Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Виступ Пороха-це виступ політика лідера, політика ,що бачить чітко куди йти,як йти ,з ким йти.

Це рівень політика  найвищого європейського рівня.

Натомість виступ Зеленського просто жалюгідна копія виступу актора після вручення Оскара.

 

 

  • Ха-ха 2
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Виступ Пороха-це виступ політика лідера, політика ,що бачить чітко куди йти,як йти ,з ким йти.

Це рівень політика  найвищого європейського рівня.

Натомість виступ Зеленського просто жалюгідна копія виступу актора після вручення Оскара.

Нокіан, я тебе прошу, все, хватить! Оце з пустого в порожнє вже сенсу немає переливати.

 

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі. Для нас все корисно. Тільки слід памьятати , що в Януковича теж підтримка велика була. І я майбутньому президенту не заздрю. Буде йому дуже важко. Порошенко виграв вже тим, що спокійно передає владу цивілізовано. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nemo сказал:

 Порошенко виграв вже тим, що спокійно передає владу цивілізовано. 

Я думаю наші закордонні спонсори його вже давно попередили - ти тихенько і без зайвих пручань відповзаєш і тебе з спільниками не чіпають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не топив за попередника, ітим паче не за нового. Тепер це не важливо. Тепер побачимо чи пройде він мідні труби. Якщо віддасть приват(судом задарма), - по кучі нюансів як краіні нам не бути принаймі навіть в нинішній територіі.

п.с. Я не буду дискутувати, давайте почекаємо. Надіюсь дуже, що я не правий. 

І взагалі, він має шанс, рощігнати нафіг всіх: податківців ідіотів, міліцію ,.... але якщо зробить як Саакашвілі, новими, а не старою гвардією. Знизить податки,.... але думаю буде проще:

шоу аля я не віноватая і почему все так, причому говорити буде не він. 

Змінено користувачем nemo
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Nokian сказал:

Виступ Пороха-це виступ політика лідера, політика ,що бачить чітко куди йти,як йти ,з ким йти.

Це рівень політика  найвищого європейського рівня.

Натомість виступ Зеленського просто жалюгідна копія виступу актора після вручення Оскара.

 

 

виступ совку

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промова як промова, дофіга пафосу, але ,як на мене, в промові було задоволення від того що "спригнув" при цьому зберігши "систему" і "системщиків" з невеликими втратами.

І передає наступнику. Як казав Немо, хотілось би помилитись, але стійке враження  що ніц не зміниться. Ну так, для "отвода глаз" проведуть декілька "рефомопокращень" і далі старатимуться зберегти "надбання предків" балансуючи на грані.

Побачим.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Виступ Пороха-це виступ політика лідера, політика ,що бачить чітко куди йти,як йти ,з ким йти.

Це рівень політика  найвищого європейського рівня.

Натомість виступ Зеленського просто жалюгідна копія виступу актора після вручення Оскара.

 

 

Ну хер его знает, всё что я увидел за эти пять лет, это рост цен до европейских ( тут ему плюс) и зарплаты и пенсии на уровне африканских племён.  Тут бля ахрененно можно гордится. 

Зарплата немца 2000 евро - бензин 1.70евро

Зарплата Украинца 135евро - бензин 1.0 евро

Дальше сравнения продолжать????? 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Ну зараз то вже задоволений?

Как сказали в одном фильме ( по фразе найдёшь) "Из двух зол, я выбираю то, которое ещё не пробовал". Да! Я доволен.  " Молодым везде у нас дорога , старикам пускай будет почёт"  . Хотя как по мне я бы их нах.й всех посадил. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех, мав шанс в 14-му. Як і гайців всіх нахер разом з усіма податковими. Хай ідуть працюють . Зроби податки прозорі і ясні. Доя прикладу як спрощена система. Убери нафіг пдв - лиши податок на продажі,..... тільки одразу. А так податки мутні, все мутна і основне: в нас чиновник абсолютно не відповідає за те що робить. Випише. Наприклад вам штаф бо ви верблюд і поевать, йому за це нічого. Але це вигідно . І даю 100% що нічого він не змінить. І не треба чекати 5 років. Надіюсь помилюсь, тим паче в умовах війни. 

П.с. Ну не було коли міліціі в нас з пів року - нічого ж не сталось ;) а решта відмазки. А тут буде ще цікавіше. Побачите. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как минимум! Если бы выиграл Порошенко - в лучшем случае осталось бы всё как есть, в худшем полный Пиз.ец. В данном случае есть 3 варианта :)  останется так как есть, станет хуже ( мне кажется хуже уже некуда) ну и ...... МОЖЕТ выгонят и посадят ТОЛСТОЖОПЫХ ВОРЮГ, и станет лучше. Может не лучше станет людям в материальном плане, но может станут лучше дороги как минимум, и.т.д. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Отже, вибори відбулися.
Що далі? І що нам тепер робити?

Перше. Маємо в цілому чесні і прозорі президентські вибори, і це відрізняє Україну від тих пострадянських країн, які все ще не здатні вийти із авторитарного минулого. Я не вірю в авторитаризм: на кожного Лі Куан Ю припадає кілька десятків Робертів Мугабе. Нечисленні хороші історії є вітриною авторитаризму, за якою ховаються кров і приниження мільйонів. «Демократія є найгіршою формою правління, за винятком всіх тих інших форм, які були випробувані у той чи інший час», — сказав Черчилль. Однак демократія в наші часи випробовується на міцність і може бути хакнута. Протистояти цьому здатні лише дві речі, і лише разом: громадянська освіта та ефективні інституції.

Друге. Що робити кожному з нас?

1. Прийняти вибір українського народу, яким би він не був, яку незгоду би він у вас не викликав. Всі інші варіанти руйнівні, в першу чергу, для вашої особистості.
Заспокоїтися, незалежно від того, чи ваш кандидати переміг, чи програв. Життя не скінчилося. Навіть політична боротьба ще не скінчилася, вона лише починається.
Вимкнути мову ненависті. Якщо ваш кандидат переміг, не танцюйте на кістках опонентів. Якщо ваш кандидат програв, не точіть ножі помсти.

2. Пробачити все вашим друзям і рідним. Пробачити особисті напади, повторення чужої брехні, мову ненависті, знущання над здоровим глуздом та образливі ярлики. Це було затьмарення. Пам’ятайте: переважна більшість ваших друзів мріє про те саме, що й ви, — про сильну країну, відкриту вільну економіку, верховенство права, мир без капітуляцій, ефективні, але не всевладні державні інституції. Просто у вас були різні погляди на те, хто це забезпечить. Дуже скоро ви дійдете згоди щодо того, що це забезпечити ви мусите самі разом. Тому, якщо ви не маєте розбіжностей щодо головного питання: де зразок для наслідування, на Сході чи на Заході? — подайте руку один одному. Вам ще багато доведеться працювати разом.

3. Бути готовим контролювати кожен крок переможця за допомогою сильних громадських організацій. Він мусить знати: відтепер він під мікроскопом та у лещатах. Призначення одіозних фігур, неприйнятні політичні альянси та реверанси, дивні кроки із державною власністю, відкат назад зроблених реформ, сумнівні зовнішньополітичні ініціативи — за все це треба бити по руках, негайно і сильно. Хай привчається. Ніякої теплої ванни.

4. Будувати ті дві речі, які здатні тримати на плаву демократичну державу, — громадянська освіта та ефективні інституції. Сильна громадянська відповідальність у поєднанні з необхідними знаннями — це єдине, що зменшує ризик зробити невдалий вибір в умовах демократії. А ефективні інституції допоможуть втримати державу, якщо невдалий вибір зроблено. У нас ще парламентські попереду.

5. Припинити вірити у диво. Віра в те, що президент Зеленський побудує нову країну, аналогічна вірі в те, що президент Порошенко побудує нову країну. Це здатні зробити тільки ми з вами. Волонтерство, вступ на державну службу, розбудова демократичних політичних партій, контроль місцевої влади, об’єднання небайдужих заради спільних проектів, робота с підлітками, врешті, наведення ладу в ОСББ — існує багато способів долучитися до процесу, але для цього доведеться вийти з Фейсбуку, взути гумові чоботи, вдягти рукавиці, взяти до рук лопати і граблі (інакше не навчитися на них не наступати).

Третє. Що тепер робити політичним суперникам, чиї прізвища були в бюлетені.

Головне завдання Порошенка — стримати опонента і перемогти на парламентських виборах. Для цього доведеться не лише суттєво оновити команду (все одно частина її зараз перевзується у зелені капці), а й тримати ініціативу. Це нескладно, бо він досвідченіший та має поки що більший парламентський ресурс. Варто використати цей час, щоб вирвати ініціативу з рук опонента і провести через парламент ключові реформи, побудувавши на цьому історію «фенікс з попелу сильніший за супротивників».

Головне завдання Зеленського — поміняти парадигму. Досі час грав на нього, тепер гратиме проти нього. Його рейтинг буде зменшуватися з кожним днем, з кожним прийнятим рішенням: досі вдавалося тримати докупи несумісні соціальні групи, ухиляючись від чітких позицій, але тепер це неможливо, і кожен крок когось розчаровуватиме. Рухатися далі без команди неможливо, доведеться її створювати, причому під тиском охочих «допомогти» своїми людьми.

Четверте. Незалежно від того, чи ваш кандидати виграв, чи програв, мусите визнати, що на цих виборах було багато хорошого: безпрецедентна відкритість і конкуренція, висока політична мобілізація громадян, використання новітніх технологій, повноцінна громадська безпека. Українська публічна політика перейшла на ступінь вище.

П’яте. Не забувайте: з півночі холодним поглядом дивиться ворог, якому не потрібні дві, чотири чи десять областей. Йому потрібен хаос на всій території. Не дамо йому шансів.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Как сказали в одном фильме ( по фразе найдёшь) "Из двух зол, я выбираю то, которое ещё не пробовал". Да! Я доволен.  " Молодым везде у нас дорога , старикам пускай будет почёт"  . Хотя как по мне я бы их нах.й всех посадил. 

Саме головне ,аби Джек через рік знову задавав питання Зеленському ,,Чому його статки не ростуть,,

  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Саме головне ,аби Джек через рік знову задавав питання Зеленському ,,Чому його статки не ростуть,,

Вот проживём год и посмотрим. А в первом варианте такой вопрос задавать было бы смешно :)

А ещё смешнее то что только Порошенка уличили в обогащении за эти 5 лет в 82раза! Прошу заметить не на 82%, а в 82 раза. Я уже молчу про всех остальных Братыв и Сестэр (я имею ввиду ближнее окружение ) . А ведь это всё из кармана простых граждан. 

Змінено користувачем DarkMonk
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, DarkMonk сказано:

А ещё смешнее то что только Порошенка уличили в обогащении за эти 5 лет в 82раза! Прошу заметить не на 82%, а в 82 раза. Я уже молчу про всех остальных Братыв и Сестэр (я имею ввиду ближнее окружение ) . А ведь это всё из кармана простых граждан. 

Чувак, ти хоч поцікався перед тим як тиражувати щось. :) Зросли не статки, а дохід за рік, бо в попередні роки від трасту він нічого не отримував, тому накопичилась велика сума. Загальна ж оцінка майна, наприклад за даними форбс, навпаки зменшилась.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Саме головне ,аби Джек через рік знову задавав питання Зеленському ,,Чому його статки не ростуть,,

Трохи поясню,чому я так написав.

Бо коли в Джека статки не ростуть ,це нормально.

Так завжди було.

А от якби за правління Зеленського ,Джек не почав питати ,,Чому його статки ЗМЕНШУЮТЬСЯ,,

  • Ха-ха 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Nokian сказано:

Саме головне ,аби Джек через рік знову задавав питання Зеленському ,,Чому його статки не ростуть,,

10 годин тому, Nokian сказано:

Трохи поясню,чому я так написав. Бо коли в Джека статки не ростуть ,це нормально. Так завжди було.

А от якби за правління Зеленського ,Джек не почав питати ,,Чому його статки ЗМЕНШУЮТЬСЯ,,

я вже Нокіану пробував розжувати, вдруге-третє сенсу не бачу, тому просто дам посилання на мій текстголовний посил якого Нокіан так і не зрозмів, але до якого постійно апелює,

і на пост-розжовування суті того посилу для "танкістів"

 

 

14 годин тому, Nokian сказано:

Виступ Пороха-це виступ політика лідера, політика ,що бачить чітко куди йти,як йти ,з ким йти.

Це рівень політика  найвищого європейського рівня.

Повісь собі його фотоікону і плач по вечорах, а тут вже досить.

 

Виступ Пороха - це чергова брехня, яку він навчився лити у вуха електорату всі ці роки. І навіть в цій плаксивій душещипальній прощальній промові він не зміг втриматись від "термосу". Якщо Зеленський зглупить і пустить його ближче до себе, а не дай Бог ще й дасть йому посаду, то цей "свинарчук", роблячи вигляд, що допомагає, підсуне таку свиню, що той не оговтається. Порох не полишить мрій про реванш. А про швидкий реванш тим більше.

 

Я вже казав - так, Порох зробив дійсно багато позитивного для України, але досить. Тому що він так і не зрозумів, що те, що він робив, це було не те, що чекав народ, а лише те, що йому самому, "великому реформатору поРошену" хтілося...

- Люди чекали реформи правоохоронної системи, щоб міліція займалась не приборкуванням та залякуванням активістів, а виявленням дійсно злочинців, - а Петя лише "реформував" ДАІ в патрульних;

- Люди чекали реформи прокуратури, щоб вона займалась не знищенням бізнесконкурентів, а захистом громадян, а Петя "реформував" лише Юву-йобокопа;

- Люди чекали реформи СБУ, щоб та займалась не пресуванням бізнесу, а дійсно боролась з небезпекою для України, а Петя нас кормив байками про "антикорупційні органи";

- і головне - Люди чекали реформи судів, щоб в українські суди повернулась справедливість, а Петя зайнявся релігією... Корупцію ж він вже поборов... (єслі нє можеш прєсечь, надо возглавіть)...

 

Він навіть на стадіоні, коли стверджував, що наче б то зрозумів свою помилку, що не прислухався до народу,

в дійсності так і не почув народ, бо замість того, щоб намагатись привернути "невизначившихся", він продовжував гадити на опонента, тобто і на тих мільйонів українців (котрі проголосували за ЗЕ), котрих він наче б то почув...

Так що Дякуємо і Прощавай "наш ласковий Пєтя"

 

 

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Basil сказал:

 

Пропоную до контролю кожного кроку нового президента також додати контроль за кожним кроком попереднього(нині чинного) Президента - а за 5 років було їх чимало

вивчимо під мікроскопом?

не дивлячись на те,що він домовився про імунітет з США

Оточення можна добре потрусити

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, jack74 сказано:

Шкода, що ти виявився навіть не порохоботом, а просто настільки тупим, що так і не зрозумів ні мого тодішнього посилу, ні навіть його розжовування для "трохинерозуміючних"

Ну якщо я  настільки тупий- то ти виходить дуже розумний.

Тоді чому твої статки не ростуть, якщо ти такий розумний?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Ну якщо я  настільки тупий- то ти виходить дуже розумний.

Тоді чому твої статки не ростуть, якщо ти такий розумний?

Шо ж ти до тих статків причепився. Твої статки сильно виросли за правління Порошенка?))

Статки самі по собі у нас ростуть тільки в президента, депутатів, їх рідні і оточення.

А шоб вони росли в простих людей, треба працювати

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

не дивлячись на те,що він домовився про імунітет з США

А що, так можна було? От Янукович профан.

  • Подобається 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А шоб вони росли в простих людей, треба працювати

Молодець.

Найперше-треба УСВІДОМИТИ, що статки ростуть прямо пропорційно від здібностей людини.В першу чергу.

Потім треба добавити наполегливість,цілеспрямованість, та  працю.Обдуману працю..Бо кінь працює значно важче людини, але його статки теж не ростуть.

Якби в коней були соцмережі , то вони би теж були завалені воплямиЮ чому статки людей ростуть, а кінські ні.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...