Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, sergkots сказано:

@zaHARE А за скільки часу аваков перекроїв все керівництво мвс під себе? Начальників, керівників відділів міняв поки не стали всі лояльні до нього. Гадаєш, що президент такий беззубий та безпомічний, що не зміг би як мінімум вигнати корупціонерів з посад?

нащо виганяти? такими керувати- раз плюнути)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно опитувань лише 5–7 % дорослих громадян читали Конституцію України, а тому багато хто чітко не уявляє, за що відповідає Президент і які його формальні повноваження. А вони стосуються лише двох сфер діяльності: безпеки та зовнішньої політики. В цьому плані в мене  до президента майже немає зауважень. Я нікого з минулих президентів і з теперішніх кандидатів навіть близько не можу уявити,щоб вони стільки досягли на міжнародній арені. Я вже не кажу про армію. Сподіваюсь за якийсь час те саме можна буде сказати за суди.
Таким чином, коли люди нарікають Президенту на падіння доходів громадян, бідність і навіть корупцію, вони не усвідомлюють, що це все – зона відповідальності вже уряду, а не Президента. 

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

@zaHARE А за скільки часу аваков перекроїв все керівництво мвс під себе? Начальників, керівників відділів міняв поки не стали всі лояльні до нього. Гадаєш, що президент такий беззубий та безпомічний, що не зміг би як мінімум вигнати корупціонерів з посад?

  Де в конституції  прописано це його право виганяти корупціонерів?  На моїй пам'яті це перший президент,який все намагається робити згідно конституції України.
 

  • Збентежений 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

Згідно опитувань лише 5–7 % дорослих громадян читали Конституцію України, а тому багато хто чітко не уявляє, за що відповідає Президент і які його формальні повноваження.

Як Луценка генпрокурором робили пам'ятаєш? Є про таке в конституції?

4 хвилин тому, zaHARE сказано:

Таким чином, коли люди нарікають Президенту на падіння доходів громадян, бідність і навіть корупцію, вони не усвідомлюють, що це все – зона відповідальності вже уряду, а не Президента.

А Гройсман незалежна фігура і геть ніяк не пов'язаний із Порошенком?

 

В наших законах написано одне - в реальності все по іншому.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Dima4s сказал:

о на тобі. боярє поганіє. а царь фороший)

 Ти застряг в минулому,як і більшість українців.Які звикли шо все рішає цар. 
Простий приклад з життя. Одна мадам кричала за незалежність  і реформи, постійно обуруювалась несправедливістю, обурювалась зловживаннями і корупцією.
А коли порушила ПДР і її вжучили патрульні.,влаштувала істерику,шо вони до неї причепились за якусь херню,а навколо стільки бандитів і корупціонерів,хай їх ловлять, а не її. І почала наярювати знайомому високопосадовцю,щоб він порєшав цей мєнтовський беспрєдєл, бо вона не за це на майдані стояла. 
  Скажу,шо високопосадовець не порєшав,штраф був десь до 100грн,а в неї новенький Лексус. 
   А знаєш хто тепер в неї ворог №1? Правильно-Порошенко. Бо Ахмєтов не сидить,а її  нова поліція в кущах караулить заради 100гривень.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

Як Луценка генпрокурором робили пам'ятаєш? Є про таке в конституції?

 

Генеральний прокурор України призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України за згодою Верховної Ради України (стаття 1311 Конституції України). Верховна Рада України може висловити недовіру Генеральному прокуророві України, що має наслідком його відставку з посади.

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zaHARE сказано:

Генеральний прокурор України призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України за згодою Верховної Ради України (стаття 1311 Конституції України). Верховна Рада України може висловити недовіру Генеральному прокуророві України, що має наслідком його відставку з посади.

Ти реально гадаєш, що ми забули як призначали Луценка? 

Ти або наглота, що дозволяє собі брехати в лице, або розумово обмежена людина, що не може прості причинно наслідкові зв'язки виявити.

  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорше другий варіант.Як-що людина вважає що посадові інструкції не дозволяють презу виконувати його роботу то пора звертатись до людей в білих халатах.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Ти застряг в минулому,як і більшість українців.Які звикли шо все рішає цар. 

Дякую щ осказав)) а я то думаю де застряг...що то за дикий захід)
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Згідно опитувань лише 5–7 % дорослих громадян читали Конституцію України, а тому багато хто чітко не уявляє, за що відповідає Президент і які його формальні повноваження. А вони стосуються лише двох сфер діяльності: безпеки та зовнішньої політики. В цьому плані в мене  до президента майже немає зауважень. Я нікого з минулих президентів і з теперішніх кандидатів навіть близько не можу уявити,щоб вони стільки досягли на міжнародній арені. Я вже не кажу про армію. Сподіваюсь за якийсь час те саме можна буде сказати за суди.
Таким чином, коли люди нарікають Президенту на падіння доходів громадян, бідність і навіть корупцію, вони не усвідомлюють, що це все – зона відповідальності вже уряду, а не Президента. 

ще раз окремо тобі напишу. Розкажи про повноваження й можливості президента після нагібання парламенту при прийнятті закону під Луценка з послідуючим його назначенням. Ви порохоботи не розумієте одного, що є маркери, ключові моменти, по яким оцінюются можливості, діяльність й майбутні плани оцінююмого. Ви чомусь чи не помічаєте ці маркери, чи думаєте, що то помилка, чи то така многоходовочка,як у путлєра, я не знаю. Доречі з антикорупційним судом та ж сама ситуація, поки Порошенко не підтримував цю пропозицію, всі : *нє нє, нам його не треба*, а тільки вітер помінявся, чик і проголосували чомусь. Але то таке. Ви по закону й по повноваженнях живете лише тоді, коли вам ними прикритись треба, а якщо не треба, то й в сраку ті повноваження й закон

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Згідно опитувань лише 5–7 % дорослих громадян читали Конституцію України, а тому багато хто чітко не уявляє, за що відповідає Президент і які його формальні повноваження. А вони стосуються лише двох сфер діяльності: безпеки та зовнішньої політики. В цьому плані в мене  до президента майже немає зауважень. Я нікого з минулих президентів і з теперішніх кандидатів навіть близько не можу уявити,щоб вони стільки досягли на міжнародній арені. Я вже не кажу про армію. Сподіваюсь за якийсь час те саме можна буде сказати за суди.
Таким чином, коли люди нарікають Президенту на падіння доходів громадян, бідність і навіть корупцію, вони не усвідомлюють, що це все – зона відповідальності вже уряду, а не Президента. 

Ню ню

 

 

Президент України:
1) забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави;
2) звертається з посланнями до народу та із щорічними і позачерговими посланнями до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України;
3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України;
4) приймає рішення про визнання іноземних держав;
5) призначає та звільняє глав дипломатичних представництв України в інших державах і при міжнародних організаціях; приймає вірчі і відкличні грамоти дипломатичних представників іноземних держав;
6) призначає всеукраїнський референдум щодо змін Конституції України відповідно до статті 156 цієї Конституції, проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою;
7) призначає позачергові вибори до Верховної Ради України у строки, встановлені цією Конституцією;
8) припиняє повноваження Верховної Ради України, якщо протягом тридцяти днів однієї чергової сесії пленарні засідання не можуть розпочатися;
9) призначає за згодою Верховної Ради України Прем'єр-міністра України; припиняє повноваження Прем’єр-міністра України та приймає рішення про його відставку;
10) призначає за поданням Прем’єр-міністра України членів Кабінету Міністрів України, керівників інших центральних органів виконавчої влади, а також голів місцевих державних адміністрацій та припиняє їхні повноваження на цих посадах;
11) призначає за згодою Верховної Ради України на посаду Генерального прокурора України та звільняє його з посади;
12) призначає половину складу Ради Національного банку України;
13) призначає половину складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;
14) призначає на посади та звільняє з посад за згодою Верховної Ради України Голову Антимонопольного комітету України, Голову Фонду державного майна України, Голову Державного комітету телебачення і радіомовлення України;
15) утворює, реорганізовує та ліквідовує за поданням Прем’єр-міністра України міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, діючи в межах коштів, передбачених на утримання органів виконавчої влади;
16) скасовує акти Кабінету Міністрів України та акти Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
17) є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави; 
18) очолює Раду національної безпеки і оборони України; 
19) вносить до Верховної Ради України подання про оголошення стану війни та приймає рішення про використання Збройних Сил України у разі збройної агресії проти України;
20) приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України;
21) приймає у разі необхідності рішення про введення в Україні або в окремих її місцевостях надзвичайного стану, а також оголошує у разі необхідності окремі місцевості України зонами надзвичайної екологічної ситуації ѕ з наступним затвердженням цих рішень Верховною Радою України;
22) призначає третину складу Конституційного Суду України;
23) утворює суди у визначеному законом порядку;
24) присвоює вищі військові звання, вищі дипломатичні ранги та інші вищі спеціальні звання і класні чини;
25) нагороджує державними нагородами; встановлює президентські відзнаки та нагороджує ними; 
26) приймає рішення про прийняття до громадянства України та припинення громадянства України, про надання притулку в Україні;
27) здійснює помилування;
28) створює у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України, для здійснення своїх повноважень консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи і служби;
29) підписує закони, прийняті Верховною Радою України;
30) має право вето щодо прийнятих Верховною Радою України законів із наступним поверненням їх на повторний розгляд Верховної Ради України;
31) здійснює інші повноваження, визначені Конституцією України.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

ще раз окремо тобі напишу. Розкажи про повноваження й можливості президента після нагібання парламенту при прийнятті закону під Луценка з послідуючим його назначенням. Ви порохоботи не розумієте одного, що є маркери, ключові моменти, по яким оцінюются можливості, діяльність й майбутні плани оцінююмого. Ви чомусь чи не помічаєте ці маркери, чи думаєте, що то помилка, чи то така многоходовочка,як у путлєра, я не знаю. Доречі з антикорупційним судом та ж сама ситуація, поки Порошенко не підтримував цю пропозицію, всі : *нє нє, нам його не треба*, а тільки вітер помінявся, чик і проголосували чомусь. Але то таке. Ви по закону й по повноваженнях живете лише тоді, коли вам ними прикритись треба, а якщо не треба, то й в сраку ті повноваження й закон

 

а про результати роботи прокуратури під Луценком не хочеш написати?

і порівняти їх з результатами НАБУ?

 

п.с. давай-но самий чесний розкажи як заробити на прадік? і не тільки

розкажи як живеш по закону

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

а про результати роботи прокуратури під Луценком не хочеш написати?

і порівняти їх з результатами НАБУ?

вже один пришиблений, типу тебе, результати минулого (доречі теж призначеного твоїм патроном) з позаменулим порівнював, от тільки чомусь минулий довго не писидів, а парламент під ще луччішого прогнули.

4 минуты назад, rl72 сказал:

п.с. давай-но самий чесний розкажи як заробити на прадік? і не тільки

розкажи як живеш по закону

для початку задуши свою кончену жабу в своїй конченій душі, ну а тоді перейдем до слідуючого етапу

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

вже один пришиблений, типу тебе, результати минулого (доречі теж призначеного твоїм патроном) з позаменулим порівнював, от тільки чомусь минулий довго не писидів, а парламент під ще луччішого прогнули.

для початку задуши свою кончену жабу в своїй конченій душі, ну а тоді перейдем до слідуючого етапу

 

 

і це все, що ти зміг написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

 

 

і це все, що ти зміг написати?

більше тільки при особистій зустрічі, прийдеш ?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

більше тільки при особистій зустрічі, прийдеш ?

 

я не в тій ваговій категорії, це перше.

а друге, з дурнями не зустрічаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

я не в тій ваговій категорії, це перше.

я ж казав, що ти довбо*об, так воно і є . Я ж не кличу в темний закоулок, в безлюдне місце, битися, я ж кажу, зайди до мене на базар, в робочий день, спитай що хочеш спитати, почуєш відповіді й я свої питання задам, заодно своїм флешмобом зайнятись можеш, як обіцяв )) Але то таке, проїхали

4 минуты назад, rl72 сказал:

а друге, з дурнями не зустрічаюсь

ти з ним в одному ліжку спиш (я не дружину маю на увазі, єслі шо) й з однієї тарілки їсиш й нічо ))) Хай я буду дурень на прадіку , раз на те вже пішло, а ти такий розумака на ............ ))))

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42684609_2186764431592362_12009303054441

 

це перша партія в 12000 матраців, які закуплені для проекту #184гуртожитки, які будуються для військовослужбовців контрактної служби ЗСУ.

Ті самі гуртожитки, які будуються за рахунок 1,5ярда баксів, конфіскованих у яника, прокураторою Луценка. 

Це для тих гуртожитків, будівництво яких було розпочато в квітні-травні поточного року.

 

а ти @MANJAK11, пиши дальше про жабу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

я ж казав, що ти довбо*об, так воно і є . Я ж не кличу в темний закоулок, в безлюдне місце, битися, я ж кажу, зайди до мене на базар, в робочий день, спитай що хочеш спитати, почуєш відповіді й я свої питання задам, заодно своїм флешмобом зайнятись можеш, як обіцяв )) Але то таке, проїхали

ти з ним в одному ліжку спиш (я не дружину маю на увазі, єслі шо) й з однієї тарілки їсиш й нічо ))) Хай я буду дурень на прадіку , раз на те вже пішло, а ти такий розумака на ............ ))))

 

та я в принципі, уже весь твій словарний запас і тут, на борді,  почитав. не бачу смислу пертись на базар в робочий час. все рівно більш нічого не почую.

 

та мене твій прадік і не цікавить. я й так знаю, як ти чесно і законно ведеш бізнес.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72

тебе і репутація не цікавить, а регулярно про неї нявкав, і прадік не цікавить, але тичеш його де треба і не треба, ну да ладно ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, rl72 сказал:

а ти @MANJAK11, пиши дальше про жабу

таке враження, що то ти їх купив за власні кошти. Як зазвичай ні в тин ні в ворота.

доречі на фото лише приблизно 210 штук матраців, де остальні 11800 штук ?

Змінено користувачем MANJAK11
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

@rl72

тебе і репутація не цікавить, а регулярно про неї нявкав, і прадік не цікавить, але тичеш його де треба і не треба, ну да ладно ))))

 

мені не цікавий твій прадік, я хочу, щоб ти написав, як ти чесно і законно ведеш бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

 

мені не цікавий твій прадік, я хочу, щоб ти написав, як ти чесно і законно ведеш бізнес.

я ж тобі сказав вже, прийди й розкажу, зовсім тупий ? а ще когось дурним називаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

таке враження, що то ти їх купив за власні кошти. Як зазвичай ні в тин ні в ворота.

доречі на фото лише приблизно 210 штук матраців, де остальні 11800 штук ?

 

Порошенко вкрав. як дві снайперські гвинтівки. самий чесний народний прокурор Купрій знає.

він уже 15 ярдів баксів у Порошенка нарахував)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...