Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

Я так рлзумію тепер всі ті хто вступив в наші лави мають зробити такі дозволи на своі крякалкі?

це індивідуальна справа кожного. є закони і адмінвідповідальність за порушення. а також реальний стан речей, який завжди суттєво відрізняється від законів в нашій країні. я лише надаю інформацію, якою володію і ні дочого не змушую. я думаю кого зацікавить радіозв'язок як спорт чи хоббі, то так і зробить. а інші навряд. особисто я ходив без дозволу декілька років, і говорив з друзями в межах 400-500 мгц і все влаштовувало =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

по 24 гривні + комісія при оплаті в банку.

і як саме отримати цю чудесну бамажку для своєї портативки? :) Якщо можна-детальніше напишіть.Можливо якісь екзамени тра здавати ,чи що.Я так розумію,ця бамажка на фото-ваша.Тому розповідайте як її заполучити ,щоб таскати з собою "шайтан- коробочку" не ховаючись від дядів у фуражках :)

треба зайти в філію УДЦР яка знаходиться поряд з готелем Залескі. Отримати бланки на портативну чи стаціонарну станцію. А далі зібрати 3 підписи на них від "бувалих" аматорів. помоєму офіційно це виходить комісія яка приймає у вас екзамен і дає дозвіл. нюанси вам прийдеться уточняти в УДЦР. далі приносите 2 фотки на документи, копію паспорта і заповнені бланки. ждете поки київ дасть добро. платите. ждете поки роздрукують бланки. забираєте. процедури займе приблизно 2 тижні

це все що я можу сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А далі зібрати 3 підписи на них від "бувалих" аматорів

..а де знайти цих аматорів? :) І скіко їм пива тра поставити за підписи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да. Сегодня очень продуктивный день на общение. Репитер тянул практически всюду кроме балки на возрождения. Только пару раз он не работал. Вобщем я доволен!

На счет регистрации, хочется все по закону чтобы было, поэтому где найти этих аматоров?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може всім гуртом,хто хоче реєструвати портативку,попросимо laser :sm142: допомогти у пошуку "трьох підписів аматорів" І які це аматори мають бути-якщо я з 13 років паяльника в руках тримаю і всілякі радівоштуки паяю,-я аматор? :) Чи це якісь відомі особистості мають бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не погоджуюсь з позицією, що треба реєструвати рації Baofeng. Ну по-пеоше, є два режима передачі сигналу, 1 чи 5 Ват (Китайських). Якщо включити КСВ-метр, то в режимі передатчика 1 Ват в дійсності дасть десь половину, тобто, те, що дозволено на PMR до 0,5 Ват, тобто реально вкладаєтесь в дозволену потужність РЕЗ на вказаниій полосі частот, що не потребує отримання ліцензії. Якщо боїтесь людей в погонах, які до контролю використання частотного ресурсу мають лише опосередковане відношення (як і до торгівлі, програмного забезпечння, медицини і багато чого іншого), то це більше питання особистх фобій. УДЦР до Вас діла мати не буде, якщо не буде виходити в ефір на ліензованих частотах, і на Вас ніхто не буде систематично капати. Якщо цікавить відповідальгність за порушеняння, то згідно ч.1 ст.146 КУпАП, передбачено

Порушення правил реалізації, експлуатації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв будь-якого виду і призначення, а так само користування радіочастотним ресурсом України без належного дозволу чи ліцензії або з порушенням правил, які регулюють користування радіочастотним ресурсом України, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зазначених засобів і пристроїв або без такої і на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зазначених засобів і пристроїв або без такої.

тобто 340 -850 грн. штрафу + рацію в топку.Але є дуже багато нюансів, як її уникнути Це я Вам як адвокат пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б уточнив би, що підписи треба "збирати" членів кваліфікаційно-технічної комісії, координати якої Вам нададуть в філії УДЦР. Підписи зберете після перевірки знань Регламенту аматорського радіозвязку та інших нормативних актів. Перелік питань на 3 категорію там же. Якщо паяльник тримаєте в руках з 13 років, проблем не повинно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не погоджуюсь з позицією, що треба реєструвати рації Baofeng.

Це ваше право але Укрчастотнагляд на це має свою правову точку зору :)

Якщо включити КСВ-метр, то в режимі передатчика 1 Ват в дійсності дасть десь половину

КСВ-метр потужність не міряє..Дослівно (коэфициент стоячей волны) міряє степінь узгодженості антени з вихідним каскадом передавача. Дійсно якщо антена не повнорозмірна та не настроєна більш-менш в резонанс її ефективність падає.Тому можна говорити про меншу випромінювану потужність але то при бажанні без проблем можуть перевірити.:)

Якщо боїтесь людей в погонах

Діло не у фобії, а в законослухняності.Мені спокійніше з дозволом.Не їздите ви ж на авто без посвідчення водія,хоч можете.:) То слабеньке порівняння ,та все ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не погоджуюсь з позицією, що треба реєструвати рації Baofeng.

Це ваше право але Укрчастотнагляд на це має свою правову точку зору :)

Якщо включити КСВ-метр, то в режимі передатчика 1 Ват в дійсності дасть десь половину

КСВ-метр потужність не міряє..Дослівно (коэфициент стоячей волны) міряє степінь узгодженості антени з вихідним каскадом передавача. Дійсно якщо антена не повнорозмірна та не настроєна більш-менш в резонанс її ефективність падає.Тому можна говорити про меншу випромінювану потужність але то при бажанні без проблем можуть перевірити. :)

Якщо боїтесь людей в погонах

Діло не у фобії, а в законослухняності.Мені спокійніше з дозволом.Не їздите ви ж на авто без посвідчення водія,хоч можете. :) То слабеньке порівняння ,та все ж...

Так то воно так! Але з одного боку вас моуть зловити тільки в момент передачі даних, тобто коли ви натиснули кнопку для звязку на рації, тільки як ви її відпустите вони вас втратять!

Біда буде як репітер найдуть тоді будем віддавати кровні !!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Практична частина кваліфікаційного іспиту складається з

приймання на слух та передавання текстів кодом Морзе."

:_07:

Бути вам ,хлопці,ще довго радіопіратами.... :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може всім гуртом,хто хоче реєструвати портативку,попросимо laser :sm142: допомогти у пошуку "трьох підписів аматорів" І які це аматори мають бути-якщо я з 13 років паяльника в руках тримаю і всілякі радівоштуки паяю,-я аматор? :) Чи це якісь відомі особистості мають бути?

Vetal999 відповів на ваше запитання. більш детальніше взнавайте у філії, так як могли змінитись процедури, порядки люди. а документи дійсно краще гуртом подавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо змінити частоту, треба бути теж перереєстрація? І так до поки всі канали не перебирем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ваше право але Укрчастотнагляд на це має свою правову точку зору :)

Ну з приводу позиції УДЦР, то Ви помляєтесь. Я думаю Вам відомо, про Рішення №1174 від 23.10.2008 Про визначення можливості застосування деяких радіоелектронних засобів на По-перше, на території України 23.10.2008 № 1174 , пп.6 п.1 6), згідно якої визначено можливість застосування в Україні РЕЗ без установлення додаткових вимог до конкретної моделі РЕЗ, а саме персональних радіостанцій CB-діапазону, LPD433, PMR446, згідно з додатком 6. По-друге, при проведенні перевірки УДЦР складається акт перевірки та протокол інструментальної оцінки, іноді з фотофіксацією. Потужність, як і КСВ можна поміряти наприклад цим - REDOT 1050А, то при включенні передастчика на режим 1 Ват, Ви не перевищете дозволеної протужності. По-третє, якщо цікаво, з 2009 по 2014 р. в міськрайонному суді розглянуто 53 протоколи по 146 КУпАП, з яких лише 2 - реально за користування радіостанціями на ліцензованій частоті, і то діапазоні 2 м на таксістів, всі інші- за вайфай та на продавців мобіл без ліцензії, жодної конфіскації РЕЗ не було ні в одному випадку, так що УДЦР Ви навряд чи зацікавате взагалі будь-коли за умови користування 68 каналом LPD. А з проводу порівняння з правами водія Ви теж трохі загнули, коли сусіду даєте свою машуну з техпаспортом покатися, для цього не обов"язково бігти до натаріуса за генаралкою, хоча на це маєте право. А взагалі, звичайно, вирішувати Вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серий вже на ходу)))

коли зустріч?

Серий, я як завжди пропоную в п"ятницю, після роботи, за бакалом пива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімон, ти б в пп такі консультації писав. Тут ж пасуться не тільки "радіолюбітєлі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серий вже на ходу)))

коли зустріч?

Давайте в пятницю, в Кораблику після роботи, годин в 6. Думаю будуь нові люди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми живем майже всі поряд, чол 5 думаю буде. Можна і завтра, пивбаза на ювіку)) якщо получається, а вже з понеділка всі збиремся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dburda,усі ми в чомусь праві ,а в чомусь-ні :) Дійсно,кожен вирішує як йому поступати. Кароч...хто захоче подавати колективну заявку на законне користування портативкою,давайте попередньо домовимся йти в Частотнагляд гуртом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми живем майже всі поряд, чол 5 думаю буде. Можна і завтра, пивбаза на ювіку)) якщо получається, а вже з понеділка всі збиремся.

Я тількі за в любий день, але правильніше буде всім разом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошкі хочу відійти від нашої загальної теми, але може комусь буде цікаво - список насканованих мною радіочастот по Луцьку:

150,550 МГЦ таксі ера

150,085 МГЦ таксі морячок

148, 085 МГЦ ДСО

148, 300 МГЦ ппс

165,525 МГЦ таксі

164,480 МГЦ охорона

165, 460 МГЦ охорона

153,000 МГЦ ж/д

164,600 МГЦ таксі козак

164,750 МГЦ таксі

Прохання, по-перше, ніколи на передачу на них не виходити ні при яких обставиних, а по друге, хто володіє даними про інші частоти, добавляти інформацію про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,що ППС теж "попугая" використовують :) Видно що двохметровий діапазон теж місто з висотними будинками не кругом покриває.От і мусять репітер використовувати. Полюбляю часом послухати на свій ICOM IC-R5 Інколи такі баталії,що шкодую про те що не записую...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...