Перейти до змісту

Архівовано

This topic is now archived and is closed to further replies.

Nick_Arctur

Японська мова та культура у Луцьку

Японська мова у Луцьку  

32 голосів

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Привіт, усім! Хочу провести дослідження рівня зацікавленності японською культурою, в Луцьку. Прошу допомогти мені в цьому! Думаю, результати будуть цікаві багатьом. Насамперед, скажу, що є потреба знайти 1-2 людини, що володіють японською, принаймні, на базовому рівні(початківці). Але це ще не все, хочеться згуртувати всіх кому не байдужа ця тема. Вивчення, спілкування, обговорення, тематичні зустрічі і т.д. Тому, відгукніться!!! Та прийміть участь у опитуванні. Поки що, це все... Дякую за активність!

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites
...

Будьте активнішими, будь ласка!))) Хочеться отримати цю інформацію як найшвидше. Часто чую як скаржаться на те, що в Луцьку немає нічого цікавого. Це, звісно, неправда, але поки хтось не почне щось робити, ніякі цікаві та незвичні речі самі собою не з'являться! Дивитись на інші країни цікаво, але зробити щось цікаве у своїй ніщо не заважає, теж.

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

こんにちは。Дуже ледаче вчу японську мову, знаю складові абетки - хірагану, катакану і десь близько 20 канджі... Взагалі тема дуже цікава для мене.

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

こんばんは、はじめまして!Японська швидко не вчиться, сам вчу 3 роки, в темпі вальсу). Але так краще засвоюється, коли вчиш у своєму темпі. Без постійної практики швидко не вийде. Тому і хочеться усіх зібрати щоб підтримати такі похвальні починання). Усі, хто бажає отримати більше інформаціїї по цій темі,(або, просто, по вивченню японської) можуть зв'язатись зі мною через Скайп(Скайп ID шукайте в профілі)

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

こんにちはみんなさん!Привіт! Додаю нову інформацію. Для всіх бажаючих будуть проводитись оффлайн зустрічі. Попередньо скажу,що це буде кожної неділі після обіду. Зустрічі в парку або кафе(залежить від погоди) Буде цікаво всім! Ті хто не вчив японської зможуть ознайомитись з базовими моментами мови, початківці отримають поради, як ефективніше вивчати(що для цього використовувати), а також "жива" практика мови. 27 числа одна така зустріч вже проводилась. Якщо мову ви не вчите, але маєте, навіть, невелику зацікавленість, то раджу прийти теж та захопити друзів. Луцьк потрібно "ворушити", молодь не має нудьгувати (в соц.мережах). Якщо потрібно більше інформації Скайп ID шукайте в профілі.

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

Новини про заплановані оффлайн зустрічі або будь яку іншу нову інформацію шукайте в цій темі або звертайтесь до мене. Буду радий допомогти, вам, отримати відповіді на будь які запитання. (Пов'язані з темою або, просто, з японською мовою/культурою) Слідкуйте за темою, щоб нічого не пропустити! Дякую, за вашу, активність!

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

db74ba8e07b0.jpgНекодированный канал MAN-GA на 13 градусов в.д

На спутнике Eutelsat HOT BIRD (13 ГРАДУСОВ E) на месте одного из переводов канала Sky Inside появился канал с японскими фильмами, аниме под названием MAN-GA. В настоящее время станция находится в niekodowana и, кроме итальянской также оригинальная звуковая дорожка.Канал доступен на одном транспондере итальянской Sky Italia и израильского оператора SatLink. Стоит обратить внимание, что это транспондер DVB-S2 - это канал, SD можно принимать только на декодерах HD

Канал MAN-GA, отправителем которого является компания, МАНГА ТВ srl,

предоставляется на позиции 149. в итальянской спутниковой платформы Sky. Он был запущен с 1 июля 2010 года. Его оригинальный, кодируемый текст можно найти на спутнике Eutelsat HOT BIRD 13С (13 ГРАДУСОВ E) тр. 100 (12,713 GHz, pol. V, SR: 29900, FEC 5/6, DVB-S/QPSK), однако транслируется в более низкого качества, чем на новом транспондере. Вероятно, канал будет переведен на новую частоту, и, вероятно, будет закодирован.

Технические параметры:

Eutelsat Hot Bird 13D (13,0 ГРАДУСОВ E)

tp. 117 (10,853 GHz, pol. H, SR: 29900, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)

ID: Sky Inside (MAN-GA)

PID V: 4010 (MPEG-2/SD)

PID: 4011 (ita), 4012 (eng)

PCR PID: 4010

SID: 4001

PMT PID: 4000

Провайдер: Satlink

Кодирование: нет

9a90c9d80e_9927919_11838415.jpg

Оригинальный текст Sky Inside можно получать из другого транспондера на 13 градусов E.

Технические параметры:

Eutelsat Hot Bird 13B (13,0 ГРАДУСОВ E)

tp. 98 (12,673 GHz, pol. V, SR: 29900, FEC 5/6; DVB-S/QPSK)

ID: Sky Inside

PID V: 2625 (MPEG-2/SD)

PID: 2626 (ита)

PCR PID: 2625

SID: 14528, 14530, 14539 (искомый три раза)

PMT PID: 286, 310, 313

Провайдер: SkyItalia

Кодирование: нет

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

І після цієї, приголомшливої, новини, прошу написати усіх хто бажає розвиватись та вчити японську!!! Японська мова займає третє місце по кількості користувачів Інтернету. Також знання цієї мови відкриває перед вами купу можливостей для подальшого росту. Як кар'єрного так загального росту, як особистості. Не має сенсу особливо рекламувати це все, але обіцяю, що всім буде цікаво та досвід отриманий в процесі, вам, зайвим не буде. Шукайте мене в Скайпі. щоб отримати більше інформації. (Скайп ID шукайте в профілі)

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

Привіт, усім! В нас з'явився сайт!!! Невеликий та простий, але ціль його не вражати відвідувачів. Кому цікаво, заходьте!!! Інформації буде більше, з часом. http://redlimes.webnode.jp/

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

Всім привіт! Забув про цю тему на певний час. Тому оновлюю зараз. Хто хотів би вивчати або кому потрібна практика, хто цікавиться данною тематикою..Будь ласка відгукніться!

П.С.

Сайт буде нормально функціонувати тоді коли хтось буде ним користуватись. Пишіть якщо хоч трохи зацікавились. Запускаю другий тур пошуку!!! =) 

Поширити це повідомлення


Link to post
Share on other sites

×