Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хтось цікавився питанням наскільки велосипед стає важчим при переході з вібрейків на дискові гідравлічні гальма? Наскільки останні ефективніші за перші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Все залежить з чого і на що переходиш ;) Якщо стояли дешеві компоненти а ставиш топові то в вазі виграєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки останні ефективніші за перші?

Переходив з Avid single digit 5 на BR-M395 (дешева гідравліка), на ВіБрейках їздив зиму, на гідравліці місяць, Стало набагато краще, це треба спробувати одночасно на тих і тих, бо словами пояснити не вийде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Порадьте надійний велосипед до 1500 грн.новий чи б/у,щоб ганяти по місту та за межами.Я в велоспорті не розбираюсь.Просто хочу хороший вел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"щоб ганяти по місту та за межами" треба починати "розбиратися у велоспорті" :_02: на борді є у кого і у чому повчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"щоб ганяти по місту та за межами" треба починати "розбиратися у велоспорті" :_02: на борді є у кого і у чому повчитися.

Щоб їздити по вулицях достатньо знати правила дорожнього руху я думаю.Я ж не в гонках збираюсь брати участь.Хоча цей вид спорту мені подобається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"щоб ганяти по місту та за межами" треба починати "розбиратися у велоспорті" :_02: на борді є у кого і у чому повчитися.

Щоб їздити по вулицях достатньо знати правила дорожнього руху я думаю.Я ж не в гонках збираюсь брати участь.Хоча цей вид спорту мені подобається)

А також їх дотримуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто маю досвід користування велосипедом з планетарною втулкою від Shimano Nexus 7, ще є модифікації з 3 і 8-ми передачами. На мою думку це основне, на що варто звернути увагу для комфортної їзди + надійність бренду. Однак ціна на велосипеди з подібними втулками, якщо не помиляюсь, починаються від 3000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За такі гроші краще шукати щось б/в з Європи. Імхо...

Також придивлявся до велосипеда і навіть б/у дуже дорогі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купіть "Дорожній" та ж сама "Україна". Надійний сінглспід. Співробітник уже декілька років катає таким на роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купіть "Дорожній" та ж сама "Україна". Надійний сінглспід. Співробітник уже декілька років катає таким на роботу

Невпевнений в надійності вітчизняного велепрому. Кажу я велосипедист, що пересів з білоруського "радянського" "Аіста" на старенький европейський "горнік".

За такі гроші краще шукати щось б/в з Європи. Імхо...

Також придивлявся до велосипеда і навіть б/у дуже дорогі

дивлячись, який і де...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купіть "Дорожній" та ж сама "Україна". Надійний сінглспід. Співробітник уже декілька років катає таким на роботу

Невпевнений в надійності вітчизняного велепрому. Кажу я велосипедист, що пересів з білоруського "радянського" "Аіста" на старенький европейський "горнік".

В кожного своя манера їзди. Для "матрасної" їзди на роботу та за місто до 20 км/день цілком хороший варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невпевнений в надійності вітчизняного велепрому.

В кожного своя манера їзди. Для "матрасної" їзди на роботу та за місто до 20 км/день цілком хороший варіант

sanbOK, бачиш.. Усе одно в один чудовий момент захочеться по-людськи прогнатися.

Адже зміна велосипеда автоматом не тягне повну зміну стилю їзди велосипедиста. От тут може й статися усе, що завгодно.

Власне, кажу я за себе. Наприклад, мені, коли виїзджаю вперше за день, перші 20-30 хв дах зносить повністю. Вламую скільки маю сил по максимуму. Далі вже якось трохи спокійніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1й випадок:

Є знайомий, який так загорівся велосипедами, що вирішив придбати щось варте, тут йому нарадили вел на 7000, придбав. Вихав на ньому 2-3 рази і зрозумів що не його це. так і стоїть це щасття. Добре що фінансами людина не дуже стіснена, але все одно обідно. Типу винен сам, але нарадили то ми

2й випадок

Людина ніколи не каталася на велосипеді, але мала і керувала усіма типами автомобілів і тут купила випадково велосипед, тепер автомобіль використовується лише для того щоб щось перевезти. А перший велосипед вже давно проданий.

рекомендую взяти ось це:

http://ardis.com.ua/..._slavutich__dor

зрозуміти твоє воно, чи ні. Якщо сподобається то думаю ти швидко знайдеш кошти на кращий.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1й випадок:

Є знайомий, який так загорівся велосипедами, що вирішив придбати щось варте, тут йому нарадили вел на 7000, придбав. Вихав на ньому 2-3 рази і зрозумів що не його це. так і стоїть це щасття. Добре що фінансами людина не дуже стіснена, але все одно обідно. Типу винен сам, але нарадили то ми

2й випадок

Людина ніколи не каталася на велосипеді, але мала і керувала усіма типами автомобілів і тут купила випадково велосипед, тепер автомобіль використовується лише для того щоб щось перевезти. А перший велосипед вже давно проданий.

рекомендую взяти ось це:

http://ardis.com.ua/..._slavutich__dor

зрозуміти твоє воно, чи ні. Якщо сподобається то думаю ти швидко знайдеш кошти на кращий.

погоджуюсь

я цього року вирішив підсісти на велосипед

так як до цього катав лише на велах типу "україна" не був впевнений на 100% що катання на велосипеді мені сподобається

купив собі китайський недоламок недорого, щось із розділу "аби їздив більш-менш"

пару місяців поїздив, сподобалось, тепер планую за зиму зібрати щось трохи краще

а так дійсно можна викинути пару тисяч і будуть вони стояти в гаражі або квартирі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу собі гірського,бо люблю кататись по нерівній місцевості,вузеньких стежках та лісах.Тільки боюсь,що за такі гроші не куплю нічого нормального.А ви,як вважаєте?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1й випадок:

Є знайомий, який так загорівся велосипедами, що вирішив придбати щось варте, тут йому нарадили вел на 7000, придбав. Вихав на ньому 2-3 рази і зрозумів що не його

а що такого нарадили за 7 штук ,що не влаштувало????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу собі гірського,бо люблю кататись по нерівній місцевості,вузеньких стежках та лісах.Тільки боюсь,що за такі гроші не куплю нічого нормального.А ви,як вважаєте?

внашому житті дуже часто наші бажання не співпадають з нашими можливостями,1500 штуки --вилючно бу,ВИКЛЮЧНО.тільки теж потрібно пошукати,не тут а на ринках,по людях хто возить бу,обовязково дивитись,кататись перед покупкою,й буде вам щастя,особисто Я,пересів з "Туриста" на рек бу за 4500,пройшов рік й вирішив дружині подарувати вела купив їй теж бу й за 7800 (за рік часу підрозібрався,й в основному на її катаю велі) а, до цього повторюсь,катав на туристі совітському було 3 передачі,які не працювали,й не було амортизаційної вилки,но їздив не з меншим запалом ніж зараз,й зовсім не було соромно за такого вела,зявилась можливість поміняв вела...так що купуйте,катайтесь,шукайте!!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу собі гірського,бо люблю кататись по нерівній місцевості,вузеньких стежках та лісах.Тільки боюсь,що за такі гроші не куплю нічого нормального.А ви,як вважаєте?

внашому житті дуже часто наші бажання не співпадають з нашими можливостями,1500 штуки --вилючно бу,ВИКЛЮЧНО.тільки теж потрібно пошукати,не тут а на ринках,по людях хто возить бу,обовязково дивитись,кататись перед покупкою,й буде вам щастя,особисто Я,пересів з "Туриста" на рек бу за 4500,пройшов рік й вирішив дружині подарувати вела купив їй теж бу й за 7800 (за рік часу підрозібрався,й в основному на її катаю велі) а, до цього повторюсь,катав на туристі совітському було 3 передачі,які не працювали,й не було амортизаційної вилки,но їздив не з меншим запалом ніж зараз,й зовсім не було соромно за такого вела,зявилась можливість поміняв вела...так що купуйте,катайтесь,шукайте!!!!

як же важко було читати :_09:

Змінено користувачем sanbOK
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купіть "Дорожній" та ж сама "Україна". Надійний сінглспід. Співробітник уже декілька років катає таким на роботу

Не вздумайте купувати "Україну" чи китайсько-українське гівно типу Ардіс-Славутич, це велосипед щоб тихенько возити мішок картоплі з городу, або для фанатів марки. В мене друг вперше сів на простенького 300-баксового МТБ (нового), то аж очі загорілись, він до того їздив або на вбитому Ардісі або на "Україні", то зразу сказав що це небо і земля, і розуміє за що заплачено такі гроші (він з тих кому 300$ за велосипед це дофіга).

За 1500 грн ви купите зламок на якому вмерло четверо німців, і відчуття від покупки буде "змазане".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Наперед вибачаюсь за тему, яка 100500 разів повторювалась, але все ж...

Походив по велогуманітарках, автобазарі, по магазинах з велосипедами. Шосейні, сітібайки, комфортні - не подобається. Вибирали МТБ хардтейл для дружини, рама 16-17", обовязково алюміній.

По розмірах реально підійшли 2 велосипеда:

б/в - Wheeler Pro 09 за 5800 грн. Стан на 3 з 5 (як і всі інші б/в).

новий - Comanche Niagara Lady за 8700 грн.

Тепер мучить питання: купувати б/в, чи варто таки підзбирати 100$ і купити новий? Чи б/в відїздить більше, ніж китайський Команч? Чи не прийдеться найближчим часом поміняти половину навісного на б/в?

Підкажіть, будь-ласка, хто з цим стикався.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...