Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

38 минут назад, alexvvv сказал:

Фінансування урізали?

В їхній країні лише пакращення. Може пішов на повишеніє і тепер у фейсбуці переможні пости строчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вже кілька років мінусів нікому не ставлю.

Розумний і сам свій косяк побачить, а з дурним спілкуватись нема резону.

Не тим мірятись варто.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Може ще мені знати кожного громадянина України?

Не знаю, це ж для тебе показник знання чи не знання когось.

2 часа назад, Nokian сказал:

Нема про що говорити з тобою, бо ти є просто затятий спорщик, і для тебе саме головне,аби останнє слово було за тобою.

Вірне,не вірне, до ладу ,до теми- нема значення.

Дядя Вітя, ти дурак? Ти до мене звернувся з запитанням, я тобі відповів. Тепер ти мене звинувачуєш, що це я від тебе відчепитись не можу? Зав'язуй з алкоголем чи що.

2 часа назад, Nokian сказал:

Але ось ти власників Луцьких білбордів не знаєш,але впевнено волаєш ,що їх грузили за Старих політиків.

Знову знаєш/не знаєш. Саме цього власника я знаю, але цю інформацію почув не від нього, а від іншої людини, яка в той момент стояла поруч з власником. Накуя мені взагалі знати власника в такому випадку? Якийсь в тебе такий пунктик в голові на рахунок знає/не знаєш. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots, а ти казав про інфу з перших рук, а вони, як виявилось, не такі вже і перші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Віталій СК сказано:

@sergkots, а ти казав про інфу з перших рук, а вони, як виявилось, не такі вже і перші.

Про що мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

Я ще додам те шо зверху.
Янукович-Порошенко

Забавно в тебе виходить, коли Петі закидають про невиконані обіцянки, то це, виявляється, не входить в обов'язки президента, тому Петя цього не робить. Зате як тра похвалить, то Петі приписують навіть ремонт доріг. Ніби-то ремонт ділянки у 20 кілометрів почався з ініціативи самого президента. Це вже навіть не смішно. Давай визначимося нарешті, то Петя фсьо рішає від ремонту куска дороги до помісної церкви чи лише по конституції?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Віталій СК сказал:

@sergkots, а ти казав про інфу з перших рук, а вони, як виявилось, не такі вже і перші.

Якщо це стосується мого коментаря, то руки перші. Людина особисто була свідком ситуації, бачила і чула, а не власник чи ще хтось розповідав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, nickel сказал:

Забавно в тебе виходить, коли Петі закидають про невиконані обіцянки, то це, виявляється, не входить в обов'язки президента, тому Петя цього не робить. Зате як тра похвалить, то Петі приписують навіть ремонт доріг. Ніби-то ремонт ділянки у 20 кілометрів почався з ініціативи самого президента. Це вже навіть не смішно. Давай визначимося нарешті, то Петя фсьо рішає від ремонту куска дороги до помісної церкви чи лише по конституції?

 Згідно вашої логіки,коли порох відповідає за кожен засцяний під'їзд і за укропівський безпрєдєл в Луцьку і на Волині,то так само він має відповідати за те,що робить Нефьодов,Коболєв чи Резніченко.Нє?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, sergkots сказано:

Про що мова?

Про білборди з хештегом #старі політики.

Хоча, просто забудь. Сам не знаю чого до тебе причепився із тими подвійними стандартами.

 

21 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо це стосується мого коментаря, то руки перші. Людина особисто була свідком ситуації, бачила і чула, а не власник чи ще хтось розповідав.

Я вже писав: до тебе жодних претензій.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, zaHARE сказал:

 Згідно вашої логіки,коли порох відповідає за кожен засцяний під'їзд і за укропівський безпрєдєл в Луцьку і на Волині,то так само він має відповідати за те,що робить Нефьодов,Коболєв чи Резніченко.Нє?

Давай ти мене з кимось не будеш узагальнювати, я пишу конкретно тобі, бо саме ти писав, що те-то і те-то Петя не робить, бо це не входить у його обов'язки згідно конституції. Тому хто сцить у тебе в під'їзді шукай без мене. Ну але якщо ти хочеш приписати Петі всі досягнення, що були під час його правління, то і весь негатив тоді також на Петі. 

Я навіть не проти щоб увесь позитив за Петіного правління був приписаний йому. Ми завжди так оцінюємо владу "при Кравчуку", "при Кучмі", "при Ющенко", "при Янику". Я навіть "за". Це спрощує оцінку, не треба фільтрувати по його обов'язках в конституції, не треба ділити досягнення між урядом, радою і президентом. Ну але тоді дійсно, засцяні під'їзди і решту негативу також Петіні.

Згідно мого оцінювання, Петя - найгірший президент. Не тому що він зробив найменше серед усіх президентів, а тому що він зробив найменше з того, що від нього очікували. Ні від Кучми, ні від Кравчука стільки не очікували і вони й не особо напрягалися щось робити. В ті часи відносини до влади були приблизно такі: не заважайте мені жити і ми вас не чіпатитмемо. Саме цікаве, що і у влади було таке ж ставлення до людей. Була якась ілюзія після помаранчевої революції, але вона швидко розтанула. Але від Петі чекали набагато більше, через свої очікування загинуло купа людей. Невідомо на чиїх руках кров загиблих. Я навіть не здивуюся якщо і на Петіних, мені не дає спокою те відео, де Пашинський пропускає авто з снайперською гвинтівкою в багажнику і те що досі толком нікого не засудили за смерті на майдані.

Від Яника також багато не чекали, тримали кулаки за євроасоціацію, але коли він різко рвонув в тайожний союз, то не особо й народ був проти. Багато хто призабув, але після призупинення процесу підготовки підписання євроасоціації на майдан вийшло 1500 осіб, а в ніч, коли розігнали студентів їх залишилося уьсого 400. Якби Яник не тупанув, за тиждень і ці розійшлися б.

Яник не зробив лише одну річ яку від нього чекав народ, а Петя багато. Петя - поганий президент. ВСЕ ІМХО

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть брешу - Ющенко гірший був. І я ще й за нього голосував.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, nickel сказал:

коли він різко рвонув в тайожний союз

Коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, nickel сказано:

Не тому що він зробив найменше серед усіх президентів, а тому що він зробив найменше з того, що від нього очікували.

Ключове слово.

Очікували.

Тобто найбільш розчарувалися ті, хто найбільш очікував.

А хто найбільш очікував- той хто найбільш звик надіятись не НА СЕБЕ-А НА КОГОСЬ.Інші робили і роблять.

А хто найбільше надіявся на когось- вата.

Отже і розчарувалась найбільше виходить вата.

Зрештою  добре хоч побачив, що найгірші президенти, це мямлі. Ті руки, які нічого не крали, а насправді вкрали в України пять років життя.

 

 

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще якихось 35 років назад  вся велетенська Країна Рад (99%) жила в ОЧІКУВАННІ , що в 2000 буде комунізм. На повному серйозі.

Я це добре памятаю.Тож втникам є оправдання, але старим.

Як там, З усіх окулярів найболючіше розбиваються рожеві,,

Але краще раз перетерпіти, ніж все життя прожити в ілюзіях.

Один відсоток вже тоді жив при комунізмі.

Їх діти теж нікуди не ділися.

Змінено користувачем Nokian
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Ключове слово.

Очікували.

Тобто найбільш розчарувалися ті, хто найбільш очікував.

А хто найбільш очікував- той хто найбільш звик надіятись не НА СЕБЕ-А НА КОГОСЬ.Інші робили і роблять.

А хто найбільше надіявся на когось- вата.

Отже і розчарувалась найбільше виходить вата.

Зрештою  добре хоч побачив, що найгірші президенти, це мямлі. Ті руки, які нічого не крали, а насправді вкрали в України пять років життя.

 

 

А можна детальніше як ти особисто борешся зі свавіллям силовиків, суддів, поганим інвестиційним кліматом, складністю ведення бізнесу? 

Є речі, що люди можуть робити особисто - не смітити, не давати гадити в під'їзді і т.і. А є те, на що проста людина не впливає абсолютно. 

То що ж інші робили та роблять? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 20  років підприємця  приходилось зтикатися  далеко не один раз із різним свавіллям.

І мені є з чим порівняти.Дуже і дуже.

Як проста людина я просто двічі виходив, коли вже допекло.

І тисячі ПРОСТИХ люднй таки добились змін.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Nokian сказано:

тисячі ПРОСТИХ люднй таки добились змін.

Ти про кого? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Ключове слово.

Очікували.

Тобто найбільш розчарувалися ті, хто найбільш очікував.

А хто найбільш очікував- той хто найбільш звик надіятись не НА СЕБЕ-А НА КОГОСЬ.Інші робили і роблять.

А хто найбільше надіявся на когось- вата.

Отже і розчарувалась найбільше виходить вата.

Зрештою  добре хоч побачив, що найгірші президенти, це мямлі. Ті руки, які нічого не крали, а насправді вкрали в України пять років життя.

Віть, ти просто ходячий фейл. Ну от як ти умудряєшся кожен раз так лажатися? Я тобі вже не раз радив, добав мене в чорний список і будеш мати спокій. Як можна зробити такий їпанутий висновок з мого поста?

Найбільше від Петі ОЧІКУВАЛИ (я навіть міняти це слово не буду) ті, хто Петю привів до влади, хто голосував за нього, хто майданив разом з ним і без нього, ті хто загинув врешті на майдані. Ти хочеш сказати, що це люди, які звикли надіятися лише на когось? Ти сам собі суперечиш, а в мене від твоїх висновків когнітивний дисонанс.

І навпаки, ті хто не обирав Петю розчарувалися найменше, бо ще до виборів казали, що Петя і Вітя з одного поля ягоди.

Змінено користувачем nickel
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

 

Як проста людина я просто двічі виходив, коли вже допекло

Скільки разів за останні 4 роки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Зрештою  добре хоч побачив, що найгірші президенти, це мямлі. Ті руки, які нічого не крали, а насправді вкрали в України пять років життя.

Ющенко не мямля, він прийшов до влади не вчасно... Зарано... На років 100... Коли Україна стане рівноцінною європейською державою... Розгрібати авгієві конюшні - не його коньок, але цей чувак задав вектори, які ми зараз приписуємо будь-кому але не Ющенку. Найбільше досягнення Петі - безвіз (не я сказав). Безвіз дістався нам як результат підписання євроасоціації. Ющенко перший хто заговорив про європейський напрям України. Не дарма його кацапи отравити хотіли. Нагадую:

Переговори щодо нового базового договору на заміну чинної Угоди про партнерство та співробітництво розпочато 5 березня 2007. Представники ЄС спочатку наполягали на укладанні стратегічних відносин з Україною як з країною-сусідом. Президент - Ющенко.

Безвіз був наданий нам як дзеркальна відповідь на скасування віз для жителів ЄС і США. Безвіз для цих громадян надав Ющенко.

Ще одна перемога Петі - єдина помісна церква. Нагадую:

Ющенко перший хто заговорив уголос про єдину церкву. Він перший заговорив, він перший почав робити підготовчі кроки і продовжив їх при президентстві Петі, без лишнього галасу. Знімаю шапку перед такою послідовністю. Всі б українські політики так послідовно йшли до мети, не міняючи політичних поглядів.

Порошенко, як колись Ющенко, намагається добитися створення помісної церкви, незалежної від Москви 2016 рік

Місія Ющенка-Кравчука: все заради помісної церкви 2016 рік

І це чувак зумів зробити при фактичній відсутності реальної влади, зате з реальним протистоянням Росії, Юлі, а потім і Яника.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед прихильників є така категорія, яка є прихильниками тільки тому що сором бере признати недолугість помножену на жадність влади яку вони привели. Персонажа з анекдота нагадують:

Сидить дядько медитує:

- я не хочу срати

- я не хочу срати

через годину:

- я не всрусь

- я не всрусь

почало негарно пахнути:

- то не я

- то не я.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я привів Пороха до влади.

І поки що він робить те, що я і хотів.

А враховуючи Томос, то навіть і більше.

І треба буде= ще раз приведу.

Бо саме в ньому  я бачу НА СЬОГОДНІ здатного захищати та розбудовувати державу Україна.

В кого когнитивний дисонанс- може далі очікувати, очкувати  та розчраовуватись.

І хто облажався  -буде видно вже за півроку.

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав стару тему:

https://board.lutsk.ua/topic/154343-vibori-prezidenta-25052014/?page=6&tab=comments#comment-1053032161

 

Вгадайте хто писав:

Цитувати

Ох,сьорбнемо ми з Порошенком ще лиха.

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

Вгадайте хто писав:

тоді карма в нього була ще не така забруднена й не отравлена зрадою перемогою :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...