Перейти до змісту

Пророцтво про Україну


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Ага, і тут же купа ссилок про кінець світу в 2012 році. От і вір після цього пророцтвам. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

e7854b63f68f.jpg

Чому всі козакі сміються, а один - ні??? "Засланий" козачок? Вам він не схожий на Путіна?

80004491_Repin_Cossacksjpg__41742468_.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harvester, ну а ви що вживаєте..? ;)

Експерименти Роберта Вуда не повторюю :)

Відносно "пророцтв". Зараз ситуація сильно нерівноважна, ми знаходимся в точці біфуркації, так що достеменно нічого передбачити не можна.

Хоча є спроби близького астрологічного прогнозу:

http://sexmotor.livejournal.com/ - прогноз дещо заангажований, товариш спить і бачить Путіна в гробу

https://www.facebook.com/katerina.solyanik/notes - прогнози на різні регіони України від Катерини Соляник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

19.03.09 16:21

Бред от П.Глобы: "Украина распадется, а Крым станет украинской Чечней!"

Павел Глоба предсказал скорый распад Украины на три части, заявив, что две из них войдут в состав новой Российской империи. «Не переживет кризиса и Украина, которую ждет распад на три части, – сказал Глоба. – Распад произойдет не сейчас, но к 2014 году в Украине будут существовать де-факто две независимые друг от друга администрации, при сохранении формальной целостности территории, примерно в том же формате, что и сегодня в Молдавии. Восточноукраинская федерация не будет подчиняться Киеву и де-факто станет частью Российской империи, Крым же станет украинской Чечней».

поки, що все іде по прогнозу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що українська чечня - це СлАвєнск,

а Крим якраз навпаки, став частиною Російської імперії. Причому і де-факто, і де-юре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що малось на увазі під фразою ураїнська чечня? Крим фактично зданий Кадирову. Там вже є купа чеченців-кадирівців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тих пророцтв ціла купа

побачимо, що виявиться правдою

а які ще є про Україну? Давайте, цікаво знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а які ще є про Україну? Давайте, цікаво знати.

Саме популярне за останні два тижні: "Жити по-новому" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Крим якраз навпаки, став частиною Російської імперії. Причому і де-факто, і де-юре.

В кацапів свої закони середньовічча, які не стосуються цивілізованого світу. Тому Крим поки де-юре Український.

Crimea_reaction_red.png?uselang=ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час входу президента Петра Порошенка до сесійної зали Верховної Ради один з солдатів, що стояв у почесній варті впустив карабін, який тримав у руках.

Якщо вірити в прикмети - це означає капітуляцію у війні. Можли переговори, які закінчаться договорами невигідними для України.

Або може й таке бути

17.01.2007

Когда это произойдет? Не могу себе представить, что Ющенко позволит вступить русским войскам на Украину, без сомнения, это будет тогда, когда Ющенко уже не будет президентом. Русские армии не придут на Восточную Украину, чтобы сражаться, их пригласит новое украинское правительство, которое будет больше склонно к Москве, и все достижения оранжевой революции будут утрачены. Но Западная Украина не согласится с этим украинским правительством, и потому Россия пошлет войска в каждую область Западной Украины, особенно во Львов, в Ровно, Черновцы, Ивано-Франковск и все столицы западных областей, чтобы удержать их от бунта перед этим правительством. Украина разделится на две части.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москальські танки в Донецьку, а Порошенко вітає Путлера з Днем росії.

Мені реально стає страшнувато, пророцтво поступово наближається. Якщо російські війська будуть в Києві, я буду втікати в сторону Карпат.

17.01.2007

И Бог сказал мне, что будет две эвакуации в Киеве, люди дважды будут бежать из города. Первый раз, тогда, когда русская армия оккупирует город, это не будет битва, так как эти армии будут приглашены украинским правительством, (и многие избегут этой оккупации), а второй раз, эвакуация будет тогда, когда люди будут убегать от ядерного взрыва. И Бог проговорил ко мне: "Если будет тот, кто захочет выжить, он должен убегать на юго-запад". Убегать, потому, что вся Восточная Украина будет разрушена. Тот, кто хочет уцелеть, должен убегать на юго-запад, по направлению к горам Карпаты, потому что Бог не позволит, чтобы эта область Украины была уничтожена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то ж флейм. Тут можна писати все що захоч. В правилах пише: Все о обо всем без модерации. А реально в мене нерви беруть через це все, мушу десь душу вилити. Хочеться знати чим це закінчиться. Поки все іде по найгіршому сценарію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москальські танки в Донецьку, а Порошенко вітає Путлера з Днем росії.

Мені реально стає страшнувато, пророцтво поступово наближається. Якщо російські війська будуть в Києві, я буду втікати в сторону Карпат.

17.01.2007

И Бог сказал мне, что будет две эвакуации в Киеве, люди дважды будут бежать из города. Первый раз, тогда, когда русская армия оккупирует город, это не будет битва, так как эти армии будут приглашены украинским правительством, (и многие избегут этой оккупации), а второй раз, эвакуация будет тогда, когда люди будут убегать от ядерного взрыва. И Бог проговорил ко мне: "Если будет тот, кто захочет выжить, он должен убегать на юго-запад". Убегать, потому, что вся Восточная Украина будет разрушена. Тот, кто хочет уцелеть, должен убегать на юго-запад, по направлению к горам Карпаты, потому что Бог не позволит, чтобы эта область Украины была уничтожена.

в сторону Карпат?? ПРЕКРАТІТЬ ІСТЕРИКУ І ВІЗЬМІТЬ СЕБЕ В РУКИ!!!!!!!!!! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на юго-запад в сторону карпат ))) ну да, географія явно не коньок

Не твій конек часом? А ну ка, де знаходяться Карпати по відношенню до Києва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на юго-запад в сторону карпат ))) ну да, географія явно не коньок

Не твій конек часом? А ну ка, де знаходяться Карпати по відношенню до Києва?

тю, так то пророцтво лише для Києва, і Чернігова, а всі інші області вже не входять в Україну, так? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так куда втікати мешканцям українських Карпат, якщо вони вже в Карпатах? Хіба вони не українці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі да.

17.01.2007

Бог сказал мне, в ту ночь видений: "Из-за того, что Россия поведет войну с Израилем, я заберу земли у России и отдам ее земли Украине

Думаю що кацапи з часом нападуть на Ізраїль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі да.

17.01.2007

Бог сказал мне, в ту ночь видений: "Из-за того, что Россия поведет войну с Израилем, я заберу земли у России и отдам ее земли Украине

Думаю що кацапи з часом нападуть на Ізраїль.

думаю завтра буде пьятниця, всьо, я круче предсказатєль. Можу на довгострокову перспективу предсказати - післязавтра буде субота, а потім неділя :0088:

Москальські танки в Донецьку, а Порошенко вітає Путлера з Днем росії.

Мені реально стає страшнувато, пророцтво поступово наближається. Якщо російські війська будуть в Києві, я буду втікати в сторону Карпат.

пропоную втікати в кінцеву девьятки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачасту є багато історій для створення хибного уявлення людей! ВИ ДУМАЄТЕ боротьба за владу у світі припинилась??? ЗВИЧАЙНО НІ!!!

Просто все стало трохи цивілізованіше. Зараз йдуть війни інформаційні, щоб спрямовувати дії людей в певному напрямі.

ОСОБЛИВО, коли може бути наступна схема:

1) Ви приходите на роботу і кажете, що через місяць за цим столом буде Ваше робоче місце і директор вас підтримає.

2) люди сміються, і вдало забувають, але інформацію ви дали.

3) протягом місяця створюєте певні умови для вашого переселення.

4) через три тижні починаєте втілювати дії.

5) люди шоковані трохи, що щось не те відбувається, обурення, тд і тп, протидії, але у вас чітко розроблений план і аргументи директору.

6) і через місяць певне робоче місце ваше.

це спрощено і примітивно описав, але щось подібне може бути і з цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...