Перейти до змісту
phantom

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.

Recommended Posts

Ukrainec    1 409
58 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ніде, це неможливо. Різниця в тому, що в одному місці навколишня обстановка допомагає людині зробити собі добре, в іншому місці всіляко чинить завади для цього. Наша країна нажаль належить до другої категорії й поки що просвіту не видно

Згідний, але я б трішки конкретизував: 

Цитувати

ніде, це неможливо. Різниця в тому, що в одному місці бажання і спільні дії громадян допомагають кожній людині зробити собі відчуття "добре", в іншому місці всіляко чинять завади для цього. Наша країна нажаль належить до другої категорії й поки що просвіту не видно.

114.jpg

бо 

image.png.3720baf6c1e898c6603a48f7749eb467.png

Поширити це повідомлення

...
Ukrainec    1 409

Роби як знаєш.

Тільки бля роби щось: стріляй, вішай, сади!  Або не роби і далі стирай руки об клаву як типу "не комуніст".

Все залежить від того чи зможемо ми швидко змінитись і змінити, бо якщо ні тоді нам доведеться це перекласти в спадок для наступного покоління.

Доти будемо лише контролерами чиновників доки не виростимо нове покоління, яке не буде такими "терпилами".

Поширити це повідомлення

sergkots    1 472
11 годин тому, Ukrainec сказано:

Тільки бля роби щось: стріляй, вішай, сади!  Або не роби і далі стирай руки об клаву як типу "не комуніст".

А для цього потрібно об'єднатись над спільною метою - заставити систему саджати "крутих злодіїв".  

Бо маємо таке:

Цитувати

За перших півроку в Україні реально сіли у в'язницю дев'ять осіб. Найсерйозніші посади – начальник відділу поліції і заступник начальника відділу прикордонного загону.

Ще може сісти – 65 людей. Найсерйозніші посади – заступник голови РДА, суддя, селищний голова, головний архітектор міста.

https://gazeta.ua/articles/life/_oficijna-statistika-posadzhenih-korupcioneriv-viyavilas-fejkom/787309

А ти просуваєш ідею, що потрібно:

Цитувати

Треба жити своїм, а не весь час рівнятися, бо чужим щасливим не будеш.

А хочеш щось краще то роби те краще.

А потрібно вчитись на чужих помилках та досягненнях. Бо інакше будемо на ті ж граблі наступати, що і перед нами вже шишки набили. 

І правий MANJAK11 - з постійною боротьбою за щасливе життя не буде часу будувати те щасливе життя. А щоб будувати - потрібно щоб не було перепон. А перепони у нас на сьогодні - москалі та чиновники. Перші пішли війною на нас, другі останні соки у власну кишеню з нас вичавлюють. 

Поширити це повідомлення

Ukrainec    1 409
5 хвилин тому, sergkots сказано:

І правий MANJAK11 - з постійною боротьбою за щасливе життя не буде часу будувати те щасливе життя. 

то мо все ж й не так і погано,  і треба не паритись ???

7 хвилин тому, sergkots сказано:

А щоб будувати - потрібно щоб не було перепон. 

Перепони є і що далі?

7 хвилин тому, sergkots сказано:

А перепони у нас на сьогодні - москалі та чиновники. Перші пішли війною на нас, другі останні соки у власну кишеню з нас вичавлюють. 

Ну правильно визначивши ціль - 90% роботи зроблено. 

Далі вибір за вами:

1) спробувати піти на ризик і "проти течії" жертвуючи свій час, ресурси, здоров"я і все решта для досягнення високої цілі

чи

2) й далі підкреслювати свою нікчемність стираючи пальці об клаву, скигливши на своє життя-буття звинувачуючи всіх і вся навкруги у своїх бідах. 

43.jpg

Поширити це повідомлення

d.u.a.l    1 495

Ти диви, знову прибіг наш форумний Д'артаньян на білій клячі й пробує всіх "тридваразів" вчити уму-разуму.

Я тако вже давненько примітив, що як тільки отакі Д'артаньяни чимось починають виділятись від інших, це одразу треба виставити на загал. Ось який я перець: а) не їм м'ясо; б) їжджу на екологічному транспорті - велосипеді; в) контролюю владу (наївний) - при тому, що воює Д'артаньян лише з місцевими боярами, а цар у нього хороший.

І це все додатково проявляється агітацією приєднання до своєї "релігії", бо ж те, що робить Д'артаньян - то єдиноправильна поведінка, а всім решті лише залишається 

Цитувати

й далі підкреслювати свою нікчемність стираючи пальці об клаву, скигливши на своє життя-буття звинувачуючи всіх і вся навкруги у своїх бідах. 

Агов, Д'артаньян, ти м'ясо їсиш, чи в тебе три з трьох попадань?

А, ще четвертий пункт забув, агітування проти здачі грошей на садочки/школи,  тільки, як згодом виявляється, Д'артаньян теж таки гроші здає, тільки агітує проти. Упс...

І весь оцей показний "синдром вегана" починає настільки яскраво проявляти себе, що не дай Боже хтось не погодиться з якимось твердженням Д'артаньяна, навіть коли його трохи заносить на поворотах. Хто не з нами - той проти нас, хто не з Д'артаньяном - той тридвараз. 

Нє, я теж міг би почати агітувати - а давайте кинемо пити і палити, будемо займатися спортом, а всіх, хто любить випити чарчину-другу, посмалити цигарку, чи не хоче йти на стадіон бігати, записати у тридварази. Тільки ніхто ж не бачив, щоб я таке робив, правда? Мабуть тому, що я не Д'артаньян, і не вважаю людей, чия поведінка відрізняється від моєї, нікчемами тридваразами

Поширити це повідомлення

Ukrainec    1 409

В тому що я пишу є доля і  моєї самокритики, але ... Але кого це хвилює, кожен бачить в моїй писанині лише себе.

Чесно, мене просто заіпали нитики і зрадофіли всіх рівнів, яких концентрація на цьому форумі нічим не краща ніж поза ним. 

І те що цей форум певна групка використовує лише для розваги і зняття ємоційного стресу - це факт. В цих людей все добре в матеріальному плані вони вдалі бізнесмени, наймані працівники, ітішники і їм в переважні більшості плювати на все що не стосується їх персонально (в плані політики), навіть якщо рашка введе сюди війська їм буде байдуже, пониють троха, фсб заткне роти і будуть любить що скажуть.  Бо свою соціальну причетність вони звикли реалізовувати лише тут через клаву. Дану оцінку я даю на основі персональних знайомств з кількома активними дописувачами політичних тем, а також на основі персональних до мене дописів.

Так, я періодично виходжу за рамки форуму, але де ж ви? "Спраглі змін"!Нема? Так отож. Є люди які тихо пишуть в пп звертаються, долучаються, займаються чимось паралельно. Але ніколи це не роблять ті "матьорі" решта писак? 

Я тебе не знаю dual і ти мене не знаєш  щоб писати такі речі. Для того щоб розставити всі крапки пропоную персонально десь зустрітися і обговорити погляди. 

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз