Перейти до змісту

Порадьте стоматолога


Ridec7

Рекомендовані повідомлення

Краще, ніж в Протезисті ніхто не зробить. Скажуть правду, як є, зроблять якісно та на довго. Хоча і ціни вище середніх по Луцьку.

Реклама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не лікував зуби то і не вкурсє по закладам. А ось треба звернутись до лікаря то я так і не зрозумів кого рекомендує борда.Якщо не важко кіньте номера тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще, ніж в Протезисті ніхто не зробить. Скажуть правду, як є, зроблять якісно та на довго. Хоча і ціни вище середніх по Луцьку.

Реклама?

Аргументація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще, ніж в Протезисті ніхто не зробить. Скажуть правду, як є, зроблять якісно та на довго. Хоча і ціни вище середніх по Луцьку.

Реклама?

Аргументація?

Твердження голослівне. Не підтвердене ні статистичними даними. ні висновками експертів, навіть власною аргументацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твердження голослівне. Не підтвердене ні статистичними даними. ні висновками експертів, навіть власною аргументацією.

Власна аргументація якраз викладена. Чи у Вас є інші думки по цьому питанню? Давайте опишіть свого стоматолога зі статистичними данними та висновками експертів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще, ніж в Протезисті ніхто не зробить. Скажуть правду, як є, зроблять якісно та на довго. Хоча і ціни вище середніх по Луцьку.

Ну якщо тут десь є аргументація. тоді я пас :)

Твердження голослівне. Не підтвердене ні статистичними даними. ні висновками експертів, навіть власною аргументацією.

Давайте опишіть свого стоматолога зі статистичними данними та висновками експертів :D

Не перекладайте все з хворої голови на здорову. Ви виступили з твердженням, що краще ніж в Протезисті ніде не зроблять. От і доведіть його.

Чи у Вас є інші думки по цьому питанню?

Ну і в даному випадку ми аналізуємо не мою точку зору, а вашу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і доведіть його.

Що ще? Давайте зразу весь список, не соромтесь у своїх забаганках ;)

Не перекладайте все з хворої голови на здорову.

Пан має якийсь дар? "Висновок експертів" чи "статистичні данні задоволених пацієнтів" є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно. Бачу толку не буду. Залишаюся при своїй думці: це була реклама. не зовсім вміла. але все ж таки реклама. :)

p.s.: кажу зразу. В подальші дискусії з цього приводу вступати не буду. :) Бажаю всім всього найкращого. І що б нге боліли зуби :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дорогі жителі м. Луцька та Волинської області, хочу вберегти Вас від лікаря-бізнесмена Костури Ярослава Івановича, який тут часто рекламується та на якого я теж повелася наівно начитавшись тут фальшивих рекомендацій, не вірте цій рекламі. Це просто жахливий лікар в якого тільки космічні ціни, в нього лише на думці по-більше на вас заробити. Не попадіться тільки до цього горе-лікаря якщо не хочете залишитись без зубів, навіть картини та музика в його кабінеті не покращать ситуацію. Повірте мому гуркому досвіду. Якщо хочете мати впевненість за якість роботи то краще звертатись в нормальні клініки, а не в якийсь там стомат - кабінет, де заплатите як в "Протезисті".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дорогі жителі м. Луцька та Волинської області, хочу вберегти Вас від лікаря-бізнесмена Костури Ярослава Івановича, який тут часто рекламується та на якого я теж повелася наівно начитавшись тут фальшивих рекомендацій, не вірте цій рекламі. Це просто жахливий лікар в якого тільки космічні ціни, в нього лише на думці по-більше на вас заробити. Не попадіться тільки до цього горе-лікаря якщо не хочете залишитись без зубів, навіть картини та музика в його кабінеті не покращать ситуацію. Повірте мому гуркому досвіду. Якщо хочете мати впевненість за якість роботи то краще звертатись в нормальні клініки, а не в якийсь там стомат - кабінет, де заплатите як в "Протезисті".

Порівнювати клініку з одним лікарем - неправильно. Такі слова потрібно підтвердити фактами, цифрами, без підтвердження звучить, як відверта антиреклама.

Нікого не виправдовую, але те, що лікар оцінює високо вартість своєї роботи - цілком нормально. Вам важко оцінити скільки було вкладено в обладнання, навчання, акваріум на вході,... " навіть картини та музика в його кабінеті" входять у вартість роботи. Просимо +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В 23.09.2014 at 15:56, drap сказал:

Телефон в теремно плиззз

в Теремно рекомендую тільки лікаря Майю та ЛІдію тел 0668301993, Мирослав завжди кудись спішить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

актуально. порадьте нормального  стоматолога за алекватну ціну, щоб запломбувати зуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось приперло, то просто звернулася в поліклініку по пр. Волі (вул. Чехова). Потрапила (в реєстратурі по телефону записали) до лікаря Бухарця І.М. Не шкодую - хороший і акуратний стоматолог. Адектнішої ціни в Луцьку, мабуть, немає.) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив до Бухарець декілька років (в основному, на планові). Востаннє не додивилась, зуб розболівся через тиждень - виникли суттєво більші проблеми.

Зараз до Карагодіної туди ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не додивилась.... Я про лікаря-чоловіка казала - Ігоря Миколайовича... Чи це просто помилка в тексті? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nana сказал:

не додивилась.... Я про лікаря-чоловіка казала - Ігоря Миколайовича... Чи це просто помилка в тексті? 

Таки я не додивився. Вона - на Бандери, туди ж і ходжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.07.2018 at 09:37, glukk сказано:

за алекватну ціну,

Що для Вас адекватна ціна?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...