Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

В 26.09.2018 в 18:31, zaHARE сказал:

На моїй пам'яті це перший президент,який все намагається робити згідно конституції України.

На моїй також. Чотаржу.

42946587_2194486137499432_47959101193741

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Світовий банк назвав популізмом податкову ініціативу Порошенка

Цитата

Україна не може собі дозволити впровадження податку на виведений капітал, який скоротить дохідну частину бюджету на 1,5% ВВП, впевнена Кахконен.

Законопроект про заміну в Україні податку на прибуток податком на виведений капітал вигідна дуже обмеженому колу впливових осіб. Про це заявила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен в інтерв'ю Економічній правді.
 
"Ризик популізму підвищується перед виборами. На жаль, ми вже помітили кілька популістських ініціатив. Перша з них вже обговорюється відкрито: заміна податку на прибуток податком на виведений капітал", - заявила Кахконен.
На думку представника Світового банку, Україна не може собі дозволити впровадження цієї податкової ініціативи.
 
"Введення НнВК скоротить дохідну частину бюджету на 1,5% ВВП. Фіскальна ситуація, яка і так складна, стане ще складнішою. В Україні ми не бачимо можливостей для реалізації цієї заміни. Які витрати урізати? На пенсії? На охорону здоров'я? Введення НнВК вигідно лише дуже обмеженому колу впливових осіб", - сказала вона.
 
За її словами, країни, які ввели цей податок, порівняно з Україною, дуже малі і їх мало. До того ж, вони робили цей крок разом з різким скороченням видаткової частини бюджету.
 
"Якщо ви позбавляєте бюджет значної частини доходів, то вибір у вас цілком логічний: або ви зменшуєте видаткову частину, або збільшуєте дефіцит, який, як відомо, потрібно чимось покривати. Я стурбована НнВК, тому що бачу, як його позиціонують - як елемент стимулювання інвестицій", - заявила Кахконен.
 
У той же час, на думку представниці СБ, серед найбільших перешкод для ведення бізнесу в Україні інвестори називають не податок на прибуток підприємств.
 
"Слід говорити про інші заходи стимулювання, які допомогли інвесторам. Фіскальна дестабілізація нікому не допоможе: ні інвесторам, ні громадянам", - резюмувала Кахконен.
 
Відзначимо, в Адміністрації президента Петра Порошенка, який є ініціатором зміни податків, раніше заявили, що податок на виведений капітал "позитивно сприймається бізнес-середовищем загалом".  

 

Змінено користувачем igorgame
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72 а шо такоє ? Як інших популістами називати - то норма. А як Пороха назвали популістом - то відразу мінусики полетіли.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, volks сказано:

@rl72 а шо такоє ? Як інших популістами називати - то норма. А як Пороха назвали популістом - то відразу мінусики полетіли.

Трохи не так.

Як мінусити всі підряд пости порохоботів і, навіть, в гуморі - то це норма. А як починають мінусувати порохоботи, то відразу "а шо такоє?".

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Трохи не так.

Як мінусити всі підряд пости порохоботів і, навіть, в гуморі - то це норма. А як починають мінусувати порохоботи, то відразу "а шо такоє?".

Ще трохи не так. Як брехати а потім викручуватись, як вуж на чарі, то це норм. А коли на цей факт починають звертати увагу то опонента потрібно лайном полити відразу.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, sergkots сказано:

Ще трохи не так. Як брехати а потім викручуватись, як вуж на чарі, то це норм. А коли на цей факт починають звертати увагу то опонента потрібно лайном полити відразу.

Вибачте, що втручаюсь, але, у випадку з @rl72 починають поливати лайном в першу чергу саме його. Я вже достатньо довго читаю форум, і це насамперед кидається в очі. Точніше, ставляться як до дурника, починаючи ображати. Коли саме це почалося, я пропустив, помітив з часів активності @la20, @rl72 час-від-часу підключався. Те, що в них трохи є спільного в нікнеймах, наштовхує на думку про порохоботство, але це в першу чергу особистість, а чого нам, українцям бракує - це повага до інших, в першу чергу самих українців. Трохи оффтоп, але пригадую користувача Гетто, створював гарні "п'ятничні" пости. Теж було відповідне відношення зі сторони "більшості маленької бордівської громади". Але, на жаль, прийшов певний час, і всі визнали, що були неправі. Не подобаються аргументи - наводь свої контр-аргументи, хто неправий - зрозуміє сам. Якщо не розумієш людину - або спробуй зрозуміти, або залиш в спокої. В борщ вона тобі не наклала, негативу в житті вистачає і без форумів.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, YVitaliy сказал:

Але, на жаль, прийшов певний час, і всі визнали, що були неправі.

Що-що? Ти зараз куди мене приписав? Що я визнав? Моє ставлення до Гетто яке було, таке й залишилося. Як і до його постів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

@rl72 а шо такоє ? Як інших популістами називати - то норма. А як Пороха назвали популістом - то відразу мінусики полетіли.

 

а це був мінус не за те

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sergkots сказано:

Ще трохи не так. Як брехати а потім викручуватись, як вуж на чарі, то це норм. А коли на цей факт починають звертати увагу то опонента потрібно лайном полити відразу.

 

ще раз. мінус був не за те.

і про поливання лайном - відпишу в ПП. а то мене вчора ввечері забанили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sergkots сказано:

Ще трохи не так. Як брехати а потім викручуватись, як вуж на чарі, то це норм. А коли на цей факт починають звертати увагу то опонента потрібно лайном полити відразу.

Всі тут добре лайном поливаються, не приписуй це лише порохоботам.

Так само, як і брешуть, маніпулюють та подають недостовірну інформацію. 

Тільки для чого мінусувати всі пости підряд я не розумію.

Адміністрації форуму давно треба звернути на це увагу, а то якась політична дискримінація цвіте і пахне на всю борду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Віталій СК сказал:

Трохи не так.

Як мінусити всі підряд пости порохоботів і, навіть, в гуморі - то це норма. А як починають мінусувати порохоботи, то відразу "а шо такоє?".

Якби він мінусив всіх підряд, то питання б таке не виникало.

 

7 часов назад, YVitaliy сказал:

Точніше, ставляться як до дурника, 

То так як він тут оспівує кожен крок Порошенка може робити або дурник, або людина за гроші. То або він визнає, що пише за гроші, або всі і далі ставляться до нього як до дурника.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

Якби він мінусив всіх підряд, то питання б таке не виникало.

 

То так як він тут оспівує кожен крок Порошенка може робити або дурник, або людина за гроші. То або він визнає, що пише за гроші, або всі і далі ставляться до нього як до дурника.

 

ще раз. мінус був не за популіста, і не за пост. просто мінус. в атвєтку.

 

я на борді жодного посту не написав за гроші. те, що я маю іншу думку стосовно діяльності Порошенка, як Президента, то це моя думка. Але якщо накидують всякого гімна, то я на це вказую. що це гімно, а не правда.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь знову розборок і брудної білизни хочеться? Розбирайтеся в Флеймі.

1 година тому, Віталій СК сказано:

Адміністрації форуму давно треба звернути на це увагу, а то якась політична дискримінація цвіте і пахне на всю борду

Адміністрація в більшості й намагається уникати звинувачень в прихильності до якихось політичних сил....Ну і не хоче вв'язуватися в розведене на Борді політичне лайно. Крім того - в нас таки свобода висловлювань. (але нагадаю, що є правила форуму)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, YVitaliy сказал:

Вибачте, що втручаюсь, але, у випадку з @rl72 починають поливати лайном в першу чергу саме його. Я вже достатньо довго читаю форум, і це насамперед кидається в очі. Точніше, ставляться як до дурника, починаючи ображати. Коли саме це почалося, я пропустив, помітив з часів активності @la20, @rl72 час-від-часу підключався. Те, що в них трохи є спільного в нікнеймах, наштовхує на думку про порохоботство, але це в першу чергу особистість, а чого нам, українцям бракує - це повага до інших, в першу чергу самих українців. Трохи оффтоп, але пригадую користувача Гетто, створював гарні "п'ятничні" пости. Теж було відповідне відношення зі сторони "більшості маленької бордівської громади". Але, на жаль, прийшов певний час, і всі визнали, що були неправі. Не подобаються аргументи - наводь свої контр-аргументи, хто неправий - зрозуміє сам. Якщо не розумієш людину - або спробуй зрозуміти, або залиш в спокої. В борщ вона тобі не наклала, негативу в житті вистачає і без форумів.

декілька разів поривався прокоментувати, цілий пост, а потім по шматкам, але..... раптом знов невчасно відключитесь й все буде дарма

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Цитата

 

 
11 год · 
 

Почему я считаю, что Порошенко достоин второго срока.

- Безвиз есть.
- Украина вышла из СНГ.
-Договор о дружбе с РФ разорван, РФ признана агрессором законом.
- Закон о декомунизации подписан.
-Введены квоты на украинский язык и музыку для ТБ и Радио.
- Принят закон защищающий украинский язык.
-Принята доктрина Нац Безопасности.
-Томос достигнут, решение принято.

А ведь это далеко не все достижения. Это стратегические решения и события которые отразятся в веках.

Умрут Порошенко, Путин, Трамп, Меркель, а Томос, помесная украинская православная церковь и украинский язык будут существовать и влиять на планету.

К этой работе причастно множество людей. Но она стала возможна только благодаря политической воле.

Такой отрыв от советского наследия и российской империи Украина не имела за всю историю Независимости.

За четыре года сделано в стратегическом плане больше, чем за всю Незалежність до 2013 го.

Теперь на повестке вступление в НАТО.

Есть у Порошенко еще одно достижение, которое он сделал первым на моей памяти из всех украинских политиков - он извинился. Извинился за невыполненое обещание закончить быстро АТО.

Порошенко не святой и не Божий, у него масса недостатков и неприятного прошлого.

Но за то, Украину он тянет в понятное будущие.

Порошенко множество раз невыполнял свои обещания по тем или иным причинам.

Но те, которые он выполнил уже остануться в веках и будут влиять на геополитику и будущие поколения украинцев и по своему на весь Мир, потому как он сейчас глобален и взаимосвязан.

Это не означает, что действующий Президент должен получить индульгенцию на всю жизнь, а мы, общество, должны закрывать глаза на прорехи в работе государственной системы, коррупцию, низкие социальные стандарты или злоупотребления властью.

Гражданское общество обязано быть недремлющем оком, контроллером всех органов власти и стражем свобод и прав граждан.

И это легче делать в независимой и европейской стране которую отстаивает такой противоречивый, рожденный в совке и уводящий от него страну, неудобный для многих,даже "своих", и желающий, чтобы его любили все украинцы, дающий обещания которые нельзя выполнить, но выполняющий самые важные исторические, для Украины и Мира, из них, обласканный порохоботами и проклятый оппозицией которой нет, Президент Зрада-Перемога - Петр Порошенко.

P.S. Этот пост написан по русски затем, что у нас не ущемляют русский язык и потому, что я хочу, чтобы его прочитала русскоязычная аудитория Украины.

Будущие в этой стране, как и в любой другой европейской, за демократией, знанием родного языка и истории, и национальными интересами.

 

 

Змінено користувачем zaHARE
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Залижите дірку.

так,так, Ахмєтов не сидить. Я в курсі.)))  І Мальдіви все перекреслюють.Халепа.

Змінено користувачем zaHARE
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:
 

 

Навіщо постити думку нікому невідомого якогось Gai Miroslav.Хто воно, що воно - що ти його сюди впихнув, ще й мовою агресора пише.В мене на роботі є лише один прихильник, правда лигарь.Може мені його думки теж сюди викласти?(тирнета в нього нема, сам не зможе:))

Орієнтуйся краще на людей які довели свою гідність і любов до країни.Як тобі Степан Хмара?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

То так як він тут оспівує кожен крок Порошенка може робити або дурник, або людина за гроші. То або він визнає, що пише за гроші, або всі і далі ставляться до нього як до дурника.

І ти знову перший починаєш його клеймити, а потім будуть писати, що він лайном поливається. Кожен в праві підтримувати того, кого хоче, а фактів проплаченості немає жодних. Скільки користувачів читає політичний розділ борди? Сто? Двісті? Та який сенс взагалі платити за пости тут?

Тебе ще не було на форумі, коли тут багатьох користувачів клеймили порохоботами, звинувачували в проплаченості і т.д. Дехто з них покинув борду, хтось тепер не пише на політичні теми, але прихильників Порошенка на форумі більше ніж здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Віталій СК сказал:

Тебе ще не було на форумі, коли тут багатьох користувачів клеймили порохоботами, звинувачували в проплаченості і т.д. Дехто з них покинув борду, хтось тепер не пише на політичні теми, але прихильників Порошенка на форумі більше ніж здається.

Та може бути хоч прихильником компартії. В нас свобода політичних поглядів. Але так впрягатися може лише людина за гроші, або в якої трохи не всі вдома. Хоча в усіх інших темах цілком адекватний користувач.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

 Але так впрягатися може лише людина за гроші, або в якої трохи не всі вдома. Хоча в усіх інших темах цілком адекватний користувач.

Коротше, не будемо довго сперечатись. 

Є факти його проплаченості? Якщо нема, то це наклеп і образа іншого учасника форуму, що заборонено правилами.

 

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

так,так, Ахмєтов не сидить. Я в курсі.)))  І Мальдіви все перекреслюють.Халепа.

Та якби більше турбують суди, прокурори, менти, податківці.

Що заважає реформи провести?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Коротше, не будемо довго сперечатись. 

Є факти його проплаченості? Якщо нема, то це наклеп і образа іншого учасника форуму, що заборонено правилами.

 

Про те, що вони свого часу системно поливали лайном опонентів промовчимо? 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, iiron сказал:

Навіщо постити думку нікому невідомого якогось Gai Miroslav.Хто воно, що воно - що ти його сюди впихнув, ще й мовою агресора пише.В мене на роботі є лише один прихильник, правда лигарь.Може мені його думки теж сюди викласти?(тирнета в нього нема, сам не зможе:))

Орієнтуйся краще на людей які довели свою гідність і любов до країни.Як тобі Степан Хмара?

То для тебе він не відомий,а його всі вояки знають,особливо на передку і кацапи сцють кіпятком від того,що він робить. І навіть якщо він тобі невідомий,то він написав факти.
Степан Хмара -герой України,борець і патріот. Але чого мені орієнтуватись тільки на нього? Ти нанього орієнтуєшся? Не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...