Перейти до змісту

LUX-NET (ПП Гордіюк П. В.)


Рекомендовані повідомлення

с.Гірка-Полонка Луцький район цікавить: що там з можливістю підключення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Я так бачу по різних селах інтернет підключають, а ось долбані Рованці знову стороною...... Не хочуть сюди нічого підключати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ще питання, а часом якогось кабельного телебачення у Вас не планується? І якщо так, то коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А подзвонити западло?

LUX-NET (ПП Гордіюк П. В.)

тел.: (095) 933 - 14 - 14

(068) 933 - 14 - 14

(063) 933 - 14 - 14

Графік роботи служби підтримки:

Пн-Пт - 09:00 – 18:00,

Сб: 09:00 - 13:00,

Нд: Вихідний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше всього пішли на фронт, або закінчились гроші...

Ну грорші не знаю чи скінчилися, глюків з нетом немає! Наразі за півтора місяці нарікати немає на що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приносимо вибачення за затримки з відповідями.

Маю ще питання, а часом якогось кабельного телебачення у Вас не планується? І якщо так, то коли?

Наразі послуги аналогового телебачення, або iptv не плануються.

Розглядаємо варіант з наданням послуг відео по запиту.

Скоріше всього пішли на фронт, або закінчились гроші...

Що стосується фронту то частково Ви праві.

Деякі наші працівники були призвані до лав збройних сил України та зараз проходять службу в зоні АТО.

Це є однією з причин фізичної відсутності часу на ведення діалогу в межах форуму.

Ну грорші не знаю чи скінчилися, глюків з нетом немає! Наразі за півтора місяці нарікати немає на що.

Дякуємо за відгук.

Робимо усе можливе, щоб якість послуг відповідала вимогам наших абонентів.

Розпочате підключення приватних будинків у селі Тарасове Луцького району.

Підключення проводиться по технології FTTH, оптичне волокно заводиться у приміщення абонента.

Вартість підключення від 700 грн. та залежить від відстані між абонентськими точками включення на опорах до помешкання абонента, а також складності внутрішніх робіт.

Заявки можна залишити через приват, або на номери телефонів гарячої лінії.

095 933 14 14

098 933 14 14

063 988 14 14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Приветствую всех! Люди, нужна помощь. Кто подключался к этому провайдеру? Почему нельзя дозвониться за номерами что указанные на сайте? Может просто ктото знает где их офис? У кого есть договор от них напишите в приват мне свой номер телефона, нужно срочно переговорить! Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Третій день лежить сайт люкснета

luxnet_800.jpgi.gif

В чому причина, підскажіть.

Аналогічно. Хоча спробував зайти напряму в кабінет користувача - то пустило - все працює. Певно таки сайт на ремонті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Як на сьогодні Люкснет працює? Чи вже не працює? Сайт не робить. За рік часу я так і не побачив координат їхнього офісу, хотілося б зайти і оформити заяву на підключення.

Десь чув що Люкснет має відношення до Аверса. Правда так і не зрозумів, орендують їхні канали чи то самі люди звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на сьогодні Люкснет працює? Чи вже не працює? Сайт не робить. За рік часу я так і не побачив координат їхнього офісу, хотілося б зайти і оформити заяву на підключення.

Десь чув що Люкснет має відношення до Аверса. Правда так і не зрозумів, орендують їхні канали чи то самі люди звідти.

Інтернет працює. Користуюся. Правда тижнів 2 назад були якісь троїи глюки, часто пропадав інтернет. Зараз вроді все нормувалося. додзвонитися до них на телефони справді проблема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Доброго вечора користувачі форуму.

Недавно взнав що lux-net буде тягнути оптоволкно в Гаразджу.Хочу попередити майбутніх клієнтів цієї шарашкіної контори. Чому шарашкіної,бо провайдер який створює різні невеличкі компанії на зразок "alfa-inet" та волинський оптичний провайдінг і дає людям інтернет а потім зникає з ринку, на дзвінкі абонентів не відповідає у мене довіри не викликає.Спробуйте знайти іх сайт в інтернеті ,самі зрозумієте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще б ви щось інше написали беручи до уваги цей пост.

Доброго вечора всім тим хто очікує підключення від WestNet. Скажу вам так,я теж довго чекав підключення від провайдера і нарешті сталось.Політ нормальний.Про WestNet я знав давно так як був він підключений в моїх друзів в Липинах.Інтернет бомба.Мій час очікування від заявки до підключення 5.5 місяця.Так що раджу всім хто очікує-дождіться.

Альфаінет

+38 (097) 605-76-90

Цілодобово

LUX-NET

+380 (95) 933 1414

+380 (98) 933 1414

Будні 9:00 - 18:00

Волинський Інтернет Провайдинг

+380 (93) 345 3555

+380 (95) 345 3555

+380 (97) 345 3555

8:00 - 22:00 без свят та вихідних

На сайти дійсно часу постійно не вистачає, я про це вже писав як відповідь на пост одного з конкурентів.

Що ж стосується окремих юридичних реєстрацій, то причина цьому у поділі зон відповідальності.

Практика існування луцьких операторів вже мала такий приклад, хоча трішки в іншій послідовності.

На рахунок шахрайства - розкажіть що у Вас вкрали особисто представники названих Вами компаній, додатково раджу звернутись в правоохоронні органи щоб притягнути до відповідальності винних і вже після цього обливати брудом.

Моя думка у тому, що ви зареєструвались саме з ціллю дискредитувати вищезгаданих провайдерів, оскільки ваші інтереси як працівника одного з операторів що мітили на ту ж територію зачепили.

До речі, ви оперуєте неперевіреною інформацію так як помилились у назві оператора, що будує нове покриття.

У процесі будівництва та надання послуг завжди є складнощі, або затримки.

З цими факторами стикаються усі невеликі оператори, кошти яких обмежені з об'єктивних причин.

Є й фактор негативного сприйняття людьми послуги у зв'язку з довгим очікуванням на підключення, що досить часто буває у зв'язку з невиконанням обов'язків зі сторони постачальників обладнання.

Що зачепило саме вас для мене наразі залишається таємницею.

Можливо те, що багатьом людям набридло чекати обіцянок з об'явок що були розклеєні по всьому місту декілька місяців тому іншим оператором інтереси якого ви й хочете захистити цим постом?

Можливо ви спеціально написали 2 пости в такому ключі, щоб кинути тінь на іншого оператора, а можливо ви змінюєте місце проживання кожні 5.5 місяці. Підключив ще один провайдер - пора переїжджати.

Ну а оскільки ви вже зачепили тему, то користуючись нагодою хочу поінформувати ALL про те, що ТОВ "Альфаінет" побудував покриття у місті Луцьку. Охоплені вулиці району Клима Савура, Коперника, Зв'язківців та прилеглих вулиць.

Для підключення використовуються оптичні термінали ZTE F660 з вбудованим гігабітним Wi-FI роутером.

При цьому вартість підключення становить 1000 грн. (пишу я про це відкрито, не вказуючи що підключення вартує від 200 грн і тому подібні речі, що вводять потенційних абонентів в оману).Незначне здорожчення підключення можливе у випадку використання великих довжин оптичних кабелів (наприклад якщо будинок розташований в стороні від основної вулиці).

У квартирах багатоповерхових будинків підключення становить 150 грн.

Тарифні плани

50 Мбіт/с. - 99 грн/міс.

100 Мбіт/с. - 149 грн/міс.

Будуємось на власні кошти і рекламуємось тільки після того як організуємо покриття і будемо готові включити людину протягом декількох днів.

Якщо ж ви мешкаєте на вулицях де нещодавно ми організували своє покриття то я вам навіть підкажу чому вас підключили саме зараз, а не на місяць, або два раніше :)

Підсумовуючи вищесказане хочу привітати вас з довгоочікуваним швидкісним доступом до мережі Інтернет та щиро сподіваюсь, що ваше перебування у якості користувача даного форуму принесе його читачам багато користі, а ваші повідомлення не обмежаться безпідставною критикою в одні ворота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще б ви щось інше написали беручи до уваги цей пост.

Доброго вечора всім тим хто очікує підключення від WestNet. Скажу вам так,я теж довго чекав підключення від провайдера і нарешті сталось.Політ нормальний.Про WestNet я знав давно так як був він підключений в моїх друзів в Липинах.Інтернет бомба.Мій час очікування від заявки до підключення 5.5 місяця.Так що раджу всім хто очікує-дождіться.

Альфаінет

+38 (097) 605-76-90

Цілодобово

LUX-NET

+380 (95) 933 1414

+380 (98) 933 1414

Будні 9:00 - 18:00

Волинський Інтернет Провайдинг

+380 (93) 345 3555

+380 (95) 345 3555

+380 (97) 345 3555

8:00 - 22:00 без свят та вихідних

На сайти дійсно часу постійно не вистачає, я про це вже писав як відповідь на пост одного з конкурентів.

Що ж стосується окремих юридичних реєстрацій, то причина цьому у поділі зон відповідальності.

Практика існування луцьких операторів вже мала такий приклад, хоча трішки в іншій послідовності.

На рахунок шахрайства - розкажіть що у Вас вкрали особисто представники названих Вами компаній, додатково раджу звернутись в правоохоронні органи щоб притягнути до відповідальності винних і вже після цього обливати брудом.

Моя думка у тому, що ви зареєструвались саме з ціллю дискредитувати вищезгаданих провайдерів, оскільки ваші інтереси як працівника одного з операторів що мітили на ту ж територію зачепили.

До речі, ви оперуєте неперевіреною інформацію так як помилились у назві оператора, що будує нове покриття.

У процесі будівництва та надання послуг завжди є складнощі, або затримки.

З цими факторами стикаються усі невеликі оператори, кошти яких обмежені з об'єктивних причин.

Є й фактор негативного сприйняття людьми послуги у зв'язку з довгим очікуванням на підключення, що досить часто буває у зв'язку з невиконанням обов'язків зі сторони постачальників обладнання.

Що зачепило саме вас для мене наразі залишається таємницею.

Можливо те, що багатьом людям набридло чекати обіцянок з об'явок що були розклеєні по всьому місту декілька місяців тому іншим оператором інтереси якого ви й хочете захистити цим постом?

Можливо ви спеціально написали 2 пости в такому ключі, щоб кинути тінь на іншого оператора, а можливо ви змінюєте місце проживання кожні 5.5 місяці. Підключив ще один провайдер - пора переїжджати.

Ну а оскільки ви вже зачепили тему, то користуючись нагодою хочу поінформувати ALL про те, що ТОВ "Альфаінет" побудував покриття у місті Луцьку. Охоплені вулиці району Клима Савура, Коперника, Зв'язківців та прилеглих вулиць.

Для підключення використовуються оптичні термінали ZTE F660 з вбудованим гігабітним Wi-FI роутером.

При цьому вартість підключення становить 1000 грн. (пишу я про це відкрито, не вказуючи що підключення вартує від 200 грн і тому подібні речі, що вводять потенційних абонентів в оману).Незначне здорожчення підключення можливе у випадку використання великих довжин оптичних кабелів (наприклад якщо будинок розташований в стороні від основної вулиці).

У квартирах багатоповерхових будинків підключення становить 150 грн.

Тарифні плани

50 Мбіт/с. - 99 грн/міс.

100 Мбіт/с. - 149 грн/міс.

Будуємось на власні кошти і рекламуємось тільки після того як організуємо покриття і будемо готові включити людину протягом декількох днів.

Якщо ж ви мешкаєте на вулицях де нещодавно ми організували своє покриття то я вам навіть підкажу чому вас підключили саме зараз, а не на місяць, або два раніше :)

Хочу поправити, не за власні кошти, а за кошти інвесторів. Мені шкода Ваших Інвесторів ОлександрЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову пан Сергій переходить на особистості.

Ну що ж його право, він також конкурент тому похвали чекати було б наївно.

Ви коли позичаєте кошти, або берете кредит під будівництво як класифікуєте джерело їх надходження?

Ваш коментар рівносильний тому, як сказати що ви не свій інтернет продаєте, а теж його десь купуєте.

При всьому бажанні, але утримаюсь від публікації фінансових підсумків так як це виходить за межі дискусії.

Якщо пан Timoxa1987 на даний момент є анонімник вкидачем, то ваш коментар є свого роду провокацією, що тягне за собою втрату етичності в моїх майбутніх публічних висловлюваннях про ваше товариство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову пан Сергій переходить на особистості.

Ну що ж його право, він також конкурент тому похвали чекати було б наївно.

Ви коли позичаєте кошти, або берете кредит під будівництво як класифікуєте джерело їх надходження?

Ваш коментар рівносильний тому, як сказати що ви не свій інтернет продаєте, а теж його десь купуєте.

При всьому бажанні, але утримаюсь від публікації фінансових підсумків так як це виходить за межі дискусії.

Якщо пан Timoxa1987 на даний момент є анонімник вкидачем, то ваш коментар є свого роду провокацією, що тягне за собою втрату етичності в моїх майбутніх публічних висловлюваннях про ваше товариство.

Во во, нащо людям знати, як Ви розводите спонсорів.

Цікаво, а як Люкснет працює у Горохові, напишіть.

P.S. Ніяких провокацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо ви опублікуєте фінансові показники за мене щоб ваші звинувачення у 'розводах' не звучали як пусті слова?

Що ж стосується Горохова то в основному в багатоквартирних будинках.

Покриття вулиць з приватною забудовою побудоване на 30%.

Будівництво мережі складається з дуже простих елементів.

Вартість матеріалів та робіт.

Це не роботи по будівництву космічних кораблів, або матеріали для супутників.

Це кабель, кріплення, метал. Вартість цих речей є загальнодоступною, так само як середньої вартості робіт на ринку.

Звичайно вам би хотілось щоб на нашій маленькій планеті луцького району літали тільки ваші космічні апарати, але так вже сталось що мусимо конкурувати і коментарі які ви тут залишаєте більше схожі на стоп-кран у літаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо ви опублікуєте фінансові показники за мене щоб ваші звинувачення у 'розводах' не звучали як пусті слова?

Що ж стосується Горохова то в основному в багатоквартирних будинках.

Покриття вулиць з приватною забудовою побудоване на 30%.

Будівництво мережі складається з дуже простих елементів.

Вартість матеріалів та робіт.

Це не роботи по будівництву космічних кораблів, або матеріали для супутників.

Це кабель, кріплення, метал. Вартість цих речей є загальнодоступною, так само як середньої вартості робіт на ринку.

Звичайно вам би хотілось щоб на нашій маленькій планеті луцького району літали тільки ваші космічні апарати, але так вже сталось що мусимо конкурувати і коментарі які ви тут залишаєте більше схожі на стоп-кран у літаку.

Ні, мені просто згадується Ваша розповідь у друкарні, після якої сміх не проходив з дві години.

Також згадуються Ваші палки в колеса, які Ви кидали нам в сторону Боратина та Зміїнця.

Так що все нормально, чекаємо, поки Ви будете продавати оті Ваші куски мереж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе має свою ціль, навіть коли вам вона не очевидна.

Бажаєте придбати чи просто є непереборне бажання знецінити чужий ресурс в очах інших?

Сьогодні був хороший день, тому я не буду оперувати примітивними згадками про розмови.

Їх у нас з вами було не багато.

Я нагадаю вам, а можливо й тим хто не слідкує за динамікою ваших повідомлень.

post-791-0-38110200-1445028676_thumb.png

post-791-0-74523100-1445028680_thumb.png

post-791-0-12633700-1445028672_thumb.png

3 поста і ви практично повторюєте напрям Timoxa1987.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альфаінет

LUX-NET

Волинський Інтернет Провайдинг

Охоплені вулиці району Клима Савура,

Там же лише "Інтернет технологія" протягнула своє волокно, чи вони теж в Вашому "угрупуванні" маленьких провайдерів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе має свою ціль, навіть коли вам вона не очевидна.

Бажаєте придбати чи просто є непереборне бажання знецінити чужий ресурс в очах інших?

Сьогодні був хороший день, тому я не буду оперувати примітивними згадками про розмови.

Їх у нас з вами було не багато.

Я нагадаю вам, а можливо й тим хто не слідкує за динамікою ваших повідомлень.

post-791-0-38110200-1445028676_thumb.png

post-791-0-74523100-1445028680_thumb.png

post-791-0-12633700-1445028672_thumb.png

3 поста і ви практично повторюєте напрям Timoxa1987.

Timoxa1987 - це може бути сам Вестнет, я не вкурсі.

Ви будуйте тільки грамотно Ваші мережі, щоб при купівлі не було заморочок з переробкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет технологія це оператор за покриття та дії якого я не можу вам нічого розповісти так як жодним чином до нього не відношусь.

Їх кабель дійсно присутній на вказаних вулицях, про кількість абонентів та умови підключення мені не відомо.

У нас власна лінія зв'язку, що підвішена на опорах луцьксвітло та волиньобленерго.

Ви будуйте тільки грамотно Ваші мережі, щоб при купівлі не було заморочок з переробкою.

Дуже слушна порада.

Вимоги та побажання із задоволенням розгляну у приваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...