Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, sergkots сказано:

 

І правий MANJAK11 - з постійною боротьбою за щасливе життя не буде часу будувати те щасливе життя. 

то мо все ж й не так і погано,  і треба не паритись ???

 

7 хвилин тому, sergkots сказано:

А щоб будувати - потрібно щоб не було перепон. 

Перепони є і що далі?

7 хвилин тому, sergkots сказано:

А перепони у нас на сьогодні - москалі та чиновники. Перші пішли війною на нас, другі останні соки у власну кишеню з нас вичавлюють. 

Ну правильно визначивши ціль - 90% роботи зроблено. 

 

Далі вибір за вами:

1) спробувати піти на ризик і "проти течії" жертвуючи свій час, ресурси, здоров"я і все решта для досягнення високої цілі

чи

2) й далі підкреслювати свою нікчемність стираючи пальці об клаву, скигливши на своє життя-буття звинувачуючи всіх і вся навкруги у своїх бідах. 

 

43.jpg

 

 

  • Подобається 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому що я пишу є доля і  моєї самокритики, але ... Але кого це хвилює, кожен бачить в моїй писанині лише себе.

Чесно, мене просто заіпали нитики і зрадофіли всіх рівнів, яких концентрація на цьому форумі нічим не краща ніж поза ним. 

І те що цей форум певна групка використовує лише для розваги і зняття ємоційного стресу - це факт. В цих людей все добре в матеріальному плані вони вдалі бізнесмени, наймані працівники, ітішники і їм в переважні більшості плювати на все що не стосується їх персонально (в плані політики), навіть якщо рашка введе сюди війська їм буде байдуже, пониють троха, фсб заткне роти і будуть любить що скажуть.  Бо свою соціальну причетність вони звикли реалізовувати лише тут через клаву. Дану оцінку я даю на основі персональних знайомств з кількома активними дописувачами політичних тем, а також на основі персональних до мене дописів.

Так, я періодично виходжу за рамки форуму, але де ж ви? "Спраглі змін"!Нема? Так отож. Є люди які тихо пишуть в пп звертаються, долучаються, займаються чимось паралельно. Але ніколи це не роблять ті "матьорі" решта писак? 

Я тебе не знаю dual і ти мене не знаєш  щоб писати такі речі. Для того щоб розставити всі крапки пропоную персонально десь зустрітися і обговорити погляди. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чувака вже понесло не на шутку! Порошенко: "Свято Дня Незалежності стає для нас вже навіть більш важливим, ніж Різдво і Пасха" (на 8й хв)

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Рятував жінку на Грушевського простий рядовий "блондин", а Порошенко нагородив капітана (який стояв "руки в брюки").
Відеодоказ: https://youtu.be/FEIiXieo4ik?t=23s
Відео нагородження: https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/1086139651520426/
Для всіх, хто пише, що це фейк: Подивіться уважно обидва відео!

https://www.facebook.com/groups/SovistChest/permalink/823011647858897/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упоротим можна й не коментувати, тут відео от кремльовського бота Бігуса, й від проплаченого ватного канала ОМ ТВ й взагалі, то всьо неправда й брехня

https://youtu.be/ZDgnu6OJFQ0

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.08.2017 at 16:03, jack74 сказано:

Чувака вже понесло не на шутку! Порошенко: "Свято Дня Незалежності стає для нас вже навіть більш важливим, ніж Різдво і Пасха" (на 8й хв)

Схоже Петро особисто брав участь в написанні промови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті є указ і свинособаки будуть їздити по біометриці. Сподіваюсь що їм біометрику не будуть видавати і нехай щастить (нєкуй шастать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

Нарешті є указ і свинособаки будуть їздити по біометриці. Сподіваюсь що їм біометрику не будуть видавати і нехай щастить (нєкуй шастать)

Нажаль не зовсім так. Це журналісти, як завжди, сенсаціюють. Там на вибір, або по біометричному паспорту, або з нього знімають біометрику прямо при в'їзді. 

Але дійсно, це радісно ускладнює їх шастання.

Хоча це потрібно було зробити ще в 2014, а не Хєрант всюди, на всіх виступах використовує термін "війна" і "російські окупанти", а сам тягне АТО

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, jack74 сказано:

Нажаль не зовсім так. Це журналісти, як завжди, сенсаціюють. Там на вибір, або по біометричному паспорту, або з нього знімають біометрику прямо при в'їзді. 

Але дійсно, це радісно ускладнює їх шастання.

Хоча це потрібно було зробити ще в 2014, а не Хєрант всюди, на всіх виступах використовує термін "війна" і "російські окупанти", а сам тягне АТО

08.08.08 назвалось війна.... 5 днів. потім підписання того що підклали і запропонували дімонайфон-саркозі. Повне визнання окупаційної "влади".

була б названа війна зараз би не з компа в неті писали а з калькуляторів на заборах.

 

Щодо указу:

попереднього електронного повідомлення іноземцями та особами без громадянства щодо в'їзду в Україну

 

здійснення в'їзду в Україну та виїзду з України іноземцями, в тому числі громадянами Російської Федерації, за закордонними паспортами, що містять безконтактний електронний носій;

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, la20 сказано:

була б названа війна зараз би не з компа в неті писали а з калькуляторів на заборах.

Це на основі чого такі висновки? В історії є приклади, щоб війну не називали війною і це б зупинило окупантів?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, la20 сказано:

...

була б названа війна зараз би не з компа в неті писали а з калькуляторів на заборах.

Дякую, Кеп, тільки ти не зрозумів, що саме я тим хтів сказати. Я не про те, що Порох мав оголосити війну Раші, а про те, що йому нєфіг ляпати людям "війна! війна!", а бути послідовним. А то на людях він трендить, що людям хочеться чути, а потім когось ще популістом обзиває. Не гоже так себе вести президенту. Фільтрувати базар треба, бо звичайні люди не розуміють тонкощів політичних викрутасів, і обурюються потім, чому він тут говорить одне, а там говорить зовсім інше.

 

А щодо указу я не зрозумів, це ти заперечуєш мої слова, чи просто доповнюєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, jack74 сказано:

Дякую, Кеп, тільки ти не зрозумів, що саме я тим хтів сказати. Я не про те, що Порох мав оголосити війну Раші, а про те, що йому нєфіг ляпати людям "війна! війна!", а бути послідовним. А то на людях він трендить, що людям хочеться чути, а потім когось ще популістом обзиває. Не гоже так себе вести президенту. Фільтрувати базар треба, бо звичайні люди не розуміють тонкощів політичних викрутасів, і обурюються потім, чому він тут говорить одне, а там говорить зовсім інше.

 

А щодо указу я не зрозумів, це ти заперечуєш мої слова, чи просто доповнюєш?

А що його хтось слухає в нього ж підтримки - (мінус) 278995555225525522% хто ж його то слухає?

А щодо війни. ну якщо взяти що регулярні війська однієї держави перетнули кордон іншої держави і вбивають громадян цієї держави це мабуть всетаки війна, неоголошена але війна.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паша К.

Людина, яка зробила майже з нуля майже всіх снайперів ЗСУ. І коли міноборони доповідало всім "Да ми вот можем і ваабщє!" - Паші з командою було пофіг, хай доповідають - ми роботу робим. Не дивлячись на те, що на той час міноборони просто не могло зробити те, що зробила Пашина команда. З грузинськими і штатівськими  інструкторами, з досить незаконними на той час (та і на нинішній) речами, в яких і я приймав участь... Але.

Без купюр. Я Паші в 15-му передавав прилад для оцінки якості ствола, за який мене мали посадити СБУшники, а в його команди - років на сто тільки в СІЗО сидіти по кількості протизаконних дій.

І якщо хтось не в курсі - гвинтівки, які передав президент - можна в необмеженій кількості купити громадянину України від 25 років з довідками з психушки, наркодиспансеру і т.п.

ПашаК.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Альтернативне звернення Порошенка до Верховної Ради:

 

 

ух ти ж й.....а коли то в нас тарута став патріотом і ваще чеснейшим з людей?

Скотина на якій проби немає де ставити.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, la20 сказано:

Скотина на якій проби немає де ставити.

чим принципово кращі чуваки, що працювали в уряді януковича?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

чим принципово кращі чуваки, що працювали в уряді януковича?

про ліпецьку питати не будеш чи вже не в тренді?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, la20 сказано:

про ліпецьку питати не будеш чи вже не в тренді?

А що з нею не так? Вона ж стоїть собі спокійно на території сусідньої держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, la20 сказано:

і ще про офшори не забудь на аж на 3 тисячі баксів :) і про баригу додай.

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, la20 сказал:

і ще про офшори не забудь на аж на 3 тисячі баксів :) і про баригу додай.

да да, як в того сатирика, наш бізнесмен заключає договір з іноземним бізнесменом й щоб неплатити налоги, тихенько шепоче йому на вухо : *сделка должна бить бєспрібильной* , так і офшор з трьома штуками баксів 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

да да, як в того сатирика

та й не тільки в сатирика: якщо полізли прибутки в звітності треба терміново щось робити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Тобто до змісту претензій ніяких, лише до особи автора? Ясно-понятно...

ти в яку сосну в таранився? я навіть і не читав і не збиравсє.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, la20 сказал:

ти в яку сосну в таранився? я навіть і не читав і не збиравсє.

Я зрозумів звідки в тебе стільки оптимізму. Ти нікого крім Петі не читаєш.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я зрозумів звідки в тебе стільки оптимізму. Ти нікого крім Петі не читаєш.

я тобі відкрию таємницю, я і його не читаю.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...