Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, nickel сказано:

Теперь у нас есть неопровержимые доказательства участия или, как минимум, осведомленности Порошенко о хищениях в Укроборонпроме.

На сайте ukrainianpapers.com опубликована переписка главы фискального комитета Рады, депутата БПП Нины Южаниной (она личный бухгалтер Порошенко) - с заместителем генерального директора Укроборонпрома Светланой Хромец.

В которой решаются финансовые вопросы и обсуждаются сроки пропуска "товаров оборонки" (так и сказано, с кавычками) через таможню. Хромец пряпо пишет, что Южанину будет держать в курсе О. Г. - Олег Гладковский.

То есть, ни одна поставка на УОП не проходила мимо Южаниной. А значит, - и мимо Порошенко.

При этом прошу обратить внимание на тот факт, что серкетные документы УОП пересылались на открытую почту Южаниной на укр.нет

Доступ к которой теперь есть у всех нас.

Военная тайна и государственные секреты. Ага.

http://ukrainianpapers.com/profile.php?id=38&part=0#first

Дубінський- шафка коломойського. якщо подивитись його канал на ютубі- він як шарій. під частиною фактів ховає купу маніпуляцій. Він "не за Зеленського", але всіх крім зеленського обзиває і обсирає)
Сам сайт юкрейныанпейперс- якась лажа склепана на коліні. Їх фб сторінка створена 2 тижні тому)
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Dima4s сказал:

 коли т овибори ті були? ГП як завжди своєчасна.. Це ж не холодницькому пальчиком махати за те що зливав справи корупціонерів.... от що означає чесний і незаангажований Г прокугог з юр. освітою))
За список від посла- взагалі сміхотворно. Це чудо  прокурорське не спромоглось посадити НІКОГО і без списку))

 

не вибачається, а відкликає свою заяву.

 

наскільки я розумію,питання про НАБУ в справі Манафорта всплило десь на тому тижні,навіть Трамп твітанув з цього приводу.Відповідно госдеп дав матеріали по яких прокуратура і відкрила справу. Якби список від посла був сміхотворним і якби посол не злила гроші шабуніну і Ко,то б ніхто не відзивав би посла і  Аслунд не відкликав би свою заяву по Луценку.
Стосовно нікого не посадив,то саджає суд,а звіт по роботі прокуратури є у відкритому доступі. за конфісковані в овоща гроші зараз будують по всій країні житло для військових. А скільки конфіскувало НАБУ? Скільки в НАБУ завершених справ?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Dima4s сказал:

Дубінський- шафка коломойського. якщо подивитись його канал на ютубі- він як шарій. під частиною фактів ховає купу маніпуляцій. Він "не за Зеленського", але всіх крім зеленського обзиває і обсирає)
Сам сайт юкрейныанпейперс- якась лажа склепана на коліні. Їх фб сторінка створена 2 тижні тому)
 

Та я все це знаю. Але цю "частину фактів" нІде прочитати крім як в нього. 

А сайт хай хоч на Народі чи Укозі викладають, головне зміст, а не код. Зрозуміло, що створили його перед виборами, щоб топити Петю, тому й молодий (2 тижні).

 

Друзья, вы хотели бомбу? Вот вам бомба.

Кипрский суд, Британское агентство по мошенничеству в особо крупных размерах (SFO) и организация Евросоюза по борьбе с мошенничеством (OLAF) открыли кейсы по отмыванию средств Порошенко, Свинарчуком (Гладковским) и Кононенко.

Эти файлы сегодня появились на сайте ukrainianpapers.com

Подробности и само исковое заявление - по этой ссылке: 
http://ukrainianpapers.com/profile.php?id=36&part=0

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шож такоє? OLAF нічого не розслідує і тепер бритианія теж.
 

Цитата

На запит ГПУ Британський офіс з розслідування шахрайств(SFO) підтверджує,що не проводить розслідування щодо Порошенка.
          Лариса Сараган.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zaHARE сказал:

Шож такоє? OLAF нічого не розслідує і тепер бритианія теж.

Зверни увагу, усі як один стверджують, що проти Порошенка не проводять розслідування, про свинарчуків-кононенків ні слова. Дуже часто справи відкривають по одному учаснику, а потім інші учасники додаються в процесі розслідування. Почекаємо.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не агітація

 

Виявилося,що Порошенко в 2015 році сам декого називав повстанцями

 

А зараз цинічно на сайті підредагували промову

https://strana.ua/news/197308-poroshenko-pripomnili-kak-on-sam-nazyval-separatistov-povstantsami.html

 

 

Нокіан,як ти оцінюєш такі дії?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, paksivatova сказано:

Виявилося,що Порошенко в 2015 році сам декого називав повстанцями

Найбільш дивно те що побачили порохоботи у дебатах найштрашнішим саме слово "повстанці",  а головне знову пропустили. Порох в суху злив дебати, після першої промови зеленого, пороха аж скривило, я в один момент злякався щоб не дай Бог не сталось якоїсть біди зі здоров"ям гаранта, та на щастя все пройшло гаразд.

 

Взагалі зі стадіоном чудова ідея, її потрібно внести в закон замість студії суспільного.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це оцінюю,як кінець епохи здорового глузду,і початок чергового етапу запудрювання мізків українцям.

Причому на моє давнє переконання обоє суперників грають при цьому в одній команді проти народу України.

Такі собі добрий та злий поліцейські.

Ні від того ,ні від того я особисто нічого не очікував і нічого особливо нового і не очікую.

Найбільш шкода людей,які вчергове зробили собі кумира, ну і звісно вчергове розчаруються 

І знову через рік Джек буде задавати питання, чому його статки не зросли.

Бо це все просто біг по колу,і поки не вийдеш із зони особистого комфорту,нічого ніяк і не зміниться.

Але ж народ все хоче ,аби за нього це все ЗРОБИВ ХТОСЬ.

А ніхто для народу це не зробить.

Ні Зе,,ні шме,ні чучхе .

Так що розслабтесь,хто як полюбляє, ну і далі вперед , до своєї мети, 

В кого яка..

  • +1 5
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

Не агітація

 

Виявилося,що Порошенко в 2015 році сам декого називав повстанцями

 

А зараз цинічно на сайті підредагували промову

https://strana.ua/news/197308-poroshenko-pripomnili-kak-on-sam-nazyval-separatistov-povstantsami.html

 

 

Нокіан,як ти оцінюєш такі дії?

 

 

Та шо ж він скаже

Фотошоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Nokian сказал:

Я це оцінюю,як кінець епохи здорового глузду,і початок чергового етапу запудрювання мізків українцям.

Причому на моє давнє переконання обоє суперників грають при цьому в одній команді проти народу України.

Як так?

Порох же до вчорашнього дня чуть не ангелом був)))

А тепер виявляється він з 15-го року мізки пудрить всім?

Як же ви швидко перевзуваєтесь...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не перевзуваюсь і голосуватиму завтра так ,як і в першому турі.

Слідкуй  за базаром.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порох показав в якому місці бачив своїх виборців та в цілому свій народ, тому я думаю все стало зрозуміло

 

чомусь ще ті, хто за пороха більшість кого я зустрічав агресивно настроєні проти тих, хто не за нього.

 

по суті напевно в цілому Зе це якби графа Проти Всіх, явно якось не думали ті, хто йогого просував що він так вистрелить. Тому що по логіці якщо людину готують для такое посади, то за стільки часу, в це нехай там 3 роки як мінімум проходять школу, де вчать дикції, правильно вести себе в різних випадках, тримати себе в руках, коли тобі задають провокативні запииання й ухилятись від конкретних відповідей. Як порох конкретно сам нічого не сказав. Сам себе підставив, тіпа такм Колома обікрав цілу країну, а чомусь досі не сів і не відповів, чи важко бцло послати спец наз, чи розвідників хз кого, щоб його привезли сюди, та щоб він відповів, так само яника і всіх інших. Якщо це для президента складно, то мені страшно за нашу державу взагалі.

 

на мою думку так має бути, якщо є докази що людина вкрала і так далі, має бути дзвінок куда нада, і щоб ця людина за добу була вже у суді. А ге гратись у ці всі відмазки. Правильно тих, хто підпалив магаз знайшли, а тих, про кого знають що розкрадають держ майно не можуть прсадити, питання чому тільки? 

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання чому коломойша при пороху був губернатором? Як людина яка обікрала всю країну керував областю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Питання чому коломойша при пороху був губернатором? Як людина яка обікрала всю країну керував областю?

 

він просто поділився

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви прекрасно всі пам'ятаєте, що Коломойський мав тоді вплив на місцевих сепаратистів. От якраз і стояло питання - або "плюшки" Коломойському, або "ввод войск".

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Ви прекрасно всі пам'ятаєте, що Коломойський мав тоді вплив на місцевих сепаратистів. От якраз і стояло питання - або "плюшки" Коломойському, або "ввод войск".

а ахмєтов ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MACCEN сказано:

чомусь ще ті, хто за пороха більшість кого я зустрічав агресивно настроєні проти тих, хто не за нього.

Ага. Все так і є. Особливо це було помітно на дебатах. Коли говорив Зеленський - було більш-менш тихо. Коли говорив Порошенко - то стояв дикий гвалт, люди улюлюкали, фукали і репетували "Ганьба!" І всі дивуються, чому він так кричав у мікрофон? Ну а як по іншому було донести щось до людей? Це свідчить тільки про одне (виберу більш м'яке формулювання) - дуже низький рівень культури прихильників Зеленського. Як не як - Порошенко все ж на даний момент є діючим головою держави, люди  могли би виявити хоч краплю поваги і вислухати, навіть якщо вони його і не підтримують. Ну і не треба далеко ходити, рідний Луцьк. Ось вам ще один приклад "толерантності" фанатів ЗЕ!

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

а ахмєтов ?

Ми говоримо про Дніпропетровськ (тоді). Ахмєтова можемо спостерігати і зараз - Лугандонські "республіки". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен зробить завтра свій вибір, на скільки він буде правильним ми дізнаємося в найближчі дні або роки. 

 

потім буде цікаво почитати форум 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно було поважати народ, а не обзивати зрадойобами, от воно боком вилізло.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Nokian сказано:

Дивіться наживо брифінг Пороха.

Небо і земля

А шо толку вже?

Потрібно було працювати, а не обіцяти (

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...