Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

хз про які ви планетарки тут і як впливає кілометраж на вибір системи

але ладно)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

18 часов назад, Harddriver сказал:

Не бред. ККД ланцюгової передачі  макс. 98%. ККД шестерневої передачі  десь такий самий. Тільки-от для передачі зусиль в планетарці їх потрібно декілька

 

spacer.png

 

 

 

 

у таких роверів буде багато інших чинників, які змінять ККД більш як на 2 відсотки. Обирайте за зручністтю користування та обслуговування. зі старих срам5, з нових нексус 7 та 8. вісімка має трохи менший діапазон за 3*9. Альфіна8 під дисковий тормоз. розхідник тільки маленька зірочка за 3 евро, яких краще придбати декілька з різною кількістю зубців, щоб підібрати под себе діапазон перемикання.

ще планетарка перемикається на місті, що добре на світлофорах, а вісімки перемикаються навіть при навантаженні. хоча буває, що давиш на педаль і перемикаєш, а перемикается коли знімаєшь зусилля. ще плюс, що перемкнутися можна одразу через декілька ступенів, хоча це на гріпшифтах, які, до речі підходять і до альфіни.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що скажете про велосипеди ARDIS ( Київ ) та Omega ( Харкіський завод )  ? 

Чи можливо  хтось був нещодавно  в Піддубці чи в Маяки , як там по роверах  ? Потрібно на ріст 165 , бюджет  5-7 тисяч 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, goodboy сказано:

Що скажете про велосипеди ARDIS

 Колись взяв у колеги проїхатись на роботу десь 3 км це чудо, довго потім згадував цей металолом, ноги гуділи більше, як я на своєму простому німецькому Bauer на Світязь з'їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, bormotuha сказано:

 Колись взяв у колеги проїхатись на роботу десь 3 км це чудо, довго потім згадував цей металолом, ноги гуділи більше, як я на своєму простому німецькому Bauer на Світязь з'їздив.

вони ж різних моделей бувають, хіба ні? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bormotuha сказал:

 Колись взяв у колеги проїхатись на роботу десь 3 км це чудо, довго потім згадував цей металолом, ноги гуділи більше, як я на своєму простому німецькому Bauer на Світязь з'їздив.

по модному это называется "Фитнесбайк", не для передвижения, а для прокачки мышц.

Змінено користувачем romanc
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, goodboy сказано:

Що скажете про велосипеди ARDIS ( Київ ) та Omega ( Харкіський завод )  ? 

Не раджу. Класичні ашанбайки. Чугуній чугунієм... 

За 5-7к можна нормальне б/в знайти. Головне визначитись для чого тобі ровер і відповідно з типом.

Імхо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Basil сказано:

Не раджу. Класичні ашанбайки. Чугуній чугунієм... 

За 5-7к можна нормальне б/в знайти. Головне визначитись для чого тобі ровер і відповідно з типом.

Імхо.

в них рами з різного матеріалу і різне навісне , все згідно ціни 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

Не раджу. Класичні ашанбайки. Чугуній чугунієм... 

За 5-7к можна нормальне б/в знайти. Головне визначитись для чого тобі ровер і відповідно з типом.

Імхо.

 Підтримую! Я з Німеччини привіз за 15 євро там куплено з алюмінієвой рамою, брату віддав, легкий на ходу, а були по 40 - 60 євро, то взагалі бомба. У нас будуть у три рази дорожче. 

  Шукайте б\в з=за кордону, за 200 євро знайдете у хорошому стані.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... У мене максимум що було - це після 2х кілометрів соші (дорога, викладена камінням), виїхав на трасу, проїхав метрів 500, мав повернути ліворуч, а поїхав прямо у кювет - виявляється, лопнув винос всередині рами, кермо крутиш, а колесо їде саме-по-собі. Затягнув по сильніше болта, і помаленьку дотягнув додому (був малим, любив гасати на "горніку" по лісах). А так, і через руль літав, коли преш по лісовій дорозі, і поперек колія від лісовозів метр на пів - ти летиш знизу, ашанчик над тобою парить... Встав, обтрусився - і далі... Один раз через кобилу летів - алкашик возом їхав по лівій стороні дороги, отож я і обігнав справа, а виявляється,  то він так повертає праворуч - у результаті я через верх над конем, велосипед - через низ, кобила - як гора, навіть не здригнулась. Заднє колесо вісімкою.

Одна з переваг ашанбайка - накачані ноги, для мене тоді єдиною проблемою був вітер, а так - що по рівному, що під горбок - одна фігня, навіть передачу не скидав (21 передача,  по асфальті їздив як на сінглі - постійно на 20-й, на 21-й вже встаєш з сідла).

Коли хтось позичав вєлік, тіпа до магазину катнути - то  потім мовчки кидали в ноги (сказати нічого не могли, язик висолоплений був) :sm128:.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.05.2020 в 11:39, Deemon сказал:

міський\дорожній на планетарці буде по грошах цікавіший аніж МТБ - це точно, але він переважно для асфальту і рівного грунту.

навскидку непогані варіанти по місцю:

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-kettler-28-planetarka-3-alyuminieviy-IDI5wun.html#5395c6c3c5

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-cholovchiy-cortina-28-IDHwpAY.html#f36718b395

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-u-horoshomu-stan-IDBRPVh.html?sd=1#f36718b395

 

"горнікі" - треба розглядати лише на алюмінії, розмір рами під твій зріст ~ 19 (L), і з компонентами хоча б рівня Acera\Alivio, ну і по стану - не пролежавший на євро-смітнику три роки, але тут як не крути бюджет треба підняти. Такий клас лісапедів цікавіший своєю універсальністю та зручністю.

п.с. вузьке сідло недобре на початках, за тиждень дупа акліматизується і буде все тіп-топ).

 

petro22 торгує переважно чавунієвими ашанчиками, то навряд твій варіант, вони від Десни далеко не втікли...

Дякую за поради. Взяв останнього. Купив, пригнав на ньому додому і відразу поїхав з міста. Лише зараз повернувся, відписую.

По велосипеду: Як ти їх знайшов, а я ні - не розумію. До того як написав тут, перерив ОЛХ, і мені ці варіанти чомусь на очі не попали. Зупинився на останньому Kreidler Alu Silver Beamer, тому що візуально він виглядав найновішим і був майже в повній заводській комплектації (загуглив фотки). Не вистачало лише насоса під багажником і стояло кермо-метелик замість класичного керма. Але за кордоном стільки цих велів з метеликом, що, можливо, вони з заводу йшли з двома видами керма. Ну і послухав @Cherman зупинився на 7-швидкісній планетарці. Стан вела виявився гірший ніж на фото, тому що оголошення власник давав півтора місяці тому, типу діти за цей час поламали, а фотки напевно зробив ще раніше. Спустив лише 50 грн. Але я вже настроївся саме на нього, тому закрив очі на ті недоліки, які виявив відразу, але ще більше недоліків виявив потім. Дається взнаки повна відсутність досвіду купівлі б/у велосипедів. Відразу виявив розбиту передню фару, тому чи працює задня фара і динамо-втулка ще не знаю, вимикач був на передній фарі. Вже вдома помітив потріскані від часу шини, аж корд видно. Передній болотник не рідний, але металевий, замість одного болта чомусь прикручений до вилки дротиком. Невже гвинтика не знайшлося на хазяйстві? Боюсь що різьба зірвана. А задній рідний але пластиковий і зломаний, відразу не помітив, бо він під свою вагою вперся в раму і міцно там стояв. :( Вперше бачу пластмасові не тільки педалі, а й шатуни. Але головне - рама ніби в гарному стані і планетарка працює як годинник. Продавець казав що їздив до майстра на ТО перед продажем.

По відчуттях: Ровер не вліз в легкове авто, тому 6,5 км до дому я добирався своїм ходом, а на роботу мені усього 4,7 км, по тому самому маршруті. Декілька років в теплу пору року ходжу пішки через "залів" на Стирю, тудою взагалі 4,4 км, але ровером краще по асфальту, з різницею в 300 метрів. З планетаркою не прогадав, це моє. Я навіть кайфонув під час першої поїздки. 30-річна перерва катання на ровері далася взнаки, трохи виляв, від чого було страшно їхати по дорозі, а водіям, які мене обганяли мабуть ще страшніше було. Дуже сильно водило, коли повертався глянути чи є хто ззаду, щоб об'їхати припарковані авто. Треба дзеркало, краще 2. Їздити по нашим тротуарам неможливо, тільки на ровері зрозумів в якому жахливому вони стані. Не ризикнув проїжджати через кільце на Львівській/Володимирській, перейшов пішки по тротуарам, з часом звикну. Після попереднього ровера вже знаю, що таке каденс, тому коліна не нагружав зовсім. Як тільки відчував що стає важкувато, клац і знову все комфортно. В результаті, після 6,5 км на ровері, почувався краще ніж після 4,4 км пішого добирання на роботу (це я про коліна). Зовсім трохи пересохло в роті - прикуплю баклажку, трохи змокріла спина, але менше ніж після пішої ходьби, хоча було прохолодно в той день, літом буде важче. Задишки не було зовсім. Жопа на цьому сідлі не боліла, отже з прямою посадкою також вгадав. Хоча парусність в мене виявляється ппц яка, в дитинстві я її не помічав взагалі. Таке враження, що весь час їхав проти вітру, вітер в той день був сильний, але ж не весь час. Сім передач вистачає, майже весь час їхав на 3, зрідка на 4, коли вітер стихав, з горки один раз дійшов до 6, далі гірка скінчилася, під горку на 2. В обох випадках ще по одній передачі в запасі було, але й гірка була полога. На Десні-2 я не знав, що таке накат. Щоб догнати Україну, яка йшла лише накатом з гірки, мені треба було маслати педалями так, що язик на бороді був. 28" то є 28". Тепер і в мене є накат.

Тепер треба шини (які), баклажку, дзеркало, велозамок (який), фару, гріпси. Що ще? Камери чи ремкомплекти возите з собою? Ключі возите? Сімейка радянська, бачу, не дуже актуальна на такому ровері, скоріше шестигранники пригодяться? 

Спойлер

image;s=1000x700

 

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.05.2020 в 20:25, Basil сказал:

як на мене, то я рекомендував би тобі глянути в сторону гібрида на 28-х колесах.

для початку потрібно визначитись з бюджетом....

 

приклади:

ось супер варіант

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-wheeler-28-IDHSKBs.html?sd=1#815bfed892;promoted

якщо бюджет завеликий, то такий красунчик

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-rixe-montpellier-28-gdravlka-IDzjiVY.html#13939b12b1

або простіше

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-ktm-gidravlika-na-deore-lx-IDI2xtG.html?sd=1#815bfed892 

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-schwinn-volare-28-kolesa-IDBqYMa.html#815bfed892

або ще простіше, але це вже  дорожник

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/velosiped-z-nmechchini-b-u-v-robochomu-stan-vkladen-ne-potrebu-IDAhxOG.html#1d218c4c66

 

не рекомендував би щось тут купувати. особливо двопідвіси... тільки намучишся.

вже тоді краще хардтейла з ригідною вилкою на хромомолібденовій рамі.

імхо

Ти відписав на кілька годин пізніше ніж я купив вела. Чим відрізняється гібрид від міського? Бо я читав, але до кінця не розумію різниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покрышки маратон плюс можешь не менять пока не сотрутся или не разлезутся совсем, это антипрокол самый высокий, они больше 80евро стоят штука. минус- очень тяжелые, накачай давление как на них написано. пробить можно только "змеиным укусом" когда маленькое давление, а ты об бордюр бъешь и раздавливает обод камеру.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel  - непоганий вибір, добре що перші відчуття позитивні, після флешбеків з Десною).

Шукався нескладно, тупо по слову велосипед, просто одразу відкидав древні\дикі\корчі, є деякий досвід придбання беу.

Руль-метелик поки не поспішай міняти на пряму палку, його переваги у тому, що можна в процесі тривалої їзди міняти хват рук (не затерпатимуть, не буде крепатури на плечах\спині), навіть облокотитись і мати релакс\більший накат по прямій чи з гори.

Болотник обов"язково зафіксуй надійно, в дитинстві на роверці "Школьник" дротик мені зіграв погану гру, обірвавшись на швидкості, і той клятий болотник блоканув мені переднє колесо, що призвело до миттєвої сальтухи). Обслужити мінімально теж непогано, хоча б мийнути ланцюг і по крапельці мастила на кожну ланку...

По світлу, динамка то ніби і зручно, але світло нууу таке собі, та і в статиці не працює. Мій вибір вже котрий рік, на обох велосипедах - китайський Convoy S2+ за десять баксів з Y-подібним кріпленням. Супер-універсальний варіант, і для міста, і для лісу, та і просто кинути в кишеню. Ну а маячок ззаду - будь-який за бакс-два, стільки ж коштує на алішці просте кріплення під флягу.

По всіх інших питаннях вже просвітили розгорнуто, льотної погоди і кайфу від покатушок!

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Deemon сказал:

Y-подібним кріпленням

Це яке? Бо щось не гуглиться.

Чим відрізняється S2 від S2+?

Температура світла яка краще, якщо ліхтарик буде використовуватися не лише на велосипеді?

image.png.0b549a9885e6322b6cdf3ff5b1ba08b3.png

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю такий, у нього головка на 360 градусів обертається, компенсує вигин керма

 

1pcs Adjustable 360° Swivel Rotation Cycling Clip Clamp Bicycle ...

 

Ще є більш простий варіант, з монолітним корпусом

 

22-35mm Bike Flashlight Holder Front light Mount Clip Torch Clamp ...

 

А от такий - не рекомендую, калічний девайс, хомут ні верхній ні нижній толком не тримає те, що має надійно затискати...

 

2020 360 Degree Rotating Bike Bicycle Handlebar Mount LED ...

Змінено користувачем Deemon
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S2 напевно вже не випускається, S2+ прийшов на заміну, діод навіть найдешевший буде - вище криши, для всіх потреб.

Мені більше холоднуватий до душі, він ліпше "пробиває" дальніші відстані, хоча нічого не заважає купити і нейтральний\універсальний варік (від 3В до 5С), а от теплий імхо не варто, надто багато люменів на ньому падає

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

U2 1B - на gearbest $12.24 з доставкою

Bangood - $13 будь-яка версія.

порівняй чи алі зараз ліпший по цінам

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Камери чи ремкомплекти возите з собою? Ключі возите? Сімейка радянська, бачу, не дуже актуальна на такому ровері, скоріше шестигранники пригодяться? 

Не вожу з собою нічого, на відстані 6 км, це не так критично я думаю. В дорозі поки нічого не пробивав за 10 років і не ламалось. Раз каретка полетіла, бо була насипна, поставив нормальну і все ок. Також летіла втулка на задньому колесі, бо також була насипна. Але в дорозі ніхто кареток з собою точно не возить. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

Юзаю такий, у нього головка на 360 градусів обертається, компенсує вигин керма

 

1pcs Adjustable 360° Swivel Rotation Cycling Clip Clamp Bicycle ...

таке саме кріплення вже служить 10+ років

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel я користуюсь таким китаєм, все ок

8455velosipednoenaborc-800x800.jpg

 

https://otdihay.prom.ua/p26177810-akkumulyatornyj-fonarik-bailong.html

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, case_l сказал:

таке саме кріплення вже служить 10+ років

і коштує всього 30грн )) в роздріб

14 минут назад, case_l сказал:

дрєвній маломощний ліхтарик )))

грубо кажучи, по роздрібних цінах, за 180грн можна вже на Т6 діоді зібрати, а за 280грн (з врахування ціни на кріплення) на Р-50 діоді ))

 

по оптовій ціні -50грн, в обох випадках ))

Змінено користувачем MANJAK11
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або взагалі можна от такий набор поставити, світить набагато краще ніж вартує , 75грн в роздріб і 50грн опт

spacer.png

 

живится 3ААА (R03) передній і 2ААА(R03) задній (в комплект не входять)

Змінено користувачем MANJAK11
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, MANJAK11 сказал:

або взагалі можна от такий набор поставити, світить набагато краще ніж вартує , 75грн в роздріб і 50грн опт

живится 3ААА (R03) передній і 2ААА(R03) задній (в комплект не входять)

На 18650 що є? Бо пальчики замахаюся купляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

дрєвній маломощний ліхтарик )))

не дуже древній, 10 років всього :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...