Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

з.і. Аванті взагалі розглядати не варто?

В разі, якщо Аванті набагато дешевше і це є не останній фактор при виборі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хоч я і не люблю Команчі, але серед запропонованих Ніагара буде найкраще.

Чисто цікаво, за що?

Стрьомні вони якісь :glare:

З Команчами найменьш проблем, а продано найбільше.

Ну класно. Щастить веломеханікам :).

І я не казав, що вони погані, просто не лежить душа і все. :unsure:

А що скажете про такий Ардіс?

:_08:

Якщо дивитись на навіску цілком нормальний вел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч я і не люблю Команчі, але серед запропонованих Ніагара буде найкраще.

Чисто цікаво, за що?

Стрьомні вони якісь :glare:

Ну, мощний аргумент! Нагадай мені на чому ти їздиш? І незважаючи на це, Команчи для тебе стрьомні?;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, мощний аргумент! Нагадай мені на чому ти їздиш? І незважаючи на це, Команчи для тебе стрьомні? ;)

Arkus MTB VIP 6.0 (модель 2008 року) випущений саме тоді коли було об'єднання з ROMET і вони стали називатись Arkus&Romet group. Зараз випускають вели (а також мотоцикли і т.п. транпорт) під маркою ROMET в Польщі (ще минулого року на оффсайті була в продажу моя модель веле, але ще в іншій комплектації, зараз розділ аркус пустий). В нас вони не поширені і в Луцьку є ще один Аркус (білий але це походу VIP 5.0). Вроді вони мали відкривати якусь контору в новолинську але це треба гуглити.

Відповідна лейбочка arkus & romet group пристуня

e6cf100e501e53f71e4b5fe02865eed82ea4b7212391477.jpg

Питання ще є?

Змінено користувачем sanbOK
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було риторичне питання. А стрьомніше за Аркуси в народі вважаються хіба шо Форти, Еверести. Ардіси трохи вище цінуються, але недалеко. Якщо ми вже судимо такими категоріями.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене Команче вже 4 роки. Останні три роки на рамі постійно возив дружину. Останній рік ще і сина в кріслі на багажнику. Експлуатація "на убой", я його ніколи не жалів і особо за ним не дивився. За ці роки поміняв педалі, бо після серйозного падіння одна з них стала люфтити, а також винос, бо завеликий вел для мене виявився.

Команчі в мене заслужили довіру!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 Команчам. Брав в Тані. і тьфу тьфу пройшов вже 6500 тупо по справам за 1,5 року. Це тупо по місту з вантажами по 10 іноді 15 кіло на багажнику.

Навіть встиг одного джипа підрехтувати ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://allo.ua/velosipedy/titan-26-talon-19.html Є можливість взяти такий новий з гарантією, за 4500 грн. Варто? Чи є кращі варіанти?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://allo.ua/velos...6-talon-19.html Є можливість взяти такий новий з гарантією, за 4500 грн. Варто? Чи є кращі варіанти?

Складно оцінити що воно таке ібо опис неповний. А взагалі - лоу-енд вилка і гальма - стрьомно. Краще в цьому ціновому діапазоні шукати на ободних гальмах.

Arkus MTB VIP 6.0 (модель 2008 року) випущений саме тоді коли було об'єднання з ROMET

Про ROMET колись чув від одного шарящого що це рідкісне га_но.

Змінено користувачем Vadimm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось та інфа що знайшов,

Характеристики

Материал рамы-Алюминий

Размер рамы 19"21

Вилка-ZOOM

Тормоза-Дисковые механические,ротор 160мм

Шатун-CYCLONE

Переключатель передний-Shimano Tourney TX35

Переключатель задний-Shimano Tourney TX35

Манетки-Shimano ST-EF-40, моноблок

Втулки-Quando

Обод-26" TM Titan dh-25 двойной

Производитель-TITAN

Наличие-В наличии

Цвета: белый, черно-зеленый

Та вибору особливого не має за таку ж ціну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arkus MTB VIP 6.0 (модель 2008 року) випущений саме тоді коли було об'єднання з ROMET

Про ROMET колись чув від одного шарящого що це рідкісне га_но.

Блін, а я так хотів собі ось цей рідкісний, га_няний, 2015 модельного року в стоковій комплектації ROMET Key 29 2.0 .... але коли сказав колись "шарящий", що га_но то напевно прийдеться шукати щось інше

Та вибору особливого не має за таку ж ціну...

головне щоб рама була нормальна все інше можна замінити з часом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arkus MTB VIP 6.0 (модель 2008 року) випущений саме тоді коли було об'єднання з ROMET

Про ROMET колись чув від одного шарящого що це рідкісне га_но.

Блін, а я так хотів собі ось цей рідкісний, га_няний, 2015 модельного року в стоковій комплектації ROMET Key 29 2.0 .... але коли сказав колись "шарящий", що га_но то напевно прийдеться шукати щось інше

Я трошки уточню - мова йшла про ті Ромети, які збиралися з ноу-нейм запчастин, нестандартних, неуніфікованих, у Володимирі.

На наведеному - доРомета відноситься хіба лейба на рамі, яка вариться на тому ж Тайванському заводі, де і Келліс і іже с німі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стрьомніше за Аркуси в народі вважаються хіба шо Форти

Вибачаюсь за оффтоп, але чим так погані нинішні Форти? Другий сезон без суттєвих проблем катаю на Fort Soul 2012р., який був придбаний по знижці за 2400 грн. Непогана алюмінієва рама, касета і задній перемикач Алівіо, передній Ацера, більш-менш працююча (як на такий бюджет) вилка RST Gila ML, досить непогані покришки Kenda Small Block Eight. Як на мене, то вони будуть не гірші за Каманчі та Прайди, не говорячи вже за Ардіси, а при одинаковій ціні по навісці будуть навіть трішки кращі :)

6852209m.jpg
Змінено користувачем kolser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачте, маю справу з ремонтом, тому більше суджу по тому, що до нас частіше приводять, приносять. Так, як більшість судить про Китай з асортименту на наших базарах. Не поясниш, що це лайно не китайське, а наше. Те що наши торгаши возять, замовляють китайцям, а ми споживаєм. Чомусь те що, наприклад, американці замовляють у китаців не таке вже й лайно, відрізняється.

Вірю, що Форти і Ромети, навіть Аісти роблять нормальні велосипеди. Але вони не так поширені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://allo.ua/velosipedy/titan-26-talon-19.html Є можливість взяти такий новий з гарантією, за 4500 грн. Варто? Чи є кращі варіанти?

Ось такий ще знайшов, обвіс кращий http://www.fortbikes.com.ua/detail.php?id=151

Не актуальна ціна, еххх...

Змінено користувачем Tomagawk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

привет ребята , помогите пожалуйста выбрать племяшке , она очень любит кататься , и в от решил ей приятный сюрприз сделать)

бюджет до 10 к , желательно что-то маленькое и аккуратное , нетяжелое , я в них особо не разбираюсь , по этому надеюсь на помощь. мне вот консультант такой посоветовал - http://e-sport.com.ua/velosiped_2015_dorozhnik_zarya_zheltyy/ , мне с виду нравиться , как думаете этот взять или ещё поискать ? буду рад советам.

  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хочу придбати влеосипед, але бюджет обмежений десь 3000-4000грн.

Надивився ось такого.

Алюмінієвий, 12кг.

Велосипед потрібний в першу чергу для поїздок на роботу\дачу\ по місту, коротше кажучи.

Пропонують мені його за 3000 грн. новий з магазину з гарантією.

Зрозуміло що китаєць, проте кажуть рама хороша, обвіс - початкового рівня.

Впринципі таке положення речей мене влаштовує, якби бути впевненим що то нормальний китай, а не такий як буває, що на другий день боки вилазять.

Хто що скаже?

З.І. Дивився на б\в з закоордону за ті ж гроші - як на мене то та сама лотерея як і з цим.

Змінено користувачем gorik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед потрібний в першу чергу для поїздок на роботу\дачу\ по місту, коротше кажучи. Пропонують мені його за 3000 грн. новий з магазину з гарантією.

Якщо з асфальту з'їзджатимеш рідко то ригідна (неамортизована) вилка підійде. 12 кг - це плюс. Погано що толком не розписано обладнання, напис "Шимано" видно тільки на перекидці і перемикачі. Все інше може виявитись ноунеймом з усіма витікаючими ризиками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задня перекидка tourney, передня, здається, також.

Мене, в першу чергу, рама цікавить, обвіс планую поступово змінювати на кращий.

Чи можна буде на цю раму поставити щось класом чи декількома вище?

На фото видно, що петуха немає (чи можна його поставити, чи він там і непотрібен?). На велі катався в дитинстві, і від технологій трішки відстав.

Ось тут є опис, але там переклюки не такі та руль не такий (це з того що мені вдалося помітити).

Змінено користувачем gorik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нужен велосипед ребёнку. Рост - 130.

Вопрос - колёса 24" (пока вырастет, хватит и таких) или 26" (есть ли смысл брать наперёд более динную раму) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я брав дитині на 24 у віці 11 років, підросла, замінив підсідельний штирь і зараз (13 років) нормально їздить. З іншого боку, пробувала мій на 26 колесах (правда 20,5см рама), гепнулась. Сказала що ще на своєму поїздить.

Ох, діти ростуть швидко, і не тільки розмір ноги.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я брав дитині на 24 у віці 11 років, підросла, замінив підсідельний штирь і зараз (13 років) нормально їздить. З іншого боку, пробувала мій на 26 колесах (правда 20,5см рама), гепнулась. Сказала що ще на своєму поїздить.

Ох, діти ростуть швидко, і не тільки розмір ноги.

ну, 20,5 рама і для мене зі зростом в 176 см. великувата, хоч сам на такій катаю.

але дочці на 10 років (150 зріст) взяв на 26", але з низькою (13-14") рамою. трішки ще задовга-зависока, але катає на ньому нормально, навіть на велодень їздила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужен велосипед ребёнку. Рост - 130.

Вопрос - колёса 24" (пока вырастет, хватит и таких) или 26" (есть ли смысл брать наперёд более динную раму) ?

Має дотягуватись до гальм, все решта - мєлочі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...