Перейти до змісту

Велосипедисти за мир, щастя, спокій та інше


Рекомендовані повідомлення

27 квітня на 11:00 в рамках акції "Серце до Серця" "Я хочу бачити життя" відбудеться ВЕЛОПРОБІГ!!!

Маршрут: Театральний майдан - вул. Винниченка - пр. Перемоги - вул. Шопена - пр. Волі - Театральний майдан

XpkAJFNfdko.jpg

P.S. даний захід не є передумовою ВЕЛОДНЯ 2014, але теж дає можливість провести час з користю та допомогти маленьким українцям!!!

http://mp.org.ua/dol...o/#.U1jueVV_uyo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні АВЛівці, давайте недільну покатушку та шашлики перенесемо на другу половину дня, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

NoxObgIjF-w.jpg

ДРУЗІ!!!!

У вас є чудова можливість провести весело та цікаво свій вільний час,а також допомогти маленьким українцям)))

25 квітня відбудеться велопробіг у рамках акції "Серце до Серця" "Я хочу бачити життя"

_____________________________________

Захід відбудеться о 12 годині 25.04.2015

Маршрут:

Театральний майдан - вул. Винниченка - пр. Перемоги - вул. Шопена -

пр. Волі - Театральний майдан

______________________________________

Обов'язкова умова: наявність велосипеда)))

______________________________________

Будем раді бачити всіх бажаючих!!!

Вікових обмежень не існує!!!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене виникло дивне відчуття коли я приїхав :blink: На пробіг не набралося і 20ти людей, я в шоці. Притому що було дві машини ДПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що такі речі не за два дні оголошувати треба !!!

я постійно на борді сиджу, але тільки сьогодні побачив оголошення ( і то тільки через коменти в гарячих повідомленях )

а дві машини дпс то без проблем можна організувати. але на наступний забіг почнуть згадувати цей, що типу мшини виділили а вас було неповних 20 людей !!!

організатори організованіше це не хоббі !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, власне, давайте створимо(якщо ще нема) групу ВК, типу АВЛ(борда). Де будуть подібного роду оголошення :)

Борда, то добре, але все ж новини вк 70% читає частіше.

Як вам пропозиція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, власне, давайте створимо(якщо ще нема) групу ВК, типу АВЛ(борда). Де будуть подібного роду оголошення :)

Борда, то добре, але все ж новини вк 70% читає частіше.

Як вам пропозиція?

вк для москалів

якщо вже борда не влаштовує то користуйтеся твітером або ФБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, ну то хай заздрять :)

не користуватись найкращий варіант, імхо,

щоб не підтримувати їхні сервіси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні ну я все розумію, АЛЕ Ж ДАТА І ДЕНЬ В ОГОЛОШЕННІ В ПЕРШОМУ ПОСТІ НЕ ЗБІГАЮТЬСЯ!... то ще добре, що перенесли на 25!... бо якщо 27, то явно не в неділю, а якщо в неділю то явно не 27 числа!..бо з такою путаниною явно більше 20-30 людей не приїде! Ви як пишете оголошення ТО ХОЧ У ДАТІ ПРОВЕДЕННЯ НЕ РОБІТЬ ПОМИЛОК!

Погляньте на рік першого посту)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні ну я все розумію, АЛЕ Ж ДАТА І ДЕНЬ В ОГОЛОШЕННІ В ПЕРШОМУ ПОСТІ НЕ ЗБІГАЮТЬСЯ!... то ще добре, що перенесли на 25!... бо якщо 27, то явно не в неділю, а якщо в неділю то явно не 27 числа!..бо з такою путаниною явно більше 20-30 людей не приїде! Ви як пишете оголошення ТО ХОЧ У ДАТІ ПРОВЕДЕННЯ НЕ РОБІТЬ ПОМИЛОК!

Погляньте на рік першого посту)).

Вибачте, НЕ ПОМІТИВ!!! МІЙ КОСЯК)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще це створювати подію у фб, запросити своїх друзів, а далі вона сама "розповзеться" по велотусовці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще це вивісити оголошення на всіх тумбах та роздати флаєри. А так.. Організації повний нуль, ну і отримали на виході те, що можна було легко спрогнозувати. Такий захід звели нанівець!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оголошення стоять грошей, а створити подію у фб займає 10 хв, і ще 5 проклацати своїх друзів і запросити ;) Це я без підколок і стьоба. Є досвід тих самих квестів і гонок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оголошення стоять грошей

Наскільки знаю, організація, яка проводить цю акцію - комерційна організація. Поправте, якщо не так. Тому питання висить у повітрі. Або організовуйте, або взагалі краще не беріться.

Це ж не містечко районного значення, а центр області! Ви таке уявляєте у Львові? 30 людей!! Це ж подумати тільки! Сором на всю Україну! І це все - через недолугу організацію. А точніше, за повну її відсутність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуююсь шо треба було якось раніше повідомляти про такий ЧУДОВИЙ захід! Я сам взнав дякуючи борду! Але все ж таки є люди які б хотіли побувати на такому велопробігу! Я теж підтримую що є борб, фб і тп! Але давайте "дивитися правді в очі"! У вк інфа набула б більшого розголошення! Є група "Я люблю Луцьк" - там було за постити і думаю було б більше народу! І неважливо що це рос соцмережа ! Тоді давайте газом не користуватися - він же російський!!! (це як приклад) . P.S. особисто теж дуже хотів побувати, але робота є робота! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...