Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Добрий день!

Маю бажання придбати велосипед б/в.Потрібен в основному для міста, для велопрогулянок.

Пропонують ось такий варіант:

стан технічний і візуальний на 4+, пробіг приблизно 2000 км

велосипед cannondale trail 5

технические характеристики:

Рама - Trail, баттированная, сплав 6061

Вилка - RST Gila Pro TNL, с гидравлической блокировкой

Обода - Alex DC 4.5, двойные, под диск

Покрышки - Kenda Small Block 8, 26х2.1

Втулки - Formula CDH20/CDH22, 32 отверстия, под 6 болтов

Манетки - Shimano Aliviо, 24 скорости

Передний переключатель - Shimano FD-M311

Задний переключатель - Shimano Aliviо

Система/Шатуны - Shimano FC-M311, звезды 22/32/42T

Кассета - Sunrace, 8-ми скоростная, звезды 12-32Т

Тормоза - Promax Orange, дисковые, ротора 160 мм

Седло - Cannondale Stage 2

Подседельный штырь - Cannondale C4, 31.6 мм

Вынос - Cannondale C4, 31.8 мм

Руль - Cannondale C4, сплав 6061, двойной баттинг, длина 660 мм

Цікавить яка адекватна ціна на цей вел і чи варто його брати для таких потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір!

Що можете сказати за цей велосипед CORRADO PIEMONT 2.1 Disc (явний Китай?) є багато позитивних відзивів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Вирішив спробувати підібрати вел для себе. Натрапив на декілька цікавих варіантів, підкажіть чи в правильному напрямку копаю.

http://www.bike-discount.de/shop/k1818/a84748/six-90.html

http://www.bike-discount.de/shop/k1818/a84955/six-80.html

http://www.bike-discount.de/shop/k1818/a85092/six-70.html

Не знаю поки що що то за машини такі фельт. Але в першому непогана ціна.

Поки що сижу читаю як що і до чого, і багато чого звичайно не розумію. Можливо хтось має такого типу на продаж, поки що те що я зрозумів це алюмінієва рама, дискові тормоза (не обов'язково гідравліка), не знаю на що ще дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто такі "наші"?

Веломагазины города Луцка. Где можно прийти, пощупать, померить, получить квалифицированную консультацию, заказать, если чего-то, именно того, что вам нужно, не нашлось в наличии. Дальше - гарантийное и послегарантийное обслуживание на месте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

сходив поки що на сайти до "наших", але нажаль якщо взяти таку модельку http://www.bike-disc...748/six-90.html то з врахуванням мита це буде десь приблизно 2500грн. Підкиньте ссилки будь-ласка де у нас можна придбати щось схоже за схожу ціну.

Змінено користувачем Олег
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сходив поки що на сайти до "наших", але нажаль якщо взяти таку модельку http://www.bike-disc...748/six-90.html то з врахуванням мита це буде десь приблизно 2500грн.

здається мені, що 2500грн буде вже, коли його вартість помножити на курс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре хоть математики тут є, а от по ділу би підказати, то не видно :)

Ну нехай 2450, якщо врахувати податок який потім вернеться, то все разом ну може 2600 буде. Доставка допустимо безкоштовна. Да хай навіть і 2800 всі, дайте мені лінк хоть на таку сумму щоб було щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти поцікався: здається вони в Україну готові велосипеди не відправляють ;)

лише компоненти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене просто є варіант недорого його сюди доставити. Тому і цікавлюсь, чи варто заморочуватись, чи може у нас десь можна щось схоже до 2800 придбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре хоть математики тут є, а от по ділу би підказати, то не видно :)

Ну нехай 2450, якщо врахувати податок який потім вернеться, то все разом ну може 2600 буде. Доставка допустимо безкоштовна. Да хай навіть і 2800 всі, дайте мені лінк хоть на таку сумму щоб було щось подібне.

не подобається моя математика? рахуй сам!

просто бачу рахуєш з мінімальними затратами, все може стати значно дорожче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, От це вже ближче. Саме на рахунок чогось такого я і питаю, але менше 4000 нічого підбного по геометрії/комплектовці не знайшов. Якщо хтось десь щось подібне бачив, підкажіть де подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от наприклад:

http://velozona.lutsk.ua/catalogue/page/6/?price_from=1000&price_to=3000&year[]=2008&year[]=2009&year[]=2010&year[]=2011&year[]=all&type_frame[]=filter-type-frame-fork-amortiz&matter_frame[]=filter-matter-frame-aluminum&catch[]=filter-catch-disk&catch[]=filter-catch-hydraulic&filter=filter

ну не бачу я тут нічого подібного навіть якщо не брати мінімальні затрати в 2600, беремо максимальні в 3000, все одно не бачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

175, тобто рама я так розумію треба М, або 16,5-17"

Вел непоганий, але дай йому дискові гальма, і ціна полетіла...

Команч передивився, немає нічого що варте уваги до 3000 також, прайд туди ж, Автор також за 3500. Зараз посижу пошукаю по остальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег, почекай трохи, і на "Велозоні" перед Новим роком будуть суттєві новорічні знижки, в 10%. Візьмеш нормальний вел.

П.С. Для початку не женися за дисковими гальмами, непогані гальма починаються від 650грн. (у цьому випадку +..грн тебе ще чекають). Поїздиш на вібрейках, і вже сам для себе вирішиш, чи потрібно тобі переходити на дискові гальма. Взагалі, я тобі так скажу - дискові більше для агресивного катання. Тобі ж у виборі зараз головне - хороша рама. Відштовхуйся від цього. Поїздиш, а вже потім собі будеш ставити усе, що душа на той момент забажає. Через це всі проходять. Ніхто не купує готовий вел, і вирішує - "усе, це моя межа досконалості!". Ні, люди велосипедисти у постійному пошуку, пробують, переходять на інше обладнання, інколи повертаються на попереднє. А пошук - це певні витрати. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Велозоне уже действуют зимние скидки на велосипеды. Но пан такой привередливый, что я и не пытаюсь предлагать. Везите из германии, не парте мозг. Выбрали себе самый бюджетный семискоростной байк на Альтусе и, при этом, на дисковых (!) тормозах. Фелты, вроде бы, ничего байки собирают, но тут я задумалась. Если извлечь из этой цены стоимость, пускай даже самых простых дисковых тормозов, рама, палки, "Альтус", то что там за колеса и все остальное, мне лично, страшно представить.

Но, чем черт ни шутит, может, какая-то ацкая акция :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Везите из германии, не парте мозг. Выбрали себе самый бюджетный семискоростной байк на Альтусе

ну так, це звичайно достойна відповідь професіонала новачку ;)

пан зовсім не вибагливий, просто обмежений в фінансах.

Я ж і в Україні подивився скільки такі фельти коштують. У нас то вони 4000 продаються. До нас то знижки на застарілі моделі ого як довго доходять.

Почитав відгуки, і т.д., похоже непоганий. Тут мені підказали тільки один варіант, правда завеликий для мене, при моїх 175 мені максимум 17" напевно треба, 19 явно перебор. Можливо на сайті велозони чогось недопоказали, або не встигли знижки опублікувати http://velozona.lutsk.ua/catalogue/bikes/mtb/ ,то підкажіть будь-ласка. Буду вдячний за всі варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скидки на Велозоне действуют, но пока неофициально и в зависимости от того, что выбрали. Могу с казать только, что в среднем 10%. Я бы вам, все же посоветовала подойти лично, если вам это несложно.

Если вы, действительно, видали именно эту модель в Украине не меньше, чем за 4000 (не знаю, как это возможно в диллерской сети), то берите, конечно, пока эта акция есть и есть ваша ростовка. Обычно, если производитель объявляет акцию, она действует по всей сети. Надо звонить и лично уточнять, не всегда это отображается на сайтах магазинов одновременно с появлением акции. На Велозоне Фелтов нет, но не исключено, что можем доставить. Тогда и гарантия будет обеспечиваться тут на месте.

Везите из германии, не парте мозг. Выбрали себе самый бюджетный семискоростной байк на Альтусе

ну так, це звичайно достойна відповідь професіонала новачку ;)

Это, в общем, я не совсем вам говорила. Но суть вы тоже, думаю, поняли. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В робочі дні то немає часу зайти, а от в суботу думаю під'їду подивлюсь.

Як сказали мені в представництві фельта, ціни в європі не мають ніякого відношення до цін в України :) ну це і не дивно :)

Представництво працює тільки з магазинами. Запитав в магазинах про знижки, чекаю відповідь, але думаю там скажуть те ж що і в представництві :)

Дякую за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Шановні досвідчені велосипедисти Луцька, допоможіть, будь ласка.

Що потрібно? Піти зі мною на Велозону та допомогти вибрати велосипед.

Що за це буде? Велика вдячність та винагорода у вигляді кави/цукерок чи пива/горішків.

Коли? Ближнім часом.

Сподіваюся на вашу допомогу, ВелоГуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kompanjonka, там в самій Велозоні сидить велогуру (в тій що біля Старого ринку), тут вона з'являється під ніком odna. А якщо хочете повної неупередженості (вдруг на Велозоні не буде того що вам треба і ви боїтеся що вам втулять щось не те), то тоді варто спочатку поспілкуватись прямо в цій темі. Сформулюйте ваші потреби - ціновий діапазон, для чого вам велосипед і тому подібне - вам тут з радістю дадуть відповідь. Крім того, користуйтесь сайтом Велозони щоб орієнтуватись хоча б в цінах.

* * *

Заодно шарящі, поясніть, чому в продажі немає бюджетних велосипедів але на базі Deor'івських дев'яти зірочок, нехай із дешевою вилкою і вібрейками? Бо старт цін з 5,5 тисяч троха "смущає".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kompanjonka, там в самій Велозоні сидить велогуру (в тій що біля Старого ринку), тут вона з'являється під ніком odna. А якщо хочете повної неупередженості (вдруг на Велозоні не буде того що вам треба і ви боїтеся що вам втулять щось не те), то тоді варто спочатку поспілкуватись прямо в цій темі. Сформулюйте ваші потреби - ціновий діапазон, для чого вам велосипед і тому подібне - вам тут з радістю дадуть відповідь. Крім того, користуйтесь сайтом Велозони щоб орієнтуватись хоча б в цінах.

От же ж!

На Велозоне работают не барыги. Мы за свои слова и велосипеды отвечаем. Обслуживаем и консультируем в полной мере. Идите без страха. Непредвзятость я вам лично гарантирую. Ну, и высокую квалификацию обещаю. Хотя бы попробуйте, это не страшно. А не понравится, другой раз с гуру придете. Могу лично нескольких порекомендовать.

Заодно шарящі, поясніть, чому в продажі немає бюджетних велосипедів але на базі Deor'івських дев'яти зірочок, нехай із дешевою вилкою і вібрейками? Бо старт цін з 5,5 тисяч троха "смущає".

Загнул :D. Деор уже сам собой выводит из категории "Бюджет". Если модель задумана на Деоре, то уровень оборудки соответствующий там будет по кругу. "Бюджет" - это максимум Аливия.

И не стоит его уже так бояться. ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...