Перейти до змісту
phantom

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.

Recommended Posts

11 хвилин тому, nickel сказано:

:)

Так я себе експертом і не вважаю.

Зате я знаю хто має більшість у наших обл і міськрадах і цього мені достатньо.

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Так я себе експертом і не вважаю.

Зате я знаю хто має більшість у наших обл і міськрадах і цього мені достатньо.

Та я так само, але Нокіан іншої думки.

Поширити це повідомлення

Може ще мені знати кожного громадянина України?

Нема про що говорити з тобою, бо ти є просто затятий спорщик, і для тебе саме головне,аби останнє слово було за тобою.

Вірне,не вірне, до ладу ,до теми- нема значення.

Але ось ти власників Луцьких білбордів не знаєш,але впевнено волаєш ,що їх грузили за Старих політиків.

На базарі торговки і то більше за свої слова відповідають.

Гуд бай.

Поширити це повідомлення

Щось ми геть від теми відхилились.

Порошенко живе класно - у великому гарному маєтку.

20180202_130744.thumb.jpg.c333df4c7df7aa53feddee2a21a96489.jpg

Фото цьогорічне. Якість так собі, але якщо збільшити, то трохи лівіше від центру фото видно сірий паркан і пірс із балюстрадою. От там він і живе.

Ближче не ходив, бо місцеві казали, що периметр проглядається снайперами та й рибка клювала добре. А його маєток я бачив ще у 2009.

Редаговано Віталій СК

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Віталій СК сказал:

Не знаю, але, по ходу, rl72 , більше немає з нами.

жаль, чесно. Було хоть на кого виплескувати емоції. Від кого ж тепер останні порохоботські тренди взнаватимемо. Доречі недавно дивився один стрім, де Павлік дальнобой виступав, то майже тими ж словами, що й рл72 чесав, й про найкращого генпрокурора Луценка й про інше, як з одного листка :) . А так тепер самому вишукуй, що тепер вважаєтся в країні добре, а що погано :) 

Поширити це повідомлення

3 часа назад, Віталій СК сказал:

Соромно за що? За свої переконання?

Які переконання? Те що він скрізь топив за Пороха - я дивився на це все скрізь пальці. Але коли він вмикав постійно дурника, коли ставили незручні питання, прижимали до стінки неспростовними фактами, логікою - я і на це мовчав, ні, деколи вступав в полеміку, але замазувався від нього по самі вуха. Потім я взяв за звичку не трогати, щоб не замазуватись, так ні, воно час від часу мої коментарі, що його не стосуються, приноровився мінусити. Отак собі, бо йому так хочеться. Я йому на кожен його необгрунтований мінус ставив два-три. І все, на деякий час людина заспокоювалась. Я, наприклад, без причини, навіть, як ти кажеш, за переконання, які мені противні, мінуси не ставлю. Тому в мене нема поваги до такого типу людей.

ПС. Але ти не хвилюйся, я думаю, що він ще повернеться. Може під іншим іменем і іміджем). А може під своїм. Хз.

Редаговано Юріч

Поширити це повідомлення

38 минут назад, alexvvv сказал:

Фінансування урізали?

В їхній країні лише пакращення. Може пішов на повишеніє і тепер у фейсбуці переможні пости строчить.

Поширити це повідомлення

А я вже кілька років мінусів нікому не ставлю.

Розумний і сам свій косяк побачить, а з дурним спілкуватись нема резону.

Не тим мірятись варто.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Nokian сказал:

Може ще мені знати кожного громадянина України?

Не знаю, це ж для тебе показник знання чи не знання когось.

Нема про що говорити з тобою, бо ти є просто затятий спорщик, і для тебе саме головне,аби останнє слово було за тобою.

Вірне,не вірне, до ладу ,до теми- нема значення.

Дядя Вітя, ти дурак? Ти до мене звернувся з запитанням, я тобі відповів. Тепер ти мене звинувачуєш, що це я від тебе відчепитись не можу? Зав'язуй з алкоголем чи що.

Але ось ти власників Луцьких білбордів не знаєш,але впевнено волаєш ,що їх грузили за Старих політиків.

Знову знаєш/не знаєш. Саме цього власника я знаю, але цю інформацію почув не від нього, а від іншої людини, яка в той момент стояла поруч з власником. Накуя мені взагалі знати власника в такому випадку? Якийсь в тебе такий пунктик в голові на рахунок знає/не знаєш. 

Поширити це повідомлення

4 хвилин тому, Віталій СК сказано:

@sergkots, а ти казав про інфу з перших рук, а вони, як виявилось, не такі вже і перші.

Про що мова?

Поширити це повідомлення

4 часа назад, zaHARE сказал:

Я ще додам те шо зверху.
Янукович-Порошенко

Забавно в тебе виходить, коли Петі закидають про невиконані обіцянки, то це, виявляється, не входить в обов'язки президента, тому Петя цього не робить. Зате як тра похвалить, то Петі приписують навіть ремонт доріг. Ніби-то ремонт ділянки у 20 кілометрів почався з ініціативи самого президента. Це вже навіть не смішно. Давай визначимося нарешті, то Петя фсьо рішає від ремонту куска дороги до помісної церкви чи лише по конституції?

Поширити це повідомлення

10 минут назад, Віталій СК сказал:

@sergkots, а ти казав про інфу з перших рук, а вони, як виявилось, не такі вже і перші.

Якщо це стосується мого коментаря, то руки перші. Людина особисто була свідком ситуації, бачила і чула, а не власник чи ще хтось розповідав.

Поширити це повідомлення

22 минуты назад, nickel сказал:

Забавно в тебе виходить, коли Петі закидають про невиконані обіцянки, то це, виявляється, не входить в обов'язки президента, тому Петя цього не робить. Зате як тра похвалить, то Петі приписують навіть ремонт доріг. Ніби-то ремонт ділянки у 20 кілометрів почався з ініціативи самого президента. Це вже навіть не смішно. Давай визначимося нарешті, то Петя фсьо рішає від ремонту куска дороги до помісної церкви чи лише по конституції?

Згідно вашої логіки,коли порох відповідає за кожен засцяний під'їзд і за укропівський безпрєдєл в Луцьку і на Волині,то так само він має відповідати за те,що робить Нефьодов,Коболєв чи Резніченко.Нє?

Поширити це повідомлення

27 хвилин тому, sergkots сказано:

Про що мова?

Про білборди з хештегом #старі політики.

Хоча, просто забудь. Сам не знаю чого до тебе причепився із тими подвійними стандартами.

21 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо це стосується мого коментаря, то руки перші. Людина особисто була свідком ситуації, бачила і чула, а не власник чи ще хтось розповідав.

Я вже писав: до тебе жодних претензій.

Поширити це повідомлення

40 минут назад, zaHARE сказал:

Згідно вашої логіки,коли порох відповідає за кожен засцяний під'їзд і за укропівський безпрєдєл в Луцьку і на Волині,то так само він має відповідати за те,що робить Нефьодов,Коболєв чи Резніченко.Нє?

Давай ти мене з кимось не будеш узагальнювати, я пишу конкретно тобі, бо саме ти писав, що те-то і те-то Петя не робить, бо це не входить у його обов'язки згідно конституції. Тому хто сцить у тебе в під'їзді шукай без мене. Ну але якщо ти хочеш приписати Петі всі досягнення, що були під час його правління, то і весь негатив тоді також на Петі. 

Я навіть не проти щоб увесь позитив за Петіного правління був приписаний йому. Ми завжди так оцінюємо владу "при Кравчуку", "при Кучмі", "при Ющенко", "при Янику". Я навіть "за". Це спрощує оцінку, не треба фільтрувати по його обов'язках в конституції, не треба ділити досягнення між урядом, радою і президентом. Ну але тоді дійсно, засцяні під'їзди і решту негативу також Петіні.

Згідно мого оцінювання, Петя - найгірший президент. Не тому що він зробив найменше серед усіх президентів, а тому що він зробив найменше з того, що від нього очікували. Ні від Кучми, ні від Кравчука стільки не очікували і вони й не особо напрягалися щось робити. В ті часи відносини до влади були приблизно такі: не заважайте мені жити і ми вас не чіпатитмемо. Саме цікаве, що і у влади було таке ж ставлення до людей. Була якась ілюзія після помаранчевої революції, але вона швидко розтанула. Але від Петі чекали набагато більше, через свої очікування загинуло купа людей. Невідомо на чиїх руках кров загиблих. Я навіть не здивуюся якщо і на Петіних, мені не дає спокою те відео, де Пашинський пропускає авто з снайперською гвинтівкою в багажнику і те що досі толком нікого не засудили за смерті на майдані.

Від Яника також багато не чекали, тримали кулаки за євроасоціацію, але коли він різко рвонув в тайожний союз, то не особо й народ був проти. Багато хто призабув, але після призупинення процесу підготовки підписання євроасоціації на майдан вийшло 1500 осіб, а в ніч, коли розігнали студентів їх залишилося уьсого 400. Якби Яник не тупанув, за тиждень і ці розійшлися б.

Яник не зробив лише одну річ яку від нього чекав народ, а Петя багато. Петя - поганий президент. ВСЕ ІМХО

Редаговано nickel

Поширити це повідомлення

35 хвилин тому, nickel сказано:

Не тому що він зробив найменше серед усіх президентів, а тому що він зробив найменше з того, що від нього очікували.

Ключове слово.

Очікували.

Тобто найбільш розчарувалися ті, хто найбільш очікував.

А хто найбільш очікував- той хто найбільш звик надіятись не НА СЕБЕ-А НА КОГОСЬ.Інші робили і роблять.

А хто найбільше надіявся на когось- вата.

Отже і розчарувалась найбільше виходить вата.

Зрештою  добре хоч побачив, що найгірші президенти, це мямлі. Ті руки, які нічого не крали, а насправді вкрали в України пять років життя.

Поширити це повідомлення

Ще якихось 35 років назад  вся велетенська Країна Рад (99%) жила в ОЧІКУВАННІ , що в 2000 буде комунізм. На повному серйозі.

Я це добре памятаю.Тож втникам є оправдання, але старим.

Як там, З усіх окулярів найболючіше розбиваються рожеві,,

Але краще раз перетерпіти, ніж все життя прожити в ілюзіях.

Один відсоток вже тоді жив при комунізмі.

Їх діти теж нікуди не ділися.

Редаговано Nokian

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Ключове слово.

Очікували.

Тобто найбільш розчарувалися ті, хто найбільш очікував.

А хто найбільш очікував- той хто найбільш звик надіятись не НА СЕБЕ-А НА КОГОСЬ.Інші робили і роблять.

А хто найбільше надіявся на когось- вата.

Отже і розчарувалась найбільше виходить вата.

Зрештою  добре хоч побачив, що найгірші президенти, це мямлі. Ті руки, які нічого не крали, а насправді вкрали в України пять років життя.

А можна детальніше як ти особисто борешся зі свавіллям силовиків, суддів, поганим інвестиційним кліматом, складністю ведення бізнесу? 

Є речі, що люди можуть робити особисто - не смітити, не давати гадити в під'їзді і т.і. А є те, на що проста людина не впливає абсолютно. 

То що ж інші робили та роблять? 

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз