Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

в гуглтранслейті забанили, ггг

 

Плакат им тоже подкинули, ага.

Кто не в курсе: в украинском языке нет слов «оборотень» и «вор». Есть «перевертень» и «крадій».

Світлина від Юрія Гудименка.
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, rl72 сказано:

Плакат им тоже подкинули, ага.

Кто не в курсе: в украинском языке нет слов «оборотень» и «вор». Есть «перевертень» и «крадій».

Дивно, що про це кацап пише, а плакат то написаний для руцкоязичного порошенка.

Змінено користувачем case_l
  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Предсказуемо зашкворчало-забурлило: пиар, ко-ко-ко, перед выборами, ко-ко-ко.

Це точно доросла людина пише, а не придворний троль?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, case_l сказано:

Дивно, що про це кацап пише, а плакат то написаний для руцкоязичного порошенка.

 

бггг. ти б краще поцікавився, хто такий той "як ти пишеш кацап", то херню не писав би

 

п.с. придворні шути, взагалі-то.

а так да, Бірюков тролити любить. в улюбленцях у нього весь спектр нашого політичного опозиціонізму.

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

бггг. ти б краще поцікавився, хто такий той "як ти пишеш кацап", то херню не писав би

для мене мова є маркером

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Ну да "не заказні", два різних блохєра вказують відстань до сєпарів. Це капєц яка важлива інформація чи так наказано було? Чи це щоб підкреслити, який Петя рісковий парєнь? Чи щоб потім не задавали питань за статус "учасник АТО" в Петі? Про шо вони взагалі?

Гліба Бабича ти назвав блохєром. А ще недавно пінився, ображався на інших і обіцяв, що не будеш подібних ярликів навішувати.

А між тим Бабич - реальний військовий і людина, якій просто вдається краще, ніж звичайним воякам буквами донести свою думку до інших (він поет). Доречі, багато хто з борди йому допомагав. А про тебе я вчергове закріпив свою думку. Балабол.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

Гліба Бабича ти назвав блохєром. А ще недавно пінився, ображався на інших і обійяв, що не будеш подібних ярликів навішувати.

А між тим Бабич - реальний військовий і людина, якій просто вдається краще, ніж звичайним воякам буквами донести свою думку до інших (він поет). Доречі, багато хто з борди йому допомагав. А про тебе я вчергове закріпив свою думку. Балабол.

Договір про ненавішування ярликів в односторонньому порядку анулював заХаре.

Ну а твоя думка про мене трохи менш категорична, ніж моя про тебе. Ти можеш ще з десяток разів написати так про мене, але ми обоє знаємо насправді хто з нас балабол.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

Гліба Бабича ти назвав блохєром. А ще недавно пінився, ображався на інших і обійяв, що не будеш подібних ярликів навішувати.

А між тим Бабич - реальний військовий і людина, якій просто вдається краще, ніж звичайним воякам буквами донести свою думку до інших (він поет). Доречі, багато хто з борди йому допомагав. А про тебе я вчергове закріпив свою думку. Балабол.

 

а ще в нього батько Бабич Валерий Васильевич (27 января 1941, Запорожье) — инженер-судостроитель, до 1991 года начальник конструкторского бюро в отделе главного конструктора Черноморского судостроительного завода в Николаеве по авианесущим кораблям и наземному комплексу испытаний корабельной авиации «Нитка». После выхода на пенсию — писатель, краевед, журналист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Не плутай причину з наслідками. В тебе, походу, сьогодні весняно-зимове загострення, насрав у купі тем, за що й отримав по заслугах. І так пригоріло, що вже другий раз за день про мене згадуєш. А я - всього лише індикатор твоєї неадекватності

 

бльо, у мене вже персональний індикатор зявився))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

металеві конструкції, встановлені на майдані, напали і жорстоко побили мітингувальників проти режиму бариг, які ті ж самі конструкції ламали

 

29343159_1675462935835151_57587989448386

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз почнеться ще й загострення на війні, або реальне, або провладні змі будуть відробляти залякування. Ця татарська орда, що осіла в Києві не гребує нічим. будуть реально лякати вторгненням в Київ, на Волинь і т.д. Але давайте думати про цілі такого нападу з боку путіна. Для чого ведеться війна? Захопити Крим  - це отримати величезну територію з колаборантами з власною базою, туристичними няшками, контроль за протоками і ресурсами на шельфі. Домовитись з петрусем про постачання світла і води (а якже, ми ж сваіх нє брасаєм) і живеш в шоколаді. Захоплення частини території Донбасу - це територія з власними колаборантами і скаженими покладами сланцевого газу, вугіллям. Сланцевий газ блокуємо, вугілля продаємо хахлам (можна домовитись з петрусем - виграють всі, ще й ротердам + - це взагалі мрія.)

Захоплено два регіони з колаборантами, які по суті українськими ніколи не були, які навіть під тортурами не назвуть себе українцями, тільки коли за пенсією на українську територію приїхати, а потім одразу щира ненависть. Далі вже йде реальна війна, війна за що? Який профіт? Українці будуть битись і вмирати. Страху і горя було вже стільки, що так просто не налякаєш. Військові дії на кордоні з НАТО, після загострення з Британією, США і взагалі пів світу. Давайте так, я в це не вірю, бо в цьому немає логіки. Боти звісно волатимуть на все, бо петруся потрібно з гівна витягувати, а для цього тільки війна і смерті солдат. за кожного померлого солдата петрусь отримає тисячу, він нікого не обманював. Людина з такою кількістю крові на руках, буде триматись за посаду до останнього. Звісно це вкрай важка відповідальність і петрусю дуже важко, він буде всіх оплакувати, класти віночки і рахувати проценти рейтингу. Паралельно зелене світло мародерам в областях, грабувати майно громад безкарно, за голоси. Адмінресурс. А в кінці пацанчик охєндовський - який є, але про нього не прийнято згадувати, довершить своє діло. В ботів оргазм і місяць запою. Це я намалював найоптимістичніший сценарій для петруся, а як буде насправді. побачимо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так перл знайшов: 18+

Спойлер

Іван Оберемко

3 год · 
 

Цього хлопчика звуть Петро Порошенко і він переміг на Всесвітній олімпіаді з пройобування шансів на побудову принципово нової структури суспільно-політичних відносин в Україні. Ні, він не обійшов по кількості чи якості пройобів 4 попередніх суперників. Суперники були якщо не такі ж, то набагато гірші. Деякі взагалі досі виглядають як йобане пекло. Інші виглядають як йобане ніщо.

Але живемо ми не в минулому, а в 2018 році. У світі прозорості, відкритості та технологій. Тому минулі пройоби нам вже не такі цікаві, бо давно можна будувати майбутнє тут і зараз. Але нахуй воно кому потрібне, якщо гроші всі навчились заробляти у відносинах минулого. На сірих схемах. Мутках. Залякуванні. На штучних монополіях. А не на ринку у вільній конкуренції зі своїми співгромадянами. Нахуя потрібні вільні суди, якщо в тебе є карманні. Нахуя потрібна вільна прокуратура, якщо в тебе кум-генпрокурор, що в будь-який потрібний момент як привокзальний мусоріло може знайти в кишені переляканого бізнесу сірниковий короб наркотиків. Нахуя потрібна податкова реформа і дерегуляція, якщо хочеться мати важелі неочікуваного тиску у заплутаній та масивній фіскальній системі. Нахуя нахуя нахуя. А ні нахуя. Головне дотягнути від одних виборів до інших, вирішуючи щось по дорозі.

Олімпіада з пройобів йде роками і результати насправді ніхто не оголошував. Тому що по дорозі проїбались і результати і ті, хто має їх оголошувати. Але кожен новий пройоб і рішалово відчувається все болючіше, а дегенератизм минулого не виправдовує ідіотизм сьогодення. І про це блядь постійно пишуть ЗМІ. Кононенко, Злочевський, Пасенюк, Медведчук, Ротердам, Олексій Савченко, Надія Савченко (не впевнений, чи місце їй саме в цій послідовності, але я зараз прочитав її виступ і хочеться цимось важким її в'їбати, а окремий пост писати вже немає сил), біль, біль, труна, труна, цвинтар. Всім від цього сумно, але поступово всім стає похуй. Бо неможливо знаходитись в постійному неврозі, в постійному стані вотчдога. Бо раніше з нами дискутували йобані черті регіоналівською риторикою про рускамір і іншу православну хуєту. А тепер з нами дискутують нашими ж тезами про патріотизм, Україну та Путіннападе.

Це пиздець як важко витримувати всю цю хуюту від олімпіадників по пройобам. Тому всім хочеться якоїсь прихованої переможеньки. Про перемогу на олімпіаді по фізиці. Чи по інформатиці. Про те що дитина навчилась пісяти у горшик. Яке щастя. Яка перемога. Частіше за все переможенька в тому, що в сучасному політичному серпентарії що хлопчики, що дівчатка виглядають ще жалюгідніше ніж хлопчик Петро, і це дозволяє миритись з інфернальним цинізмом сьогодення. Але пройобів це не спростовує. Хоча боліти починає трошки менше. Хоча хуй його знає, насправді. Кому менше, а кому і не менше. Просто щоденна пожежа від чергової реформаторської ініціативи вже пиздець закумарила. А ескапізм та надрочування на мінімальні зрушення виглядає ще гірше ніж зневіра.

В підсумку я все одно живу з великим оптимізмом і вірою в країну, але взагалі не знаю, чим мої відчуття підкріплені. Напевно, простою еволюційною чуйкою, що Україна це щось більше ніж сотня ситуативних дегенератів, і так просто її не наїбнути. Але як громадянин, не мамчин філософ, я не знаю, що і як робити правильно. Не критикувати - огидно. Критикувати - заїбало.

Сиджу коротше, дивлюсь олімпіаду з пройобів і охуїваю. І раз на пару місяців намагаюсь відрефлексувати в мережу погано написаним за 15 хвилин в обід текстом. А ще репощу Сініцина. І Ходзу. І лайкаю Закревську з Худецькою. І внутрішньо аплодую Ткачу зі Схем. Такий день, товарищі олімпіадники. До речі, можете не підтримувати репостами - всім все одно похуй, репости не скасують непотизму, корупції, похуїзму та зневаги. Хоча простіше думати, що репост на щось впливає, звичайно. Але це не так. Фото хлопчика не додаю, всі і так знають, як він посивів.

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, romaxa11 said:

Давайте так, я в це не вірю, бо в цьому немає логіки.

Інколи складається враження, що у тебе якась своя логіка. Типу той самий світ, як у всіх, з одним винятком - усі люди ходять на головах.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивуюсь логіці деяких неприхильників.

вони продовжують вірити у "великих реформаторів", яких вистачає лише на те, щоб зібрати мегамільйонний марш за імпічмент у 1000-1500 чоловік.

креативу в учасників "мегамаршів" вистачає лише поламати що-небудь та залишити срач після себе.

так і на борді, креативу у них вистачає лише на те, щоб насрати мінусами, без будь-якої аргументації, та навіть ще й по постам місячної давності

 

короче, для вас є костюмчик парадний

 

Спойлер

zzzz.thumb.jpg.b79bb5b288156ac351f2e51d694c21f2.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, rl72 сказал:

короче, для вас є костюмчик парадний

нам твого не треба

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

 

я тобі і не пропонував

добре, хоч, що то твій, не відмовляєшся :) 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

добре, хоч, що то твій, не відмовляєшся :) 

 

у цього костюмчика вже є власники. там вище в пості написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, rl72 сказано:

вони продовжують вірити у "великих реформаторів",

Мабуть, великий реформатор - то старий жадібний олігарх,  якого привів у парламент медведчук :) 

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, case_l сказано:

Мабуть, великий реформатор - то старий жадібний олігарх,  якого привів у парламент медведчук :) 

 

10 годин тому, rl72 сказано:

дивуюсь логіці деяких неприхильників.

вони продовжують вірити у "великих реформаторів - старий жадібний олігарх,  якого привів у парламент медведчук, яких вистачає лише на те, щоб зібрати мегамільйонний марш за імпічмент у 1000-1500 чоловік.

 

 

бінго!

я підозрював, що з тими мегамаршами щось не так. думав, раніше Міхо їх організовував, але зараз його нема.

ну не може так бути, щоб мільйони були проти, а марші проводили в 1500 осіб. 

а це просто місцевий піночет, щоб показати для заходу картинку демократії в Україні, організовує і проводить марші за свій імпічмент ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко - це просто найгірший варіант для України, поряд з іншими, аналогічними, кандидатами, які живуть за принципом win-lose. Для цього шоколадного персонажа є абсолютно нормальним відкрито використовувати найвищу посаду країни в вузьких приватних інтересах. Для нього абсолютно нормально отримати колосальний профіт з ротердам+, чи з нових тарифів НКРЕ, паралельно заганяючи в ще більшу дупу все населення України. Проблема українців - дуже мала сума грошей на руках, катастрофічно мала, що веде до пережатих (низькорентабильних і маловигідних) економічних взаємодій. Свідоме зменшення цієї суми через монопольне підвищення комунальних тарифів - це злочин, економічний, а в ближчому наближенні - кримінальний. Тарифи це один з прикладів страшного середньовічного win-lose. Є ще економічні інтереси з ворогом, контрабанда, освоєння грошових потоків на реінтеграції Дамбасу, курси валют. Ціни на споживчі товари, цукровмісткі, паливні. Картина насправді жахлива і рейтинг того, хто всіх переграв, відповідний і нема чого на народ нарікати, раз рожа така.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...