Перейти до змісту

Пророцтво про Україну


Єретик

Рекомендовані повідомлення

да куди тобі ще ? ти й так вже походу *кубінський* мішок винюхав того *добра*

та ні, насправді мені вистачає забрудненого повітря міста. Щоб щось спрогнозувати, більшої дози мені не треба :)

Під час входу президента Петра Порошенка до сесійної зали Верховної Ради один з солдатів, що стояв у почесній варті впустив карабін, який тримав у руках.

Якщо вірити в прикмети - це означає капітуляцію у війні. Можли переговори, які закінчаться договорами невигідними для України.

У Донецьку проходять переговори між Кучмою, Зурабовим, Царьовим, Медведчуком і терористами

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось автор статті зміг передбачити війну в Україні, ще у 2008 році. Цебагато в нашій країні людей які адекватно можуть думати і аналізувати факти, що зробити деякі прогнози. Автор статті все правильно спрогнозував. Але деякі вузьколобі неадеквати і досі не вірять, що іде війна Росії проти України.

18-08-2008 22:18

6 причин, чому війна в Україні буде

Недавні події в Грузії змушують задуматися над майбутнім України. Я вважаю, що грузинська війна має дуже велике значення для нашої молодої демократії (хто б і що там не говорив, а Україна все-таки демократична держава).

1 причина

Україна, як ніяка інша держава посткомуністичного простору схожа на Грузію. Тільки у нас відбулися демократичні революції майже в один і той же час.

2 причина

Агресія Московії не зіткнулася із спротивом НАТО, ООН чи ще якоїсь міжнародної організації. А у 1999 році НАТО швидко виконало свою функцію і відгукнулося на конфлікт у Косово. З усіх західноєвропейських держав тільки президент Франції Нікола Саркозі активно бере участь у вирішенні конфлікту. Девіз теперішньої міжнародної політики: «Моя хата скраю — я нічого не знаю». Чи заступляться за Україну США і Західна Європа? Вони хотіли б помогти, але не підуть на погіршення стосунків з Московією. Наші надійні союзники — це тільки Польща і країни Прибалтики, які не хочуть поширення впливу Московії до своїх кордонів.

3 причина

Багато українців надіються, що 46-мільйонна держава зможе сама за себе постояти. Це міф. В України немає сильної армії. Бюджет нашої армії тільки в два рази більший, ніж бюджет грузинської. На одного грузинського солдата витрачається в 5 разів більше грошей, ніж на нашого. Основа українського озброєння — це зброя 80-их років. Московські ракети легко можуть досягти аж до Ужгорода. Таким чином, «миротворча операція» в Україні не буде важкою.

4 причина

Московія вже висуває Україні необґрунтовані звинувачення, наприклад, у продажі зброї Грузії.

5 причина

Приводом для війни у Грузії був захист московських громадян, що живуть у Південній Осетії. Приводом для війни в Україні може стати їх захист у Криму. Неофіційні організації роздають московські паспорти усім бажаючим. В Севастополі таких уже 50%, а в середньому по Криму 10%.

6 причина

На війну за Грузію піднявся весь її народ. В Україні опозиція не підніметься. Інтереси багатьох українських політиків занадто вузькі, щоб думати про захист Батьківщини. До речі, чиєї Батьківщини, якщо українців по національності у Верховній Раді менше половини?

Надіюся, здоровий глузд у світі переможе і через років двадцять я буду голосно сміятися над параноєю цього посту.

UPD: Автокоментар у запису Історія незалежної України. Частина 7. Додаток. Як я ставлюся до цієї небезпеки у липні 2009

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

19 мая 2011

Россия, по мнению Фридмана, продержится дольше Китая и даже сможет к 2015 году восстановить новую «империю», включив ряд бывших территорий Советского Союза в свой состав. Но вскоре проиграет новую «холодную войну», скажутся слабости постсоветского периода. В итоге новая русская «империя» распадется, как СССР в 1991 году, и это будет последняя возможность стать великой державой, больше ей стать не позволят ряд базовых начал – демография, отсутствие Идеи.

08:12 26 Июня 2012

США готовы согласиться с потерей независимости такими странами, как Украина. Об этом во время видеоконференции сказал американский политолог, основатель аналитической группы геополитической разведки Stratfor Джордж Фридман, передает УНИАН.

Фридман считает, что Россия хотела бы восстановить что-то вроде СССР.

Он предположил, что сейчас Россия имеет шанс «перестроить свои связи с периферией бывшего СССР без американского вмешательства такой силы, как это было когда-то».

«Я думаю, что американское видение таково, что нужно смириться с тем, что нельзя уже сдерживать Россию: риски слишком дорогие, ресурсы малы», – сказал Фридман.

По его мнению, США готовы согласиться с потерей независимости такими странами, как, например, Украина.

«Потому что выбора просто нет», – добавил американский политолог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блеать,чоловіче.Як Ви з такою кашею в голові,живете? Ви ще від власної тіні не шарахаєтеся?

Мало хєрових новин,з передової,так Ви ще куйню всяку постите?

ЗЮ. Кипить вже давно.І пророцтва,що до Ізраїлю. Іхенєя повна.ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І пророцтва,що до Ізраїлю. Іхенєя повна.ИМХО.

Захолення газових родовищ чим не повід для війни?

Окончательное решение Израиля отдать 30% прав на "Левиатан" австралийской компании логично и резонно. Ведь даже если "Газпром" станет совладельцем израильского газа, то ему все равно будет выгоднее "закрыть" этот газ в Израиле или взорвать его к чертовой матери. У "Газпрома" падает экспортная выручка в Европу и ему уже свой газ девать некуда. Последним примером такой политики является Алжирский кризис, который может сыграть на руку «Газпрому». (Российская газовая монополия сможет нарастить поставки газа в Европу после захвата исламистами заложников на управляемом британской BP месторождении. Подробнее…) Бюджет РФ в 2012 году недополучил несколько десятков миллиардов рублей из-за снижения экспорта газа, заявил президент РФ Владимир Путин на заседании комиссии по вопросам развития ТЭК 13 февраля 2013 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жах! Кожен бачить лише те,що хоче бачити. Реальність-війна на сході. Пан,крепкий геополітик?

Зю. Нічого особистого.На даний момент є речі приземленіші: броніки,шоломи,бєрци... Може будемо з того починати,щоб до землі обітованної не дійшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жах! Кожен бачить лише те,що хоче бачити. Реальність-війна на сході. Пан,крепкий геополітик?

Цю реальність сьогодні на сході спрогнозували ще в 2008 році.

Ось автор статті зміг передбачити війну в Україні, ще у 2008 році. Цебагато в нашій країні людей які адекватно можуть думати і аналізувати факти, що зробити деякі прогнози. Автор статті все правильно спрогнозував. Але деякі вузьколобі неадеквати і досі не вірять, що іде війна Росії проти України.

18-08-2008 22:18

6 причин, чому війна в Україні буде

Недавні події в Грузії змушують задуматися над майбутнім України. Я вважаю, що грузинська війна має дуже велике значення для нашої молодої демократії (хто б і що там не говорив, а Україна все-таки демократична держава).

1 причина

Україна, як ніяка інша держава посткомуністичного простору схожа на Грузію. Тільки у нас відбулися демократичні революції майже в один і той же час.

2 причина

Агресія Московії не зіткнулася із спротивом НАТО, ООН чи ще якоїсь міжнародної організації. А у 1999 році НАТО швидко виконало свою функцію і відгукнулося на конфлікт у Косово. З усіх західноєвропейських держав тільки президент Франції Нікола Саркозі активно бере участь у вирішенні конфлікту. Девіз теперішньої міжнародної політики: «Моя хата скраю — я нічого не знаю». Чи заступляться за Україну США і Західна Європа? Вони хотіли б помогти, але не підуть на погіршення стосунків з Московією. Наші надійні союзники — це тільки Польща і країни Прибалтики, які не хочуть поширення впливу Московії до своїх кордонів.

3 причина

Багато українців надіються, що 46-мільйонна держава зможе сама за себе постояти. Це міф. В України немає сильної армії. Бюджет нашої армії тільки в два рази більший, ніж бюджет грузинської. На одного грузинського солдата витрачається в 5 разів більше грошей, ніж на нашого. Основа українського озброєння — це зброя 80-их років. Московські ракети легко можуть досягти аж до Ужгорода. Таким чином, «миротворча операція» в Україні не буде важкою.

4 причина

Московія вже висуває Україні необґрунтовані звинувачення, наприклад, у продажі зброї Грузії.

5 причина

Приводом для війни у Грузії був захист московських громадян, що живуть у Південній Осетії. Приводом для війни в Україні може стати їх захист у Криму. Неофіційні організації роздають московські паспорти усім бажаючим. В Севастополі таких уже 50%, а в середньому по Криму 10%.

6 причина

На війну за Грузію піднявся весь її народ. В Україні опозиція не підніметься. Інтереси багатьох українських політиків занадто вузькі, щоб думати про захист Батьківщини. До речі, чиєї Батьківщини, якщо українців по національності у Верховній Раді менше половини?

Надіюся, здоровий глузд у світі переможе і через років двадцять я буду голосно сміятися над параноєю цього посту.

UPD: Автокоментар у запису Історія незалежної України. Частина 7. Додаток. Як я ставлюся до цієї небезпеки у липні 2009

Зю. Нічого особистого.На даний момент є речі приземленіші: броніки,шоломи,бєрци... Може будемо з того починати,щоб до землі обітованної не дійшло?

Беня Коломойський такі робить. Мабуть тоже вірить, що козломорді в землю обітовану підуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj

без образ.

Ти йому кажи,що ти сциш.А він-то Божа роса...

ЗЮ. Далі-читатиму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю реальність сьогодні на сході спрогнозували ще в 2008 році.

да хоть за 10 000 років до нашої ери,

w400_42da0ccd174637dc2dcda59d7da11d13.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все такі я наполегливо, ще раз продублюю статтю. Цікаво прочитати ваші коментарі. Чим ви вже тут не згідні? Здійснилось на 100%.

18-08-2008 22:18

6 причин, чому війна в Україні буде

Недавні події в Грузії змушують задуматися над майбутнім України. Я вважаю, що грузинська війна має дуже велике значення для нашої молодої демократії (хто б і що там не говорив, а Україна все-таки демократична держава).

1 причина

Україна, як ніяка інша держава посткомуністичного простору схожа на Грузію. Тільки у нас відбулися демократичні революції майже в один і той же час.

2 причина

Агресія Московії не зіткнулася із спротивом НАТО, ООН чи ще якоїсь міжнародної організації. А у 1999 році НАТО швидко виконало свою функцію і відгукнулося на конфлікт у Косово. З усіх західноєвропейських держав тільки президент Франції Нікола Саркозі активно бере участь у вирішенні конфлікту. Девіз теперішньої міжнародної політики: «Моя хата скраю — я нічого не знаю». Чи заступляться за Україну США і Західна Європа? Вони хотіли б помогти, але не підуть на погіршення стосунків з Московією. Наші надійні союзники — це тільки Польща і країни Прибалтики, які не хочуть поширення впливу Московії до своїх кордонів.

3 причина

Багато українців надіються, що 46-мільйонна держава зможе сама за себе постояти. Це міф. В України немає сильної армії. Бюджет нашої армії тільки в два рази більший, ніж бюджет грузинської. На одного грузинського солдата витрачається в 5 разів більше грошей, ніж на нашого. Основа українського озброєння — це зброя 80-их років. Московські ракети легко можуть досягти аж до Ужгорода. Таким чином, «миротворча операція» в Україні не буде важкою.

4 причина

Московія вже висуває Україні необґрунтовані звинувачення, наприклад, у продажі зброї Грузії.

5 причина

Приводом для війни у Грузії був захист московських громадян, що живуть у Південній Осетії. Приводом для війни в Україні може стати їх захист у Криму. Неофіційні організації роздають московські паспорти усім бажаючим. В Севастополі таких уже 50%, а в середньому по Криму 10%.

6 причина

На війну за Грузію піднявся весь її народ. В Україні опозиція не підніметься. Інтереси багатьох українських політиків занадто вузькі, щоб думати про захист Батьківщини. До речі, чиєї Батьківщини, якщо українців по національності у Верховній Раді менше половини?

Надіюся, здоровий глузд у світі переможе і через років двадцять я буду голосно сміятися над параноєю цього посту.

UPD: Автокоментар у запису Історія незалежної України. Частина 7. Додаток. Як я ставлюся до цієї небезпеки у липні 2009

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюся:

Кожен бачить лише те,що хоче бачити

Ну а ти, що побачив в статті з попереднього посту? "Кашу в голові"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все такі я наполегливо, ще раз продублюю статтю. Цікаво прочитати ваші коментарі. Чим ви вже тут не згідні? Здійснилось на 100%.

повторюсь і що ?? Ти розумієш, що має користь передбачення, що завтра буде дощ, а яка користь від передбачення, що 20го травня 2143 року буде дощ ? Який смисл в таких знаннях . Ну справдилось припустим, знову ж таки і що ? Це повод вірити всьому, що скаже та людина надалі ? Навіщо воно взагалі потрібне ? Навіщо обсасувати те, що хтось там предсказав, чи дійсно знав, чи вгадав, чи вичислив, навіщо ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куйню побачив,якщо відверто.

І цей весь брєд,з бункєрами,а-ля сховатися від ядерної зими...

Краще би енергію в правильне русло.В реальність,а не параноєю страждати...

Що має бути і так буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І цей весь брєд,з бункєрами,а-ля сховатися від ядерної зими...

При чому тут бункера? Я ж не питаю тебе чи є в тебе бункер. Я питаю за окрему статтю з посту. По твоєму автор помилився?

Тут вже точно підходящі слова.

без образ.

Ти йому кажи,що ти сциш.А він-то Божа роса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюсь і що ?? Ти розумієш, що має користь передбачення, що завтра буде дощ, а яка користь від передбачення, що 20го травня 2143 року буде дощ ? Який смисл в таких знаннях . Ну справдилось припустим, знову ж таки і що ? Це повод вірити всьому, що скаже та людина надалі ? Навіщо воно взагалі потрібне ? Навіщо обсасувати те, що хтось там предсказав, чи дійсно знав, чи вгадав, чи вичислив, навіщо ?

Якби трішки припускали ймовірність певних подій і аналізували, як їм можна протистояти, то було б 6 років для підготовки до війни. Люди про це писали, попереджували. І що тепер робити, як перемогти у цій війні проти Росії, я поки не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут бункера?

При тому,що якщо почну шукати твої брєдові пости ,з параноєю про бункера і всяку там хєрню,то мало не покажеться.Параноїк,што лє?

Не сци в кампот,він і так кислий:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут бункера?

При тому,що якщо почну шукати твої брєдові пости ,з параноєю про бункера і всяку там хєрню,то мало не покажеться.Параноїк,што лє?

Твоя думка схожа до такої: "Ти в дитинстві вірив в діда мороза, значить все що ти б не говорив пізніше, коли подорослішаєм, є дурницею." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що я Вас правильно зрозумів sergyj, ви цікавитесь тими речами, про які пишете? Так от скажіть,Починаючи з часів Христа, закінчуючи Вангою, хтось взяв до уваги ці пророкування? Людство завжди жило і буде жити так, як йому заманеться. Повірте мені старому, зараз ця тема аж ніяк не на часі. Коли читаєш новини, що нашіх хлопців там кладуть, то якось не до високих матерій і філософії на кшталт - а вас же там хтось колись попереджав. Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от скажіть,Починаючи з часів Христа, закінчуючи Вангою, хтось взяв до уваги ці пророкування?

мільйони.

Людство завжди жило і буде жити так, як йому заманеться. Повірте мені старому, зараз ця тема аж ніяк не на часі. Коли читаєш новини, що нашіх хлопців там кладуть, то якось не до високих матерій і філософії на кшталт - а вас же там хтось колись попереджав. Без образ.

Цільком згідний. Більше піднімати тему не буду. Але відповідати, якщо хтось підніме цю тему, буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дуже багато пророцтв і передбачити, що збудеться нереально, в мене подружка голосувала за Тимошенко, бо говорять ще з середини 90-х, що коли прийде до влади жінка- в Україні все зміниться на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дуже багато пророцтв і передбачити, що збудеться нереально, в мене подружка голосувала за Тимошенко, бо говорять ще з середини 90-х, що коли прийде до влади жінка- в Україні все зміниться на краще.

Я вам можу сказати не маючи дар пророкування коли в Україні все зміниться)))) Коли закон буде працювати, і кожна сволота,яка наробила "шкоди" буде відповідати за свої вчинки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж читав таке пророцтво. але не викладав його сюди, бо сумніваюсь у ньому.

Я вам можу сказати маючи дар пророкування коли в Україні все зміниться)))) Коли закон буде працювати, і кожна сволота,яка наробила "шкоди" буде відповідати за свої вчинки.

щоб все було ідеально крім вищеописаного потрібно, щоб розвалилась імперія зла - росія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...