Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Порошенко розповів, що він не знав про такі проблеми

Він не в курсі списків власного блоку? Його ж ім'я під їх портретами, він виступає як гарант їх майбутньої стабільної роботи.

upd: Аж сам засумнівався в тому, що написав 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закордонні інвестори запитали Порошенка та Яценюка, чому місця у партійних списках продавали за $3-4 млн

"Включаючи і ваші списки"

Про це інформує видання Kyiv Post.

Перше обурення висловив голова інвестиційної кампанії "Dragon Capital" Томас Фіала.

Він запитав про те, що, незважаючи на заяви про проведення чесних виборів, місця у партійних списках продавалися за $3-4 млн.

"І я маю на увазі всі партійні списки, включаючи ваші", - наголосив Фіала, звертаючись до Яценюка та Порошенка.

Він також розповів про спроби рейдерського захоплення і земельну суперечку між Естонським інвестором та місцевим розбудовником, який йде у парламент.

"І ця людина 58 у вашому списку, пане Президенте. Як ви відповісте?", - обурився Фіала.

Порошенко розповів, що він не знав про такі проблеми та пообіцяв провести розслідування.

Наголосимо, що мова йде про Олександра Грановського, члена УДАРу, власника частки у торговельному центрі Skymall.

Представників влади закордонні інвестори також запитали про те, що бюрократія досі роздута і питання корупції залишилися.

"Ми скоротили кількість чиновників на 10% і скоротили кількість необхідних ліцензій. Ми не задоволені цим, але ми продовжуємо. Рим був побудований не за один день", - виправдовувався Яценюк.

http://ipress.ua/news/zakordonni_investory_zapytaly_poroshenka_ta_yatsenyuka_chomu_mistsya_u_partiynyh_spyskah_prodavaly_za_34_mln_88086.html

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрім з під АП В\с строкової служби вимагають "дембель"

https://t.co/THfzeH5eLu На мою думку якби порох вів військовий стан таких питань не було в (спец спідрозділлі "бліді кішки"-барс)

Змінено користувачем Anatoliy313
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позорище! Спозорили армію, яка тільки почала відмивати обличчя! І то в такий час! Салабони прослужили всього півтора року (не два, не три!), а вже соплі порозпускали! Додому хочуть! І пофіг, що війна! Мам поприводили!

Повираховувати "заводіл"-затійників і під трибунал!

Командирів понаказувати, щоб знали на майбутнє, що потрібно не тільки водку жерти, а й слідкувати за настроями в частині і запобігати такому ще на корню!

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж спланована провокація! І ніхто не знав, не чув, що таке намічається?!!! Одночасно в Києві і Харкові!

Пацанчики в цивільному одязі в рупори керують тими салабонами "Ніхто нікуди не розходиться!", а ті салабони не розуміють, що їх використовують, як баранів...

Хоча... цеж майбутні мусора мали бути! То нема з кого дивуватись...

100% це сплановано для провокації тих бійців, які тимчасово знаходяться в Києві на лікуванні чи відпочинку!

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да... В нас же все що проти авакова, пороха чи сєні - то провокація і заказ маскви....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при чому тут "проти ХХХ"? Вони що, проти когось?! Вони просто хочуть до мамки!

Вони що, дибіли?! Вони що, не розуміють, що зараз не часі такого робити?! Вони просто накаляють ситуацію!

писи: на Зелло сепаратюги ще вдень вже смакували "бунт на караблє в києвє"

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позорище! Спозорили армію, яка тільки почала відмивати обличчя! І то в такий час! Салабони прослужили всього півтора року (не два, не три!), а вже соплі порозпускали! Додому хочуть! І пофіг, що війна! Мам поприводили!

Повираховувати "заводіл"-затійників і під трибунал!

Командирів понаказувати, щоб знали на майбутнє, що потрібно не тільки водку жерти, а й слідкувати за настроями в частині і запобігати такому ще на корню!

я так розумію, що це внутрішні війська, а хто у них командуючий? Не полторак, якого тепер міністром оборони ставлять? Ну це капєц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію, що це внутрішні війська,...

ну да, це нацгвардія, яка зараз в дійсності не є армія, а мєнти.

Але в багатьох нацгвардія асоціюється все ж таки з армією, бо не так давно нацгвардія була військом (при Ющу створювалась як почесні президентські війська).

от же ш... до чого довели країну... повний саботаж! Та при тому ж совку про такі настрої вже б знали в КГБ і всі, хто такі настрої розпускає, вже б сиділи де потрібно!

Ой як зараз не вистачає СМЕРШу!

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що цих бійців-строковиків НГ, які пікетують під АП, використали " в темну". Як на мене, то тут використовується певна технологія (по типу "вибеременеводинтур"). Створюється суспільна думка - хто проти будь-яких дій влади, то той грає на руку РФ та Путлера. І це рикошетом може відбитись на бійцях 51 бригади. Це може відбитись на бійцях, яких звинувачують в зраді під Іловайськом. Це досить тонка і небезпечна технологія, але той, хто це почав, в свою чергу, розпочав небезпечну гру. А влада, тим часом, хер зна про що домовляється з расєєю. Бо якщо вже і США починають стосовно нашої влади крутити носом (про Європу і годі казати - вони не знають до кого пристати: до гарних чи до розумних, а про ОБСЄ - я взагалі мовчу), то це поганий сигнал.

Змінено користувачем Smith
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що цих бійців-строковиків НГ, які пікетують під АП, використали " в темну". Як на мене, то тут використовується певна технологія (по типу "вибеременеводинтур"). Створюється суспільна думка - хто проти будь-яких дій влади, то той грає на руку РФ та Путлера. І це рикошетом може відбитись на бійцях 51 бригади. Це може відбитись на бійцях, яких звинувачують в зраді під Іловайськом. Це досить тонка і небезпечна технологія, але той, хто це почав, в свою чергу, розпочав небезпечну гру. А влада, тим часом, хер зна про що домовляється з расєєю. Бо якщо вже і США починають стосовно нашої влади крутити носом (про Європу і годі казати - вони не знають до кого пристати: до гарних чи до розумних, а про ОБСЄ - я взагалі мовчу), то це поганий сигнал.

путінські срочники йдуть на смерть у чужу країну - а тут така фігня... і ще хтось скаже, що знову командування тут ніпричому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж казав, що не все так просто:

Daniel Lawnmowerman

UPD.: Акциия координируется страницей в ВК, координирует какая-то колорадка и военный из Санкт-Петербурга РФ, вторым апдейтом дам этот паблик в ВК.

UPD1.: Александр Бронзов

5 мин. ·

Группа ВК, которая и разгоняла тему с нынешним походом ВВшников под АП.

Админ сейчас постит не покладая рук.

Но вот нескладуха, сообщение в группе от админа за два дня до событий:

Жизнь солдата

11 октября 2014 в 22:59

Братва дайте нормальный четкий ответ все действия по 20 му числу В/Ч 3012

Богдан Шмоняк

ОТВЕТ:

Олександр Півець

Зовите родителей друзей на митинг 20 числа о 10:00 под админ президента народу будит много

То есть, все что планировалось пошло не так и случился конфуз с фальстартом....

Жизнь солдата | VK

UPD2.: Групка в вк в которой идет координация бунтующих "ментов" http://vk.com/life_soldier

Тут питання: це робилось росіянами окремо чи спільно з кимось з України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не піддаючись загальній істерії щодо цього інциденту та в зв'язку з виходом бійців НГ до АП і зізнанням їхнім, що вони були на Майдані, то в мене до них питання:

1. Чи не є основною причиною, що ви прийшли під АП, те, що закінчились преміальні, які видавались під час Майдану за побиття протестувальників? Чи саме зараз вам стало зрозуміло, що не проживеш на зарплату солдата?

2. Чи є у вас совість в принципі або чи була у вас совість колись взагалі? Якщо є чи залишилась, то де саме вона перебуває в даний момент?

3. Чи не сняться вам Небесна Сотня, закатовані та покалічені майданівці?

І питання до ПОПа:

1. Чи керуєте Ви процесами у власному блоку, який йде до ВР?

2. Чи задоволені Ви тими процесами, які зараз відбувається в політиці (в т.ч. - щодо "страйку" бійців НГ), виходячи з того, що Ви і Ваша команда реанімували екс-регіоналів, в т.ч. у виборчих списках та на мажоритарних округах, де є підтримка екс-регіоналів Вашим блоком?

3. Ви хоча б якимось процесами керуєте в країні, окрім тих, що стосуються підкилимних домовленостей з РФ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 806/2014

Про День захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості постановляю:

1. Установити в Україні свято — День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня.

2. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 23 лютого 1999 року №202.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Активи банку Порошенка з початку року зросли майже на 50%

Для порівняння: активи всієї банківської системи за перші 8 місяців (дані за 9 місяців поки не оприлюднені) збільшилися всього на 5%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Активи банку Порошенка з початку року зросли майже на 50%

Для порівняння: активи всієї банківської системи за перші 8 місяців (дані за 9 місяців поки не оприлюднені) збільшилися всього на 5%.

Я удивляюсь этим журналюгам, которые для рейтингов своих всякое гуано за уши притягивают.

Ну, увеличились активы на 50% какого-то малюсенького банка (берем цифры: было 100 - стало 150) - оно и не удивительно, что увеличились (за Пороха купа народу голосовало...вот и потянулись). И тут мегО-сравнение - а активы всей банковкой системы всего на 5% (а в цифры наверное 100500 миллионов).

P/S/ За его блок голосовать и не собиралась.

Тошно уже просто....столько грязи вокруг, все друг друга поливают, очерняют. Эта предвыборная кампания - гнилая насквозь и самая рвотная.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак і пживьом... (((

Порошенко доручив Яремі порушити карну справу проти журналіста, який розкопав незаконний продаж зброї

Президент України Петро Порошенко доручив Генпрокуратурі притягнути до відповідальності автора «Дзеркала тижня» Дмитра Мендєлєєва за статтю про комерційний продаж зброї державними структурами після нападу Росії на Україну. Про це йдеться у матеріалі «Дзеркала тижня».

«За результатами проведеної перевірки, в разі підтвердження наявності складу злочину за ознакою підриву обороноздатності держави, притягнути до відповідальності автора статті про продаж зброї та військового майна, яка була викладена на сайті інтернет-видання «Дзеркало тижня». Термін – два тижні», – йдеться у дорученні Порошенка генпрокурору Віталію Яремі.

Окрім цього державний концерн «Укроборонпром» і Міноборони подали до суду на тижневик «Дзеркало тижня. Україна», автора статті Дмитра Менделєєва та активіста-волонтера батальйону «Азов» Світлану Зварич.

Як зазначає Менделєєв, матеріали позовної заяви «Укроборонпрому» самі в собі несуть доказ незаконної діяльності Концерну та його підприємств: завдяки тимчасово виконуючому обов’язки генерального директора Концерну С.Пинькасу редакції ZN.UA вдалося отримати практично повні дані щодо згаданих у «Тіні війни» договорах реалізації на внутрішньому ринку зброї і бойової техніки.

У зв’язку з цим, можна відзначити три пункти, пише Менделєєв.

По-перше, масштабний продаж зброї всередині країни вже сам по собі є злочином. Цю продукцію мають право купувати тільки військові формування, створені відповідно до законодавства, але ніяк не комерційні структури, ні державні, ні приватні. Виключно за межами України може бути реалізоване майно військового та подвійного призначення, що вивільняється Генштабом Міноборони як зайве.

По-друге, все військове майно, зазначене в попередній статті «Тінь війни», було продано уповноваженими підприємствами на внутрішньому ринку. Про це свідчить звіт Міноборони про відчужене військове майно через уповноважені урядом підприємства, підписаний директором департаменту фінансів МО. Важко повірити, що з цим звітом керівники «Укроборонпрому» не знайомі, зазначає Менделєєв.

По-третє, позивачі стверджують, що зброя продавалася до офіційного оголошення АТО, а не після. Виникає питання: а кому ж тоді зброя продавалася на внутрішньому ринку? «І, тим не менш, державні та уповноважені урядом структури не зупинили продажу зброї, якого так не вистачає фронту, ні до, ні під час АТО. Про що свідчать дати реалізації контрактів у графах вищезазначеного переліку», – пише Менделєєв.

Як розповідає Зварич, державний концерн «Укроборонпром» обурився «успішним «бойовим» шопінгом», коли в липні цього року за безготівкову гривню Благодійної організації «Благодійний фонд освітніх інновацій» для добровольців батальйону «Азов» було закуплено 200 автоматів (АКМ 7,62) і 20 кулеметів КМ на заводі «Маяк», який входить в державний оборонний концерн «Укроборонпром».

«Договір був укладений 28 липня 2014 р. А тепер увага: «Укроборонпром» в позові стверджує, що зброю було закуплено до початку АТО! Тобто 28 липня 2014 року, на день укладення договору, ніякого АТО не було!» – розповіла Зварич.

nashigrosh_6369622_14339997.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий скан доручення і я зробити можу...п.с. - за пороха не голосував і не буду, але історія явно під вибори вигадана. До речі, вірно - 2 тижні, а не тижня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий скан доручення і я зробити можу...п.с. - за пороха не голосував і не буду, але історія явно під вибори вигадана. До речі, вірно - 2 тижні, а не тижня.

Ось:
Порошенко подтвердил, что приказал Яреме посадить журналиста, написавшего правду о торговле оружием

Президент Украины Петр Порошенко дал официальное поручение генеральному прокурору возбудить уголовное дело против журналиста еженедельника "Зеркало недели" Дмитрия Менделеева, посмевшего опубликовать расследование о торговле оружием Министерством обороны и предприятиями "Укроборонпрома" во время антитеррористической операции

Статья, которая вызвала возмущение Порошенко, рассказывает о том, что пока на востоке Украины солдаты вели боевые действия, Минобороны через многочисленных посредников устроило распродажу автоматов, гранатометов, ракет и прочих вооружений.

Статья подтверждена многочисленными документами и показаниями волониеров, которые через посредников закупали у Миноьбороны столь необходимое вооружение, и отправляли его в зону АТО.

Вчера на встрече Порошенко с журналистами был поднят вопрос об этом позорном президентском поручении, но Порошенко вместо того, чтобы оправдаться, подтврдил, что приказ генеральным прокурором действительно был получен, и журналист должен ответить по всей строгости закона за... "подрыв обороноспособности государства".

Порошенко подтвердил что он будет до последнего защищать интересы своих чиновников - и наказывать не их за государственные преступления, а журналистов. которые посмели это написать.

При этом он требует (!) чтобы верили его "честному президентскому слову" - мои ребята не могли продавать оружие, я утверждаю...

"Я утверждаю, что во время моей президентской каденции Минобороны оружие на внутренний рынок не продавало, "Укроборонпром" - не продавал. Если уважаемое издание публикует такую информацию, то - не мне же вас учить - должно быть две точки зрения. Если вы говорите, что продали, то скажите: какое оружие, когда, кто и кому. ", - сказал Порошенко.

Но журналисты УЖЕ ответили на эти вопросы - и что, и кому, и когда, и кто, и за сколько. Но Порошенко уперся как баран - "мои пацаны не воруют".

А раз его пацаны (включая Гелетея) не воруют - то за "подрыв обороноспособности" сядет журналист, а не генералы.

Браво, Петя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох як чьотко і по поличках розкладено

лишній раз підтвердили інфу, яка ще після виборів президента пішла по бізнесових колах

лінк на вк, звиняйте, але такий прийшов і іншого не шукав

http://vk.com/video-78543124_170192539

дивитися повністю і включати мізки :)

особливо цікаво про москалів в другій частині, ібо по першій і так було все ясно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко доручив розпочати опалювальний сезон до 24 жовтня

Президент доручив до кінця тижня розпочати опалення всіх без винятку будинків.

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з віце-прем'єром Володимиром Гройсманом дав доручення до кінця поточного тижня розпочати опалення всіх без винятку будинків, передає прес-служба глави держави.

"Не пізніше, ніж в п'ятницю в кожній українській хаті має бути тепло, батареї повинні бути теплими", - заявив Порошенко, підкресливши, що це завдання - "повна відповідальність місцевих органів влади".

Глава держави звернувся до віце-прем'єра з проханням дати відповідні вказівки на місця. "Голови обласних державних адміністрацій і відповідних районних підрозділів отримають сьогодні від мене відповідну вказівку, і я просив би забезпечити її виконання", - сказав Президент.

Гройсман запевнив, що це доручення буде виконано. "З нашого боку згідно з вашим дорученням були зняті всі перешкоди", - сказав він.

Віце-прем'єр повідомив, що сьогодні направить спільний лист Мінрегіону та Міністерству палива та енергетики про те, щоб на місцях починали опалювальний сезон відповідно до температур повітря.

"Ми зараз проводимо ряд заходів, які дадуть змогу в умовах обмеженого обсягу газу проходити опалювальний сезон без перешкод. Ваше завдання щодо опалення в будинках буде виконано вчасно", - пообіцяв Гройсман.

Раніше повідомлялося, що Мінрегіон і Міненерговугілля узгодили питання початку опалювального періоду в Україні. В першу чергу подачу тепла рекомендовано забезпечити в школи, дитячі садки та лікарні.

Нагадаємо, у зв'язку з похолоданням в Харківській області з понеділка почався опалювальний сезон. Також мер Львова Андрій Садовий заявляв, що опалювальний сезон в місті планують розпочати з 22 жовтня.

Що тут скажеш. З одної сторони, звичайно, гранд мерсі за опалення (хоча його планували ввімкнути з 1 листопада). А з іншої, мені одному здається, що таким нехитрим кроком наш Президент вирішив підзаробити своїй партії ще кілька десятих відсотка голосів на виборах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко доручив розпочати опалювальний сезон до 24 жовтня

Порошенко? А хіба початок опалювального сезону це не робота прем'єра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...