Перейти до змісту

ЗАПИТАЙТЕ АРХІТЕКТОРА


Tutichka

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора

Tutichka в мене таке запитання на витязі на зем.ділянку є нанесенні нежитлові споруди.Відповідно на них не має жодних документів! Самі споруди для мене не потрібні. Як мені зробити щоб не було їх в зем.реєстрі. На ділянці планую нове будівництво які мої дії мають бути далі.І ще питання Ви робити проект на будинок і скільки це коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

щоб здати в експлуатацію будинок потрібно виробити технічний паспорт (колись видавався БТІ, а тепер приватними особами , які мають на це відповідні ліцензії). Його орієнтовни вартість 1200-1500грн. (якщо ціни не змінились)))). З розробленим технічним паспортом Ви маєте подати декларацію про завершення будівництва в органи ДержБудКонтролю. подача декларації безкоштовна. На основі Декларації Вам видають Свідоцтво права власності на нерухоме майно. Детальніше тут http://www.drsu.gov.ua/show/9843

Ще підкажіть мені будь ласка:

1. Що саме має бути зроблене для того щоб можна було здати будинок?

2. Яким з органів, що ви вище згадали відбувається перевірка готовності будинку? Це ті приватні фірмі котрі виготовляють тех.паспорт? Вони переміряють усі розміри будинку?

3. У мене є ескізний проект. Під-час будівництва були допущені певні відхилення (внутрішні розміри кімнат, їх висота, і висота всього будинку, одне вікно замість 2 та ін). На що це може вплинути?

4.Колись чув таку інформацію, що в будинку можна приписатися чи проживати коли ще не повністю готові внутрішні роботи. Можуть бути тільки кімната + санвузол + кухня.. Чи так це?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора

Tutichka в мене таке запитання на витязі на зем.ділянку є нанесенні нежитлові споруди.Відповідно на них не має жодних документів! Самі споруди для мене не потрібні. Як мені зробити щоб не було їх в зем.реєстрі. На ділянці планую нове будівництво які мої дії мають бути далі.І ще питання Ви робити проект на будинок і скільки це коштує?

Якщо Ви плануєте нове будівництво, потрібно розробити ескізний проект нової будівлі. На основі цього проекту міська чи районна архітектура видає будівельний паспорт (по закону протягом 10 днів).

Після отримання будівельного паспорта Ви пишете повідомлення про початок будівництва і висилаєте його поштою (щоб уникнути корупції). І можете будуватись. Поки у вас не буде будівельного паспорта ні обленерго і волиньгаз не дають жодні технічні умови.

Щодо споруд на ділянці. При розробці ескізного проекту на генплані треба просто показати існуючі будівлі під знос. І ці будівлі вже не будуть ніде зафіксовані.

Проект на будинок робимо. Інформація в Вашій особистій пошті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб здати в експлуатацію будинок потрібно виробити технічний паспорт (колись видавався БТІ, а тепер приватними особами , які мають на це відповідні ліцензії). Його орієнтовни вартість 1200-1500грн. (якщо ціни не змінились)))). З розробленим технічним паспортом Ви маєте подати декларацію про завершення будівництва в органи ДержБудКонтролю. подача декларації безкоштовна. На основі Декларації Вам видають Свідоцтво права власності на нерухоме майно. Детальніше тут http://www.drsu.gov.ua/show/9843

Ще підкажіть мені будь ласка:

1. Що саме має бути зроблене для того щоб можна було здати будинок?

2. Яким з органів, що ви вище згадали відбувається перевірка готовності будинку? Це ті приватні фірмі котрі виготовляють тех.паспорт? Вони переміряють усі розміри будинку?

3. У мене є ескізний проект. Під-час будівництва були допущені певні відхилення (внутрішні розміри кімнат, їх висота, і висота всього будинку, одне вікно замість 2 та ін). На що це може вплинути?

4.Колись чув таку інформацію, що в будинку можна приписатися чи проживати коли ще не повністю готові внутрішні роботи. Можуть бути тільки кімната + санвузол + кухня.. Чи так це?

Дякую!

У Вас є ескізний проект чи будівельний паспорт? Для початку будівництва потрібен будівельний паспорт.

Внітрішні зміни не важливі, головне щоб габарити будівлі не змінились. При виготовлені технічного паспорту Вам нанесуть все по збудованих габаритах.

Можуть бути незавершені всі роботи. головне щоб були комунікації, електрика і житловий стан декількох кімнат.

при потребі можу підказати особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом, яка розробляє технічні паспорти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас є ескізний проект чи будівельний паспорт? Для початку будівництва потрібен будівельний паспорт. Внітрішні зміни не важливі, головне щоб габарити будівлі не змінились. При виготовлені технічного паспорту Вам нанесуть все по збудованих габаритах. Можуть бути незавершені всі роботи. головне щоб були комунікації, електрика і житловий стан декількох кімнат. при потребі можу підказати особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом, яка розробляє технічні паспорти

є будівельний паспорт.. Якщо можете то підкажіть будь ласка.

Після виготовлення тех. паспорта і подачі декларації ще хтось має перевіряти щось чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас є ескізний проект чи будівельний паспорт? Для початку будівництва потрібен будівельний паспорт. Внітрішні зміни не важливі, головне щоб габарити будівлі не змінились. При виготовлені технічного паспорту Вам нанесуть все по збудованих габаритах. Можуть бути незавершені всі роботи. головне щоб були комунікації, електрика і житловий стан декількох кімнат. при потребі можу підказати особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом, яка розробляє технічні паспорти

є будівельний паспорт.. Якщо можете то підкажіть будь ласка.

Після виготовлення тех. паспорта і подачі декларації ще хтось має перевіряти щось чи ні?

Техпаспорт, повідомлення про завершення будівництва і все.

Далі ідете до нотаріуса і виробдяєте юридичну документацію.

Контакти в приваті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо прописка в дачному будинку незабаром стане реальністю

Цікавий законопроект Верховної Ради Про переведення садових і дачних будинків у жилі будинки

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JG1SWA0I.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ремонт і утеплення лоджії.

Бачив два варіанти:

1. Заміна дерев'яних вікон на пластикові з утепленням конструкції.

2. Демонтаж бетонної плати і замість неї пластикові вікна на всю висоту.

Які переваги і недоліки кожного з варіантів?

Що рекомендуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонт і утеплення лоджії.

Бачив два варіанти:

1. Заміна дерев'яних вікон на пластикові з утепленням конструкції.

2. Демонтаж бетонної плати і замість неї пластикові вікна на всю висоту.

Які переваги і недоліки кожного з варіантів?

Що рекомендуєте?

можна застосувати будь-який варіант.

При першому варіанті в зимовий період лоджия промерзатиме менше, а в літній менше перегріватися. В перспективі буде можливість розширити кімнату за рахунок лоджиї, зробивши опалення чи теплу підлогу. Можна зробити на закінченні огороджуючої конструкції поличку по типу підвіконника (фото). це дуже зручна річ при експлуатації.

По другому варіанту - як вже зазначено вище, зимою промерзання, влітку перегрів. Мити таку вітражну конструкцію досить проблематично. Ще є такий момент якщо Ваша квартира вище 3 поверху то психологічно стає страшно підходити до вітражу. Потрібно додатково нижню секцію вітражу захистити огорожою, або ж робити глухою (фото). Це і психологічний захист і захист від механічних пошкоджень скла, і якщо є маленькі діти захист від нещасних випадків.

Роблять, як варіант, частину лоджиї навпроти дверей в кімнату повністю засклену, щоб дивлячись з кімнати не бачити стінку балкону а іншу частину з глухим огородженням.

Вирішувати Вам)

post-25838-0-14613100-1402496123_thumb.j

post-25838-0-49413600-1402496123_thumb.j

post-25838-0-77215300-1402496123_thumb.j

post-25838-0-02435800-1402496124_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.

Цікавить, який кращий і дешевший фундамент, для будинку з кругляка (1,5 поверхи). Читав, що дешевше свайовий з армопоясном (типу цоколь), але кого не спитаю, кажуть навпаки дорожче. Що порадите в даному випадку? Геологію ще не робив, але на сусідній ділянці стоїть будинок з тяжких блоків (з породи вирізали) в два поверхи. І власник казав що не робив геології.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонт і утеплення лоджії.

Бачив два варіанти:

1. Заміна дерев'яних вікон на пластикові з утепленням конструкції.

2. Демонтаж бетонної плати і замість неї пластикові вікна на всю висоту.

Які переваги і недоліки кожного з варіантів?

Що рекомендуєте?

можна застосувати будь-який варіант.

При першому варіанті в зимовий період лоджия промерзатиме менше, а в літній менше перегріватися. В перспективі буде можливість розширити кімнату за рахунок лоджиї, зробивши опалення чи теплу підлогу. Можна зробити на закінченні огороджуючої конструкції поличку по типу підвіконника (фото). це дуже зручна річ при експлуатації.

По другому варіанту - як вже зазначено вище, зимою промерзання, влітку перегрів. Мити таку вітражну конструкцію досить проблематично. Ще є такий момент якщо Ваша квартира вище 3 поверху то психологічно стає страшно підходити до вітражу. Потрібно додатково нижню секцію вітражу захистити огорожою, або ж робити глухою (фото). Це і психологічний захист і захист від механічних пошкоджень скла, і якщо є маленькі діти захист від нещасних випадків.

Роблять, як варіант, частину лоджиї навпроти дверей в кімнату повністю засклену, щоб дивлячись з кімнати не бачити стінку балкону а іншу частину з глухим огородженням.

Вирішувати Вам)

Мав на увазі саме глуху нижню секцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.

Цікавить, який кращий і дешевший фундамент, для будинку з кругляка (1,5 поверхи). Читав, що дешевше свайовий з армопоясном (типу цоколь), але кого не спитаю, кажуть навпаки дорожче. Що порадите в даному випадку? Геологію ще не робив, але на сусідній ділянці стоїть будинок з тяжких блоків (з породи вирізали) в два поверхи. І власник казав що не робив геології.

Щодо цін - вчора озвучували ціну за одну палю 280грн. Це ціна матеріал+робота. Палі ставлять в кроком приблизно 1м. Знаючи габарити Вашого майбутнього будинку можете прикинути. Не забувайте за ростверк (цоколь) Також фундамент під внутрішні несучі стіни, а також перегородки.

Стрічковий фундамент. На будинок 10х10м приблизно іде 50м3 бетону. Це з врахуванням цоколя і фундаментів під внутрішні стіни і перегородки. Куб бетону з доставкою міксером 600грн.

Свайно-ростверковий фундамент добре використовувати при будівництві літніх будинків. Для житлових будинків цілорічного використання в нашій кліматичній зоні такий фундамент не радила б. Ростверк не доводять до земля 150мм. Ця щілина закривається відмосткою. А це мостик холоду і відмостка буде постійно відходити. а це підмивання фундаментів. Зараз стрічкових фундамент утеплюється 50 см з землю утеплювачем щоб запобігти промерзанню, що не зробите при свайному фундаменті. Також є питання з підлогою. Гризуни легко потраплятимуть під підлогу.

По міцності до свайно-ростверкового фундаменту пиитань немає. Але в нашій кліматичній зоні при наших зимах його використання не радила б.

Як проектувальник, звичайно порадила б зробити геологію. Вартість геології приблизно 1500 грн. Вартість проекту на фундамент 1000грн. Вам буде пораховано і арматура, і бетон, ширина подушок і самого фундаменту, і його заглиблення відповідно до Ваших грунтів.

post-25838-0-68319100-1402573136_thumb.j

post-25838-0-87703900-1402573143_thumb.j

post-25838-0-39647800-1402573233_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, біля будинку є літня кухня 50 м.кв., по документах нежитлове приміщення, зробили реконструкцію і плануємо використовувати як житловий будинок, як зараз його правильно оформити, тобто змінити призначення. З чого почати і куди звертатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, біля будинку є літня кухня 50 м.кв., по документах нежитлове приміщення, зробили реконструкцію і плануємо використовувати як житловий будинок, як зараз його правильно оформити, тобто змінити призначення. З чого почати і куди звертатись.

Доброго дня

По законодавству на одній ділянці не може розміжуватись 2 житлові будинки.

У Вашому випадку 2 варіанти:

1. Якщо існуючий житловий будинок вже старий і Ви переїзджаєте в літню кухню покращуючи свої умови, то старий потрібно вивести з житлового фонду, а літню кухню внести в нього. Це можна зробити розробивши проект реконструкції.

2. якщо ж ви хочете використовувати як житло 2 будинки які будуть мати різних власників, то потрібно ділити землю на 2 ділянки. Оформляти як 2 участки з двома різними адресами. При цьому потрібно щоб між будівлями витримувались протипожежні розриви.

Щоб проконсультувати детальніше потрібно знати Вашу ситуацію точніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь, використовуватись будуть два будинки, власник один, швидше за все по документах все залишиться як є, опалення проведу теплотрасою від будинку, газ до плитки в літній кухні можна проводити, світло і вода також піде від будинку. Єдине що вже не будемо вкладатись в мінімальні тарифи по газу і світлу. Планували встановлювати окремі лічильники, але щось не дуже хочеться влазити в ті паперові волокіти. Можливо щось не врахував, то підкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь, використовуватись будуть два будинки, власник один, швидше за все по документах все залишиться як є, опалення проведу теплотрасою від будинку, газ до плитки в літній кухні можна проводити, світло і вода також піде від будинку. Єдине що вже не будемо вкладатись в мінімальні тарифи по газу і світлу. Планували встановлювати окремі лічильники, але щось не дуже хочеться влазити в ті паперові волокіти. Можливо щось не врахував, то підкажіть.

Ви вс добре обміркували. Такий варіант буде найкращим. Всі інші варіанти це дійсно можна погрузнути з паперовій волокіті на не один місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір. Підскажіть скільки кубів потрібно бетону для такого фундаменту (це будинок з кругляка 1,5 поверхи). Я нарахував до 30 (ширина 30 см , глибина 80, цоколь 40). Порадьте, на яку краще висоту підняти цоколь, просто підлога дерев'яна має бути. Хочу приблизно порахувати собівартість матеріалів. Ось мої підрахунки: 30м.куб * 600 грн = 18000 грн бетон, арматура приблизно 3500, робота "бобката" 1500, і того 24000 грн. Але потрібно ще добавити роботу за опалубку і в'язання арматури, ціни взагалі не знаю. В наявності є доски, тільки потрібно їх привезти, але може знаєте якусь бригаду, яка має свою опалубку. Цікавить робота таких людей (в*язання і виставляння опалубки). Завчасно дякую за відповідь. Прохання інших форумчан також допомогти з інформацією.

post-13054-0-97803500-1403640327_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір. Підскажіть скільки кубів потрібно бетону для такого фундаменту (це будинок з кругляка 1,5 поверхи). Я нарахував до 30 (ширина 30 см , глибина 80, цоколь 40). Порадьте, на яку краще висоту підняти цоколь, просто підлога дерев'яна має бути. Хочу приблизно порахувати собівартість матеріалів. Ось мої підрахунки: 30м.куб * 600 грн = 18000 грн бетон, арматура приблизно 3500, робота "бобката" 1500, і того 24000 грн. Але потрібно ще добавити роботу за опалубку і в'язання арматури, ціни взагалі не знаю. В наявності є доски, тільки потрібно їх привезти, але може знаєте якусь бригаду, яка має свою опалубку. Цікавить робота таких людей (в*язання і виставляння опалубки). Завчасно дякую за відповідь. Прохання інших форумчан також допомогти з інформацією.

Доброго дня.

На Волині глибина промерзання грунтів 90 см. Тобто менше ніж на 90 см заглиблювати фундамент в грунт не рекомендується. Також глибина закладання фундаментів залежить від грунтів на Вашій ділянці. Потрібно обовязково низ фундаментів повадити на несучий грунт. А він може залягати і глибше 90 см. Цоколь 45 см.

Якщо несучі грунти на Вашій ділянці не пролягають глибоко то Ваші підрахунки приблизно правильні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня , хочу зробити прибудову до балкону 1-й поверх в Липинах , Підскажіть з чого почати. Чи можлива прибудова до балкону до 1 м тільки з дозволу сусідів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня , хочу зробити прибудову до балкону 1-й поверх в Липинах , Підскажіть з чого почати. Чи можлива прибудова до балкону до 1 м тільки з дозволу сусідів ?

Доброго дня. Перше і найважливіше питання для Вас - це земля, на якій Ви хочете зробити прибудову. В чиїй власності передуває земля біля будинку?

Потрібно землю чи приватизувати чи взяти в оренду.

Після цього робиться містобудівни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня , хочу зробити прибудову до балкону 1-й поверх в Липинах , Підскажіть з чого почати. Чи можлива прибудова до балкону до 1 м тільки з дозволу сусідів ?

Доброго дня. Перше і найважливіше питання для Вас - це земля, на якій Ви хочете зробити прибудову. В чиїй власності передуває земля біля будинку?

Потрібно землю чи приватизувати чи взяти в оренду.

Так як Ваш будинок багатоквартирний проектна документація буде складатись з двох еталів. Перший - містобудівний розрахунок. Це проект на етапі ескізного проекту, що подається в районну архітектуру. На основі цього проекту архітектура видає містобудівні умови і обмеження. Наступний етап-робочий проект. Після розробки робочого проекту подається декларація на початок будівництва.

Можна будуватись))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...