Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

18 годин тому, vadim7000 сказано:

А блогер цього каналу зайняв перше місце в Україні!

То може ти всі його відео сюди перепостиш?

Крім того, є така штука - спойлер називається, спробуй покористуватись. І якщо вже й дійсно вважаєш ті стьоби вартим цієї теми, то вже виклади їх "оптом", але під спойлер, і кому цікаво, то загляне

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, vadim7000 сказано:

Я впевнений на 99,9%, що ви цього не нагуглили самостійно,і як наслідок не знали !

Та ну! Якщо для тебе це відкриття, почитай якісь підручники, чи що...

І не суди по собі про інших...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

 

Стара і бородата херня. Читав це як анекдот років 10 тому. Перекроїли під росію і україну и пустили по новому))

Змінено користувачем Dima4s
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dima4s сказал:

Стара і бородата херня. Читав це як анекдот років 10 тому. Перекроїли під росію і україну и пустили по новому))

Я служив в СА і можу підтвердити,що так воно і є Це типовий персонаж.  Всім українцям регулярно приходили посилки з хавчиком. І ми ділились зі всіма,навіть татарва з азерами сало жерли. Зі всієї роти тільки ми,три  "бєндєровца" могли назбирати в лісі по відру лисичок і опеньок і накормити всю роту.Інші не могли відрізнити опенька від поганки.
 І все рівно кацапи розмовляли з нами крізь зуби і ненавиділи. Обзивали при  нагодім "хахламі" і "бєндєрамі" і крали(ті ж самі,які їли нашу ковьбасу і сало) у нас все,що можна було в циган виміняти на горілку або вино з дімідролом. По п'яні постійно погоржували,що вночі ми будемо вішатись. Якби не боялись ,що в  "бєндєр" вдома є зброя і вони безбашенні,то нам би там  було б не солодко. 
ЗІ: ще посилки з хлібом і урюком отримували узбеки.Але через 3 місяці вони,разом з азерами і таджиками всі звалили з частини додому.Поки були в частині узбеки і азера,то вони чмурили кацапів.
 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Я служив в СА і можу підтвердити,що так воно і є Це типовий персонаж.  Всім українцям регулярно приходили посилки з хавчиком. І ми ділились зі всіма,навіть татарва з азерами сало жерли. Зі всієї роти тільки ми,три  "бєндєровца" могли назбирати в лісі по відру лисичок і опеньок і накормити всю роту.Інші не могли відрізнити опенька від поганки.
 І все рівно кацапи розмовляли з нами крізь зуби і ненавиділи. Обзивали при  нагодім "хахламі" і "бєндєрамі" і крали(ті ж самі,які їли нашу ковьбасу і сало) у нас все,що можна було в циган виміняти на горілку або вино з дімідролом. По п'яні постійно погоржували,що вночі ми будемо вішатись. Якби не боялись ,що в  "бєндєр" вдома є зброя і вони безбашенні,то нам би там  було б не солодко. 
ЗІ: ще посилки з хлібом і урюком отримували узбеки.Але через 3 місяці вони,разом з азерами і таджиками всі звалили з частини додому.Поки були в частині узбеки і азера,то вони чмурили кацапів.
 

думалось, щось, що тобі років від 30 до 40, а тут *вон оно чьо міхалич* получаєтся, під 50, а то і більше

Змінено користувачем MANJAK11
  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, MANJAK11 сказал:

думалось, щось, що тобі років від 30 до 40, а тут *вон оно чьо міхалич* получаєтся, під 50, а то і більше

на ботоферму вже таких не беруть))))
Ладно,на Ви можеш не переходити))).
 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, zaHARE сказал:

на ботоферму вже таких не беруть))))
Ладно,на Ви можеш не переходити))).
 

ну тоді все гірше, ніж вважалось, мабуть й до тебе старість прийшла одна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/27/2018 at 10:47 PM, halcogen said:

До 9 травня обіцяють запустити Кримський міст. Побачимо..

Побачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той дебіл нагадує мені персонажа старого анекдота, про дві сталеві кулі і моцкаля в закритій кімнаті: одну згубив, другу зламав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Volyniaka сказал:

Той дебіл нагадує мені персонажа старого анекдота, про дві сталеві кулі і моцкаля в закритій кімнаті: одну згубив, другу зламав.

 

Блін, ти прочитав мої думки. Я ще хотів відразу тут той анекдот запостити, але передумав)).

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.06.2018 at 16:39, m-a-x сказано:

Нещитово

Тим більше, що відомо, як вона заробляє.

 

  • Ха-ха 2
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

кров з очей і вух.

!заберіть дітей від екранів і динаміків!

Тю,, А я все думав, про що то  Dschinghis Khan співає)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игорь Востриков победил на праймериз "Единой России". И уже в июне станет депутатом ЕР в Кемеровской области.

De7N9sXXcAAEava.jpg
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

BMW в шокові! ))

 

35159178_2014193128844062_56640946367889

Фейк чистої води. В статті пише.

Цитата

Существует запрос на бюджетную модель. Не такую, как «Приора», а значительно дешевле. 

В 10-11 роках 2105 коштувала більше 5 тис$, 2104 майже 7 тис$. А зараз вони продають Гранту за 6тис$. Який сенс відроджувати застарілу модель з нульовим комфортом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...