Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

23 апреля Владимир Путин посетил Санкт-Петербургское Суворовское военное училище. Курсанты показали верховному главнокомандующему свои успехи в области робототехники — небольших роботов, выполняющих команды «отжаться» и «встать на голову». Пользователи соцсетей выяснили, что в действительности это южнокорейские конструкторы Robotis Biolid, которые продаются на eBay и Amazon по цене от тысячи долларов.

https://www.znak.com/2019-04-25/suvorovcy_pokazali_putinu_sobstvennyh_robotov_na_samom_dele_eto_koreyskiy_konstruktor

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до "дураков", звісно, це відношення не має, але поржав :0024: шо "паказатєльниє", то паказатєльниє :0016:

Показательные выступления спасательного отряда МЧС России. Спасение пострадавшего в труднодоступной местности.

Спойлер

 

 

  • Ха-ха 3
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сміятися не треба, треба плакати, тому що через таких довбо***, які шукали свої сумки в літаку, був перекритий вихід,  інші люди не встигали вийти.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@tarasmv Ще не відомо як би кожен себе б повів у такій ситуації. Не дай Боже! у таке попасти... Там можливі абсолютно різні реакції людей, хтось буде рятувати себе, ближніх, хтось хапати реч, хтось лізти по головах. Хто зна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, zaHARE сказано:

а це хіба тема приколів? 

так, тема не приколів, а "дураків-недураків"... то де там в тебе дурні?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, jack74 сказал:

так, тема не приколів, а "дураків-недураків"... то де там в тебе дурні?

дурнів восени рахують)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Госдуме предложили назвать улицу в Москве в честь первого главы ДНР Захарченко

Цитувати

Депутаты Госдумы РФ обратились к мэру Москвы с предложением назвать именем погибшего главы самопровозглашенной Донецкой народной республики Александра Захарченко одну из улиц, сообщил журналистам депутат Казбек Тайсаев.

"Депутаты Государственной думы Российской Федерации обратились к мэру Москвы Сергею Собянину с просьбой увековечить имя Александра Захарченко и назвать его именем одну из улиц Москвы", - сказал Тайсаев в ходе визита в Донецк.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 після того як в нас назвали у Київі сквер на ім'я Нємцова я не здивуюсь якщо вони так зроблять. Я б на їх місці б навпроти посольства України б відкрив пам'ятник і переіменував б саме цю вулицю. А для посольства США можна було б перейменувати вулицю по прізвиську мотороли. Якщо вже страдати ..йнею то по повній :)

Але думаю що навряд чи вони на це підуть, хіба що з принципу насолити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ти порівнюєш Нємцова до Захарченка?!? 

Хай буде так, я не проти :) Нехай буде такий "взаємообмін" :) 

Прийде час, їм багато за що соромно буде... Одним соромом більше

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 я не порівнюю. Порівнюють вони. Для них Нємцов це як "исчадие ада", уособлює у собі все зло "лихих 90-х" коли він був при владі, для них (російської теперішньої влади та більшої частини населення) назвати вулицю на честь Нємцова прозвучала як образа. А Захарченко для них "герой", зліплений зусиллями їх пропаганди. Ми ж знаємо хто насправді був Захарченко. І, повторююсь :) , я не здивуюсь що вони так зроблять навмисно, щоб вже образити нас. 

P.S. Шкода тих людей що мають халепу жити на тих вулицях, мііняй документи, тощо...

 

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Electronshik сказано:

я не порівнюю. Порівнюють вони.

може пруф дасиш? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це більш мої припущення, засновані на тому що висловлюють їх пропагандони

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, що "Крим - це Україна", але барани то русські :)

 

Командующий ЧФ вице-адмирал Моисеев четырежды поздравил войска с 274-й годовщиной Победы в ВОВ!?

Цитувати

5 Оборона Севастополя

Опубліковано 10 трав. 2019 р.

Командующий Черноморским флотом, вице-адмирал Моисеев четырежды поздравил войска с 274-й годовщиной Победы в Великой Отечественной войне, после чего  отправился командовать Северным флотом

Спойлер

 

 

Змінено користувачем jack74
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...