Перейти до змісту

"Новий" Крим, нові реалії


Рекомендовані повідомлення

23 минуты назад, igorgame сказал:

Ну у даному випадку не завадило б подивитись і згадати як в нас "піляли" з доріг

Є підозра, що і далі піляють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.12.2014 в 23:55, fedot сказал:

Чумайдан-тарзанка (міст там точно не побудують)-Тамань. Коротко і ясно.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

 

Тю)) То мені тепер аквафреш в зуби взяти й бити поклони х@#лу?)))

14 годин тому, volks сказано:

Трохи обламав тих, хто тут розповілав, що міст не збудують

Аж ніскілечки, клав я на такі "обломи"))) Не вірив, що міст буде побудовано, не вірю й зараз. Факт "відкриття" для мене особисто є лише пропагандистсько-урапатріотичною подією, яка може розходитися з реальним станом об'єкту. А оскільки я не в Криму, через той міст не пройшов/проїхав - ні підтвердити, ні спростувати змоги не маю. Разом із тим, вважаю нижче своєї гідності будь-яким чином підігрувати москальській пропаганді.

П.С. За археологічні розкопки - п'ять з плюсом))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам міст має не стільки комунікаційне, скільки пропагандистське знгачення. 

На відкритті Путін сказав  ,, Об етом єщє царь батюшка мєчтал.,,

Це ж який сильний інформаційний посил

Він же тепер від самого царя сильніший, бо той лише мєчтал,  а цей зробив.

Україна не могла побудувати, а Росія змогла і тд і тд.

А наші корисні  ідіртики тут же радісно підхопили....

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, fedot сказано:

Разом із тим, вважаю нижче своєї гідності будь-яким чином підігрувати москальській пропаганді.

Здається Ви стали жертвою пропаганди з іншої сторони.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

Здається Ви стали жертвою пропаганди з іншої сторони.

Можете це розповісти матерям, сини яких загинули на Донбасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, fedot сказано:

Можете це розповісти матерям, сини яких загинули на Донбасі.

Я про неможливіть побудови мосту ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, volks сказано:

 Тепер будем посмотрєть чи розвалиться чи ні, як тут багато хто пророчив(бо валяться поки мости в нас)

Ще можна чекати поки розвалиться рф від санкцій ну і коли настане в нас покращення :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міст рф буде підтримувати доти доки зможе, надто багато мови про нього веде сам хло. На кримчан чи туристів йому однаково, а от стягнути військ і зробити пів-острів військовою базою цікавіше. Остальним зроблена дорога картинка. Напевне 99 відсотків жителів рф його вживу не побачать ( моста ), але "мєчта сбилась" то на остальне закриють очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Cherman сказано:

Шо, думаєте то всьо на Мосфільмі зняли?

Та ні, в жодному разі) 

Якась конструкція однозначно "введена в експлуатацію".Мене беруть сумніви, що воно дійсно побудовано, як має бути, а не тому, що "партія сказала - надо открить"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, fedot сказано:

Мене беруть сумніви, що воно дійсно побудовано, як має бути, а не тому, що "партія сказала - надо открить"

При здачі в експлуатацію такого моста його перевіряють статичними та динамічними навантаженнями, в приблизно 17 і 7 разів більшими за номінальні. Грузять камази піском і заганяють штук 50 на ділянку. А вони один камаз загрузили х*йлом і почали понти ганяти.

До того ж суть не в тому чи могли вони його збудувати, а в тому - як він переживе перший шторм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, difoto сказал:

При здачі в експлуатацію такого моста його перевіряють статичними та динамічними навантаженнями, в приблизно 17 і 7 разів більшими за номінальні. Грузять камази піском і заганяють штук 50 на ділянку. А вони один камаз загрузили х*йлом і почали понти ганяти.

До того ж суть не в тому чи могли вони його збудувати, а в тому - як він переживе перший шторм.

Ггг, на час будівництва хйло шторми виключив, і лише після здачі включить.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

При здачі в експлуатацію такого моста його перевіряють статичними та динамічними навантаженнями, в приблизно 17 і 7 разів більшими за номінальні. Грузять камази піском і заганяють штук 50 на ділянку. А вони один камаз загрузили х*йлом і почали понти ганяти.

До того ж суть не в тому чи могли вони його збудувати, а в тому - як він переживе перший шторм.

Уведений в експлуатацію Кримський міст не витримає природних умов, які є в Керченській протоці. Таку думку висловив старший науковий співробітник Російської академії наук, Інституту водних проблем РАН Юрій Медовар в ефірі телеканала ZIK.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Volyniaka сказал:

старший науковий співробітник Російської академії наук, Інституту водних проблем РАН Юрій Медовар в ефірі телеканала ZIK.

російської, від "Яблука", що в опозиції і на каналі ZIK... то що ще він може сказати? :) Таке і раніше казали і багато хто але... час покаже...

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
17 годин тому, halcogen сказано:

Перевірте, може це знову фотошоп?

Можливо (он який аналіз вище!), хоча гугл промовчав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, halcogen сказано:

Я то чому питаю, ви недавно облажалися з памятником Адаму Козлевичу в Волгограді, а вже пять бордівчан повелися на це і лайкнули. Добре що Валера вас вчасно поправив. Я розумію що вам xочеться щоб у сусіда здоxла корова, але будьте уважні, перевіряйте факти.

В даному випадку я в Гуглі перевіряв, натяків на фейків не знайшов, хоча й виявилось...

А щодо сусіда то Ви не праві: я не просто хочу, щоб в нього корова здохла, а й вся господарка зклякла!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.05.2018 at 22:20, Barugan сказано:

не повіриш але корисних копалин у нас чимало....

вірю, а також, вірю в те, що більшість корисних копалин (золото,смарагди і т.п.) надійно зберігаються в підвалах маєтків - суддів, прокурорів, депутатів та інших "олігархів в законі"

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
1 година тому, Volyniaka сказано:

Цікаво, чи писатиме українською мовою, коли відкрити гугл у Польщі чи іншій країні. Мені здалося, що гугл, Фейсбук та інші хитрують - в Україні Крим показують як Україна, а в рашці - як рашцям приємніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Цікаво, чи писатиме українською мовою, коли відкрити гугл у Польщі чи іншій країні. Мені здалося, що гугл, Фейсбук та інші хитрують - в Україні Крим показують як Україна, а в рашці - як рашцям приємніше.

Так і є.

Змінено користувачем nickel
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...