Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Віталій СК сказал:

Коротше, не будемо довго сперечатись. 

Є факти його проплаченості? Якщо нема, то це наклеп і образа іншого учасника форуму, що заборонено правилами.

 

То не наклеп, а припущення.

Для мене, взагалі, стала показовою ситуація із Саакашвілі. Як його призначили його губером, так сюди перепощували всі досягнення і хвалебні оди. Як тільки Порошенко з ним пересрався, так почали відосіки з розгону грузинських мітингів з'являтися. А де ж вони були з цими відосіками, коли його Порошенко призначав і громадянство давав? Команди зверху не було?

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, sergkots сказал:

Та якби більше турбують суди, прокурори, менти, податківці.

Що заважає реформи провести?

Чувак,якщо в тебе голка загнана у вену і підключена до системи яка качає тобі наркоту,то що тобі заважає піти на турнік? Правильно вона й заважає,спочатку треба її висмикнути і припинити подачу наркоти.  Томос,безвіз,НАТО, ПАРЕ,закон про мову,"Слава Україні! " в армії  і т.д. це і є від'єднання від голки,від того дурману,який нас труїв,труїв настільки,що ми зненавиділи власний народі власну країну. Що ми чорне сприймали за біле і навпаки. Коли висмикнули голку ми побачили які нарікі кацапи.Так ми були такі самі.
   Коли свідомість наша,мозгі наші очистяться,тоді й реформи можна проводити. А поки ми не навчились критично мислити ми будемо наступати на граблі вибирати популістів, не напружуватись щоб розібратись в деталях гучних заяв,справ,скандалів,вбросів і т.д.
Те,що за 1 день зібрали 25 тис голосів під петицією заборони  ворожих112 і ньсван- це вже маркер. Нація міняється і наскільки швидко зміниться нація-настільки видко пройдуть реформи.Дядя за нас не зробить.

 

  • Ха-ха 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, zaHARE сказано:

це і є від'єднання від голки,від того дурману,який нас труїв,труїв настільки,що ми зненавиділи власний народі власну країну

Коли то ми ненавиділи власний народ та власну країну? Покажи такі дописи.

 

8 хвилин тому, zaHARE сказано:

Коли свідомість наша,мозгі наші очистяться,тоді й реформи можна проводити.

Поки ще можуть красти? Це тіпа нам покарання таке?

 

9 хвилин тому, zaHARE сказано:

А поки ми не навчились критично мислити ми будемо наступати на граблі вибирати популістів

Таки так - долар по 10, АТО за кілька годин, воякам 1000 грн в день. 

 

11 хвилин тому, zaHARE сказано:

не напружуватись щоб розібратись в деталях гучних заяв,справ,скандалів,вбросів і т.д.

Та як би хочеться читати, що посадили когось. Бо купа гучних затримань, але всі на свободі. Тому коли не працює правоохоронна система доводиться нам хоч для себе розбиратись.

 

13 хвилин тому, zaHARE сказано:

Дядя за нас не зробить.

І не посадить за корупцію нікого, хоч і поставив кума генпрокурором. 

 

 

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Про те, що вони свого часу системно поливали лайном опонентів промовчимо? 

В тебе знову виходять подвійні стандарти. А їх опоненти не поливали лайном? А тепер порохоботів не поливають лайном?

Ти не бачиш скільки раз мене, для прикладу, полили лайном за останній місяць?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, sergkots сказано:

Коли то ми ненавиділи власний народ та власну країну? Покажи такі дописи.

Нажаль я не чувак із Гройсманом на аві, тому таких постів не покажу, але вони проскакують на борді, а у фейсбуці масово.

З іншою частиною твого посту згідний, але винен у тому не лише Порошенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Про те, що вони свого часу системно поливали лайном опонентів промовчимо? 

так ти є сам теж таким грішив? ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Для мене, взагалі, стала показовою ситуація із Саакашвілі. Як його призначили його губером, так сюди перепощували всі досягнення і хвалебні оди. 

Перепощували те, що транслювали ЗМІ.

 

1 година тому, volks сказано:

А де ж вони були з цими відосіками, коли його Порошенко призначав і громадянство давав? Команди зверху не було?

А де всі були, коли Порошенка в один тур вибирали? Ніхто не знав, що він олігарх, чи ніхто не знав, що він працював в уряді Азарова, чи створював партію регіонів?

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Віталій СК сказал:

А де всі були, коли Порошенка в один тур вибирали? Ніхто не знав, що він олігарх, чи ніхто не знав, що він працював в уряді Азарова, чи створював партію регіонів?

Особисто я навіть з мамою посварився, наводячи такі аргументи, точніше вона зі мною, бо я був проти Порошенка, а вона хотіла сина повернути з АТО (мого брата).  АТО ж мало тривати години. Тепер вже сама мама говорить, що цей ще гірше за того.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Особисто я навіть з мамою посварився, наводячи такі аргументи, точніше вона зі мною, бо я був проти Порошенка, а вона хотіла сина повернути з АТО (мого брата).  АТО ж мало тривати години. Тепер мама визнала, що цей ще гірше за того.

Чим саме гірший за того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

Чим саме гірший за того?

Дати номер мами?

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні. Припиняємо флудити, інакше застосую санкції.

П.С. @volks  - усне попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Дати номер мами?

Не треба. Ти теж вважаєш, що Порошенко гірший за Януковича?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, fedot сказано:

Шановні. Припиняємо флудити, інакше застосую санкції.

Знаю, що нариваюсь, але коли на борді будуть застосовуватись санкції за зловживання репутацією?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Віталій СК сказал:

Не треба. Ти теж вважаєш, що Порошенко гірший за Януковича?

Багато в чому - так. Тільки не гірший, а такий самий. Повторюся, вони карти однієї колоди.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Та як би хочеться читати, що посадили когось. Бо купа гучних затримань, але всі на свободі. Тому коли не працює правоохоронна система доводиться нам хоч для себе розбиратись.

 

І не посадить за корупцію нікого, хоч і поставив кума генпрокурором. 

 

 

 

Цитувати

Поэтому фактически есть две системы: ГПУ с коллегами и САП-НАБУ. Эти две группы имеют установленное законом разграничение полномочий в борьбе с коррупцией. ГПУ отвечает за расследование дел категории "А" старого периода и категории "Б" нового периода.

- Расшифруйте для читателей "содержание" этих категорий.

- Грубо говоря, категория "А" - это от губернаторов и выше. Категория "Б" - от председателя сельсовета до замгубернатора. То есть я, Аваков, Грицак и Белан фактически отвечаем за противодействие коррупции от села до замгубернатора. А Холодницкий и Сытник – от губернаторов и выше. Это жесткое требование закона.

- Хотите сказать, что посадки "крупных людей", об отсутствии которых так переживают в обществе, - задача НАБУ и САП?

- Хочу сказать, что Генеральный прокурор Украины не имеет права подписать подозрение губернатору, министру, депутату, вице-премьеру, руководителю крупного государственного предприятия. Иногда – даже председателю сельсовета, если он взял взятку больше определенного уровня.

Таков закон, и формально я, конечно, мог бы сказать: "Граждане, у меня 2100 приговоров по коррупции категории "Б". Я свою зарплату отработал, мелкой и средней рыбы наловил. 2100 за срок в чуть более полтора года – это небывалый результат". А за большой рыбой – извините, идите в САП и НАБУ".Джерело: https://ua.censor.net.ua/r3085528

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

А де всі були, коли Порошенка в один тур вибирали?

Я тобі більше скажу. Я також за нього голосував. Бо бачив, що робиться в Рошені. Як там дибають за форму одягу, за викладку на торгових точках. Так от, думалось, що і в державі наведе порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, rl72 сказано:

 

 

Гучні затримання були і до НАБУ. Де результат? 

1 година тому, rl72 сказано:

так ти є сам теж таким грішив? ні?

У відповідь на образи відповідав так само. Що і ти теж робиш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Багато в чому - так. Тільки не гірший, а такий самий. Повторюся, вони карти однієї колоди.

На рахунок однієї колоди згідний, але карти теж є різного достоїнства. Та й іншої колоди зараз немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

Нажаль я не чувак із Гройсманом на аві, тому таких постів не покажу, але вони проскакують на борді, а у фейсбуці масово.

Це не носить масовий характер і ще не відомо чи українці це писали.

А було написано:

Цитувати

Чувак,якщо в тебе голка загнана у вену і підключена до системи яка качає тобі наркоту,то що тобі заважає піти на турнік? Правильно вона й заважає,спочатку треба її висмикнути і припинити подачу наркоти.  Томос,безвіз,НАТО, ПАРЕ,закон про мову,"Слава Україні! " в армії  і т.д. це і є від'єднання від голки,від того дурману,який нас труїв,труїв настільки,що ми зненавиділи власний народі власну країну. Що ми чорне сприймали за біле і навпаки. Коли висмикнули голку ми побачили які нарікі кацапи.Так ми були такі самі.

 

А реальна голка ще загнана у вену:

УКРАЇНА МАЄ НАЙГІРШІ УМОВИ В ЄВРОПІ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ - РЕЙТИНГ

 

Так от питання: а що зробив пан Порошенко, щоб покращити це становище? Які законодавчі ініціативи були з його сторони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, sergkots сказано:

Так от питання: а що зробив пан Порошенко, щоб покращити це становище? Які законодавчі ініціативи були з його сторони? 

друг в сбу. друг в генпрокуратурі. становище свого бізнесу він точно покращив) а бізнес простих людей- в президента немає прав по конституції щоб покращувати... тут все уряд винний:D любителі пороха не дадуть збрехати!)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Віталій СК сказал:

Нажаль я не чувак із Гройсманом на аві, тому таких постів не покажу, але вони проскакують на борді, а у фейсбуці масово.

З іншою частиною твого посту згідний, але винен у тому не лише Порошенко.

 

Ну ти це...власну країну і народ не путай з владою. І до речі, це якраз прихильники влади (читай Порошенка), все винять народ, мов який він фіговий, коли критикують їх цабе (як то вони люблять говорити - "який народ, на таку владу і заслуговують", " треба починати з себе, всі крадуть, хабарі дають, ай-ай-ай" і т.п.)...

Змінено користувачем Юріч
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ну ти це...власну країну і народ не путай з владою. І до речі, це якраз прихильники влади (читай Порошенка), все винять народ, мов який він фіговий, коли критикують їх цабе (як то вони люблять говорити - "який народ, на таку владу і заслуговують", " треба починати з себе, всі крадуть, хабарі дають, ай-ай-ай" і т.п.)...

Ти ж не плутай м'яке з теплим. Якби я хотів видати ненависть до влади за ненависть до народу і країни, то повідомлень з такими текстами на борді довго шукати не треба.

Я мав на увазі дописи із висловлюванням типу "срана країна" або "країна дебілів". Людей, що так пишуть, тяжко зарахувати до людей, які люблять і поважають свою країну і свій народ. Так що ти просто невірно  зрозумів мене.

А на рахунок влади, її ж нам не присилають з космосу. Влада - це вихідці з народу, частина народу, так що тут я з тобою не згідний - який народ, така і влада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Влада - це вихідці з народу, частина народу, так що тут я з тобою не згідний - який народ, така і влада.

Яка система такі й вихідці з народу.

Якщо чиновників не карати за злочини то і будуть туди лізти самі непотрібні представники народу. Тому потрібно  вже забувати про мантру "який народ така і влада". Влада робила сама себе без нашого відома. Складала відносини між різними гілками так як було потрібно їм для їх комфортного існування.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...