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не можу знайти в яких годинах перезмінка на кордоні. Можливо хтось в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.08.2018 at 14:10, vagus сказано:

3 8 до 9 та з 20до 21

 

не так. Перезмінка о 9,00 та 21,00 по українському часу. Там +-15 хв. Немає того що годину кордон стоїть.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...