Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

З ким балакав в р-ні Чернишевського і в р-ні Відродження-це був я :) З вул.Дубнівської-тишина,мене ніхто не чув і я нікого не чув.З с.Підгайці-аналогічно.Далі по трасі на Дубно теж тиша в радіоефірі :( Я так розумію,репітер в той час (десь 19-30 коли вже був в Луцьку) ще не працював. Зв"язок був з камрадами laser та dburda (вроді).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

я був в р-ні Нової Лінії в 15, знаю, що Діма мене чув і Сергій. За містом складніше, місто в ямі і щоб був звязок кращим треба на маш антену і нам як умога піднятись вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останніх два дні спостерігається пожвавлення нашого ефіру, вдається зв"язуватися навіть і без репітера, шо не може не радуваити)

Syavasl додай в назві теми форуму частоту нашого каналу "434,750 МГЦ" для нагалядності тим, хто 20 сторонік перечитувати не бажає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі ви як СБшник, розкажіть чи частенько там люди спілкуються?

СБ користуюсь коли їду у відрядження. По трасі штука класна, практично завжди на зв'язку є хтось. можна розпитати шо там, хто там і де там)) рація відпрацювала вже себе на 100%, декілька раз спасала від попадання на візір. трукан і взагалі..., напевно навіть більше зекономив з нею грошей ніж витратив на неї))) Та і так не скучно їхати.

А от в місті, в нашому у всякому випадку, СБ практично безтолкова річ, можна деколи почути товарні бази на яких іде розгрузка фур ( корекція руху вантажівок по територіям баз) і то з матами трьохповерховими деколи, або коли ближче до виїзду з Луцька той самий дальнобой. По-друге установка антени чесно напрягає в місті, особисто в мене вона Магнум Лємм близько 1,5м. Немає ніякого бажання залишати її на автомобілі коли треба зайти кудись на 5-10 хвилин, бо все таки люди в нас є всякі, а побачити обрізаний антенний провід при поверненні жалко ( і не тільки в матеріальному плані а і в моральному ). Ось така моя особиста думка про корисність СБ в місті. Про технічні і інші сторони говорити не можу бо по пояс дерев'яний в цих речах)))

Скажіть ше будь-ласка чи обов'язково дозвіл на такі рації що треба буде використовувати (чи потрібно, але можна і так користуватись)?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю создать радио сеть авто любителей. Организовать коллектив участвующий в передачи информации о текущем состоянии движения автотранспорта в городе Луцке и области. Сообщения о пробках,авариях и т.д...(как у дальнобойщиков СВ станции)Принять участие в проекте может любой выдержанный и воспитанный человек, вне зависимости от того, является ли он водителем автомобиля, велосипеда или же передвигается на общественном транспорте. Основное- желание помочь участникам дорожного движения информацией о дорожной обстановке и хотя бы в общих чертах иметь представление о том, что такое радио. Стандарт использовать PMR счастотой 446 так как он является не лецензируемым и разрешенным в Украине,так же для связи достаточно купить дешевую китайскую рацию стандарта PMR которая стоит совсем не дорого.(на Розетке 2 шт 300грн) На автомобиле, на заднем стекле можно разместить логотип рации с номером канала,чтобы оповестить участников движения,что в автомобиле имеется рация. Канал выбрать общий,чтобы все рации работали на нем,дешевые китайские и болие совершенные. Если со временем будет интерес и поддержка ,можно установить "попугая" (репитер) и перейти на большую мощьность трансиверов (раций) регистрации и получения позывных.

Прошу извинения у модератора за размещение данной ветки в топике о продаже,но есть контенгент людей которые другие части форума не читают,а очень бы хотелось услышать их мнение!

Прозьба не удалять тему,пускай хоть пару дней повисит если возможно. Дальше по усмотрению модератора или удалять или перенести в болие подходящий раздел.

Спасибо за внимание!

С Уважением,Вячеслав

]Частота канала "434,750 МГЦ" 69 канал LPD диапазона

Что то не понял как отредактировать первое сообщение,не нашел кнопки редактирование... получилось,то что выше :0159:

Что то не понял как отредактировать первое сообщение,не нашел кнопки редактирование... получилось,то что выше :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть ше будь-ласка чи обов'язково дозвіл на такі рації що треба буде використовувати (чи потрібно, але можна і так користуватись)?)))

Думаю потом будет ясно,все надеяться на последнее )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ездил только что тестировал связь. Слышно практически везде себя. Антенна автомобильная так себе. Лучше купить у laser длинную 38см., с ней все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був в ефірі. Чув практично всіх. А шо за антена? Ти маєш портативну автомобільну рацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антена nagoya ut108, на практике так себе. Купил у laser вчера антенну, она лучше. Хотя длина 38см, против 48см в автомобильной. А рация uv-5r.

xforester,

Слышно было на 40-ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який сенс реєструвати рацію якщо в дозволених діапазонах не можна працювати з потужністю більшою за встановлену? PMR 0.5Вт, LPD-0.01 Вт ? Рації якими користуються бордівці мають вихідну потужність 1-5 Вт. Всеодно частотнагляд не дозволить такими раціями користуватися у вказаних діапазонах частот навіть коли рація буде зареєстрована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помоєму ця хвиля чиста, ніяких сигналок не спостерігається? залишаємо?
Да,вроди помех нет таких,и от компютеров в офисе рация не открывается,давайте отписуйтесь остальные.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть немного возле варшавки сигналок. Но поменьше чем на других частотах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене декілька разів ловило сигналки . їздив по всьому місту. Але в принципі все кул. Навіть спілкувався з 6ма різними людьмиза день. Був на 40, мкс. Підгаєцькій. Рівненській. На рованцях когось чув. Ковельська центр старий ринок чути було добре. О і ще львівська

В мене декілька разів ловило сигналки . їздив по всьому місту. Але в принципі все кул. Навіть спілкувався з 6ма різними людьмиза день. Був на 40, мкс. Підгаєцькій. Рівненській. На рованцях когось чув. Ковельська центр старий ринок чути було добре. О і ще львівська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так рлзумію тепер всі ті хто вступив в наші лави мають зробити такі дозволи на своі крякалкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто боится лишится крякалки,тот будет делать разрешение )

на счет сигналок,то они будут на любом канале,если в близи передатчик,а так 434,750 довольно помехостойкий канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по 24 гривні + комісія при оплаті в банку.

і як саме отримати цю чудесну бамажку для своєї портативки? :) Якщо можна-детальніше напишіть.Можливо якісь екзамени тра здавати ,чи що.Я так розумію,ця бамажка на фото-ваша.Тому розповідайте як її заполучити ,щоб таскати з собою "шайтан- коробочку" не ховаючись від дядів у фуражках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...