Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Щойно, nickel сказано:

Нам навіть сертифікати пороходрочєрів не видають через єбанутість.

І правильно роблять, черги менші будуть

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, case_l сказано:

 Забув вимкнути режим сєпара? Порівнював як президентів та головнокомандувачів країн, у яких іде війна, все решта твої фантазії і обмовки по фрейду. 

 

Фрейд? обмовки? сєпара?

 

цікаво, а з якого часу в голові зрадойоба сєпари почали топити за Порошенка?

 

:D:D

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдуть вибори і полюбасу Ді підпряжкться за когось на Борді просувати,  не факт що одного з тутешніх ботів. Тіпа пацани, то нормальний чувак, голосуємо бо піпєць. 

Я ржатиму тиждень, ридатиму як несміяна. Я чекаю цього).

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке антірєсне "розслідування" виходить. На 100 сторінці є відос з хуйлом. Відос датований 15.01.18р.

А на 99 посилання на радіосволота там дата 21.01.18р.

 

Тобто ніякого розслідування а чисто як завжди джерела з мордора дали "нашим" медіаблядям інфу і наші як завжди давай вкидати.

Люблю таке. непаляться медіабляді ніразу.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

от ви дійсно такі єбануті, що сприйняли цю фразу всерйоз? 

Діма - як реагувати? Це не жарт - це хрєнь, ахінея, фігня. 

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, la20 сказал:

от скотиняка, доларовий майже мільярдер чи мільярдер, що там останній форбс каже? полетів і витратив свої власні 500тис баксів. Доречі а звідки сума. Якщо взяти що тиждень без вийо на двох на Мальдіви коштує 4тис баксівю Чи він купив цілий острів?

Ні щоб в Єгипет поїхав в тройку без харчування і за 500 баксів. Скотиняка.

 

Де там можна на схемах прочитати/глянути розслідування щодо крадіжки 5,5 лярдів баксів, найбільшим патріотом країни і бабушкою гастарбайтера в одном ліце?

 Не сміши,для зрадофілів і корупцеборців крадіжка бенею двох чи трьох річних бюджетів на дороги то не аморально,він же ж не президент,йому можна.
Ти ж помітив,що на борді ця тєма не обговорювалась. Все шо робить бєня і його команда - не аморально і навіть правильно,навіть якщо мальдіви за власні,а укроп за наші.

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

 Не сміши,для зрадофілів і корупцеборців крадіжка бенею двох чи трьох річних бюджетів на дороги то не аморально,він же ж не президент,йому можна.
Ти ж помітив,що на борді ця тєма не обговорювалась. Все шо робить бєня і його команда - не аморально і навіть правильно,навіть якщо мальдіви за власні,а укроп за наші.

Який бєня, що ти мелеш? Назви хоч одного форумчанина що топить за бєню? Що бєня що порох - один хрін олігархи. Який сенс розбиратись в сортах того лайна.

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

 Не сміши,для зрадофілів і корупцеборців крадіжка бенею двох чи трьох річних бюджетів на дороги то не аморально,він же ж не президент,йому можна.
Ти ж помітив,що на борді ця тєма не обговорювалась. Все шо робить бєня і його команда - не аморально і навіть правильно,навіть якщо мальдіви за власні,а укроп за наші.

нафіг та дурна пиздьож ? то по нашій вині беня не сидить чи по вині твого Пороха на пару з кумом Луценком ?

  • +1 8
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, MANJAK11 сказал:

нафіг та дурна пиздьож ? то по нашій вині беня не сидить чи по вині твого Пороха на пару з кумом Луценком ?

Дивно що він Саакашвілі не згадав, а чомусь Бєню.

Змінено користувачем nickel
  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

 Не сміши,для зрадофілів і корупцеборців крадіжка бенею двох чи трьох річних бюджетів на дороги то не аморально,він же ж не президент,йому можна.
Ти ж помітив,що на борді ця тєма не обговорювалась. Все шо робить бєня і його команда - не аморально і навіть правильно,навіть якщо мальдіви за власні,а укроп за наші.

Ну нафіг та дурна писанина - ніхто за беню тут не вступався.

На рахунок корупції - не  варто тут про її відсутність писати, не фейсбук.

Був недавно у Вінниці - бачив, красиво, але все за рахунок малого бізнесу. По факту додатковий податок - але не від заробленого а від задуманого. Хочеш зробити реконструкцію - заплати у фонд моргунова та гройсмана (постав ліхтар, смітник, поклади бруківку і т.д.). У нас просто пизд@ять - з бруківки мінімум 25 % відкату мають, певно є статистика спротиву - сцять такі ж двіжняки робити.

Змінено користувачем sergkots
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sergkots сказано:

Ну нафіг та дурна писанина - ніхто за беню тут не вступався.

Іноді не потрібно вступатись. Потрібно просто топити за Порошенка на Мальдівах (ну і ше за його кума - генпрокурора. ) І бєня відійде на задній план. І мільйони (а вже й мільярди) баксів , які "віджимаються" на користь України - то пиль.

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

нафіг та дурна пиздьож ? то по нашій вині беня не сидить чи по вині твого Пороха на пару з кумом Луценком ?

А ти пробував посадити чувака, який може купити всіх судей в країні оптом, разом з останнім секретарем і охоронцем? В якого ще "незамороженого" (поки) бабла хватить на пару років, щоб всі ЗМІ країни (крім 5-го каналу) несли пургу у стилі ромахи, яку ти потім тут транслюватимеш?

Так отож, нафіг та дурна піздьож.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, difoto сказал:

А ти пробував посадити чувака, який може купити всіх судей в країні оптом, разом з останнім секретарем і охоронцем?

Шото рівень брєда починає шкалити. Якщо вже президент з Генпрокурором не можуть засадити когось, то той вже взагалі може безкарно робити що захоче. Але припустимо, що це так. Хоча Фьодоричу нічого не заважало садити, кого він хотів. Але ж і Порох не найбідніша людина в Україні - міг би і перекупити суддів. Завжди думав, що в таких людей головне бажання, бо можливостей в них тьма.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і троха про "рівень" нашої журналістики

 

риа новости

Цитувати

Песков о контактах Путина и Порошенко: есть встречи, о которых не сообщаем

16:3721.01.2018
(обновлено: 23:07 21.01.2018)
203129707306378

ПЕТРОПАВЛОВСК-КАМЧАТСКИЙ, 21 янв — РИА Новости. Отвечая на вопрос о контактах президента Украины Петра Порошенко и Владимира Путина, пресс-секретарь российского лидера Дмитрий Песков в эфире телеканала "Россия 1" заявил, что "имеют место" международные встречи, о которых Кремль не сообщает.

Он не уточнил, были ли какие-то контакты между главами двух стран, которые не освещались в СМИ. При этом Песков отметил, что рабочий день Путина куда более "насыщенный и содержательный, чем это можно увидеть по телевизору".

 

Как подчеркнул пресс-секретарь, это "обычная практика". По его словам, бывают разные телефонные переговоры, о которых также не делается официальных сообщений.

Кроме того, он заявил, что в мире стало меньше самостоятельных глав государств.

"И если раньше были гораздо более суверенные лидеры, которые, скажем так, больше подходили Путину в плане свободы действий, в плане решимости, в плане профессионализма, то и, конечно, договариваться с ними Путину было легче. Сейчас, наверное, можно сказать, что таких лидеров стало меньше", — сказал Песков.

По его мнению, при таких реалиях Путин стал "самым опытным, самым знающим, самым талантливым мировым лидером". При этом он отметил большую ответственность президента, который "отвечает за свои слова".

 

УП

Цитувати

У Кремлі заявили про "контакти Путіна і Порошенка", які не афішують

 
 
 
 
Неділя, 21 січня 2018, 18:37

Прес-секретар глави РФ Дмитро Пєсков заявив, що контакти між президентом України Петром Порошенком і президентом РФ Володимиром Путіним "мають місце".

Про це Пєсков заявив 21 січня в ефірі телеканалу "Росія 1", пише РІА "Новости".

 

У свою чергу у прес-службі президента України Петра Порошенка на запит "Інтерфакс-Україна" заявили, що глава держави "не проводив жодної зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним після укладення мінських домовленостей про врегулювання ситуації на сході України". 

"Жодних двосторонніх зустрічей президент України з президентом РФ з моменту укладення Мінських домовленостей не проводив", - заявили у прес-службі президента України.

За словами Пєскова, робочий день Путіна "набагато насиченіший і змістовний, ніж це можна побачити по телевізору", оскільки про багато зустрічей Кремль не повідомляє у ЗМІ.

Пєсков заявив, що це "звичайна практика" і додав, що бувають різні телефонні переговори, про які також не робиться офіційних повідомлень.

"Тому, дійсно, мають місце зустрічі, про які ми не повідомляємо ЗМІ", - додав Пєсков.

 

 

 

чекаєм розслідування Схем

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, difoto сказал:

А ти пробував посадити чувака, який може купити всіх судей в країні оптом, разом з останнім секретарем і охоронцем?

То нах... тоді той Майдан був?! Щоб такі і ще гірші повернулись? Де логіка?!

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, rl72 сказано:

ну і як без наших борцунів

26910780_2024421294493344_30262714556692

Анатолій пост свій уже видалив

а ти впевнений, що він був, той такий пост??? Цей фейк ще вчора по ФБ розкидали, але я відразу вирішив перевірити на сторінці Гриценка і там такого не було.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

а ти впевнений, що він був, той такий пост??? Цей фейк ще вчора по ФБ розкидали, але я відразу вирішив перевірити на сторінці Гриценка і там такого не було.

Не було бо видалив. Написав і видалив. І тому ти в нього на сторінці нічого не знайшов. Я про це і написав, що видалив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, rl72 сказано:

Не було бо видалив. Написав і видалив. І тому ти в нього на сторінці нічого не знайшов. Я про це і написав, що видалив

Кеш Гугла теж такого поста не показує. Він теж видалив? Крім того, хтось зберіг типу "скрін", а оригінального перепосту, нормальної цитати-копіпасту - ніхто не зробив? За три то години... Сумніваюсь...

Я не стверджую, що фейком є сам факт зустрічей (це цілком імовірно, та й нічого дивного в цьому я б не побачив), а от такий текст від Гриценка мені зразу сумнівним здався, тому я й перевіряв.

Короче, як на мене - туфта. Хтось вкидає на вентилятор.

 

І взагалі, зав'язуйте перепощувати отакі "скріни" (он як і рл72 вище), бо більшість з них - це туфта. Якщо є такий текст дійсно, то неважко виділити мишкою разом з посиланням на оригінал і зацитувати. А якщо вже й скрінити для доказу (для "а вдруг видалить!"), то вже так, щоб і адресу сторінки було видно, і годинник, а то інакше "смердить" від таких вкидів

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, ForZa сказал:

То нах... тоді той Майдан був?! Щоб такі і ще гірші повернулись? Де логіка?!

Майдан був за справедливість і прозорість,за Європейський рівень життя. І Європейський рівень життя це не тільки більше 1000 ойро зарплати,а й інститути права.Там не можливо просто за бажанням взяти й посадити людину,навіть,якщо вся країна знає ,що він злочинець.Існує процедура. Ви пропонуєте президенту і генпрокурору посадити людину без слідства,суду,доказів і т.д? Ні? Бо ж на все це піде час,а ви ж хочете вже.Бо всі знають шо беня-вор.Чи ми хочемо,що насрати на закон і саджати,як янукович? То ж Ромаха перший почне кричати про диктатуру! Бо за цією ж схемою можна посадити любого неугодного.
 Крім того ще є політика. Якщо піти на прямий конфлікт з бенею ,Фірташем,ахмєткою,Медведчуком і т.д,В яких є карманні армії,90% центральних ЗМІ,підтримка всіх зрадофілів і кремля.То який буде результат? Буде 1918рік. Тому,спочатку потрібно вибити фінансову базу з-під цих олігархів,а це вже має робити госдєп.Що ми й спостерігаємо поступово.
   Заздрість і ненависть засліплюють розум і людина робить помилки і чужий месидж починає сприймати як свою думку. Зараз основний месидж кремля - Порошенко не наш президент.І немислимі ресурси на це витрачаються.
   Я пам'ятаю,як тут топили проти переходу Приватбанку в державу. Але не впевнений чи ті критикани і експерди і зараз зрозуміли яка жопа могла б бути.Але то таке.  

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, zaHARE сказал:

Тому,спочатку потрібно вибити фінансову базу з-під цих олігархів

Я навіть знаю кому дістанеться те, що вдасться вибити в олігархів, бггг.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Я навіть знаю кому дістанеться те, що вдасться вибити в олігархів, бггг.

Не знаю чи в тому руслі твої думки,але МВФ теж гроші не просто так дає.Їх тре повертати. А в кого-то гроші Лазаренка? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zaHARE сказал:

Не знаю чи в тому руслі твої думки,але МВФ теж гроші не просто так дає.Їх тре повертати. А в кого-то гроші Лазаренка? 

МВФ? Чота ржу. Подивись куди пішли "гроші Януковича".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

То нах... тоді той Майдан був?! Щоб такі і ще гірші повернулись? Де логіка?!

Діма легенько нас так підводить до усвідомлення політичної імпотенції гаранта Рошену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...