Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

дупло дупло, я гніздо)))))

а гайовці? В них окремо?

http://argumentua.com/stati/mvd-sbu-pograntsy-mchs-ukrainy-kakie-k-chertu-sekrety

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання за дозвіл. якшо я валянок в радіозвязку то я той екзамен не здам і дозвіл не получю виходить чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Село Липины, там где разворачивается маршрутка 9, репитер меня услышал достаточно уверенно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Baofeng uv-5r с антенной 38см, реплика nagoya 771. Только репитер больше не работает чем работает, наверно Серега чото крутит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ми будем мати вище місце, і сигнал буде краще. Краще б в декількох місцях поставити ящик і все буде гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якому форматі проходитиме зустріч (час місце......) Робочий режим такий що вирватись до 18:30 навряд чи зможу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Формат.. ну, хочешь попить пивка приезжай без авто, весь формат. Обычно кораблик, на 19:00. А так обсуждение, предложение и дальнейшее развитие проекта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте тоді вівторок 10 червня, Кораблик (лєтнік) збори на 18 год. Хто не встигає то підтягуйтесь пізніше. Думаю будемо сидіти до 20 точно.

Тут в принципі всі після роботи, так що кому як виходитиме так і буде. я наприклад до 17 працюю. Тому нічого страшного якшо всі не в один момент зберуться. Минулого разу так і було.

Хто машиною - п'є чай, хто без - може і крепшого випити по бажанню. Короче в кого як там релігія чи жінка дозволяє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду і запрошую всіх, особливо тих, кого ще не знаєм в обличчя на нашу зустріч. Є багато питань, які треба буде обговорити, зокрема і фінансових. Будем раді бачити всіх небайдужих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається вирішено всі проблеми. Включив в роботу-тест. Наразі планових вимкнень не планується. Тому тестуємо на витривалість та перегрів. Робоче середовище 28-30 градусів...

З потреб - потрібен добрий навісний замок з товщиною вуха не більше 7 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замок на работе вроди был,завтра посмотрю,если найду на стрелку притащу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на 18 год. в Кораблику заказав столік. Кого цікавить наша тема приходьте. Для контакту мій номер 0506239182 Діма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня срочная поездка нарисовалась за город. Если будут финансовые сборы то маякните, перекину или передам лично.

Результат напишите тут плиз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустріч пройшла дуже успішно. В наших рядах добавилося принаймі 6 новий людей. Всі основні питання закрито. Всім дякую)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...