Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, Віталій СК сказал:

суцільна маніпуляція.

Маніпуляція - це це фото! Як типу випросили це фото і втюхують людям ніби авторитет... :) Якби була офіційна зустріч, то було б обидва прапора голів держав, а так - посмиховисько і розрахунок на біомасу - от я з Трампом... :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Віталій СК сказал:

суцільна маніпуляція.

Маніпуляція - це це фото! Як типу випросили це фото і втюхують людям ніби авторитет... :) Якби була офіційна зустріч, то було б обидва прапора голів держав, а так - посмиховисько і розрахунок на біомасу - от я з Трампом... :)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, ForZa сказано:

Маніпуляція - це це фото! Як типу випросили це фото і втюхують людям ніби авторитет... :) Якби була офіційна зустріч, то було б обидва прапора голів держав, а так - посмиховисько і розрахунок на біомасу - от я з Трампом... :)

Пля, знов за рибу гроші...

Найди хоч одне офіційне джерело, де це фото показано, як результат зустрічі з Трампом.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Віталій СК сказал:

Найди хоч одне офіційне джерело

Тобі прес-секретара Порошенка мало? :)

trp.JPG

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, ForZa сказано:

Тобі прес-секретара Порошенка мало? :)

trp.JPG

Там є хоч слово про зустріч, чи ти гальмо?

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Там є хоч слово про зустріч, чи ти гальмо?

Ти чого агришся ?  Зустріч  була, а ти шукаєш якісь неясні відмовки. А де твої факти що цього не було ?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Houston сказано:

А де твої факти що цього не було ?

На сайті Адміністрації Президента немає ні слова про цю зустріч.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Віталій СК сказал:

Там є хоч слово про зустріч

Якщо вже такого не розуміти... то випей йоду!!!

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Віталій СК сказал:

На сайті Адміністрації Президента немає ні слова про цю зустріч.

Там багато чого немаєєє...особливо про нічні збіговиська в АП і ЦУ тиску на неугодних... :)

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, ForZa сказано:

Якщо вже такого не розуміти... то випей йоду!!!

А ти фантаст ще той. Як можна у фразі Цеголко "Коли навіть дрескод символізує єдність позицій стратегічних партнерів" побачити заяву про зустріч? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, fedot сказано:

@Віталій СК тобі РО мало було? Я щедрий, можу додати...

Як хочеш, влада в твоїх руках. Я і так небагато пишу на борді, для мене це трагедією не буде.

А якщо уважно прочитати четвертий пункт загальних правил, то тут половині треба РО давати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Віталій СК сказано:

посмиховисько і розрахунок на біомасу - от я з Трампом...

Почитав коментарі під статтею вольньньюз "Фотка господаря зі своєю шісткою". Ну, в принципі, знаєте... Я б теж з радістю сфоткався з президентом США, як і президент Хорватії чи прем'єр-міністр Іспанії. А от наші "щирі" українці кажуть що це посьмиховисько. Ну, я такий... Хоча, того чого хотів @iiron він і добився, не в образу Вам сказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Як хочеш, влада в твоїх руках. Я і так небагато пишу на борді, для мене це трагедією не буде.

А якщо уважно прочитати четвертий пункт загальних правил, то тут половині треба РО давати.

Тому і "попередив", а не "виписав". Різницю розумієш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, за шо ви говорите взагалі ?  Це ж CNN- фейк ньюс. Довіряти їм це те саме що вірити RT або 1-му російському чи Кіселю з Соловйом. Трамп їх навіть не слухає і по можливості не пускає на конференції або взагалі банить, ви тільки подивіться послухайте цю істерію, бальзам на душу )))

 

https://www.youtube.com/watch?v=oI_k_UMkk58

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, трампісти в тему зайшли. А то нічого, що сам Трамп фейк-президент, якого до влади привів зговір з москалями? Хай-но Мюллер доведе своє розслідування до кінця, буде Трампу пісєц. Хоча, думаю, празидентський термін свій він досидить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Віталій СК сказано:

О, трампісти в тему зайшли. А то нічого, що сам Трамп фейк-президент, якого до влади привів зговір з москалями? Хай-но Мюллер доведе своє розслідування до кінця, буде Трампу пісєц. Хоча, думаю, празидентський термін свій він досидить.

Ха, а Петра Олексійовича, відповідно, до влади привів договір з піндосами американцями і жидо-бандерівцями. І, по словах багатьох людей на цьому форумі, він теж досидить/повинен досидіти свій термін. А на рахунок Трампа, на мою думку, він все ж-таки в плані дій кращий, ніж "глибоко стурбований" Обама, як би там не було. А прийшов він до влади на фоні певних настроїв американців (в нас було не так само ?), а Манафорт їх йому підказав. І сама система влади США (і люди, які в ній) не дозволить йому робити абсолютно все, що заманеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Ха, а Петра Олексійовича, відповідно, до влади привів договір з піндосами американцями і жидо-бандерівцями.

Блін, а я думав, що його до влади привів екскаватор на Банковій...

 

21 хвилин тому, YVitaliy сказано:

А на рахунок Трампа, на мою думку, він все ж-таки в плані дій кращий, ніж "глибоко стурбований" Обама, як би там не було.

Яких саме дій? Якщо ти про введення санкцій проти Росії, то вони вводяться скоріше всупереч волі Трампа, а не завдяки їй.

 

45 хвилин тому, YVitaliy сказано:

А прийшов він до влади на фоні певних настроїв американців (в нас було не так само ?), а Манафорт їх йому підказав.

Ага, і санкції проти Росії за втручання у вибори США введені тільки на фоні певних настроїв американців і 12 ГРУ-шників розшукуються теж через певні настрої. А зустріч Манафорта, сина і зятя Трампа з росіянами у 16 році - то вони підказки шукали.

 

52 хвилин тому, YVitaliy сказано:

І сама система влади США (і люди, які в ній) не дозволить йому робити абсолютно все, що заманеться.

І слава богу, що саме так і є, бо досі США не були б нашим найбільшим союзником.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Віталій СК сказано:

екскаватор на Банковій

Після Банкової було ще пів року, так що не в цьому суть (Тягнибока чи Яроша і компашку хтось десь чув останнім часом?).

8 хвилин тому, Віталій СК сказано:

всупереч волі

А при Обамі, звісно, всупереч занепокоєності, ні нормальних санкцій, ні постачання зброї Україні?

 

8 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ага, і санкції проти Росії за втручання у вибори США введені тільки на фоні певних настроїв американців

Це все в межах національних інтересів США (інститут демократії - виборча система), і України чи чиїхось настроїв ніяк не стосується. Те, що за Трампа (певну ідею) проголосували більшість виборців - факт, а те що їм "припудрили мізки" росіяни - зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, YVitaliy сказано:

А при Обамі, звісно, всупереч занепокоєності, ні нормальних санкцій, ні постачання зброї Україні?

Трамп саботує введення санкцій, навіть тих, які ввести його зобов'язує закон, прийнятий конгресом минулого року. 

19 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Те, що за Трампа (певну ідею) проголосували більшість виборців - факт, а те що їм "припудрили мізки" росіяни - зовсім інше.

Ти сам собі суперечиш: то Манафорт Трампу настрої виборців підказав, то виборцям мізки запудрили росіяни...

Хоч про це ще не оголошено офіційно, а може ніколи і не буде, Трамп вступив у зговір з Росією проти США. І це факт, з яким тяжко сперечатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Трамп вступив у зговір з Росією проти США.

Все значно простіше - зробив все, аби виграти вибори. Все інше - з розряду зрадофільства, порохоботства, жидомасонства, ордену ілюмінаті, НЛО і тд. Весь свій бізнес він (його предки) підняв у США, і, як недурна людина, він прекрасно знає, що являє собою Росія. Ну, використав він росіян (Путіна) в своїх цілях, ну спалився, Бог з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YVitaliy сказано:

Ну, використав він росіян (Путіна) в своїх цілях

Я схильний вважати, що навпаки. Час покаже.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Віталій СК сказал:

О, трампісти в тему зайшли. А то нічого, що сам Трамп фейк-президент, якого до влади привів зговір з москалями? Хай-но Мюллер доведе своє розслідування до кінця, буде Трампу пісєц. Хоча, думаю, празидентський термін свій він досидить.

 

А ти часом не той який SJW підстилка ? Бо я тебе спостерігаю в коментарях і бачу шо в тебе якісь дивні замашки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Houston сказано:

 

А ти часом не той який SJW підстилка ? Бо я тебе спостерігаю в коментарях і бачу шо в тебе якісь дивні замашки

Та нє, що ти, боже збав. Так собі, флудю по трохи.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Віталій СК сказал:

Та нє, що ти, боже збав. Так собі, флудю по трохи.

 

Ну добренько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...