Перейти до змісту

Де в Луцьк приймають металолом, багато і за хорошою ціною


VladOliynik111

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, шукаю де можна нормально здати металолом і по нормальній ціні, підскажіть будь ласка, бажано на околиці міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

хто має можливість заїдьте на індустріальну 2, там 2 чи 3 точки по прийому було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що знаю:

1. Перехрестя доріг на "Вишків" і "Авіазавод" вул. Стрілецька, 12а, біля залізничних колій. Висів банер про скупку металів -- 050-876-777-1. Дзвоніть питайте.

2. 40-й кв. Перехрестя доріг "Адреналін Сіті" і вул.Наливайка, зразу за гаражним кооперативом. До Пасхи приймали 1.50-1,80грн/кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме ліпше метал здавати на Масурова, там десь біля 10 точок прийомки, одна з найліпших біля супермаркету металів, там і ціна хороша. Але зараз така пора, що більше як 1,80 грн. мало хто дасть. Акумулятори приймають по кілограмах напроти "наш край ", що на Шевченка, як до баржи їхати. Там всі кольорові метали приймають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме ліпше метал здавати на Масурова, там десь біля 10 точок прийомки, одна з найліпших біля супермаркету металів, там і ціна хороша. Але зараз така пора, що більше як 1,80 грн. мало хто дасть. Акумулятори приймають по кілограмах напроти "наш край ", що на Шевченка, як до баржи їхати. Там всі кольорові метали приймають.

зараз така пора, що сьогодні на Лазо здавали по 2,30 (і це не дорогий пункт) на перехресті Стрілецької і Авіазаводу має бути дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

які зара ціни на латунь і алюминий?

На Мамсурова по 35 грн., на чорний - 2,50 грн. Якщо вони приїжджають, то 2,20 грн. Станом на вчора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які зара ціни на латунь і алюминий?

На Мамсурова по 35 грн., на чорний - 2,50 грн. Якщо вони приїжджають, то 2,20 грн. Станом на вчора

Підкажіть де саме на Мамсурова, як доїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які зара ціни на латунь і алюминий?

На Мамсурова по 35 грн., на чорний - 2,50 грн. Якщо вони приїжджають, то 2,20 грн. Станом на вчора

а номер в них який ? Щоб подзвонити...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а номер в них який ? Щоб подзвонити...

http://board.lutsk.u...entry1053061754

Тел 095 один 264199 на Мамсурова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає де вигідніше здати старий акумулятор?

Здавав на Варшавці тим, хто продає нові акумулятори, однак з приводу "вигідності" нічого сказати не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає де вигідніше здати старий акумулятор?

Здавав на Варшавці тим, хто продає нові акумулятори, однак з приводу "вигідності" нічого сказати не можу.

не знаю як зара.того року вигідно було здавати свинець чистим.(розбирати акумолятори).виходило цілим принімали по 4 грн а свинец по 9,50 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є номер тел. дядькі котрий приїде до Вас сам, зважить нормально, погрузить та забере весь металолом за вигідними цінами (зараз ціни треба уточняти, давненько цікавився, ціни певне змінились). Вам економія на пальному, часі та ресурсах. Якщо зацікавило - тел дам в пп.

П.С. Я раніше, до знайомства з "дядьком" здавав на вул.Яровиця, Шопена та Тарасовці, то на першій саме вигідно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

з якої години починають принімати метал на лазо

практично усі працюючі скупки до 10ї вже повним ходом працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...