Перейти до змісту

Фітоняшки. Хто вони?


VilanS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

ой, зараз вже такі дівчата, що вже самі просять, і не особо цікавлять кубики їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна питання - нафіга??

Щоб дівчата давали. :_07:

біда, мені постійно дівчата давали без кубіків, треба їх попередити що це невірна поведінка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам я цю теорію не випробовував, так як далеко не качок. :)

Точно! :)

Щоб дівчата давали. :_07:

мало одник убиків брюшного пресу, треба ще прес готівковий :) сантиметрів так 1,5-2 :)

Дівчатам таки подобаються хлопці із "кубиками преса", от тільки сплять вони все одно з пузатими :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатам таки подобаються хлопці із "кубиками преса", от тільки сплять вони все одно з пузатими

ахахаха, золоті слова :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zJtoGD5bEuE.jpg

Michelle Lewin :)

До речі, ось ще пару її фото:

10245375_783859004959181_8829940555658023077_n.jpg

Думаю, навіть присутні тут в великій кількості домостроївці-ретрогради зауважать, що на другій фото вона виглядає як цілком звичайна спортивна дівчина без фанатизму, майже ідеальний компроміс. Хто вгадає, яка різниця у часі між 1-ю і 2-ю фото? А різниця - 2 (два!!!) дні (перша фото - до, друга - після). Саме за такий час бодібілдерша стала виглядати як звичайна дівчина. Чому так? Як вона сама пояснює, на своїй сторінці в ФБ, перша фото є результатом низькосольової дієти, друга фото зроблена за два дні після припинення дієти. Причина повернення до "нормальних" форм - не жир, а вода, яку сіль утримує в організмі.

Ну і наостанок, ще одна її фотка:

10363121_788073074537774_606659502464430139_n.jpg

Мєчта, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну нє, як для кого. Комусь і Р. Писанка секссимвол, якщо холостяк то погуляти саме то, а для життя не дуже, як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахахахах, ото спосіб придумав закадрити дівчат ))) шей фотку кінув)))

32.gif

таки так. сиджу кадрю)

все життя тренуюсь щоб на форум фотку кінути завантажити і закадрити дівчат

другий раз пробуй букви в пості читати) інколи допомагає зрозуміти куди ти попав і про що тут пишуть)

То тоже фітоНЯШ

:_07: також

tihiy, міцна гарна дівчина) бачив колись її бій) техніка топорна)) але ж в таких боях головне видовищність) як в боях в багнюці)

мати животик з кубиками

А можна питання - нафіга??

все впирається в необхідність.

"одні мають мобільний телефон для дзвінків- інші для понтів. треті його не мають бо не потрібний. так і з пресом."

менший шанс отримати грижу при піднятті чогось важкого.

в спорті можливість не злягти після удару по корпусу.

якщо спортом не цікавишся, по пузу тебе ніхто не б"є, нічого важкого не носиш то логічно що тренований прес тобі не потрібен)

по словах кожного хто тут відписався чому з ними чи по їх думці сплять жінки можна робити висновки про їх комплекси)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка-боєць) то вже крайність! так то їхній кайф, але то вже перебор і для здоровя і життя. фітоняшки саме то))) всюди має бути адекват

fitonyashki26.jpg

fitonyashki27.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме то - це няшки,а не фітоняшки))).Ось для прикладу:http://gmurki.ru/nyashki-ne-kakashki

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фитоняшка, не голая, но мне не стыдно. Лайкать не нужно, я не напрашиваюсь. Критика не обидит, я просто вижу,что сегодня как то очень превозносится внешность и красота, люди много времени тратят на "обложку", забывая при этом о "внутренней" красоте. И часто няши тому подтверждение, не говорю всегда, но очень часто...

Йолкі палкі ну тож написала няшка)))))))("Arven Rivendell 'вибачь) не лайкать. Ну як діти, їй Богу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фитоняшка, не голая, но мне не стыдно. Лайкать не нужно, я не напрашиваюсь. Критика не обидит, я просто вижу,что сегодня как то очень превозносится внешность и красота, люди много времени тратят на "обложку", забывая при этом о "внутренней" красоте. И часто няши тому подтверждение, не говорю всегда, но очень часто...

Йолкі палкі ну тож написала няшка)))))))("Arven Rivendell 'вибачь) не лайкать. Ну як діти, їй Богу)))

Нагадало

Якщо генерал каже “ТАК” – це означає “ТАК”.

Якщо генерал каже “НІ” – це означає “НІ”.

Якщо генерал каже “МОЖЕ БУТИ”, то який це генерал!?

Якщо дипломат каже “ТАК” – це значить ”МОЖЕТ БУТИ”.

Якщо дипломат каже “МОЖЕ БУТИ” – це означає “НІ”.

Якщо дипломат каже “НІ”, то який це дипломат!?

Якщо жінка каже “НІ” – це означає “МОЖЕ БУТИ”.

Якщо жінка каже “МОЖЕ БУТИ” – це означає “ТАК”.

Якщо жінка каже “ТАК”, то яка це жінка!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фитоняшка, не голая, но мне не стыдно. Лайкать не нужно, я не напрашиваюсь. Критика не обидит, я просто вижу,что сегодня как то очень превозносится внешность и красота, люди много времени тратят на "обложку", забывая при этом о "внутренней" красоте. И часто няши тому подтверждение, не говорю всегда, но очень часто...

Йолкі палкі ну тож написала няшка)))))))("Arven Rivendell 'вибачь) не лайкать. Ну як діти, їй Богу)))

Нагадало

Якщо генерал каже “ТАК” – це означає “ТАК”.

Якщо генерал каже “НІ” – це означає “НІ”.

Якщо генерал каже “МОЖЕ БУТИ”, то який це генерал!?

Якщо дипломат каже “ТАК” – це значить ”МОЖЕТ БУТИ”.

Якщо дипломат каже “МОЖЕ БУТИ” – це означає “НІ”.

Якщо дипломат каже “НІ”, то який це дипломат!?

Якщо жінка каже “НІ” – це означає “МОЖЕ БУТИ”.

Якщо жінка каже “МОЖЕ БУТИ” – це означає “ТАК”.

Якщо жінка каже “ТАК”, то яка це жінка!?

Да ну вас, ребята!Я просто думала что тема совсем не в том русле, в котором она оказалась, гораздо позже увидела что она в теме Эротомания...это многое меняет и мой пост как то нелепо смотрится...В общем, фитоняшкам и няшкам успехов в их нелегком деле по поддержанию фигуры и селфи производстве))) Нам, реальным девушкам, немного в другую сторону)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли займаєтесь спортом, тоді менше ендокринна система працює, менше спокус))))) тому ЗА ЗДОРОВИЙ спосіб життя!!!

за фітнес, кросфіт, спортзал)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось аж страшно робиться від такого погляду... начеб-то вона знає, що я котові зранку їсти перед роботою забув накидати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...