Перейти до змісту

Recommended Posts

Всім привіт! Планую купити собі велосипед Найнер, ростовка 17, можливо б/у, цікавить самий бюджетний варіант, можливо хтось підкаже де краще купити або хтось продає! Бюджет 3-4К

ап

Поширити це повідомлення

...червоний, а якщо не подобається червоний то можна і чорний

Блін море схожих тем. Просто лінь трішечки почитати те що писалось не так давно? Нє.

"Розжуй в рот поклади, а чел зробить все й да навпаки...

Нафіг нада!

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

Вирішив купити велосипед, в основному для поїздок на роботу кожен день та для покатушок з друзями у вільний час. Хочеться з амортизаційною вилкою, дисковими гальмами та перспективою апгрейду. Подобаються найнери та кросові (гібриди). Ось підібрав декілька пропозицій:

Найнери:

http://veloplaneta.com.ua/velosiped-29-cannondale-trail-29er-6-2013-0

http://www.trekbikes.com.ua/bikes/2014/trek/mtb-hardtails/x-caliber-4.html

http://veliki.com.ua/goods_Giant_Revel_29er_1.htm

Звернув увагу ще на Spelli 29er SX5500 (на гідравліці), порівняно з іншими компаніями ціни трохи нижче.

Крос:

http://www.kellys.com.ua/catalog/bikes.html?yr=2014&n2=CLIFF+70 (гідравліка)

Дивився також на 26" МТВ такі, як:

TREK 3700 DISK, Kellys VIPER 50 2014, Kellys VIPER 60 2013, Giant RINCON DISK, SPECIALIZED HARDROCK DISK, Cannondale TRAIL 7.

але незнаю чи варто купувати для таких потреб 26" Хардтейл.

Ціну хотілось би до 5000 грн, я так зрозумів що все до 4000 це китай, які неварто дивитися, якщо я хочу велосипед на кожен день?

Якщо ці велосипеди того варті то можна підняти планку до максимуму у 6500 грн.

Порадьте який з цих краще? Чи може у вас є пропозиції краще?

Поширити це повідомлення

Ніколи не думав, що Команчі і Прайди - це китай 0_о

Вам еще удивляться и удивляться. Легче перечислить, что сейчас не Китай.

я так зрозумів що все до 4000 це китай, які неварто дивитися

Ну, посмотреть, в общем, можно. Ниче страшного, а некоторые даже очень ничего смотрятся.

Люди такие интересные люди. Все, что хреновое - Китай, а вещь, то - Немецкое. Я часто спрашиваю: "А вы знаете еще какие-нибудь страны, кроме Китая и Германии?". Улыбаются и пожимают плечами ))

Поширити це повідомлення

Все, что хреновое - Китай, а вещь, то - Немецкое.

Цікаво, звідки приїзджають в Німеччину ашанчики..

І досі пішоходи ведуться на слова "з Німеччини", "з Європи" і т.д :)

odna, У Вас є ще Хачістон пітон? (дивіться ПП)

Поширити це повідомлення

Ko3bMa, зараз все Китай або Південно-Східна Азія. Недоцільно виробництва тримати в Європі чи Америці.

Цікаво, звідки приїзджають в Німеччину ашанчики..

Їх в супермаркетах на здачу дають.:)

Редаговано Cherman

Поширити це повідомлення

Хтось цікавився питанням наскільки велосипед стає важчим при переході з вібрейків на дискові гідравлічні гальма? Наскільки останні ефективніші за перші?

Поширити це повідомлення

Наскільки останні ефективніші за перші?

Переходив з Avid single digit 5 на BR-M395 (дешева гідравліка), на ВіБрейках їздив зиму, на гідравліці місяць, Стало набагато краще, це треба спробувати одночасно на тих і тих, бо словами пояснити не вийде :)

Поширити це повідомлення

Порадьте надійний велосипед до 1500 грн.новий чи б/у,щоб ганяти по місту та за межами.Я в велоспорті не розбираюсь.Просто хочу хороший вел.

Поширити це повідомлення

"щоб ганяти по місту та за межами" треба починати "розбиратися у велоспорті" :_02: на борді є у кого і у чому повчитися.

Щоб їздити по вулицях достатньо знати правила дорожнього руху я думаю.Я ж не в гонках збираюсь брати участь.Хоча цей вид спорту мені подобається)

Поширити це повідомлення

"щоб ганяти по місту та за межами" треба починати "розбиратися у велоспорті" :_02: на борді є у кого і у чому повчитися.

Щоб їздити по вулицях достатньо знати правила дорожнього руху я думаю.Я ж не в гонках збираюсь брати участь.Хоча цей вид спорту мені подобається)

А також їх дотримуватися.

Поширити це повідомлення

Особисто маю досвід користування велосипедом з планетарною втулкою від Shimano Nexus 7, ще є модифікації з 3 і 8-ми передачами. На мою думку це основне, на що варто звернути увагу для комфортної їзди + надійність бренду. Однак ціна на велосипеди з подібними втулками, якщо не помиляюсь, починаються від 3000грн.

Поширити це повідомлення

купіть "Дорожній" та ж сама "Україна". Надійний сінглспід. Співробітник уже декілька років катає таким на роботу

Невпевнений в надійності вітчизняного велепрому. Кажу я велосипедист, що пересів з білоруського "радянського" "Аіста" на старенький европейський "горнік".

За такі гроші краще шукати щось б/в з Європи. Імхо...

Також придивлявся до велосипеда і навіть б/у дуже дорогі

дивлячись, який і де...

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз